Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
30. júl 2009

adulak ako sa mate? ako mala s tym bacilom ci co to mala

lenkamt
30. júl 2009

tak skusim aj ja nabudúce so šľahačkou.

no keď ma už Bai neposlúchla že má rodiť v máji tak by to mohol byť Otko 😅 alebo bude musieť sakra dlho prenášať 😀

letuskah
30. júl 2009

mima sak tie flase ma zaujimaju, malo by sa to dat flaou zapichnutou hrdlom dole len neviem ci urezat dno alebo ho nechat, ako to funguje, asi som si to mala skor vyskusat. mam dva velke kvetinace ktorymi nepohnem, ostatne dam dnu a preziju aj bez polievania kedze mame dost chladny byt len tie velke ma hnevaju

lenkamt
30. júl 2009

kvety ja mám dva a aj tie asi niečo osvietilo, kedže stále žijú 😀 takže neviem

Adulak - ako v dubovanoch??? 🙂

letuskah
30. júl 2009

leni preco v maji?

lenkamt
30. júl 2009

no lebo ja mám Verču v máji, chcela som aj druhé v máji, čo teda nevyšlo a chcela som aj Bai a Zuzku nech majú v máji, Bai sa zariadila inak, dúfám že aspoň Zuzka poslúchne 😀

letuskah
30. júl 2009

aaaaaaaha chapem 😀

baileysa
30. júl 2009

😀 😀 😀 😀

idem ako na zavolanie 😀 😀 😀

zoja je zrusena, dievca bude asi zina, a chlapec vinco alebo krištof 🙂
bilush, ja poznam zenu misa kascaka, a ked bola tehu sme sa o menach rozpravali, a vtedy sa mi zapacilo a tasler sa namotal 😀

peta28
30. júl 2009

uz som tu , len vas nestiham docitat ako ste sa rozpisali
ten dvor bol skvely skvely.. plastovy domcek, 2 smyklavky, pieskovisko, voliera s papagajmi, dvor na vybehanie, skvele varia.. tie porcie co nosili okolo super. My sme si dali iba menu, ale tiez super

peta28
30. júl 2009

Leni jednoznacne tmava

lenkamt
30. júl 2009

😀 😀 😀

Zina je pekné ale Zoja je krajšie 🤐 no a mne ku Grétke nejde ani jedno to chlapčenské 🤐 ešte premýšľajte, héééééééééj 😀

letuskah
30. júl 2009

peti papagaje? to si kde bola? musime aj my zajst 😵 😵 😵

lenkamt
30. júl 2009

mňam kukla som jedálny lístok a to kung pao 🤐 a ceny tiež dobré 🙂

peta28
30. júl 2009

Leni uz som tam pisala cakam co odpovie

lenkamt
30. júl 2009

oki čakám, inak ten riad som stále neumyla a popoluška sa stále tvári že teda ona nič doma robiť nebude 😀

letuskah
30. júl 2009

tak ja idem balit na kupko, muz nas vyzdvihne cestou z roboty, snad Kubko nebude nadspavat prave dnes, akurat ze asi nestihneme kadernciku...

majte sa pekne vecer podam spravu 🙂

lenkamt
30. júl 2009

Letu, potom nám hoď tč do ip, aby sme sa mohli dohodnúť na tom stretku, furt ti to zabudnem napísať 🤐

adulak
30. júl 2009

mima, este ho stale ma..a 11.8 mam ist znovu na vyter. tak uvidim co s tym mudra urobi

leni, no jako na dzedzine. ide ma tu slak trafit 😒

letu, ja tiez neviem co by som s tymi kvetinacmi urobila 😅 a na ako dlho idete prec?

bai, mne sa paci viac zoja 😉

adulak
30. júl 2009

a zabudla som...zajtra ideme do chorvatska. som si to rozmyslela. idem aj ja 😝

peta28
30. júl 2009

Letu do Rosnicky idete?

lenkamt
30. júl 2009

to fakt? mne sa tam páčilo, šak piešťany sú kúsok, škoda že tam nebývam, bolo by veselo 😀 a hlavne škoda že som nevedela že tam bývaš 😕 inak možno v októbri pôjdeme zas 😉 dvojičky sa stali obľúbenými členmi 😀

Zoja, Zoja 🙂

lenkamt
30. júl 2009

Adulak - aj ségra ide, len stále neviem kam. tak si to uži 🙂

aj ja chcem ísť na kupko ☹

adulak
30. júl 2009

leni, sak ste vitane aj u nas. baby sa aspon vyjasia a bude nejaka zmena aspon 🙂
apropo ... vercina izbicka je krasna 😵

peta28
30. júl 2009

Leni toto mi pani pise:
bohužel není možné použít na tento typ stoličky jiné čalounění než je látka Oban – prosím vybírejte tedy z těchto vzorků.

Operadlo zozadu není čalúnené, bude plastové biele. V prílohe posielam na ukazku obrazok, který Vám povie viacej o provedení operaku zozadu.

adulak
30. júl 2009

my ideme na blink, tak sa aj bojim. dufam, ze v nejakom hoteli bude pre nas miesto. 😅 chceme ist do Omišu. je to pod Splitom

peta28
30. júl 2009

Leni tak sa jej este opytam ze na ake stolicky je mozne pouzit tu Luciu.

Inac potah EF-808 sa ti nepaci?

lenkamt
30. júl 2009

to nehovor 2x lebo sa ti fakt vtierknem 😀

Peti - tak idem kuk te oban 😉

lenkamt
30. júl 2009

páči sa mi aj ten ef808. už to nechajme na tú stoličku s obanom ef808, čo furt špekulovať 😀

peta28
30. júl 2009

vsak pockam co mi odpise, som jej napisala ze nech mi napise typy stoliciek na ktore je mozne dat tu luciu , len neviem ci budu mat biele operadla
a nechces aj opierky na ruky?