Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
27. okt 2009

Čaute,
idem popísať 😉

mimi.k
27. okt 2009

Katka, krásna foto v pase 😉
Zajtra sa stretneme v divadielku, čiže v materskom centre, potom pôjdeme do cukrošky na kafé s koláčikmi, a potom pôjdem domov odniesť Adamka a s mm som dohodla, že mu ho nechám a prídem za vami k Bilushkovcom 😎 teším...
Inak...chcela by som Ťa poprosiť...nemohla by si nám priniesť vzorky žalúzií 😅 to je nápad môjho mm...ale len ak sa Ti dá...
A ešte koľko stojí také čistenie sedačky? Celkom ma to zaujíma, lebo mi sme doma zatiaľ takéto služby neobjednávali..

Ja som dnes varila mekongského Pangasa na masle so zemiakovou kašou a Adamko mal zo včera mäso so zemiakmi...jeho klasika...

My sme boli doobeda na pešo vonku, u Bilushky na kávičku, príjemne nám bolo a vonku teplúčko, ale už sa nejako mračí či čo.

Mená riešite...mne sa dievčenské páči Júlia (sestra je Júlia a aj moja veľmi dobrá kamoška) a chlapčenské tiež Michal, ale mm nechcel, lebo že bude Mišo ako on 😅

Raz som sem písala, že kto máte nejaké fotky zo stretiek, kde je Adamko, keby ste mi prosím poslali na mail, lebo vírus mi nenávratne zmazal zložku všetkých našich stretiek 😔 ďakujem.....

Bilushka, ja pečiem bublaninu zo 4 vajec....

mimi.k
27. okt 2009

že "mi" s mäkkým "i"....prepadnem sa od hanby 😔

katika1
27. okt 2009

Mimi teším sa na vás 😵
kuknem nejaké fotos s Adamkom
aaa sedačka - okolo 25-30eur 🙂

katika1
27. okt 2009

jáj a žalúzky jasnačka donesiem 🙂

katika1
27. okt 2009

aaa to normálne horizontálne, či vertikálne???

mimi.k
27. okt 2009

Díky, Kati 😉 normálka horizontálne...asi nejaké strieborné vyberiem... 😀 zatiaľ u mňa vedú...tie vertikálne sa musia nejako špeci čistiť vraj...

letuskah
27. okt 2009

lejla ten zakon plati len pre zeny ktore odisli na matersku po 1.1.2009 takze pre nas nie, nemusis sa stresovat 😉

Gretka je moj tajny tip 😵 😵 😵

letuskah
27. okt 2009

ja robim na zajtra plnenu papriku 😵 mam asi tonu paprik v chladnicke tak ich aspon spracujem, uz som jednu tonu vyhodila 😝

lenkamt
27. okt 2009

deti vo vani, ja s nervami na konci 😝 urevané, zlé, zlé 😝

idem ich uložiť a tiež si ľahnúť k telke 🤐 ešte aj Verča je nejaká prepnutá 😝 😔

slavenas
27. okt 2009

leni, nápodobne s dieťaťom , dnes sme mali dokonca trucovitú "zádzačku" o zem a samozrejme v tescu, si viete predstaviť tie pohľady niektorých ludí . 😠 😠 😠 😠

katika1
27. okt 2009

nikto tu 😕

bilushka
27. okt 2009

nikto, nikto

lenkamt
28. okt 2009

čavme 😀

čo ste piekli koláče tak neskoro večer?????

ja som zaspala pri telke, ani odsúdené som nevidela 😔 cítim sa ako pred chrípkou 🤐

baby , prajem vám príjemné stretkovanie, tešíme sa na fotky 😉

bilushka
28. okt 2009

Leni, nie, varila som ryzu a aj ta sa mi nejako nepodarilo-klasika u mna, ked ma prist navsteva 😔
Dufam, ze nebudes chorucka, ja sa citim ako zbity pes, vcera som tri hodiny zehlila a maly bol asi ako tvoje dvojky a Vaneska vcera. A na Odsudene som zabudla.

lenkamt
28. okt 2009

nebude spln? 😀

teraz ráno sú už normálne 🤐 tak neviem čo im včera poprepínalo 🤐

zajtra ide Verča do tej prahy 😔

retaux
28. okt 2009

Ahojte!
A kde ste včera večer boli všetky?

Lenka: a teší sa na výlet?

lenkamt
28. okt 2009

teší, len sa bojí že tam nikoho nepozná 😖

retaux
28. okt 2009

To chápem, ale veď už v buse sa určite s niekým skamaráti. Deti sú v tomto úžasné 🙂

lenkamt
28. okt 2009

no ale vyzerá to tak že sú tam všetko decká z druhého stupňa, ona je asi "najmladší redaktor" 😅

nika07
28. okt 2009

Ahojte,

ret má pravdu, a Verča je šikulka 😉

a ja mám opravenú umývačku, sa tešííííííííííííííííííííííííííím, zasa som chlapovi ušetrila euráče 😀 😀 😀

aj moje dieťa bolo včera divné, žačína si všetko vydobíjať revom, ale má smolu 😠 😠 😠
ale aspoň spala celú noc, teda myslím, lebo mna by ani výbuch bomby nezobudil, som tak isto padla od únavy 😀

lenkamt
28. okt 2009

to mi pripomína žeby som mohla umyť riad po raňajkách 😀

nika07
28. okt 2009

lenka prines hodíme do umývačky
😀

lenkamt
28. okt 2009

neskoro, už som ho umyla 😅

no ako mne sa nič nechce 😝

nika07
28. okt 2009

ani mne, asi pôjdem míňať tie ušetrené euráče 😀

peta28
28. okt 2009

Baby tak som unavena ako hovado.. uz nic nevladzem fakt. potrebujem nutne dovolenku ..

Vcera mala urobila taky vystup v jaslach, tak som prisla pre nu, este bola ok, boli tam uz posledne 3 deti, tak pokial som ju obliekla ostali sme tam posledne,.. mala si zmyslela ze si nechce obliect pancuchy a revala revala ako tur, hadzala sa po zemi ako poamatana, ale taky hysak, ze moja obliekanie vyzeralo tak ze lezela mala na zemi na kaberci na chrbate, ja obkrocmo na nej, pridrzialala som jej medzi nohami jej nohy ktorymi kopala kade tade, rukami mavala ako sialena a krik taky ako keby ju z koze drali.
horko tazko som ju spotena obliekla, postavila som sa ze odchadzam a ze nech ide za mnou, v tom vybehla ucitelka ktora sa uz isla prezliect ze co sa tam deje, ze ci mala spadla alebo ze co sa stalo a ja ze nic ze sa iba nechcela obliext. tak ucitelka ostala normalne horova ze ona ju este ani plakat nikdy nepocula ze je taka dobre dievcatko, stale si ju chvalia a kukala na mna ako na vraha ze co som jej urobila.. takze vyzeram este ako idiot co terorizuje dieta. Tak som sa aj rano hanbila ist do jasli ze co mi povie, alebo ako bude ragovat..

tak mi povedzte ako reagovat v takejto situacii? Robim nieco zle? alebo kde som urobila chybu, alebo to mama len preckat toto hrozne obdobie? Vsak to su strasne hysaky, ale pochopila by som ze sa v tescu hodi o zem ze jej nieco nekupim, ale ona sa hadze o zem kvoli tomu ze ju nevezmem na ruky ja, ale ze ju vezmem tato.. lebo niekedy fakt nevladzem uz 15 kg + oblecko vlacit stale na rukach . No som hotova z tohto obdobia

lenkamt
28. okt 2009

Peti - rovno si sa mala učiteľky spýtať ako to robia, lebo že tebe trucuje často 😉 ony si tie učiteľky vedia vytvoriť rešpekt a tiež by ma zaujímalo ako to robia bez bitky.
u nás na toto zaberá že ich nastraším že idem bez nich 😉 tiež nič moc ale niečoho sa tie deti musia báť, inak sa to nedá zvládnuť, takže ak nie slabu po riti tak vymyslieť niečo iné ako trest 😉

Miška???????????????????

peta28
28. okt 2009

Leni lenze tam to vobec nerobi, tam uplne posluchne na slovo vsetko, vsak mi ta ucuitelka vravela ze ju v zivote takto nevidela.

Potom prideme domov, isla sa vykakat a nechcela s umyt ruky, tak som ju nasilu strcila pod umyvadlo, umyla jej ruky a este 20 minut sa mi v kuchyni hadzala o zem zo zurivosti

peta28
28. okt 2009

a este som vam chcela napisatze mi prisla ta termo suprava z Quelle a je uplne krasna super teplucka, tak sa tesim, aj ked to bola ta podla mna najskaredsia z tych 3 ktore som objednala je krasna nazivo.
Ked mi este nejaka pride tak ju mozno aj prevezmem a budeme mat o rok dve na streidacku ,lebo je dost obrovska, no do 4 rokov urcite

lenkamt
28. okt 2009

ony to tam robia tak podľa mňa že ak niekto nechce niečo robiť tak ho vyhanbia - akože pozri ostatné detičky pekne robia to a to, bla , bla.

ja by som ju tam posadila, že idem domov bez nej a normálne by som odišla za dvere 😅 a doma vyzúriť do druhej izby 😉