Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
25. aug 2009

zuzi ano len pp
uspanie je vzdy riziko ale ked sa budes objenavat tak sa spytaj podla mna vsetko je mozne 😉

retaux
26. aug 2009

Ahojte!
Nika, Mima: krásne fotky, veľkí kamaráti sú z tých vašich drobcov, čo? 😉

lenkamt
26. aug 2009

ahojte 🙂

Paťkovi prajeme všetko naj k narodeninám, aby poslúchal maminku a aby mal radosť z malého bračeka 🙂

Samka asi nemáme? 😕

Linda s Alexom sú zlatí 🙂 konečne som kuk aj fotky z dovolenky, Mima ty si aká kočanda v plavkách, sa mi zdáš riadne pochudnutá 😉

Nika - z toho balkóna čo vypadol chlapček rozoberali baby u nás v martinčankách - tí rodičia sú furt na pive, deti ževraj samé doma 😠 tentokrát otec pozeral telku, mama bohviekde tak 5ročný brat ho dvíhal nech sa pozrie či už ide domov ☹ ja už deti nepúšťam ani na balkón ani k zavretému oknu, fakt stačí sekunda ☹

Maji - 😠 debil, to by ho zabilo poslať vás na sono? na tom by som trvala, aj keď to bude len z tých prechladnutí, ale v dnešnej dobe fakt nechápem ako môžu podceniť takúto vec 😠

Zuzi - ja mám muža stále v čudu 😖 s tými obličkami to je dobre, a kvôli znamienku ťa asi neuspia - to je veľké riziko 😒

lenkamt
26. aug 2009

už som ako Mishelin 😀

a furt sa mi tu pletú nejaké drzé lvíčata 😀

letuskah
26. aug 2009

caute
mam nervy v kibli, decko si este furt daco blaboce v postielke aspon ze uz neplace. zase sme presvihli cas spania lebo bola horuca polievka a uz hodinu vystraja v postielke a cely dn od rana je zly, nechapem co sa mu stalo, a take dobre dieta to byvalo...

zuzi asi ti daju len lokalku, nezavidim ja si neviem predstavit ze by mi daco pri oku robili 😝 drzim palce nech sa rozhodnes tam ist a nech to rychlo zbehne 😉

letuskah
26. aug 2009

aaa oslavencovi Patkovi prajeme krasne narodeniny, od teraz uz len same prespate noci a stastnu mamu so stastnym a zdravym bracekom 😵 😵 😵 😵

lenkamt
26. aug 2009

Letu - aj naša Lucia od rána plače stále a bez dôvodu 🙄 ale zaspali normálne, dokonca aj ráno chceli vstávať že 6,42 tak som ich presvedčila že všetci ešte spia a spali sme do 8 🙂

zajtra ideme do bešeňovej 🙂 🙂 🙂

letuskah
26. aug 2009

ja som ho rana presvedcila len na 10minutove lezanie 😝

retaux
26. aug 2009

Ahojte!
My tiež želáme Paťkovi všetko najlepšie k druhým narodeninám 😉

No ja Lucku dokážem presvedčiť, aby si ľahla len v sobotu a v nedeľu. Keď cez týždeň vidí, že "ocinko" už odišiel, tak ju neudrží v posteli nič. 😠

My sme mali mrnčavý deň včera.

slavenas
26. aug 2009

ahojte,

aj my blahoželáme všetkým detičkám ktoré mali narodky počas mojej neprítomnosti aj dnešnému oslávencovi Paťkovi. 🙂 🙂

ret gratulujeeem 😉

zuzi super že výsledky sú dobré .

maji to čo je ten Mudr. takto ťa nechať v neistote 😨, ale neboj určite to nič nebude

mimi pekné foto a ešte krajšie detúrence.

tiež to máme dnes z poobedným spánkom také, že nie a nie zaspať , ale u nás to dnes bude vždy fungujúci zákon schválnosti , lebo sa ideme dať fotiť a o 17.00 máme byť v Senci tak neviem ako to stíham

akvabela
26. aug 2009

Ahojte, Vaneske a Riskovi prajeme dodatocne vsetko najlepsie ku 2 rocikom a aj nasim dnesnym dvojrocnym spoluoslavencom Patkovi, Kubkovi (Seki) a Karolinke (Gabika11) prajeme krasne narodeniny, nech su zdravi, stastni a posluchaju maminy!!!

Ret, gratulujeeeem 🙂

akvabela
26. aug 2009

Maji, pokial je Lilkina uzlinka pohybliva, tak by to malo byt OK, aspon tak mi to hovorila doktorka, ked som mala podobny problem. Pekny den!

bilushka
26. aug 2009

Ahojte,
Akvi vsetko najlepsie velkacke Marienke k 5 rockom 😵 😵 😵
Pripajam sa k blahozelaniu dnesnym oslavencom.

Nejaky upir zo mna odsal vsetku energiu, chlapi isli na burciak do Pezinka, povodny plan bol ze sa budu aj kupat, ale pocasie sa zhorsuje kazdou minutou, tak sa iba poprechadzaju po namesti a mozu sa vratit 😀

Maji, tak ja som aj tak nepochopila, ci dobre alebo nie s tou hrckou, ale ak dalsi mesiac budes zit v neistote tak asi nic moc pre teba aj ked to nakoniec nic nebude a zase tolko nervov okolo 😠
Aspon ze v tom Harmony ste dobre dopadli, my ideme teraz o dva tyzdne na kontrolu uz iba namatkovu po tristvrte roku a uz ked som sa objednavala tak sestricka ze ku komu sme chodili cvicit a ved to bolo pred rokom ja uz som si ani meno tej sestricky nepamatala, tak dufam, ze sa ma lekarka nebude pytat ako cvicime-ci kazdy den a pod. lebo by som jej velmi nerada klamala, no ale ked budem musiet tak sa uz nic neda robit 😀

Nika, Mima-pekne fotky a Mimus nechcela by si nam nieco povedat verejne? 😕 🤐 🤐 🤐

bilushka
26. aug 2009

Meg, do MC mam aj ja dilemu ci este chodit uz ako neclenka na ich kruzky, chcela som s malym na tie tvorive dielnicky chodit, to vedie taka zlata baba a ked mala ukazkove hodiny cez prazdniny, tak malemu sa pacilo ako sme malovali stetcom a vodovkami, no ako som napisala mam dilemu a mala by som sa rychlo rozhodnut, lebo sa zacina uz o dva tyzdne...

bilushka
26. aug 2009

Meg a ako je to s tym vasim grckanim, teraz mi muz volal ze ako zobrali na zaciatku Pezinka jeho kamarata do auta, tak maly strasne plakal a samozrejme chlapi usudili ze je rozmaznany a isli dalej a maly ze sa tak dogrcal, tak mam opat nervy z toho ☹

bilushka
26. aug 2009

Boli ste uz niektora vo Vodnom raji Vyhne? Chceli by sme ist ked bude ten predlzeny vikend, tak ci mate nejake skusenosti s nimi...alebo este tipy kde je wellness a dobre, dakujem 😉

bilushka
26. aug 2009

To tu v poslednej dobe vyzera, ze kazda nabehneme v inom case, vytapetujeme pol strany a ideme prec, pozdravujem kamosky tapetarky Zuzku, Mish a Lenku 😀 😀 😀 😀 😀

A uz fakt padam.

mmem_
26. aug 2009

ahojte

Patkovi zelame vsetko najlepsie k narodkam,nech je zdravy,stastny 😉
bilu este ja chybam do zberu tapiet 😀 😀 😀

maji: snad to bude okej, ale urcite by si bola spokojnejsia ak by ta poslali na to vysetrenie,neviem preco furt vsetko bagatelizuju ti doktori, hlavne ze vsade velke slova o prevencii .... 😝

bai: ano myslela som to hubim mamu 😀 ,ale asi som to citala na facebooku 😀

bilu: to je s tym centrom blbe, treba to nejako platit dopredu tie dielne? ak nie tak by som sa isla kuknut ze aka je situejsn a potom sa rozhodla,ak by bola nejaka blba atmoska az potom by som to uplne vzdala 😅

mmem_
26. aug 2009

dnes sme boli na ockovani tym priorixom poslednym tak este jedna zltacka a mame na tento rok dost 😅

inak maly dostal este taky vlacik na narodeniny,tak sa mu to velmi paci, sa s tym pekne hra

mmem_
26. aug 2009

ad zachvaty zlosti: maly sa niekedy tak vytoci ze od jedu hodi nieco aj do mna, no uz mam dost niekedy 😖

mmem_
26. aug 2009

retaux: gratulujeeeeem a ako podarila sa torta? ci si nerobila nakoniec?

zuzana76
autor
26. aug 2009

ahojteeeeee

mimus, no ved aj ja si myslim,ze hadam sa bude dat s narkozou

aj my blahozelame vsetkym oslavencom a zelame vsetko najlepsie

akvi, ze sa aj ozves, chybas nam

bilu, co nam ma oznamit mima 😅 uz to vo mne vrie nedockavostou 😀

a zdar tapetovaniu 😀

mmem_
26. aug 2009

pekne fotky mima

a co nam ma oznamit? 😉

zuzana76
autor
26. aug 2009

mmem, tak aj ty si uz namotana 😀

naposledy sa tu takto oznamovali tehotenstva, zeby ? 😀

maji4
26. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂

baby každé popoludnie chodím s Lili von ale už ma to normálne nebaví lebo tu asi nikto nechodí s detmi poobede von alebo čo vždy ale vždy som na ihrisku sama a samozrejme ,že aj Lili to nebaví a hrabe sa domkou tak ju vždy musím prehovárať nech aspoň hodinu a pol vydrží vonku 😔 😔

Paťkovi všeeeeetko najlepšie k narodeninám hlavne nech je zdraví a nech poslúcha maminku 😵 😵 😵

Ret to musí byť krááásne keď si tak pospevuje keď sa hrá 😵 😵 😵

Leni ani nehovor ved preto som napálená lebo neurobili všetko preto aby zistili čo to vlastne je 😠 😠

maji4
26. aug 2009

nika a mima no krásne sú tie vaše detúrence 😵 😵

maji4
26. aug 2009

Akvi ale tá uzlinka sa jej nehýbe alebo aspoň je stále na tom istom mieste ☹

maji4
26. aug 2009

mimuš ka čo za novinku 😲 😲 😲 😲 čo nám máš prezradiť???že by si bola tehotná 😲 😲 😲

maji4
26. aug 2009

biluš držím palce na kontrole ale ved sama dobre vieš že klamať v dobrom zmysle sa môže 😅 😅

maji4
26. aug 2009

akvi aj tvojej prvorodenej prajem všetko najlepšie k 5 narodeninám 😵 😵 😵 Ja sa už tááááááááááááááák teším keď bude mať Lili 5 😵 😵