Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
26. okt 2009

A čo všetko do toho ide ešte?

letuskah
26. okt 2009

aj kapusta aj cvikla tam ide, obidve mnam, ja by som mohla kapustu jest 5 krat denne 😵 😵

kto ma mobil na mish? aby sme vedeli vyzvediet?

retaux
26. okt 2009

A ja zase cmúľam šumivý multivitamín 😀

katika1
26. okt 2009

mne sa tak páči mima ako sa tak by the way votrie do témy 😀 😀 😀

retaux
26. okt 2009

Aj ja mám rada kapustu, ale surovú. Kyslú neznášam. 😝

letuskah
26. okt 2009

ja som spraskala bielu fidorku a rozmyslam co si zajtra uvarime 😀 joj ale ked je o tom rec, varila som bravcove s hraskom ale dake je to onicom ani kubko to moc nechcel tak som sa chcela spytat cim by sa to dalo vylepsit?

ret hovadzie a bravcove maso, tusim klobasa, kapusta, cvikla, huby a sa mi mari ze pretlak, ale neviem isto, to je parketa MM

zuzana76
autor
26. okt 2009

borsc je tiez jeden z receptov co sa robi roznym sposobom a ten skolsky bol jednoducho mnamka

http://recepty.rodinka.sk/recept.ltc?ID=8738&k=2

tu som nasla nieco

letuskah
26. okt 2009

ret ja zas kyslu ale nie surovu, tu nemusim

mima07
26. okt 2009

katika dakujem ale meno stale neviem 😠
letu ja som varila bors len v dvoch hrncoch ja si musim vsetko zjednodusit 😀 😀

letuskah
26. okt 2009

zuzi my davame aj to bravcove a nie kyslu ale sladku smotanu

retaux
26. okt 2009

No moc ma to neláka 😅

mima07
26. okt 2009

letu sprav z toho rizoto pridaj tam nejaku mrazenu zeleninu a mas

letuskah
26. okt 2009

mima mozno aj muz len v dvoch ale taky je vzdy v kuchyni bordel, ze mam pocit ze pouzil vsetko co doma mame 😀

zuzana76
autor
26. okt 2009

http://www.dobre-recepty.sk/detail/2166-ukrajin...

letu, pridaj tam nejake korenie, sol na to bravcove

letuskah
26. okt 2009

no je pravda ze to maso budem musiet dosolit 😀
idem ja lebo ma dake hladne krce chytaju a nechce sa mi uz robit si chlieb vo vajci o takejto hodine, dobru noc vsetkym 🙂

zuzana76
autor
26. okt 2009

http://www.najrecepty.sk/story.php?id=396

vidis to rizoto nie je zly napad, urob z toho rizoto

ja asi niekedy vyskusam ten borsc 😵

letuskah
26. okt 2009

zuzi urcite skus, na tom nie je co pokazit, ja ti zajtra poslem aj ten nas recpt, mozes porovnat a vyberies si 😉

zuzana76
autor
26. okt 2009

kati, inak ja tiez cakam na to meno, nech mozem ist kludne spat 😀

zuzana76
autor
26. okt 2009

letu, vdaka a dobru noc

asi aj ja pojdem, katika asi neuspokoji moju zvedavost, tak pojdem do perin, nejako ma ten casovy posun zmoril, alebo tie 3 hodiny co som zase cakala u lekara

zuzana76
autor
26. okt 2009

inak a este v den zakroku som cakala na zakrok aj s takou babickou, tak sme sa dali do reci, sak sme sa aj rozpravali asi 2 hodiny, kym zavolali na operacku ju a dnes sme sa zase stretli a zase sme klabosili 😀 , ale taka zlata babicka, ja velmi rada pocuvam straych ludi rozpravat o zivote a tak o vselicom, pokial teda nemaju demenciu a pamataju si ☹

zuzana76
autor
26. okt 2009

som na nu myslela, jej operovali dolne viecko, lebo jej mihalnice rastli do oka a ju to strasne pichalo a vraj je to tazka operacia,ze nie vzdy sa to podari, jej to uz pred 3 rokmi operovali a nepodarilo sa, hned ako vytiahli stehy, tak znova sa to viecky vyvratilo dnu a zacalo to pichat a dnes , ked jej vybrali stehy, tak ze vraj je to dobre, tak sa tesim 😵

maji4
26. okt 2009

Let ved dnes som bola v tej galantérií ja som am pôvodne išla lebo chcem kúpiť látku a ušiť si závesi....ale skončila som pri záclone 🤐

retaux
26. okt 2009

Aj ja už pôjdem, lebo mi mužík volal, že je už na ceste domov. Tak trochu aspoň spracem hračky zo zeme a upracem kuchyňu, nech nepindá, že som zase celý deň nič neurobila 😅

zuzana76
autor
26. okt 2009

ret 😀 , pozname niekedy 😀 , tak dobru noc

maji4
26. okt 2009

baby dnes som sa strašne nasmiala Lilianka zo začiatku krásne vedela povedať chobotnica a ja neviem prečo sa jej to tak pokazilo ale teraz nepovie chobotnica ale chobotina 😀 😀 😀

zuzana76
autor
26. okt 2009

maji 😀

my zase mame najnovsie - made in číňan 😀 , lebo baba Kika vecne nadava,ze vsetko je made in china a patko po nej, mejd in číňan 😀

maji4
26. okt 2009

dukátové mnam aja som aj zabudla ,že mám buchtičky v mrazíku zajtra urobím 😉

Ja som včera večer písala s mishelin a bolo všetko Ok tak snáď je aj dnes ok 😔

maji4
26. okt 2009

zuzka 😀

zuzana76
autor
26. okt 2009

to vsetci lubite tie dukatove 😕 my s muzom vobec

zuzana76
autor
26. okt 2009

idem spinkat, som unavenaaaa, dobru noc