Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
8. feb 2010

Zuzka, tak ja to skúsim, urobím to na najmenšej akú mám, v najhoršom prípade budú na celú panvicu...

zuzana76
autor
8. feb 2010

ved ano vyskusaj, ja si dam u maminy, ked robi a inak nemavam na take sladke velmi chut, iba ak na palacinky, alebo orechove slize , takze nemam motivaciu to robit

zuzana76
autor
8. feb 2010

ale Patkovi by to iste chutilo, on je dost na sladke jedla 😀

mimi.k
8. feb 2010

My to práveže ani doma nerobíme, len v jedálni v práci som si to občas dala, ale ja mám zasa také jedlá veľmi rada 🙂 .

zuzana76
autor
8. feb 2010

My sme prevazne masovy, ja mam rada aj zeleninu a polievky a sladke len ako zakusok obcas, mozno tak raz tyzdenne.

zuzana76
autor
8. feb 2010

idu mi Afery, tak to idem pozerat 🙂

dobru noc

maji4
8. feb 2010

Mimi tak si ma normálne potešila ,že možno to pôjde kedže ma manžel trvalé tu v Ružinove 😉 😉

bai jej supeeeeeeeeeeer že ste už doma 😵 😵 takže ešte raz vela vela zdavíčka všetkým 4 Vám prajem 😵 😵 😵 😵

retaux
9. feb 2010

Ahojte!
Ja som bola včera na tom teste. V pohode som to vypila a čakala som v čakárni a odrazu ma naplo a všetko išlo von 😅 😝 😝 😝 Ale dr. povedal, že to už sa za tú hodinu určite niečo vstrebalo a nemusíme test opakovať. Testy dopadli dobre.

A potom sme boli na tom 3D 😵 Miminko si celý, celučičký čas, cmúľalo ruky a ukázalo tváričku len na začiatku. Jáááááj, také to bolo zlaté. A hovorila nám, že ona vidí aj pohlavie a že je to aj na DVD. My sme ale nič nevideli. Stále dobŕdzala, že či nechceme vedieť, že je to krásne vidieť a že by nám to vytlačila a natočila 😀

Potom hodím fotky.

retaux
9. feb 2010

Jáj a ešte som chcela. Zuzi, to s tým cikaním to mám aj ja. To určite nie je prechladnutý mechúr. Ja cikám vkuse a je jedno, či som bola v 1. alebo v 2. trimestri. Ja keď zoberiem Lucku na ruky, tak potom hneď musím utekať. A chodím riadne často aj cez deň aj v noci cikať. 🙄

A ešte nám včera povedala, že miminko má 1,5 kg a že "tak toto bábo do inkubátora určite nepôjde, také je tučnučké" 😅 😀

zuzana76
autor
9. feb 2010

ahojte

Ret naozaj? ale citis sa aj tak blbo,ze mas plny mechur hned ako docikas? lebo mna aj krize bolia a podbrusko trochu, takze ja si ten moc dam vysetrit ved za to nic nedam a tie tablety mozu aj tehotne a mozu sa aj preventivne, inak dnes mi je trochu lepsie, tak asi mi pomahaju.

Ret, kde si bola na 3D , podja informacie, aj ja by som isla, kolko to stalo? aky bol pristup, kto tam bol, ako to prebiehalo?

Inak tebe to velmi pekne ubieha, ved to asi vsetkym, len na mna mi to pripada dost dlho 😀 ,ze este len 15 tt a este 25 tt mi chyba do konca 😀

retaux
9. feb 2010

Ja som bola v medicínskom centre. Ja tam chodím aj normálne na sono počas tehu. Platila som 40 e. A je tam tá sestrička (Linder tam už asi nikdy nebýva aj keď je písaný na dverách) a bola super. Celý čas sa snažila nám dať čo najviac záberov tváričky a štuchala do malého, aby sa ukázalo a ono nič 😀 Povedala, že ak ešte v 30tt prídem k nej na posledné sono a bude vidieť tvár, tak mi ju ešte vytlačí.

zuzana76
autor
9. feb 2010

ret, aha, super, ta sestricka je mila, aj ja by som chcela ist len k nej, ale asi pred 2 tt tam bol Linder, jedna baba mi dala avizo, som chcela ist na sono, ale radsej som neisla, takze obcas tam byva, no ale podla mna sa da dohodnut asi len s nou, ze by tam bola len ona, ja by som chcela ist tak okolo 20 tt

retaux
9. feb 2010

Ale 3D robia až od 23-24tt.

zuzana76
autor
9. feb 2010

jaj, ano? to som nevedela, lebo inde to robia hocikedy, tak teda v tom 23 tt, ved uvidime este

peta28
9. feb 2010

Baby cauko.
Kati tak som mrkal tu autosedacku a mame tuto:

http://www.lacnejsienekupis.sk/index_g.php?acti...

ael v takej inej farebnej kombinacii, je vlastne cela cervena, nie je to taka cervena s tym bezovym a je to taka normalna latka nie taka leskla

peta28
9. feb 2010

Ret tak super ze je mimco v poriadku.. a ja by som asi zomrela od zvedavosti.. aj si to dvd pozeras ci tam nieco predsa len neuvidis??

Bai super ze ste doma, tak si uzivajte prive chvilky s babatkom , bola to nadhera ako sme si na seba zvykali.. snad sa mi to tak o 3-4 roky opat podari zopakovat

zuzana76
autor
9. feb 2010

Katika, ja tu autosedacku co si dala link nepoznam, my mame Romer King, este chvilu nam vydrzi, je do 18 kg, maly ma 14 kg, tak pocitam este do dalsej zimy vydrzi a potom uvidime ci budeme potrebovat novu, alebo co

zuzana76
autor
9. feb 2010

vidim,ze tu nikoho, babulky, myslite dnes na mna, 15.30 gynekolog , uz mam zaludok na kamen, ani jest nemozem 😀

peta28
9. feb 2010

Zuzi by si sa mala tesit a nie stresovat.. ja ked som vedela ze idem na ultrazuk od radosti som ani dospat nemohla

zuzana76
autor
9. feb 2010

no ved ja viem, ja sa aj tesim aj bojim , som zvedava aky bude novy doki

letuskah
9. feb 2010

caute
zuzi nestresuj, babo to citi, pekne krasne sa tes!!!

my sme soplavi, v noci Kubko skoro nespal sa mu pustili sople a teraz len sopli a sopli, ale snad nic viac nebude 😔

mishelin
9. feb 2010

ahojte bai super ze ste doma 😵
no ja mam zapal prsnika 😢

letuskah
9. feb 2010

joj mish, to je na prdlajz 😔 nech sa ti to rychlo napravi

lenkamt
9. feb 2010

ahojte.

Zuzi - neboj, myslíme na Vás 😉

Miška - au, au, nezávidím, dúfam že ti to rýchlo prejde 😔

peta28
9. feb 2010

Mish drzim palce.. ja som to mala len raz na zaciatku, ale tu bolest si pamatam dodnes.. aj Bilu by ti vedela ais rozpravat .. ta to mala dost casto.

bilushka
9. feb 2010

Ahojte,
Leni-z Myta nepisali?

Mish, nech ti to skoro prejde, aj mas horucku? Fuj, cele kojenie som toto mavala, ani odsavanie nepomahalo, nic len potom obklady, ale trpela som hrozne tiez ☹

Zuzi, drzim palceky, potom sa hned ozvi, ci ste OK.

My sme boli dnes na dielnickach, vyrabali sme valentinske pozdravy a maly vymaloval take polystyrenove srdiecko, tak ja uz mam Valentina vybaveneho, este na pozdrav napisem nejaky srdcervuci text, nech tatinko zaslzi.
Potom som si v Bille kupila langose mrazene, co uz staci iba ohriat, ako neboli zle, ale domace su domace, zjedla som aj tieto s pol kilom cesnaku a smotany, strasne mi lezia v zaludku teraz 😝

Peti, co to stretko, stale si sa nevyjadrila.

bilushka
9. feb 2010

Kati, prisiel mi info mail z jedneho shopu, odkial som kupovala kocik, ze maju vypredaj sedaciek, doprava je zdarma, skus si kuknut, ci si vyberies tam:
http://www.matko.sk/

peta28
9. feb 2010

Bilu neviem sa este vyjadrit, lebo momentalne sme v stadiu setrenia, tak neviem ..caka ma teraz kontrola po roku na auto, vyuctovanie plynu a objednali sme tu letnu dovolenku .. a tak

mimi.k
9. feb 2010

Ahojte,

Zuzka, držím prsty, určite bude všetko v poriadku 😉 .

Mish., tiež sa drž, ja som s týmto skončila v nemocnici aj s vysokými horúčkami a ešte niečo k tomu 😖 . Ale ja som zasa špeci prípad. Ja som si musela vtedy v nemocnici stále rukami odstriekavať, odsávanie mi vtedy zakázali...aj v noci som si musela dávať budík a odstriekať, aj keď sa mi zdalo, že skoro nič nejde. Skús to aj Ty a ak by Ti to nešlo, tak pod horúcou sprchou to skús.

mimi.k
9. feb 2010

A robila som dnes tie dolky a snaženie bolo úspešné, lebo môj nejedák zjedol po polievke dva celé kúsky, čo je u neho úspech, tak sa teším 🙂 .