Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
17. dec 2009

ahojte.

ani ja ešte nemám papier 😀

no a migréna bola predzvesťou nejakej hnusy, som úplne rozbitá, sopľavá, ubolená 😝 super takto pred vianocami.

inak pre sedačku si prídu v sobotu a nová príde až v utorok 😀 bude to tu vyzerať super 😀

Maji - ale keď ich našúľaš také tenšie a konec obalíš v alobale tak to nevyzerá ako .... ale ako cigareta, a je to fakt mňamka, teda super sladučke pre salkové typy ako som ja 😀

katika1
17. dec 2009

čaute 😎
tak ja papier mám a aj pobalené mám všetko 😎
práve si píšem zoznam, čo nakúpiť na budúci týžden. Ja vypekať chvalabohu nejdem, takže spravím nanajvýš zuzkin víšnovo-tvarohový koláč 🙂

lenkamt
17. dec 2009

ja idem tiež pohľadať zoznam čo treba nakúpiť 😀

Letu - ja som teplené rifle kúpila cez mmb od tejto baby a sú super:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=2&user...
a prišli mi na štvrtý deň od objednania 😕 😵

nika07
17. dec 2009

Ahojte

Peta, Timka je zlatučká,
na večierku to vydrž, treba ich tu arogantnú mentalitu prekusnúť 😉

Lejla dodatočne všetko naj,naj,naj k narodkám 😵

ja nič nestíham, teda ani nemám náladu nič robiť 😒 😖
dieťa mi nechce cez deň spávať, otras, potrebujuem horu prádla požehliť, upratať a tak

našťastie nemusím piecť, naša adoptívna babička už pečie vo veľkom

😵

maji4
17. dec 2009

Ahojte tak cesto zamiesené na tie škoricové klbká som strašne zvedavá aké budú 😵 ale budem ich robiť až keď sa vráti muž z roboty aby som mala klud 😉 😉

Leni tak ta poprosím o ten recept tých cigariet -ďakujem 😉 keď hovoríš že je to super mnamka tak dám na teba a vyskúšam 😉 😉

maji4
17. dec 2009

Lenka aspoň sa baby môžu jašiť vo voľnom priestore 😀 a ty keď si budeš chcieť sadnúť tak na zem 😉 😉

a prajem rýchle vy zdravenie aby si bola čoskoro fit

lenkamt
17. dec 2009

Maji - to je ten recept ako na mmb 😉

Mima - keď budeš mať čas - https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
to vyzerá že keď 9.8.2010 nastúpim do roboty na týždeň, dohodnem sa s ním že mi akože vyplatí 542eur, ja mu za to dám sumu odvodov aby nebol škodový, tak budem 1/2roka dostávať 1100eur??????????????????????? 😕
nejaké divné 😕 😅

katika1
17. dec 2009

tu zdochol pes?
zas mi trpne brucho, zas o tom istom čase a aj po liekoch
a dostala som mrchu,tak sa cítim "úžasne" 🙄

leni hod recept na tie cigošky 😉

lenkamt
17. dec 2009

lebo v tom prípade, sa fakt nejdem triasť za nejakou robotou 😀 budem pekne doma sedieť pri pc 😀

katika1
17. dec 2009

Bilu, kde siiii? 😕

zuzana76
autor
17. dec 2009

ahojte

my sme boli vonku nachvilu a u kamosky

nika07
17. dec 2009

aj my sme boli vonku, brrrr bola tam kosa
a dieťa mi samozrejme nechce spať 😠

pozrite: http://sk.fotoalbum.eu/Nika07

mmem_
17. dec 2009

ahojte baby

nemam docitane ani asi nebudem mat 😀
muz bol zase 3dni prec a Simon sa rozhodol ze nebude spat a teraz tiez este nespi ani jeden tak uz mam toho plne zuby 🙄 ,vyzeram presne ako ten smajlik 😀

len som davnejsie postrehla najaku tortu visnovu od zuzky ale zabudla som si ju ulozit,nemate to niekto po ruke?
mozte mi to hodit prosim do IP? dakujem

a Vianoce ani nekomentujem, muz bude cele sviatky v robote az do 3 januara takze si to asi hodim 😖 😠

a mam pocit ze maly zacal posledne dni dost ziarlit,na maleho je dobry ale na mna je protivny,
vsetko chce prave vtedy ked kojim maleho,alebo ho nosim,... no dufam ze ho to prejde lebo Kosmonosy to istia(Pezinok)

nika07
17. dec 2009

mmem IP

zuzana76
autor
17. dec 2009

nika krasne fotky, Linduska je krasne dievcatko, take okate 😵 a synator ako spravny velky brat

nika07
17. dec 2009

ten recept na tortu by som poprosila aj ja 😉

zuzi dik 😉

katika1
17. dec 2009

mmem, ja ju mám, ale v maily
a nika jeeeej 😵 krása.. nádherná súrodenecká láska 😵

mmem_
17. dec 2009

nika super fotky,mala je nadherna

a tie fotky mi pripomenuly ze aj ja mam taky kos doma 😀 musim nahnat deti do neho

mmem_
17. dec 2009

pripomenuli 😝

mmem_
17. dec 2009

a idem zase kojit,ja furt len kojim a kojim a kojimmmm

mmem_
17. dec 2009

nika IP

letuskah
17. dec 2009

caute
Mmem no len dufat ze ho to preje a tie sviatky ti nezavidim, nic si nehadz, za to to zas nestoji 😉

Kati a nie si hladna? alebo ti travi a takto to pocitujes... hlavne nech sa ti to da do poriadku lebo ta to urcite riadne znervoznuje, nohy hore a relax

my sme dnes kysli doma, lebo sa mi nechcelo do tej zimy, mna boli hlava uz 3 alebo 4 den a nie z kramov ale z toho ze ako sa ochladilo zrejme nejak zvysili prud v rdiatoroch alebo neviem ale strasne hucia, a mna taketo do podvedomia sa zazierajuce zvuky rozculuju a boli ma z nich hlava, tak ako aj hucanie PC alebo akvarium a to moj muz chce akvarko 🙄 😝 😝 😝 😝
som dnes bola schopna len polievku uvarit, vobec netusim ake druhe ani sa mi nechce 😝

Leni dakujem za tip, idem to hned aj pozriet
ja som sa tesila ked nam sedacku odviezli a novu sme mali az o tyzden, som si vygruntila dlazku a sme tu s Kubkom tancovali, velmi sa nam to obom pacilo 😵 😵 😵

a dnes rano sme mali na balkone samicu sokola mysiara, som skoro skolabovala ked som to identifikovala, velke ako mala sliepka a urcite to bola ona aj ked nechapem co robila na prvom poschodi, cakala by som ju niekde na 7 alebo 8. ale kraaaaaaaaaaaaaaasna, kym som ju Kubkovi ukazala tak uletela, skoda

letuskah
17. dec 2009

Nika fotky su krasne a Linda je nadherna 😵 😵 😵

nika07
17. dec 2009

ďakujem 😉 😵

letuskah
17. dec 2009

jaj Leni som to kuk a ja som sebe kupovala tie zateplene nohavice, Kubkovi mam celu vybavu 😀

lenkamt
17. dec 2009

Nika - fotky nádherné 😵 😵 😵

Mmem - dúfam, že čoskoro sa zladíte, tie sviatky to mi je ľúto, že nebudete spolu 😔

Letu - mne na kolabovanie stačia holuby 😀 to máš teda zážitok 😝

letuskah
17. dec 2009

Leni ale holuba vidis kazdy den ale taketo volaco len parkrat za zivot a este aj z blizka 😕

bilushka
17. dec 2009

Ahojte,
baby tak my sa trapime dalej s malym zloduchom, uplne sa zmenil, kde je moje poslusne dietatko ☹
O spani ani nevravim, to sa nam uz "vykrystalizovalo" tak, ze spanok neznasa, ked ide do postielky, tak reve ze mamnika prosim ta ja nechcem spat 🙄 A to aj ked vstane tak normalne, ze po siedmej, ideme von, naje sa atd...a potom zaspava 2 hodiny!!!! Pomedzi to akoze zaspavanie rozoberie postielku, povypina radio a lampu zo zasuvky, ak to tam zabudnem nechat, potom chce vodicku, mliecko, cikat 🙄 😝
No skratka nestoji to za to, aby potom o tretej na hodinu zaspal a vecer zase nechce ist spat, lebo sa citi asi z toho hodinoveho spanku fest zrelaxovany 😠
Bez spanku nevydrzi, to uz je okolo siestej na nevydrzanie, tak si da taku polhodinovku a vecer je to hrozne, lebo zase nie je unaveny...No skratka neviem ako dalej, ci ho mam budit o siestej rano aby bol viac unaveny 😅

Ale citam, ze teraz vela deti bojkotuje spanok, tak ma to trochu utesilo.

Nika, mala je nadherna, ja som uplne namakko z toho jej kukucu 😵
Mato je tiez zlaty, mas byt na co pysna 😉