Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
2. nov 2009

mne pripadá strašne kľudnučká Letu 😉 a Slávka podľa mňa bude presne ako my - dúfam Slavi že toto neberieš ako urážku 😀

slavenas
2. nov 2009

tiež držím Ivke palce 😉

bilushka
2. nov 2009

Letu, ako nechcem ti kazit nadeje na rozumnu debatu medzi detmi, ale co som tu mala mini hernu v zlozeni troch levicatiek tak moze prosit kolko chce, Alex mu jednoducho neda a Riskovi ked zoberie nejaku hracku, tak ten ho uhryzne, priprav si krizovy plan B a pridaj sa do nasho intelektualneho kutika, aj ked teda za nas bude bojovat aj nevesta, ako citam 😀

katika1
2. nov 2009

riško sa nepýta a berie čo vidí, tak my sa radíme s dvojkami do bojového kútika 😀

nika07
2. nov 2009

Kati aj ja prosí foto tej supravičky Kiti, naša sa ide zblázniť, ale môžeš aj ostaté

😉

mmem fakt krásna tortička, a Simonko je strááááášne zlatučký

ani moje dieťa ešte nespí, čakám kedy rozoberie postieľku,
ja sa malú ešte bojím dať do veľkej postele, hoci ju už má v izbe, lebo my máme spálne na poschodí ☹

spln neznášam hlavne ja , zvyšok rodiny je v pohode, ja nemôžem vtedy spávať 😠

čo bude v balíčkoch mne je v podstate jedno, čo nezje Linda, to sprace môj pubiš
😀 😀 😀 , a veľmi rád

stoličky - chýba nám posledná, takže zatiaľ Ok

bilushka
2. nov 2009

Ja si tiez myslim, ze Slavka bude zivocich 😀 😀 😀 😀
Tiez dufam, ze to beries v dobrom 😉

lenkamt
2. nov 2009

no baby tak to sa pripravte na teror od dvojičiek - tie sú jedna druhou tak vytrenované že všetky hračky budú ich + deťom zoberte kúpacie čiapky na hlavy, ak nechcete aby prišli o vlasy 🤐 😔
Bilu - teba špeciálne upozorňujem - žiadne nagélované kohúty, lebo za to sa najlepšie ťahá 😅

slavenas
2. nov 2009

mne tiež príde že letuska je taká kludná

leniiii 😉 😀 😀 no čo na toto napísať ..... 😀 😀 😉

katika1
2. nov 2009

aj nám už len jedna posledná chýba 🙂
bilu ale on nehryzieee.. to len alexa 😀 ja neviem, asi mu pripadal ako výpalík, tak si povedal, že sa nebude kafrať 😅 😀

bilushka
2. nov 2009

Leni, to az tak? 😨
Moje dieta ked uvidi ten vreskot mi bude aj tak iba na kolenach sediet,
tak prinajhorsom nejaku dvojicku odkopnem 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
2. nov 2009

Bilu - ok, môžeš 😀 ja to tiež tak robím 😀 😀 😀 😀

nika07
2. nov 2009

ja neviem čo bude, možno bude moje dieťa celý čas zavesené a revať na mne, alebo bude ako otrhnutá z uzdy a nebude vedieť čo so sebou, fakt neviem ☹

lenkamt
2. nov 2009

aby sme sa nakoniec nedivili že živly budú nalepené a neživly budú živliť 😀

katika1
2. nov 2009

lenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak podla mna, ked Richardes zbadá Mikuláša, tiež mi bude v krku zavesený 😝

bilushka
2. nov 2009

Ja uz sa tak tesim 😵 😵 😵
Najlepsie ked uz budu vecer spat a my s vysielackami na stole budeme rozoberat krasy materstva 😵

Ze Alex vypalnik, pockaj ked si to Mima precita 😀

katika1
2. nov 2009

on je strašnýýýýýý posero 😔 hocikoho sa bojí 😔

nika07
2. nov 2009

tak, dieťa mi spí, a postieľka je celá 😀 , mala by som ísť vysávať, ale sa mi nechceeeeeeee

lenkamt
2. nov 2009

pri gine zase preberieme všetky pôrody, kojenia , hovná a podobne 😀
ja vysielačku nebudem mať, tentokrát asi nechám na izbe niku s telefonom keby niečo 🤐 nech si aj Ivka užije tie kecy 😀

katika1
2. nov 2009

že krásy materstva 😀 bilu spomen si, čo sme rozoberali u vás s mimi 😀

slavenas
2. nov 2009

moje dieťa bude zo začiatku zavesené na mne - obkukávať takticky situáciu- a potom to začne a bude na neudržanie ...

baby u našich na dedine sú teraz cez víkend hody , tak ideme s mužom a kamošmi na dedinskú zábavu - to zas bude divočina .

lenkamt
2. nov 2009

u nás bude revať Lucia kvôli Mikulášovi 😅 ona je taký posero 🤐

letuskah
2. nov 2009

je pravda ze som relativne kludna ale na Bai nemam 🙂

a paviana mam uz hore a reve mi tu ako tur tak sa idem venovat 😠

zuzana76
autor
2. nov 2009

kati, to krvacanie asi ako Lenka pise, ze ako ti to vyberal, mzono nieco poranil ci co a musi sa to zahojit, inak neviem z coho by to mohlo byt ☹

bilu, ze intelektualny kutik 😀 , asi vezmem nejake knizky, moj to ma rad a hlavne , ked si vysmyslam rozpravky do buka do buka a niekedy sa fakt zamotam,ze uz neviem kade z konopi 😀

vezmeme aj auticka, bez nich by sme ani nemohli vyrazit

bilu, letu, ved tak sme sa dohodli na tych balickoch, ja som pisala len to, co sme sa dohodli a napriklad ako Slavka napisala, 10 eur je ok suma, ale tiez mi zalezi co bude v balicku, nieze tam daju banan, jablko, jednu cokoladu a arasidy na vyplnenie vrecka, to si potom tie vrecka urobme radsej sami a za 5 eur mame vrecko ako lusk a v tom pripade nech nam daju len mikulasa a ponikov, nie? ale ja sa prisposobim vacsine samozrejme , cena 10 eur je v pohode , ale teda tiez napriklad Lenka ma 3 deti a ona teda uz plati 30 eur a to ked si tak vezmem je uz teda dost vela, ja som len chcela, aby sme tie vrecka mali podla nasej predstavy

nika07
2. nov 2009

takže ja budem strážiť deti, či čo?

lenkamt
2. nov 2009

Slávka - tak si to uži, aj keď ja si divočinu s vlastným mužom neviem predstaviť 😀 však si videla aký kočkoš mi vyšiel na fb 😀

katika1
2. nov 2009

slav ako vidím máme podobné deti povahou 😅 😀
a mne slavka pripadá taká jemná a slušná 😅

katika1
2. nov 2009

nika lenkina nika 😀

lenkamt
2. nov 2009

však slávka je jemná a slušná, tak ako my 😀

Nika - prečo by si mala strážiť deti????

katika1
2. nov 2009

leni a kto to jeee???

lenkamt
2. nov 2009

Nika - moja Nika 😀