Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
11. aug 2009

😀 😀 😀 ak mozem pri tom lezat vzadu na sedackach 😀 😀 😀

lenkamt
11. aug 2009

môžeš 😀

letuskah
11. aug 2009

hiiiiiiiii maji to som nechcela, som vedela ze na daco som chcela reagovat a som si nevedela spomenut na co 😅

nevladal chodit, navlacali sme ho na rukach, lebo nosic co som sila kategoricky odmieta a pozicany ergo sme nechali doma lebo sa nezmestil uz do auta 🙄

stretko ano ano ano ano chcem

bai tak budes vediet jednu vec - tam sa hore vyleze k takej hradnej priekope a daka rozhladna tam je (presne si nazov nepametam) a odtial sa ide k cisterne a my sa s muzom hadame ci od tej cisterny idu schody alebo tam bol len strmak a schody boli tvorene korenmi stromov - hm?

letuskah
11. aug 2009

lebo aby bolo jasno, ja som sa na havranok vybrala ako spravna mestska pipina v slapkach takze Kubka nosil chlap a ja som bola dokadena od strachu lebo pri strmsom kopci som ich videla zlamanych na dne priepasti 😝

letuskah
11. aug 2009

a prosim si katikine oznamko

lenkamt
11. aug 2009

tak mi ipni mail 😉

letuskah
11. aug 2009

ipnute

baileysa
11. aug 2009

letush, my s muzom si myslime, ze schody su iba smerom hore, dole je iba strmak a moze to byt spevnene korenmi stromov, neskor uz je iba chodnik 😉
ja som tam tiez mala raz kamosku z ke v slapkach, tak tiez nadavala, ze sa tam neda ist autom 😀 😀

maji4
11. aug 2009

leni leni aj aj si prosííím 🙂 🙂

Let tak kedy tento týždeň ti to vyhovuje??

baileysa
11. aug 2009

let, ale my sme tam este toto leto neboli, tak iba ak by to tam dorobili 😉

letuskah
11. aug 2009

bai nedorobili, je to ako pises ale muz si neda povedat, uz brat a jeho priatelka dali zapravdu mne ze schody tam nie su a oni boli s nami. prave sa tu dusuje ze on tam pojde a nafoti lebo fuuuuurt si neda povedat...

maji hocikedy

letuskah
11. aug 2009

to prve oznamko s jezkami to sme mali mat my take, presne na nas pasuje 😀 😀

lenkamt
11. aug 2009

😀 😀 😀 😀 mne normálne cvrklo

čítam že aké prvé oznamko, tak som to šla skontrolovať a tú pozvánku som ja predtým nevidela 😀 😀 😀

mňam už sa teším, ale momentuš som dostala chuť na májku 😀

maji4
11. aug 2009

a ktoré teda budú mať teraz som z toho debil 😅 😅

to s tými ježkami je stcetovéééééééééééééééééééééééééé 😅 😅 😅

lenkamt
11. aug 2009

no s ježkami je oznamko a s májkou je pozvánka, kedže sme si rozposlali, tak ideme na hostinu 😀

maji4
11. aug 2009

Leni dobre si to vymyslela takže si idem chystať šaty 😀 😀 😔 😔

maji4
11. aug 2009

a to ozamko ešte raz nemá chybu 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

baileysa
11. aug 2009

joooooj, tak toto tehu ja mam v znameni pastek 😝 no ale mozem ja za to, ked mi tak chutia 😅

letush, mozno sa to vyberieme skontrolovat, dodame potom obrazovu dokumentaciu 😉

lenkamt
11. aug 2009

ja som už paštéku vykutrala v starých vojenských zásobách 😀 idem si s ňou sadnúť k tv, lebo verča ma pozvala sledovať jetix 😀

papa

mima07
11. aug 2009

tak ja ked sa sem dotrepem tak vacsina sa odtrepe 😠 to mi uz robite naschval

letuskah
11. aug 2009

bai ano podrobna obrazova dokumentacia bude viac nez potrebna lebo sa kvoli tomu rozvedieme 😀 😀 ale nie, kvoli nam tam nechodte, chlap je schopny tam cez vikend vybehnut aj odtialto 😀

ja som zas daco pochopila 😀 som myslela ze to si maju vybrat ktore chcu 😀 😀 😀 materska mi udiera na sedu koru mozgovu 😝 5 septembra este nemam program 😀 😀

verca aka zlata 🙂

mima07
11. aug 2009

my sme sa pred chvilou vratili z narodeninovych oslav bolo super 😉
mimi ma pekny bytik bilu je super kucharka pekarka ta toho pochystala ze sa mi to ani do auta nezmestilo 😲 😉 a stale len spratava tak si ju objednavam bez nej uz oslavy nerobim 😀 😀 a samaozrejme ze ani bez jej muza lebo ten mi zabaval dieta 😉 😉 no super som si odychla ked ma teraz caka riadna sichta

letuskah
11. aug 2009

mima ja som tu len odbueham lebo sme dostali asi sto kil sliviek tak robime slivkove gule do mrazaku 😝

mima07
11. aug 2009

letu mnam to lubim ked budes varit pridem 😉
no ten 5 september by sa mal uz zacat organizovat aby nam to nevybuchlo

baileysa
11. aug 2009

mima, budu aj fotkose? 😨 super, ze ste sa mali tak dobre 🙂

baileysa
11. aug 2009

leni, tak verca je aka zlata, teraz tam uz tusim aj tak idu "hrane rozpravky" ci filmy pre mladez 😉 a kedy ma verca vecierku cez prazdniny?

baileysa
11. aug 2009

letush, my tam kludne skocime, aj tak si planujeme, ze tento tyzden daky vylet, lahsiu turu, tak to by nam aj stacilo 😅

maji4
11. aug 2009

mima jej tak sa teším ,že bolo super 🙂 🙂

maji4
11. aug 2009

let tak čo povieš na štvrtok doobeda??

maji4
11. aug 2009

mnam slivkové gule ja ch strašne lúbim ale ich nerobievam lebo to je straaaaaaašna piplačka 😝 😝