Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
24. sep 2009

meg:
ja som tiez rozmyslala nad cirkusom. Ale tiez si to dobre neviem predstavit, ze by mi tam maly obsedel. On je totiz stale v pohybe. 😖

lejla77
24. sep 2009

meg:
hm... nejaka zlata stredna cesta by bodla. 😀

meganik
24. sep 2009

lejla veru veru 😀

meganik
24. sep 2009

no akurat ma nasla na fb spoluziacka zo strednej..odpadnem, ako ten cas leti 🙂

a tusim som tu zase ostala sama, tak sa lucim, pekny den 😎

peta28
24. sep 2009

Lejla Timak v cirkuse super vydrzala, ono to bud zaujme dieta, alebo nie.. mala ma rada saskov a ked sa nieco deje a samozrejme pomaha ked su tam ine deti a tie to zaujima a pozeraju a tlieskaju, tak to musi aj ona.
Ja cirkus neznasam, u nas musela s malou ist babka.

peta28
24. sep 2009

tak som sa dohodla s kolegynami ze od pondelku do stvrtku budem robit do 16.00 a v piatok to potiahnem do 18.00.. sice nic moc na piatok, ale muz ma kratke piatky, konci vo Viedni o 13.00, tak bude makat pre malu
dufam, ze to bude klapat a mozem sa vytoto na celu svokru a doprosovat sa niekomu

maji4
24. sep 2009

Ahojte tak kamoška odišla pokecať sa moc nedalo lebo sme boli vonku na ihrisku a Lili len lietala vymýšľala .... 😖 ale ved mi ešte slúbila ,že ešte príde , niekedy keď Lili bude už spinkať 😵 😵
A muž s nou von nemohlo lebo je prosím pekne chorýýý 😠 😠 😠 😠 a mám doma lazára 😠 😠 😠 😠 😠

Ret samozrejme ,že kôli účesu 😅 😅 😅 a ja už viem prečo stále hovoríš ,že sa raz hádam dočkáme tej fotky lebo ty čakáš pokým ti to narastie 😉

Peti super ,že sa vám to dalo takto zorganizovať a nemusíš byť na nikoho odkázaný 😉 😉 😉

meg my sme tak niečo medzi s kočíkom a napešo uf aspoň niečo 😉 😉

maji4
24. sep 2009

ozaj a dnes som pri lili konečne nemusela ležať som jej povedala ,že idem čítať knihu do jej izbičky aby som ju nerušila svetlom tak pre dnešok to zabralo vyskúšam aj zajtra a uvidím 😅
Asi je najvyšší čas šupnúť ju vedla do miestnosti aby spala sama ......BAI čo ty na to???vy ste to ako riešili keď ste Gretku dávali do izbičky sam§ spinkať???

maji4
24. sep 2009

mish veru ved ty ho dostanem šam kde ho sama chceš 😉 😉 super!! 😉 😉

maji4
24. sep 2009

tam kde ho sama chceš to malo byť 😉

letuskah
24. sep 2009

caute
uz neviem co som chcela lebo ste tu toho tolko popisali ze som aj zabudla 😕
a zijem, aj ked rano mi bolo vselijako po tom vcerajsku ale super sme si pokecali, jooooooooooj velmi dobre mi to padlo 😵

mish no chlap, ja som tiez mojho viac menej dotlacila do svadby lebo sak dieta je podla mna vacsi zavazok ako prsten takze uz mu to mohlo byt jedno... no ale vec ak sa budes drzat lenkinho planu tak vsetko vyde ako ma 😉 hlavne aby si ty a deti boli stastne 😉
a mne ostali strie po Kubkovi, tiez som sa poctivo mazala speci kremom a presne ako pise Mish, brucho padlo a porobili sa mi strie, trochu to vidno ale sa pozovat pre zancku plaviek sa nechystam, tak ma to tak netrapi, pravsu povediac su mi tie strie ukradnute, sa ich mam preto lebo mam dieta cize pre dobru vec 😀

maji a teda dnes pekne zaspala sama? pevne verim ze to bude aj zajtra fungovat, hlavne jej neustup, ked mohla dnes sama moze aj zajtra, budem drzat palce 🙂

mmem_
24. sep 2009

baby este kulturna vsuvka 😀 😀 😀

mate sa na co tesit 😀

http://www.blesk.cz/clanek/pro-zeny-odhaleni-mu...

retaux
25. sep 2009

Ahojte!
A to tu dnes ráno nikto nie je? Všetky ešte spíte alebo máte povinnosti? 😕

letuskah
25. sep 2009

caute
ret ja som tu 😀 u nas je dake divne pocasie tak neviem ci vobec pojdeme von 😒
a musim balit, zajtra ideme do tych kosic, nakoniec pojdem v tom vagone pre matky s detmi, este stale neviem ci berem kocik, rano sa rozhodnem... Kubko sa uz tesi tak snad bude dobrucky.

maji4
25. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂

let veru zaspala ako tak sama tak uvidíme ako bude dnes večer vyvádzať 😒

Let a prajem vám šťastnú cestu aby ste to obaja zvládli bez akýchkoľvek stresov 😉 😉

lenkamt
25. sep 2009

ahojte 🙂

Letu - príjemnú cestu, ja by som kočík nebrala 😉 zbytočná oštara, však ste už veľkáči 🙂

Mmem - ani nejdem čítať o tých chipákoch, idem si uchovať romantické predstavy buducotýždnového kultúrneho vyžitia s Bilu v divadle 😀

no a máme výsledky z imuno - máme deficitit niečoho v bunke, síce na hranici ale máme, takže očkovať živou vakcínou nebudeme 🤐 toto ma na 100% utvrdilo že nádor bol zo živej vakcíny tbc 😔
dúfam že nechytíme mumps, ružienku , rubeolu 😝

letuskah
25. sep 2009

leni sak asi ani nebudem brat 😝
super to ockovanie, nikdy nevies ake mozno horsie svinstvo sa z toho vyvrbi... a ten deficit toho niecoho sa da nejak zlepsit ci to ma na furt? predpokladam ze ziadnou zivou vakcinou nemozete ockovat 😝

letuskah
25. sep 2009

ak by som zabudla, baby uzite si to divadlo 😀 😀 😀 a aj posedenie po predstaveni 😀

lenkamt
25. sep 2009

Letu vôbec neviem, vôbec tomu nerozumiem a vlastne ani nechcem, dr. teraz ide obvolať ešte raz imuno, hygienu a očkovanie zatiaľ odkladá, a že možno pôjdeme k nejakej kapacite imunologičke z podunajských biskupíc 😅 nateraz odložené, takže ja neriešim 😖 iba som strašne rozčúlená z toho tbc, aké svinstvo to pichajú miminečkám čerstvo vyliahnutým 😔 😢

maji4
25. sep 2009

Leni 😲 😲 😲 strašné 😲 😲 človek by nečakal ,že sa môže také niečo stať z takého niečoho 😲 😲 😠 😠 😠

lenkamt
25. sep 2009

už som si na nervy otvorila salko 😅
baby ja som sa doma normálne rozrevala, sa mi to všetko vrátilo, však keby nás neposlala na toto vyšetrenie a zaočkovala nás /lebo na onko ma neupozornili že neočkovať/ tak čo by sa zas stalo 😔

letuskah
25. sep 2009

leni ani nad tym neuvazuj, esteze ste na tom imuno boli 😔

zuzana76
autor
25. sep 2009

ahjteee

Lenocka, ani nevies ako mi je luto, ze mate taketo trapenie ☹ 😢 , kto by to povedal,ze ockovania su taketo nebezpecne, normalne mam uz az paniku z dalsieho ockovania, este dobre,ze urobili dalsie vysetrenia.

Ja som bola s malym dnes tiez u dokiny, buduci tyzden ideme na krv, kedze ja mam tu anemiu, jemu brali krv ked mal 3 mesiace a odvtedy nic a uz vtedy mal nieco na hrane ale nebral lieky, tak som zvedava co bude teraz , ake vysledky

a este pojdeme v stredu aj urologovi s pipikom, jemu sa to mazivko tam hromadi a nejde vobec von, tak mu to budu asi nasilu pretahovat, nechcem mu to dat urobit, ale uz tam ma toho velku hrcu

peta28
25. sep 2009

Leni strasne mi je to luto, dufam, ze vsetko bude okm, asi treba mysliet na to ze su ja horsie veci na svete, aj ked pre kazdeho je asi ten jeho problem ten najhorsii.. drzim palce 😉

lejla77
25. sep 2009

leni:
aj ja drzim palce. 😉 Nie som velmi v obraze...

lejla77
25. sep 2009

Kocky, vcera som sa nahlasila na facebook a uz mi z toho hrabe. 😀 😀 😀 Uz tam mam aj akvarko a farmu 😵 Len kto sa bude o to starat, ze ano. 😝

maji4
25. sep 2009

no baby ja nechápem Lilianka po 4 mesiacoch zaspala 1 x uplne sama včera to bolo tak napoli ale dnes som sa jej len ozvala ,že maminka číta knižku a ona normálne zaspala 😲 😲 😲 klop, klop, klop, dúfam ,že to bude pokračovať aj naďalej 😵 😵 😵 😵

retaux
25. sep 2009

Maji: tak to je super 😉

Letu: tebe želám šťastnú cestu a nech si to s Kubkom užijete 😉

Lenka: to mi je ľúto, že sú zlé výsledky, ale na druhej strane, aspoň viete, že nemáte očkovať a nestane sa vám ešte niečo horšie 😉

letuskah
25. sep 2009

baby akoze dnesna ucast no comment 😖

no nakoniec svokra vybavila kocik na mieste tak nemusim nic vlacit, uz len vsetko narvat do ruksaku 😕 😕 😕 to este neviem ako sa podari 😝 muzova teta mi uz porobila program, v nedelu babkove divadlo pre Kubka, v utorok opera pre mna, este ktorysi den organovy koncert, navsteva vsetkeho mozneho a ako muz skonstatoval, zabudni ze si tam ides oddychnut, ona ta povlaci vsade... 😀 ale sa tesim lebo divadlo ani netusim ako vyzera, aj som si nabalila slusne veci tak snad nebudem svietit ze aha ako vyzera ta spadla z jahody ci co 😀 😀 😀

tak sa lucim, tehulky starajte sa o seba a o bruska,
Mish aj Mmem pekne este pockajte s bruskami kym sa vratim 😉
a cakam na dalsie spravy o novych tehulkach 😵
deti nech su zdrave a poslusne 🙂
a hlavne nech vyde zatah na cipakov na jednotku 😵

papa, podam spravy ked sa vratim 🙂

maji4
25. sep 2009

Let akože ked sa vrátim ved si spomínala ,že u svokrovcov internet máš 😉

Let tak super ,že ten kočík nemusíš ťahať 😉 😉 a hlavne si tam oddýchni a uži si to tam 😉 😉