Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
21. aug 2009

neholí sa 🤐 😀

kdesi som vyčítala že ideálna postava je
prsia - polovica z výšky +3cm
boky - polovica výšky +6cm
pás - polovica výšky -15cm

a veľmi sa mi to páči lebo to mám presne 😀 ale na chlapov to asi neplatí, môj má asi viac ako 90cez brucho 😅

bilushka
21. aug 2009

Baby, keby ste videli, ake maily nam posiela ta predsednicka mat. centra, tak ste v soku.
Ja chcem odtial odiiist ☹

Mimus, tak to dobra cena za tie fotky.

lenkamt
21. aug 2009

a čo vám vypisuje??? 😕

bilushka
21. aug 2009

Leni, som si to schvalne vypocitala, ja by som mala mat 92-74-95
To je dobre meradlo 😉

Tych 90 cm cez brucho je ako jeden z faktorov ktore sa posudzuju pri rizikach kardiovaskularnych ochoreni, aj s tlakom, cholesterolom atd. zeny by nemali mat nad 80 cm tusim, tehule vy sa nemerajte 😀 😀 😀 😀

lenkamt
21. aug 2009

ty máš určite všade o 5cm menej, prsia neviem 😀

bilushka
21. aug 2009

Ze dala doniest do centra nejake zvery ako ovce a pod. a prislo len 7 rodin, co ju nastvalo (ja som napr. ani nevedla o takej akcii, ze ju chysta) a teraz pise maily ako na otvoreni sme boli, ked bolo jedlo a darceky zadarmo a na beznych aktivitach sa nezucastnujeme a kolko toho ona robila, klincov pozatlkala a nemohla sa pritom venovat svojim detom tak ako my, lebo to vsetko pripravovala na otvorenie a tak dalej...

Som to preposlala aj muzovi a ten na zase show, ze zeny na materskej a aka vojna 😀

bilushka
21. aug 2009

Leni, no hlavne tie prsia moje vykojene a to ma stve.

Inak na Chippakoch si predstav ze neuvidime ani udy 😕 🤐 😀 😀 😀
To je fakt iba taka zabava a na konci ukazu zadky a otoceni budu smerom do podia a potom odidu 😨

Lenze co sme si s Katikou citali taky nazor od baby, co tam uz bola, tak ona pisala, ze stale vybiehaju do publika a doslova citujem "utocia zozadu" tak Katika to rozsekla, ze budeme sediet vzadu, nech na nas zautocia 😀 😀 😀

mima07
21. aug 2009

tak leni to je riadna blbost sak ja som taky pas mavala uz hooooooodne davno nepripocitava sa tam nejaky koeficient vekovy 😀
bilu hod nejaky email
ottko sa miniholi lebo ani mm velmi nezarasta po tyzdni ma take strnisko ako cierni muzi cez noc 😀 😀

lenkamt
21. aug 2009

však mala rozposlať maily že ide byť akcia, a nechapem čo hviezda čaká v lete, však sú dovolenky rodiny sú rozlietané, akcie nech si nechá na sychravé počasie 😉 jej odkazuje organizátorka lenkamt 😀

bože ja som hladná a som lenivá vsať a ísť si zobrať 😝

mima07
21. aug 2009

bilu 😀 😀 😀

letuskah
21. aug 2009

caute
maji ta uzlinka ma mrzi, no hadam ako pise lenka ze to vymizne, a tie pridusky tiez moze byt len plany poplach, uvidite, a hlavne budeme drzat palce 😉

zuzi susedov chlapec tiez vcera spadol a o nohu stola si rozrazil na temene, nastastie len plytku ranku, ani moc nekrvacalo a ani ho neboli... pomojkaj Patka za nas 🙂

Bilu vsetko vsetulinko najlepsie k meninam, nech ta v tom MC neondeju 😉 a chalosi hlavne nech posluchaju 😵

ja si postavu ratat nejdem lebo bilu to oznacila uplne vystizne, mam vykojene prsia a viac ich nemam ako mam 😝 😝

lenkamt
21. aug 2009

to fakt nebudú údy? 😀 tak to sa ani nemusím moc snažiť cez víkend, to ma chlap pustí 😀 no ako dobre že si ma upozornila, však by som tu drela jak čičolina a nadarmo 😀

letuskah
21. aug 2009

peti akoze tvoja svokra ozaj boduje ale klobuk dole pred chlapom tvojim, ze sa odvazil. ja som sa akurat o tomto vcera s mojim bavila a on ze nevie ako by zareagoval ale ze tiez by sa asi snazil byt dobry na obe strany... tak klobuk dole a nenechajte si pokazit dovolenku. 😉
kolegyne - to je tak vzdy, ty sa kvoli nim poskladas a oni sa na teba zvysoka... to sa aj mne stalo x krat 😝

letuskah
21. aug 2009

leni 😀 😀 😀 😀

nika07
21. aug 2009

Prajem krásny horúci deň

Janulke k meninám všetko naj, naj, naj, a ešte aj dodatočne letus 😉

Maji držím palce, určite bude Lili v poriadku, neboj

Peti krásnu dovolenku a vyserinkaj sa na kolegyne, to je závisť, že ideš a dovolenku
konečne muž dostal rozum a vyhodil svokru, gratulujem

tehulky držte sa v tomto otrasnom počasí

mima, lenka krásne fotky

zuzi to musíte svokrovcom hlásiť každý výjazd z domu, či čo 😠 to nemôžeš ísť ani k vlestným rodičom bez ich schválenia 😠

bilushka
21. aug 2009

Leni, len si to poriadne odmakaj cez vikend, ja uz to mam za sebou 😀 😀 😀 😀 😀

Bola som si robit kavu a nemam k nej ziadnu mnamku doma, tak posluzi aj stara dobra Jesienka 🙂

lenkamt
21. aug 2009

mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, ja vyžieram deťom brumíkov 😅

Nika - ako sa máte???????????????

bilushka
21. aug 2009

Dakujem bambulky za blahozelania este raz a idem uz robit nieco pod zub pre gratulantov.

Leni, este som ti chcela napisat, ze podla toho ako sa to skonci si mozeme ist sadnut este do Harleya a tam uz ud urcite uvidis, cez vikendy tam byva muzsky aj zensky striptiz, lenze ten muz...no akoze podrobnosti osobne, len vzdy som ho videla s promile v krvi, ked sa mi vdetci zdaju krasni a on sa mi stale zda byt nejaky slizky, takze ako som napisala podrobnosti osobne 😀 😀 😀 😀

lenkamt
21. aug 2009

😀 😀 😀

idem sa načančať na to stretko , papa

letuskah
21. aug 2009

baby moje dieta sa vyvaluje v prenosnej postielke a hra sa ze je v bazene
a dnes rano popisal fixkou sedacku ktoru chceme predat a ma si pre nu prist jeden chlap 😅

baileysa
21. aug 2009

ahojte,

bilushiatko, vsetko najkrasnejsie k meninkam 😵
to s tym mc je dobra haluz 😕

peta, kolegyniam sa to vrati 😉

maji, snad to nebude nic vazne, ze vam to rychlo preliecia, ale chapem, ze si vystresena, hlavne na zaciatku, ked mas este sok, ze take novinky, ale casom to bude lepsie 😉

leni, dnes sa OHOLIL 😵 konecne 😅

lenkamt
21. aug 2009

ešte som tu 😀

som rada 😵 aj za teba 😀 na gule čo povedal??? ani nás nepozdravil, hm, hm no neviem čo si mám o tom myslieť 😅

baileysa
21. aug 2009

no sa priznam, ze o guliach este nevie 😅 som ich odlozila a zabudla mu povedat 😅 aspon vidis, ze mu nenos darceky, ked nie je doma 😀 poviem, ked pride 😉

baileysa
21. aug 2009

jeeeeej, mima krasne fotky 😵 normalne sa aj ottko, chcel fotit? zlati su ti tvoji chaloši 🙂 nechcela by si este babu? 😕 😅

nika07
21. aug 2009

lenka celkom dobre, mm ma dnes dovolenku, ale je horuco tak sa asi pôjdeme kupať

leni tak si uži stretko 😉

mima07
21. aug 2009

baily ja som chcela druhe chalana pri prvom som aj po babe tuzila ale kedze ottko bol dobre dietatko tak pri druhom som chcela chalosa takze ja mam sen splneny
ottko s fotenim nemal ziaden problem

baileysa
21. aug 2009

bilush, akurat dnes doslo z dm, este som neotvorila obalku 🙂

mima07
21. aug 2009

mne nic nedoslo ani minuly rok
😲 😠

bilushka
21. aug 2009

Bailey, otvor to, chcem vediet, ci Gretulke bude ta satka, nam je beznadejne mala...

Uz som poslala ziadost o zrusenie clenstva v tom MC 😒
Zase mi raz padli idealy ☹

letuskah
21. aug 2009

mima tie fotky su uplne skvele, Alex je svetovy, take bleduliatko v tmavomodrom tricku, velmi pekne 😵 😵 😵