Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

adulak
24. feb 2009

skoda, ze my mame MC daleko. sa mi nechce trepat autom ked su taketo cesty 😖

letu, vari sa vsetko okrem masa 😝 ja budem robit rybu

adulak
24. feb 2009

dieta sa zobudilo. idem het 🙂

letuskah
24. feb 2009

aha takze nic specialne ako napr na zeleny stvrtok? tak dobre bez mesite mi vyhovuje

aaaa dietatko sa hlasi k zivotu tak padam, papa

retaux
24. feb 2009

Fíha, vy ste dnes akési rozpísané 😲 😲 😲 Ešte som vás ani nedočítala a už asi ani nestihnem.

Peťa: fotky sú super. Najviac sa mi páči tá "rozmazaná" a na bicykli 😵 😵

Lenka: poslala som ti IP, ale až teraz som prečítala, že si posielala vírusy, takže už nič 😀

letuskah
24. feb 2009

mne sa tiez paci ta rozmazana ale mne sa pacia vsetky Timkine fotky lebo je tam taka strasne dievcenska, uz to nie je babo a hrozne vzdy obdivujem tie jej vlasiska 😵 😵

meganik
24. feb 2009

ahojte..želáme spolu s Natálkou všetko najlepšie našim dnešným oslávencom Matejkom 😉

včera som zistila, že mám zajtra skúšku v škole...jediný možný termín, keďže inokedy mi nemá kto postrážiť Natálku..takže mám stresy 😖 😝 včera som svietila do 01:00 v noci a dneska asi aj dlhšie, keďže Natálka nevedela naobed zaspať sama - zalomila som s ňou 🙄

a ste sa dneska rozpísali..to čo sa stalo..až nezvyk 😨 🙂

chválim fotky Timušky..mne sa páči tá s tým bubnom - príde mi taká jemne dievčenská 🙂

no a jasné, že aj karnevalové deťúrence sú rozkošné 🙂

meganik
24. feb 2009

leni pôvodne som ti chcela poslať môj mail..no ale keďže rozosielaš vírusy...tak také eeee 😎

a naša včerajšia príhoda..už sme si s mm dávnejšie všimli, že Natálka bude asi poriadkumilovná po mne ( i keď teraz to až tak nie je vidieť ) lebo furt jak nechá mm niekde niečo pohodené, tak mu to Natálka dovleče a on si to musí pekne odložiť 😅

no a včera som mu dala za úlohu povysávať byt..no a keď vysávam ja, tak podvíham všetky hračky a povykladám ich na sedačku, odtiahneme kôš z hračkami, všetky autíčka, bábiky,domček, nadvihneme puzzlekoberček a tak pod....no a jasné, že mm vysáva len tak šupšup..akurát, že Natálka mu začala všetky hračky ťahať a vykladať ich na sedačku, aj koberček odtiahla, aj svoj domček s loptičkami odtiahla až na chodbu, takže či mm chcel či nechcel musel povysávať poctivo 😀

potom celý večer chodil a krútil hlavou, že už sme naňho v presile, že druhé bábo musí byť chlapec, lebo my baby ho zničíme 😀 😵

meganik
24. feb 2009

tak toľko moja vsuvka 😎

idem asi von s Natálkou..nech ju unavím a zaspí večer skôr 🙂

meganik
24. feb 2009

jááj a keďže sa sem zajtra určite nedostanem, tak želáme všetko najlepšie k meninkám aj zajtrajšej Lilianke 🙂

zuzana76
autor
24. feb 2009

aj mne sa velmi pacia Timkine fotky, my este ziadne taketo umelecke nemame 😒 budem to musiet napravit

Letu, ja budem zajtra zase spenat varit, ale podla mna mozes vselico bezmasite ak dodrziavate post

napr . vyprazany syr, granadir, zapekanu brokolicu, hocico 😉

lenkamt
24. feb 2009

no čaute.

koláč hotovka 🙂

Mimi nepríde 😢

Bailey, tak daj vedieť o koľkej ťa čakať 😉

my zajtra máme tú zemiakovú polievku a špenát, ja budem mať krabí šalát a koláč 😀

mishelin
24. feb 2009

caute,prisla som na rychlo podat info..

takze neni to zubny kaz,povedala ze s amu to urobilo z vody,vraj mohla mat zle zlozenie,ze v br ma takychto malych pacientov z takymi zubkami vela 😕 aj oni tam maju nejaku zlu vodu.potom ze bylinkove caju mu ich tiez prifarbili...vravela ze sa nemusim bat ze mu zhniju,ze on ich nebude mat ciierne...no a povedal ze by mu to urobila aj teraz uplne dobiela ale ze sa este boji,aby nevdychol nieco a nezadusil sa tam 😔 mame vyckat do 2-3 rokov a odstarni mu to,vraj uplne... 😕 ono to vyzera tak cierno strasidelne ale ze to nebude hnit,tak sa tesim

no a popri nom som s azviezla aj ja,mam 2 kazy pls bude cistit zubny kamen 😝

bilushka
24. feb 2009

Mish tak super vidis ako si sa bala a nakoniec taky zaver, ze ma to teda soklo, to aku tam mate vodu? 😕
Ja tomu nerozumiem, ved ani tej vody predsa nevypil az tolko nie, ved si mu davala aj kupovane, no je to fakt divne a to robi ta voda iba detom ci aj dospelym???

Lenka a preco Mimi nepride? Ma aj zajtra lekarov?
Aspon tebe a Bailey zelam krasne stretko a hlavne Bailey dobru cestu 🙂

Meg, tak vase upratovanie nema chybu, aka je Natalka upratovacka 😀
Tak uz rychlo dokonci skolu, nech spravis chlapovi radost a bude mat aj on pomocnika.

bilushka
24. feb 2009

Baby nemate nejake finty ked mam brutalnu nadchu az nemam chut v ustach a ci jem cibulu alebo kolac stale mam pocit, ze mam v ustach papier ako mam s tym skoncovat? 😝 Mna uz ani nebavi jest, ked nemam chut a uz mam taky vysuchany nos ako iba smrkam, asi iba cakat mam kym to ustupi, co? 😖

lenkamt
24. feb 2009

Mish - tak super, takže ešte bude mať holivúdsky úsmev 😀

Bilu - mentolové slimky - ale to tebe asi radím zbytočne 😀

Mimi - asi príde sem tak napíše, ešte má nejaké vyšetrenia ☹

mishelin
24. feb 2009

leni 😀
bilu ja tomu tiez nerozumim 😒 a ze nepil kavu nahodou 😀 😀 davala som mu aj kupovanui potom prevarenu obyc,no ktovie ale hlavne ze nebude mat usmev ako nejaka selma z hnitymi zubami 😝

mishelin
24. feb 2009

ja neviem ani ci aj dospelym,to som sa ani neopytala 🤐 😨 ale ona vravela ze aj mne satake robi ako vasmu malemu tu dolu,a ze aha tu 😅 ale som nekukla 😅

maji4
24. feb 2009

Ahojte 😉 😉 dnes Lilianke akosi dlho trvalo zaspať ale aspon neplakala len sme museli virtuálne pokrmiť všetky zvieratká porozprávala mi všetko čo dnes zažila a o pol hodiny zaspala 🙂 🙂

Biluš ved to som sa dozvedela ja včera ,že má meniny 19 novembra ale nevadí ved už väčšinou darčekov dostala už teraz tak tento rok to ešte necháme na február a na rok to už bude mať normálne v novembri...A aj kôli tomu kalendáru keďže moja mama obľubuje aj český kalendár a teda odkedy máme Lilinaku aj my 😉 😉

mish super ,že to neni nič vážne 😉 😉 😉

maji4
24. feb 2009

meg tebe držím palce na skúšku 😉 😉 a ďakujem za gratulácie 😉 😉

maji4
24. feb 2009

no a ja sa lúčim idem kukať ordináciu čafte 🙂 🙂

baileysa
24. feb 2009

meganik, u nas je vysavanie presne naopak, kedze ja kazdy den, tak ja supsup a kedze mm raz za mesiac, tak on vsetko podviha a pod 😅

skoda ze mimi nepride 😔 ☹

no ja kym sa suchta vysuchtam, tak okolo 10tej, 10.30? mohlo by byt? sa bojim trochu cestu, hlasili poladovicu 😕 😨

mish, to je hrozne, ze z vody 😨 a ze je tam viac takych pacientov 😨 dobre, ze si sla, aspon vies... ale teda toto by ma nenapadlo 🤐 a super, ze uz tak skoro okolo 2-3 rokov vedia bielit zuby, aj ked mozno mu to uz nebude potom tak vidno 😉

letuskah
24. feb 2009

ahojte tak ja som zapla pc az teraz lebo popri zavislaceni na MK a FB som tu mala kopu nevyzehleneho prdla, bombardo v byte a este ma caka hromada riadu kedze nam umyvacka vypoveda sluzbu 😒

meg to je super to upratovanie, to musim naucit Kubka 🙂 len aby dalsie babo nebolo rovnake ako vy dve 😀 a samozrejme budeme drzat palce na skusku nech to dobre dopadne

mish tak super ste dopadli, vidis som vravela ze z neho bude fesacisko 🙂

baby pekne stretko vam prajem a bai davaj pozor na cestu

ja idem zajtra do firmy, som na to zabudla a som chcela nech ma chlap odvezie ale maju moc roboty tak ide uz rano, takze teraz rozmyslam ako sa z toho vykrutit kedze aj pocasie sa umudrilo a nemozem sa nan vyhovorit 😖

letuskah
24. feb 2009

maji a keby ste oslavovali dva krat rocne? sak meniny su aj tak take male sviatky tak mozete nie? 😀
ja uz sa tesim na take porozpravanie celeho dna pred spanim 😵 😵 😵

zuzi post nejak nedodrziavame ale chcela by som zaviest dake tradicie lebo u nas to mala pod palcom vzdy mama a ja som sa o to nikdy nestarala takze neviem a chlap je z totalne antitradicnej rodiny co mi vadi. a zajtra bude meso lebo mam este z dneska navarene tak sa budeme postit inokedy 😀

mimi.k
24. feb 2009

Ahojte,

tak som si prečítala, čo je nové...

My sme mali doma min. týždeň mierne povedané lazaret - mm ochorel, štyridsiatky horúčky, ešte ani dnes nebol v práci...my s Adamkom sme sa presunuli v nedeľu k našim. Tešila som sa, že sa ho to nechytilo, ale keby som aj ja zajtra nič nemala, nakoniec by sme k Lenke nemohli ísť, lebo Adamko dostal večer horúčku tiež ☹ . 38,8 bez odrátania mal pred spaním, ale bolo vidieť, že to nie je taká "zubová" horúčka, mal sklené oči, chcel spinkať...
Strašne som sa tešila na Lenku aj na Baily, ale čo už. Nič nenarobím 😒 Ale prajem super stretko 😉

mimi.k
24. feb 2009

Všetkým spoluchorým prajeme ešte skoré uzdravenie a nech čo najskôr príde jaaaar...

Oslávenci poriadne oslávte, tiež všetko len to najlepšie 😉

Dobrú noc..

letuskah
24. feb 2009

mimi nech mu to rychlo prejde ved len nedavno dohoruckoval a uz zase 😔

idem sa zahrat na umyvacku riadu, majte sa pekne a liecte sa vsetci kto ste chori

katika1
24. feb 2009

cmuk cmuk všetkým 🙂

lenkamt
25. feb 2009

dobré ráno, každé ráno 😀

Maji - všetko naj Lilianke 🙂 🙂 🙂
Kati - cmuk cmuk aj vám 🙂 🙂 🙂

Bailey - môže byť 🙂 ešte musím spraviť šalát, povysávať a nafarbiť Ivke vlasy 😀

letuskah
25. feb 2009

dobre rano
leni ja som si brusila zuby na prvenstvo dnes 😠
decko dnes od 1,30 do 3,30 vystrajalo a zobudilo sa o 7 akoby as nic nedialo 😠 😠
bai uplne ta s tym spanim chapem, mne spaval kubko do 7,30-8 a to bolo fajn a uz dva tyzdne vstava medzi 6,45-7 a ja som na dne pritom viem ze ine deti vstavaju skor 😕

a vsetko naj naj naj Lilianke nasej, nech zdravicko poslucha a nech jej brusko nerobi neplechu 😵

a Katika ma co? narodky? ak ano tak sa pripajam ku gratulacii 😀

letuskah
25. feb 2009

tak teraz mi doslo to cmuk cmuk 😀 keby tu bol cervenajuci sa smajlo tak ich je tu cely ocean 😀