Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
3. sep 2009

no tak kedze som tu asik sama a som si vycerpala limit prispevkov, tak padam 😎

mima07
3. sep 2009

cauko
tehulky kila nerieste ja som sice pribrala len 12kg ale aj tak mi este 5-6 ostalo co ma stve najviac, to som mohla radsej ako lenka alebo meganik kedze oni su uz v minuse
jaslicky nemaju web stranku
dnes som prisla pre alexa az o 16 aj tak isiel prvy 😀 a konecne bolo dobre lebo doteraz tam reval ze sa chce hrat asi este po spanku citi potrebu sa tam pohrat 😉 takze mam veget nemusim tak hnat z roboty
peti tak mamina asi bola taka rada ze ju ani netrklo ze by mala pomahat ale ja by som jej asi povedala ci by nemohla povarovat 😀 moja by s nami isto nesla ale povarovala by lenze ja by som zase bez alexa nesla

retaux
4. sep 2009

Ahojte!
A kde ste všetky včera večer boli, keď tu je len jeden príspevok 😲

Oči sa mi zatvárajú, toto je počasie akurát na spanie. 🙄

lenkamt
4. sep 2009

ahojte 🙂

dnes je deň D 😀 😀 😀

čítali ste o tom rodičáku, celkom dobre to vymysleli, akurát že my zas dostaneme prd 😀 😝 do dvoch rokov bude 256e potom do troch len 164 a nezamestnané celé tri roky len 164 😅

a som pevne rozhodnutá dať dievky ostrihať podľa Timky, strašne je zlatá a myslím že pod čiapku je to ideálny účes 🙂

no a ideme s Lenkou na imunologiu - naša doktorka ju nechce očkovať živými vakcínami - mumps, osýpky, ružienka kým jej nespravia špeci vyšetrenia, lebo naposledy mala so živej tbc problémy. fest ju mám rada za tento prístup 😵 no a železo zase nížke 😔

lejla77
4. sep 2009

lenka:
ako to myslis, nezamestnane.... Ja rodicovsky este dostavam, dufam, ze mi ho nezoberu. 😕

lenkamt
4. sep 2009

že tie čo pred dieťaťom nerobili /podľa mňa to spravili hlavne kvôli romkak/ dostanú celé tri roky 164eur.
tie čo boli zamestnané dostanú prvé dva roky 256 a potom jeden rok 164, ty budeš dostávať normálne to čo dostávaš 😉

lejla77
4. sep 2009

Inak, maly vcera zasa nechcel ist domov zo skolky - normalne sa dobijal naspät do triedy a reval, ze mam prec, Stanko ide dnu. 😕 😕 😕 Ledva som ho odtial dostala 😀 A dnes rano zasa spekuloval - s placom do triedy. Ale ze len chvilu, potom uz je OK.

leni:
a co to znamena, ze zelezo nizke????? Treba jej potom davat umelo?

lejla77
4. sep 2009

leni:
aha, OK 😎 uz si ma nastrasila. 😎

lenkamt
4. sep 2009

hej, mám jej dávať maltofer - ibaže z toho ju bolí bruško a zapeká ju 😝 tak fakt neviem, však tie deti "zožerú" všetko, tak by im nič nemalo chýbať, ibaže toto majú po mne aj ja mám furt málo železa, asi začneme oblizovať klince 😀

retaux
4. sep 2009

Lenka: všetko naj k narodeninám 😉

lenkamt
4. sep 2009

že romkak 😀 celkom dobrý výraz 😀

Ret - dík 😵

som sa nadopovala liekmi lebo som stále nejaká zaseknutá, tak asi ani piť nemôže 😅 😀

Katiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, zajtra držíme palčoky aby všetko dobre vyšlo 😉

retaux
4. sep 2009

Lenka: mne poradila doktorka, keď som mala málo železa po pôrode babský recept - do jablka som si mala napichať klince a nechať ich tam nejaký čas a potom ich vybrať a zjesť to jablko 😀

lenkamt
4. sep 2009

žeby sme skúsili?

tak ja idem hodiť sprchu, vychystať deti a ideme po doktoroch, ja k mojej nech ma odblokne a s Lenkou objednať sa na tú imuno 🙄

peta28
4. sep 2009

Leni co si sa zblaznila ze podla Timky ostrihat? Ved ja nadavam na tie jej vlasy ze to ma hrozne, neda sa ju ani poriadne ucesat, gumicky znesie tak 2 minuty a pukacky jej nemozem davat lebo si ich da dole a strci ju medzi spodne jednotky a jaj mam na to nervy ze si vylomi zub, tak jej to nechavam tak nadivoko, co uz s nou..

My sme dnes isli s revom, al uz rano zle vstala, hned zbila tatinka, mna horko tazko vzala na milost a to uz vie ze ked ma takuto naladicku ze je zle, potom ani obliect, ani umyt a ked sa do toho ponahlade tak je problem na svete

retaux
4. sep 2009

Ja sa tohto taaaaaaaaaaak bojím, že nebudeme ráno stíhať. Lucka je presne taká istá, keď sa zle vyspí, tak sa s ňou nedá 😠 A potom obliekaš Timku nasilu? Lebo u nás by to asi muselo tak byť.

A už som sa ťa chcela dávnejšie opýtať, či sa jej páčila kniha o Bambuľke. Lucke veľmi. Stále to listuje a pozerá a "číta".

lejla77
4. sep 2009

Aj my sme taki isti, u nas teraz zabera bosorka, ked je velmi jedovity, tak to pouzijem, ze zavolam bosorku. Tak hned stichne a mozem s nim robit co chcem. 😔 Viem, ze to nie je bohvieco, ale ked uz clovek nevie, co robit... A potom chudak hovori, "bosorka nepride" a ja mu poviem, ze nie, lebo Stanko je dobrucky. 🙂

peta28
4. sep 2009

ret u nas zabera zatial ze ked nechces tak nechaj tak, my s tatinkom ideme d roboty zarabat korunky na vlacik a ty ostan sama doma a ideme akoze k dveram a to sa hned rozbehne ze aj ona ide.
Knizka sa veeelmi paci, ale teraz mi prisla ta zasielka 11 knih z toho vydavatel.sk tak mame zasobu na citanie

slavenas
4. sep 2009

Ahojte dievčatá ,

Mám pokazenú klávesnicu od pondelka 😠 , teda vlastne nejde mi n , b , v , kopírujem ich z už napísaných vecí čo sme tu mali je to strašne zdĺhavé a na nervy ☹ , muž s tým už musí niečo poriešiť ale stále nemá čas a vyjadril sa že pokazíme aj nákovu 😕 😅 😀 😀

Čítam Vás a písať budem zatiaľ aspoň v skratke.

Super že Matejko je OK

Leni všetko najlepšie k narodkám a izbička je krása. 🙂

Peti fotky z dovolenky máte super, ste zlatý. 🙂

Timka , Samko aj Adamko su super že to tak dobre zvládajú v skôlkach

Pridala som aspoň pár foto z dovolenky aj z oslavy u našich.

bilushka
4. sep 2009

Vsetulinko najlepsie Lenusiatku k narodeninam 😵 😵 😵 😵 😵
Nech ti vsetko vychadza ako doteraz, deticky posluchaju a manzelik tiez 😉

peta28
4. sep 2009

Leni aj ja sa pridavam ku gratulacii, vsetko len to naj naj naj a este toho Miška 😉 + tu chalupu 😉

Slavka strasne je zlata ta Vaneska, taka mala sibalka 😉

letuskah
4. sep 2009

leni vseeeeeeeeeetko najnajnaj k narodeninam, nech sa ti vsetky tajne zelania splnia, hlavne ta chata 😀 😀 😀

a to s tym jablkom aj mne ktosi radil ale ze treba vyvarit klince najprv a potom napichat do jablka na noc tusim a potom jablko zjest, no neviem ja som vtedy radsej brala lieky nez sa tymto napchavat 😕

letuskah
4. sep 2009

Slavi mala je zlata 😵 😵 😵

mmem_
4. sep 2009

baby caute prave som dostala sms od Susik

volam sa Terezka.........,narodila som sa 4.9. o 3:51, vazim 3780 g,meriam 51 cm Takze gratulujemeeeeeeeee

viac info neviem, potom jej neskor zavolam

mmem_
4. sep 2009

mima: super maly sikovnik,gratulujem k uspesnemu zvladnutiu nastupu a tebe uspesny vstup do prace

slavenas
4. sep 2009

letu, peti diky

gratulujem susik 🙂

lejla77
4. sep 2009

aj ja gratulujem susik 🙂 Uz dlho tu nebola. Pekne velke babo. 😨

letuskah
4. sep 2009

juuuj Susik pripajame sa ku gratulaciam 😵 😵 😵

letuskah
4. sep 2009

anketa: ktore deti okrem mojho este nejedia same???

bilushka
4. sep 2009

Aj ja blahozelam Susik k vytuzenemu babatku 🙂

Slavi, Vaneska je velikanska kocka a ta fotka ako ma kamienky medzi prstami je najviac super 😀

Letu: no napriklad aj my.

letuskah
4. sep 2009

tak aspon ze nie sme samy 😅