Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
11. jún 2009

no a zajtra rano ideme na preockovanie prevenarom, tak som zvedava ako to zvladneme...dufam, ze nebudu nejake problemy 🤐

iank mate niektora ten anisepticky sprej dettol...ja len, ze ci ste to skusali, ze to fakt nestipe 😕

letuskah
11. jún 2009

meg neboj do normalu sa rchlo dostanes 🙂 a dettol sme skusali fakt to nestipe a decko este za mnou chodilo aby som mu spravila pf pf 😀

mima07
11. jún 2009

cauko
meg gratulujem k ukonceniu skoly
vyroky deti super 😀 ja nebuudem uvadzat vyrok mojho lebo som sa prekecla a on to zopakoval asi tak za 7 dni 😲
ret plavky perfekne
dettol nestipe

meganik
11. jún 2009

jej no tak predsa niekto nespi alebo sa nevenuje manzelskym povinostiam 😅

tak dik za info k dettolu - mozem ho kludne striekat

letu...nasa Natalka takto chodi s vincentkou do nosa, ze jej mam robit pf pf ... zavislacka 🙂

jaj a hlasky vasich deticiek su uplne super, ja sa neviem dockat tych nasich

mima07
11. jún 2009

meg ja nemam este muza doma 😀 a co je streda 😀 😀 😀 ale asi pojdem spat

zuzana76
autor
11. jún 2009

ahojteeee

katika,ze sa tu aj ukazes, sak uz ti skola skoncila 😉 , no vies, niekto ma stredy a niekto nedele, ked sa musi nahodit 😀

meg, aj ja gratulujem k statniciam, ja som uz taka leniva, ze ja by som sa teda uz na ziadnu skolu ani neprihlasila, ked si to teraz predstavim,ze by som sa mala ucit a pri patkovi, tak to by som asi nezvladla

dettol nemame, ale suseda nam ho nastriekala na popaleninu a asi nestipal, lebo decko ani nemuklo

zuzana76
autor
11. jún 2009

idem drichmat, dobruuuu noc

retaux
12. jún 2009

Ahojte!
Dík za pochvalu plavok. 🙂

Veru, práve včera som myslela na to, že Katika nás zanedbáva, málo sem chodí. A ani Akvi tu už dávno nebola 😢

Mish: aj ja som hľadala na fotkách len bruško 😀

katika1
12. jún 2009

zuz aha 😀 ale nie fakt, to na doma, alebo k obedu, alebo ako s tou nedelou???
Aaaa hej, ale ked ja sa už k vám neviem zapojiť do rozhovoru 😔

mishelin
12. jún 2009

baby dik,este mi za 5 mesiacov nik nepovedal ze mi tehu pristane 😀

idem dat este dve fotky a tam mi mozte teda to brucho skumat 😀

mishelin
12. jún 2009

a to mam este volne tricko tak to tam oduva 😀 😀

no a k nasim vyjadrovaniam radsej no comment vcera snim lezim a on ze kurnik sopa a piti 🙄

zuzana76
autor
12. jún 2009

ahojteee

katika, v nedelu sa obcas zvyknem nahodit, teda obcas, podla nalady, niekedy potrebujem prevetrat nieco elegantne a nielen mat stale rifle, pripadne teplaky, pripadne ine gate, ale normalka sukna, alebo kostym, alebo saty, ked ideme spolu niekam na obed, alebo svokrovcom, nic zvlastne si myslim a robieva tak kazdy z nas, ak potrebuje, lebo nemam si kam davat take oblecenie vo vsedny den v lodickach ani na inych opatkoch nechodim von s kocikom, alebo do piesku , tak nedela to isti

lenkamt
12. jún 2009

ahojte 🙂

Katika - si krepa nebo co???? 😠 však furt točíme o tom istom, čo sa nevieš zapojiť 😀 napr. včera leteli kozy a ty ništ??? 😀

Ret - krásne plavky, ale popravde hneď som si povedala že do nich treba kozy 😀

Mish - ja ti bruško vôbec nevidím, kočka si 😉

zuzana76
autor
12. jún 2009

mish, ja este nevidim brusko, ale nevadi, ved vykukne neskor a na tych fotkach to velmi nevidno a patko je aky velky, teda mne sa zda na tej hojdacke dost velky, aj ako 3-4 rocny

mishelin
12. jún 2009

dik dik 🙂 mi robite dobru naladu 🙂 ze vraj dobre vyzeram,fakt mi to nik okrem vas nevravi 😅 😉

hej zuz minule sa ma na poste pytaju ze kedy ide mat 3 😕 a ja na buduci rok len 😅

mishelin
12. jún 2009

no ved pri prvom mi brucho vypucalo tak nahle v 7 mesiaci,dovtedy niektory ani netusili ze som tehu...a potom ked som povedala ze o 2 mesiace rodim kukali ako puci

katika1
12. jún 2009

jeeej mish aká si krásna 😵 leni ale ja ked prídem uprostred a vy už o tom točíte tri strany, neviem sa zapojiť a hlavne nikdy nečítam dozadu.. iba poslednú stranu väčšinou

lenkamt
12. jún 2009

tak sa zapoj do poslednej strany 😉 a nakoniec toho čítania dozadu fakt nie je veľa, však sem už nik nechodí 🙄

lenkamt
12. jún 2009

Kati - vy máte bungalov? ak áno hoď mi prosím do ip link, idem kupovať pozemok 😅 a keď okukávam tie bungalovy tak rozmýšľam že postavíme 😅 🤐

lejla77
12. jún 2009

lenkamt:
aj mne sa pacia bungalovy. My sme stavali ale poschodovy dom, lebo sme mohli stavat len do 80 m2 a tam by vosiel fakt len malicky bungalovik.

lenkamt
12. jún 2009

mne sa paci tento styl
http://www.apex-arch.sk/content.php?id=30
alebo takyto bungalov
http://www.apex-arch.sk/content.php?id=17

tiek klasika farebne so strechami sa mi moc nepacia 😅

katika1
12. jún 2009

leni ano my máme bungalov a krááásny 😀 skromnosť sama 😀 počkaj dám link..

lejla77
12. jún 2009

leni - ten druhy je krajsi ovela 😎 😎 😎 ten prvy sa mi nepaci.

katika1
12. jún 2009

http://www.eurolineslovakia.sk/www/projekty.php...

leni tento.. ale je hnedý a proste vyzerá inak ako na obrázku a v spálni nie je okno na terasu, ale balkonové dvere. aaa tiež ho máme takto otočený, že tým preslením do záhrady

ozik kúpili sme aj ten pozemok za nami, takže už máme veliký pozemok, nie ten pidi čo sme mali 😅

zuzana76
autor
12. jún 2009

leni, ale aka mala obytna plocha ze 76 m stvorcovych, ved len nas byt ma 86 a to mame len trojizbak, na dom by som chcela mat aspon 100 metrov obytnej plochy ja

katika1
12. jún 2009

inak Leni takto sa aj mne zdal taký klasika farebný, ale my sme si ho obložili lícovými tehlami a namalovali na prírodné farby a podla mna vyzerá geniálne 😅

hodím sem fotky, ked budem mať viac času 🙂

mmem_
12. jún 2009

ahojte

tak som precitala len do strany 211 😀

sme na SK tak trosku este relaxujeme🙂 maly na dvore v hojdacke, kontroluje dvor

cesta tam aj spat super zvladnuta, najpr sa hrajkal,potom zaspal asi na hodinku v lietadle a potom sa zase v pohode zabavil. Zaspal v tom pevnom objati,trosku si poplackal ale asi len 2 min a potom krasne zaspinkal.

hotel aj strava super, az na to ,ze som nemala odvahu sa postavit na vahu este 😀 😀 😀 ja mam minimalne uz 5 kg plus

bolo teplo , ale voda v mori bola dost studena, takze na dlhe kupanie to nebolo 😀,dost vela sme toho pochodili, tak tych 10 dni preslo ako voda,no a od pondelka zase realita 😀
super som si oddychla,lebo maly vysel na tatovi, nemusela som sa sama s nim tolko natahovat 😝,

maly bez problemov presiel na spanielsky rezim,zaspaval niekedy az o 22.00 a spal aj do 8.00 takze nam to na dovolenke super vyhovovalo,len dufam ze doma sa vrati do povodneho 😀 😀 😀

na letisku uplne v pohode, my sme leteli airberlinom z Berlina, ja som mala pre maleho kopec jedla aj vodu,,ale nic mi nezobrali, ani som nic neotvarala,neochutnavala.

cez detektor kovov som nepresla, povedala som ze som tehotna a ze nechcem cez to prejst. colnik mi povedal ze ok,ale ze je to bezpecne,nemusim sa bat, je to len pre kardiakov zataz,alebo tych co maju strojceky. presla som vedla toho a potom ma tetuska prezrela ci nemam nejaku zbran pri sebe. takze uplne bez problemov.

z malagy to iste. Colnik akceptoval ze nechcem prejst cez to. takze no problemo

Ja som vedela ze cez to nemusim prejst,lebo aj so Simkom som letela a tiez to akceptovali,len som nevedela ako to vysvetlim v spanielsku 😀 takze zuzi diky 😉

zuzana76
autor
12. jún 2009

a ten prvy lenka, ma len 66 metrov, to je strasne malicke, tam by ste sa 5 ani nepomestili

zuzana76
autor
12. jún 2009

katika, nadhernyyyyy , taky si aj ja predstavujem 😀