Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
30. jún 2009

baby kukali ste počasie vo štvrtok má byť až 36 stupňov 😝 😝 to tu všetci podochneme 😝 😝 😝

nina87
30. jún 2009

čože 36°C,to je nejako moc,nie? 😨
ale tie každodenné búrky sa mi vôbec nepáčia,do obeda horúco,slnečno a po obede dážď,búrky a tma 😖
decká sa vo vnútri nudia a robia si zle,včera sa naťahovali pre nejakú vec a Emmka poškriabala Ninku pod okom! 🙄

retaux
1. júl 2009

Ahojte!
Peťa: som rada, že si už doma. A dúfam, že aj s tou zdvojenou obličkou sa vám to vyrieši 😉

Bilu: vraj sú teraz také dvojdňové chrípky. Možno ste to aj vy chytili.

Mima: dodatočne Ottkovi želám všetko naj k včerajším narodeninám 😉 Máme rovnaký dátum narodenia.

lejla77
1. júl 2009

Ahojte 🙂

dovolenkarky, vitajte spät 😉

peta:
super, ze uz ste doma 😎 Dufam, ze vam nenarobi sarapatu ta zdvojena oblicka a ze sa to upravi.

peta28
1. júl 2009

Baby este vam napisem pikosku, doktorka ma vyhanala spat do izby matiek na opacnom konci oddelenia ze budeme s malou velmi na seba citovo naviazane.. tak na koho do kelu ma byt dieta naviazane ak nie na matku??
Keby ma vyhnali z izby som schopna stat pre dverami celu noc.

lejla77
1. júl 2009

peta:
je to chore 😠 😠 😠 Ale ostala si s nou?

slavenas
1. júl 2009

ahojte,
peti super že ste doma , inak ked píšeš o tej izbe matiek tú ponúkli v NR aj mne ale bola uplne mimo oddelenia za zamknutými dverami , tak to by som mohla isť rovno spať domov no nie ? Peti a prosím ťa ako si zbadala že s Timkou nie je niečo v poradku pred tým ako ste skončili v nemocnici ?

ret aj ty si mala narodky ?

vítam spať doma mimi a bilusku 🙂

peta28
1. júl 2009

Lejla no jasne ze som s nou ostala, ved ona sa odo mna ani nepohla, este chodila so mnou aj cikat . dnes rano sa mi slzy tlacili do oci ked som odchadzala do prace, ale taka bola zlata vsetko pochopila, hovori ze maminka musi ist do prace laby sme mali korunky a mohla kupit cukriky a ist na vlacik.. zlata.
A prisla mi dnes aj vyplata tak som si skoro poplakala druhy krat, , touto 9 dnovou OCR som prila o 6.000 sk.. tesim sa, svinsky stat jeden, ani decko tu nemozes mat chore

slavka vysoke horucky, vracala a ukazovali mi na chrbatik ze boli boli

maji4
1. júl 2009

Ahojte 😉 🙂

Peti ani ja by som nešla spať niekde inde do inej miestnosti, tento systém je fakt strašný čo ti tam nemohli prisunúť jednu postel a hotovo 😠 😠

Ret tak dodatočne všetko najlepšie k tvojím 27 narodeninám 😵 😵 😵

maji4
1. júl 2009

Dnes sme boli vonku ale je tam straaaaaaaaašne teplo fakt strašne a k tomu aj strašné dusno 😝 😔 😔

lejla77
1. júl 2009

peta:
😠 😠 😠 je to tu hrozne 😠 😠 😠 Clovek ani nema z coho pomaly zit, ked je chory. Ja som tiez na cely tento system nasrata. Keby z nas ostal niekto chory, tak ani nevyjdeme. 😢

Timka zlata - urcite to zvladne s tatom. 😎

peta28
1. júl 2009

som tak nad tym premyslala ze slobodna matke ked jej ochorie decko tak si to moze rovno hodit a to ma platenych len 10 dni 55 % z platu potom nic .. kto nema babky je nahraty

lejla77
1. júl 2009

peta:
je to uplne od veci. Clovek aby si setril dovolenku na choroby. ☹ A u vas este aj muz chory. 😖

letuskah
1. júl 2009

ahojte
tak sa hlasime, vcera som sa hrala na poslusnu manzelku lebo furt chlap nadava ze sedim ri pc tak som sedela pri telke 😀

maji jasne strih ti dam, som aj myslela ze to skusim naskenovat ale poobede idem k nasim. umrel moj ujo a nasi chcu ist na pohreb zajtra ale maju tam jednu neter tak ju pojdem strazit.
keby som nedosla dovtedy tak stasnu cestu na dovolenku a uzite si to tam hlavne v zdravi 🙂 🙂

bilus ako u dr? dufam ze to bude maximalne prechladnutie 😔

peta28
1. júl 2009

no muz je este stale PN, ale zajtra si to pojde uz ukoncit, v pondelok ho stale este nechcela vypisat do prace

zuzana76
autor
1. júl 2009

ahojteee

peti, som rada,ze ste uz doma a timke skore uzdravenie, 3 oblicky ma aj moja kolegyna v skole a aj moja svokra, kolegyna je sledovana na nefrologii a svokra vobec, hadam sa to nejako zrovna a vsetko bude v poriadku

bilu, mimi, super,ze ste si oddychli, zasluzite si, aj my by sme mali letiet o 5.00 rano, ale som este zvedava ci poletime, lebo skyeurope stoji na tom nejako zle, tak hadam neskrachuju dovtedy

letu, sikovnica, zislo by sa ti este dievcatko, aby sa mala komu saticky sit a paradit

ret, vsetko najlepsie k narodeninam a hlavne vela vela zdravicka

ja som bola dnes v Lubochni na tom vysetreni, myslela som strasne na Lenku a Baily, lebo tam sme sli cez Martin a domov cez Ruzomberok
zistili mi nasledovne, vapnik amm uz v poriadku, hodnoty normalne, ale co nie je normalne, ze podla toho doktora vobec nemam hypoparatyreozu, a moj endokrinolog by mi mal vysadit lieky a sledovat co sa bude diat, lebo vraj pri tejto chorobe, by som okrem tych liekov musela brat aj Vapnik, aby som ho mala v norme a ja ho mam v norme aj bez toho aby som uzivala vapnik. A dalsia vec s tymi krcami, neislo mu do hlavy,ze za 2 tyzdne mi tak rapidne klesol vapnik a za dalsie 2 tyzdne zase stupol/teraz je uplne v norme/, Takze zaver - som vraj zahada a nieco tu nesedi a problem bude asi v niecom inom, otehotniet zatial vobec nedoporucuje, az kym sa nepride na to, co to vlastne je ☹

zuzana76
autor
1. júl 2009

hlavne ze 3 roky ma liecia, beriem lieky a vraj asi zbytocne, ale nevadi, kym mi je dobre, tak si to uzivam

muz spi, lebo sme odchadzali z domu o 4.00 o 3.15 bol budicek o 6.15 sme uz boli v Lubochni o 11.00 som uz bola vybavena a o 14.00 sme uz boli doma, takze to bola rychlovka, svokra strazila zatial maleho doma, ale sme sa museli ponahlat domov, lebo ona ide zajtra na gastrovysetrenie a nesmie nic jest, tak je slaba.

mimi.k
1. júl 2009

Ahojte,

Peti, teším sa, že ste už doma...hádam si cez víkend trocha oddýchneš, lebo to je aj na koňa veľa...

Zuzka, je to divné, čo Ti povedali, ja len viem, že počas záchvatu môže prudko klesnúť niektorý z minerálov, ale už po odznení záchvatu sa dá všetko do normy vraj...

maji4
1. júl 2009

Ahojte mimi pre teba :Lili už spinká 😵 😵

maji4
1. júl 2009

Zuzi 😕 😕 😕 ty si teda záhada 😲 😲 len aby sa neopakovali tie záchvaty ktoré si mala a bude všetko Ok a neboj ved oni na to prídu čo ti vlastne je a prídu na to určite len tak nejako náhodne, lebo to naše zdravotníctvo 😝

mimi.k
1. júl 2009

A na MMB som našla tie topky, čo som si kúpila na letisku, len ja/ resp. mm platil za ne o vyše 20 EUR menej
🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6140431

mimi.k
1. júl 2009

Maji, tak super, že Ti už spinká 😉 Adamko ešte pozerá rozprávku..

mimi.k
1. júl 2009

Ret., aj ja Ti prajem všetko len to najlepšie k narodeninám 😵

maji4
1. júl 2009

mimi no tak to je super cena za tie botx čo si si ty kúpila 😉 😉 a aj pekne vyzerajú 😉 😉

mimi ved vieš ,že mi chodíme skoro spinkávať a prepáč ja som sa zle vyjadrila ja som nemyslela teba ale mimu 😉 😉

mimi.k
1. júl 2009

Maji, áno, viem že si myslela ju 😉

maji4
1. júl 2009

mimi a Adamko je ž vo svojom režime alebo ešte sa mu to nepodarilo??

bilushka
1. júl 2009

Ahojte,
ja len ze mame ATB vsetci traja, maly ma tiez anginu a cely den horucky, podobne ako aj ja...
Tak dlho sme si vraveli, ze nech uz tie deti vedia rozpravat, ze nam povedia, co ich boli a maly ked za mnou stale chodi, ze maminka hrdielko boli, tak mi to trha srdce ☹
Snad nam rychlo zaberu tie lieky, lebo som ako vo sne a bordel vsade po byte neriesim, este ze muz je uz ako tak za tym a beha okolo nas, inak si to neviem ani predstavit 😒

maji4
1. júl 2009

biluš rýchlo sa vyzdravte a nech ATB rýchlo zaberú....aby ste mohli ísť von cikať do trávičky 😉

bilushka
1. júl 2009

Peti, ako ste prezili dnesny den, ked si bola po takej dobe v praci, chuda Timka si asi poplackala.
Nas je tiez umrncany teraz, iba by sa nosil a valal po mne.
Tie prachy su ina palka, ja si to ani neviem predstavit, ze uz za rok budem tiez take riesit 😔

mimi.k
1. júl 2009

Maji, on nabehol na ten svoj klasický režim hneď na druhý deň, takže pohodička...cestovateľ najväčší 😀 😉

Bilushka, držím prsty, nech ste už všetci fit...zajtra bude už určite lepšie...