Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
5. nov 2009

ja sa tak teším dnes mi rpídu rodičia 😵 😵 Lilianka sa aj pokaká keď ich zbadá strašne ich lúbi 😵 😵 😵 a zajtra keďže tu budú môžem isť konečne na ročnú prehliadku ku ženskej 😝

maji4
5. nov 2009

let u nás 40 minút je bežné 😖 😖

letuskah
5. nov 2009

maji viem ale kubkovi to nestaci on je potom straaaaaaaaaaaaaaaaasne zly a vecer je to na maslu, keby tu bol muz tak ho dvaja skor zabavime ale ked som sama tak je to o nervy 😔
zatial ho to nezobudilo tak sa idem tvarit ze je vsade ticho...

maji4
5. nov 2009

let ☹ ☹

našej to bohate stačí 😒

ale dobre že sa nezobudil ani sa nepohni od toho PC aby si ho nezobudila 😉

letuskah
5. nov 2009

idem sa najest kym sa da, majte sa pekne

maji4
5. nov 2009

mne dnes Lili zaspala až o pol tak som zvedavá kedy sa zobudí

mimi.k
5. nov 2009

Kúpila som ich v Dráčiku...aj my sme také mávali ako deti...akurát, že teraz sú oveľa krajšie motívy 😉

maji4
5. nov 2009

mimi dík no musím popukať 🙂 🙂

maji4
5. nov 2009
mimi.k
5. nov 2009

Maji, áno to sú oni... 😉

retaux
5. nov 2009

Ahojte!
Peťa: tak si sa konečne tých gúm dočkala 😉
Ja som dnes tiež bola v Lidli. Ani som nevedela, že majú mať roláčiky. Ale som Lucke kúpila. Aj pyžamká u nás mali a aj župany.

Mimi: super, že je už Adamkovi dobre. A také omaľovánky som ešte nevidela, musím pohľadať. Lucke by sa to určite páčilo.

Letu: aj Lucka je na tom podobne teraz - má zapchatý noštek, sem-tam jej z neho tečie, ale také priesvitné soplíky a nič iné jej nie je. Akurát v noci trochu pomrnkáva a strašne chrápe 😀

katika1
5. nov 2009

kočky pridala som fotky.. ak chcete kuken 🙂
http://www.facebook.com/album.php?aid=128239&id... it was summer again

mishelin
5. nov 2009

baby ten doktor nakoniec nebol,a malemu sa tak velmi rozhnisalo ocko,a ktovie ci sa ten doktor aj ukaze do vikendu.co mu mam stym robit,ani otvorit sa mu neda a tecie a tecie 😔

mishelin
5. nov 2009

viwem ze aj patko to mal dlho ale neviem co som mu davala 😅 svokra vravela ze haramncekovou vosdou oplachovat ale uz som si nie ista 😒

mimi.k
5. nov 2009

Mish., podľa mňa bórovou vodou a nejaký babský recept hovorí, že strieknuť materského mliečka...

katika1
5. nov 2009

mish my sme dávali na to harmančekovú vodu a pamycon!

retaux
5. nov 2009

Presne tak Mish, kvapkaj mu tam materské mlieko a veľa. Mne to kázali už v pôrodnici 😉 + keď sa jej to zhoršilo, tak dostávala pamycon.

retaux
5. nov 2009

A keď mu to tam nakvapkáš, skús mu vytrieť ten hnis aspoň zvonka, on tak trochu zmäkne. Nás kvôli tomuto držali v pôrodnici o 3 dni dlhšie.

mishelin
5. nov 2009

dik baby odskusam,urobim 😒 ☹ dufam ze to prejde ja sa bojim lebo v mnohych pripadoch sa chodi na to preplachovanie,viem ze aj patko to mal hrozne dlho na oboch ockach 😒 az sme nakoniec isli vtedy na ocne a od cistenia nas zachranilo to ze ocna akurat koncila lsuzbu,a do rana som si to rozmyslela a nedala mu to urobit..

nika07
5. nov 2009

Ahojte,

tak ja som malej kupila v lidli ten županík, tie roláčiky tiež nemali 😉

peta super, že už budeš mať gumy, to asi preto že sme ich včera prepierali 😀

mimi som raqda , že už je Adamko v poriadku, dufam, aj Jakubovi rýchlo soplíky prejdu

lenkamt
5. nov 2009

no čaute.

Adulak volá sa Katka, má ségru Aďu - učí v škôlke a brata, že bývajú oproti vašej ulici 😉 u nich sme boli vtedy v lete 😉 a super ak by ste šli na stretko 🙂

čiapky aj šály sú z toho matrošu ako máme bundičky od Katiky, také hrubé som chcela a inde som dve rovnaké nezohnala, proste asi som v tomto krava ale trvám natom aby mali rovnaké, no a potom niekedy musím kúpiť drahé veci lebo lacné rovnaké nezoženiem 😒

omaľovánky aj ja chcem 😵

lenkamt
5. nov 2009

Kati - Riško je krááááááásny, Verča zhodnotila že aký veľký, a mne sa zdá že to už nie je čistý Rišo, už má niečo aj z teba 😉

katika1
5. nov 2009

leni a prečo musia mať rovnaké?

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem však však však už sa podobá aj na mna????? Týmto si si u mňa šplhla 😀 😀 😀

lenkamt
5. nov 2009

neviem 😅 proste musia 😀

hej , keď sa usmieva tak celá ty 😉 chcela som napísať po niekoľkých ginoch, ale nie 😀

katika1
5. nov 2009

trubka 😀 ano to jedine hovoria, že ústa ma po mne a úsmev a to ako štýl rozprávania, mimiku 🙂

lenkamt
5. nov 2009

prepisujem Verčin príbeh z prahy 😖 akože plná písanka 😝 to decko má asi fakt talent 😅

prvá časť:
Výlet do Prahy

Junior klub ma za odmenu pozval na výlet do Prahy a ja som to nemohla prepásť. Tak som sa v stredu 28.októbra pobalila a tešila sa na ráno. Ráno ma mamina zobudila, rýchlo som sa umyla, obliekla a pripravila sa na sedemhodinovú cestu. Počas cesty som spala, jedla a pila a popritom som počúvala MP4. Teta vedúca nám rozprávala o Prahe a tiež nám hovorila kam všade pôjdeme. Museli sme využiť aj tento deň, lebo by sme celý program nestihli. Takže v štvrtok sme boli v pražskej Zoo a v Trójskom zámku. Zoo bolo veľmi krásne, najviac sa mi páčili žirafy. V zámku sála obrazov. Na druhý deň sme prešli Českú aifelovku, ktorá bola vyššia ako parížska ale bola veľmi labilná, chalani ju rozkývali. Z vrchu sme mali možnosť sa dívať na celú Prahu. Ja som sa bála tak som šla hneď dolu.Posledný deň sme vstávali už o šiestej a o pol ôsmej sme šli na raňajky, vybrala som si tri rožky, džús a jablko. Potom sme šli do Buchlovho zámku a tam sme prešli zámok s 360 schodmi. Zámok bol super. Bola som v skupine s Lenkou, Borisom, Viki a Terezkou a počúvali sme ako na ňom ľudia žili a ako to vyzeralo kedysi dávno. Po prechádzke zámkom sme šli na obed a domov. V autobuse sme pozerali Pomádu. Boli tam dva televízory aj wc, autobus bol veľmi luxusný a krásny. Cestou do Marina som písala tento príbeh. Šli sme jemne hrboľatou cestou, tak mi trošku skákali písmenká. Tešila som sa domov na sestričky a rodičov. Vedela som že doma ma čaká tehotná škrečica Juda a jej nový frajer Edo. Tešila som sa na všetkých ako sa budú radovať že som doma.Ďakujem Junioru že ma zobral na tento výlet, ďakujem pani učiteľke Zuzke, že uverejňuje moje články do časopisu Zvonček a aj celej triede že ma podporujú aby som písala príbehy a ďalej všetkým ľuďom, ktorým sa páčia moje reportáže a príbehy. Vďaka týmto ľuďom a škole som mohla napísať tento článok a spoznať veci, ktoré v Martine nemáme.

ak tam mám chyby tak sorry, aspoň máte čo čítať 😀

mishelin
5. nov 2009

kati aj ja som si vsimla ze ma tvoj usmev 😉
verca sikovna 🙂
tehotna juda a jej novy frajer edo 😀 😀 😀 😀

katika1
5. nov 2009

čo nám to sem táto nehodí 😀
zlaté 😀
leni asi má byť zoo bola velmi krásna..nie krásne
a eifelovku, či nie?
Vedela som že doma ma čaká tehotná škrečica Juda a jej nový frajer Edo. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
5. nov 2009

Mish - noooooooo 😀 my tiež snažilkujeme 😀

lenkamt
5. nov 2009

dík, idem to opraviť. vôbec mi to nemyslí, píšem čo vidím 😅