Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
24. feb 2010

bilu ty nevieš s kým sme hrali hokej? 😲 hnaba 😔 😀 ja som si ho povinne odupratovala - totižto ja to tak prežívam, že ked už je to príliš napínavé, tak musím ísť od nervov upratovať 😀 😀 😀

katika1
24. feb 2010

bilu aj ja som zvedavá, či nebudú krátke.. ak jo, tiež k nim švacnem elastaky 😅

katika1
24. feb 2010

a ret, tiež by som veeelmmi chcela, aby bolo tak 😅

zuzana76
autor
24. feb 2010

ret, veru drahe to je, ta sukna aj capri nohavice po 16-18 eur, to je este ok, aj tie saty modre za 18 eur

ale ta bluza 26 a tie cierno-ruzove saty ze 40, keby som ich mohla aspon 2 roky nosit 😀 a nie par mesiacov

mima07
24. feb 2010

vsetko najlepsie obom Matejkom
chorusikom rychle uzdravenie
smecta sa moze aj pri grcackach je prirodna a urobi taky povlak na ktory sa naviaze bordel

retaux
24. feb 2010

Preto sa mne páčilo, keď som bola prvýkrát tehu, že som si nakúpila tričká prestrihnuté pod prsiami a tuniky a nosím ich ešte aj teraz a aj vtedy mi boli dobré.

Ozaj a choď pozrieť do Mlynov, ja som našla najlacnejšie tehu veci v HM a to som ani nevedela najskôr, že oni majú aj také šaty.

letuskah
24. feb 2010

ret ked uz Lucka nevracala kludne jej daj hylak, on velmi rychlo pomaha...

Peti tak vela stastia, nech to Timke skoro prejde 😉

Bilu a keby si na tie saty odspodu nasila cipku? bielu? teda ak by si chcela ja ti to spravim, len neviem ci by sa to hodilo a ci by ti to dost predlzilo...

zuzi taku suknu si aj ja chcem kupit ale skor ciernu lebo ja moc blede veci nenosim, ale uvidim este

ono mozno by aj kiwi pomohlo ale ja do Kubka polovicu veci nedostanem, dnes som mu dala stavu z toho slivkoveho kompotu a normalne som ho musela vydierat aby aspon 100ml vypil, viac som do neho nedostala, kiwi ho stipe na jazyku, ale napr ja s brchom ako deti ked sme zjedli pomaranc alebo mandarinku tak sme v momente leteli na zachod a Kubko nic 😕

letuskah
24. feb 2010

a Sunar ho zapeka, kym ho pijal pravidelne tak ok ale ako zacal s krabicovym a raz sme mu kupili sunar uz neviem preco tak bol zapeceny 😕

Bilu elektrolyt je feniklovy to je tusim od 6 mesiacov a bananovy ten je tusim od roka, ale nie som ista, bananovy je humus a feniklovy zrejme tiez 😝

inak vanicku na Jane aj my budeme kupovat, ale to ma este cas, a tym ze babo bude septembrove tak aj ked bude mensia tak mi tam zimu v pohode prezije, u Kubka to bolo horsie lebo uz v januari som ho ledva napratala do toho nasho kombiku a tie byvaju vacsie ako klasicke vanicky...takze od februara sme jazdili v sportaku

retaux
24. feb 2010

Letu: aj ja si myslím, že je to u každého individuálne s tým zapekaním a preháňaním. Mne napr. pomohlo Acidko (vanilkové), ale ja takéto problémy nemávam, takže to bolo len 2 alebo 3x. Každému asi zaberá niečo iné.

mmem_
24. feb 2010

bilu :super satocky🙂 pacia sa mi
ano to sa nebude nikde uvadzat, ale ak by som mu nedala ine tak by mu tam nacapil ze timotej a to nechcem,aj Simkovi dali ze šimon.Tak radsej mu sama vyberiem, mne by sa pacilo Viktor po prapabke 😀

ret: supe ze uz lepsie

a moje male dieta je dnes ako z divych vajec, moze byt ze mu zacali koliky po 3 mesiacoch?

zuzana76
autor
24. feb 2010

ret o tehu vecach v Hm viem, ja som si tam tehu tielko kupila advoje tehotenskych pancuch, ale ine veci sa mi velmi nepozdavali, este tusim jedna tunika, inak som nic zaujimave nevidela, mali len rifle a tie uz mam

mmem_
24. feb 2010

peta: ked ste spokojni tak nie je co riesit 😉 , ja som len nahadzala linky kam chodim cumakovat🙂 mna by bolo tiez zaujimalo kolko by to stalo🙂 napr u tej bodnarovej - ta ma uzasne fotky,ale vlastne vsetci co som davala linky
jeden bude fotit segrinu svadbu tak som zvedava, mu budem stale v patach 😀

inak v nedelu aj v pondelok budeme v BA,ale nebudem mat cas na stretnutie,a aj piatok 😉 - ale same behacky, v nedelu krst a v pondelok budem pri poluse na jednom stretnuti

katika1
24. feb 2010

mmem tvoja prababka bola Viktor? 😀

slavenas
24. feb 2010

ahojte

tak ATB nás neobišli ☹ ☹ ale nie som vôbec spokojná , lebo našu dr. zastupovala doktorka ktorá ju zastupuje stále , ona je taká staršia pani už na dôchodku, no a tá cápe atb každému jedna radosť , tvrdila že malá má zapálené hrdlo a ešte mi aj chcela nahovoriť že určite mala aj teplotu 😕 😕 a to pritom viem že určite nie a aj som jej to neodbytne tvrdila a tak teraz neviem či je malá naozaj na tom tak že atb treba alebo nie , hrdlo má trochu zapálené , no ale budem jej ich dávať pre istotu kedže iné nám nekázala užívať 🙄 🙄

ret , lucke nech to rýchlo prejde

slavenas
24. feb 2010

nika synátorovi samozrejme tiež všetko naj , ozaj a ako bolo na abbe ?

slavenas
24. feb 2010

zuzi pekné šatky

bilushka
24. feb 2010

Moni, skoda ze nebudes mat cas na stretko, rada by som ta videla 😉

Slavi, tak to mi je luto s tymi ATB, my uz sme tiez tak brali lieky, ze som vobec nebola presvedcena o tom, ze ich potrebuje, zhodou okolnosti tiez angina, ale vysetrena za minutu bez CRP, ale nakoniec som mu ich tiez davala, lebo som sa bala, aby mu to nezliezlo nizsie, ak mu teda fakt daco bolo...
Vaneske posielame pusinku.

bilushka
24. feb 2010

Leni a nas Johny Kolenik bude tancovat, spravne som ta pochopila?
Lebo potom ohohooo, hned dovod na radost 😀

meganik
24. feb 2010

caute baby u nas uz trerti den v kuse vrtaju, mna uz to nebavi ☹ jedno je pravda, v panelaku sa rozhodne nebudete nudit-furt sa tu nieco deje, preraba a pod. 😠 😝

dneska je vonku prekrasne, nas teplomer na slnku ukazuje momentalne 20 stupnov, boli sme cele doobedie vonku, Natalka sa konecne vyhrala na ihrisku, zase povyliezali maminy s detmi, co sme ich nevideli pomaly celu zimu...no asi je tu fakt jar 🙂

ste ma (teda mimo Majky) odignorovali na kompletku ohladne tej skolky, no nic, v pohode, dneska som zase stadiu, ze neriesim - vcera tu jasne viedla sexica Lenka 🙂

chorusikom prajem skore uzdravenie, Slavi ja som tiez neni zastancom Atb, ale asi by som ich davala, aby sa ta sarapata neusadila niekde inde 😉

vcera som poslala mm nech da potvrdit dokine prihlasky do MS, za jednu berie 4 € a mm dosiel domov, ze platil iba za jednu, ze na zbytok mu povedala, ze to je ok ... tak neviem, ci ho neposlem s tymi prihlaskami do skolok, ked ma na baby taky dobry vplyv 🤐

zuzka, krasne oblecenie si si vybrala, ja som mala take podobne capri gate biele z ma-ma a aj suknu z podobneho materialu a chvalim obe do nebies, aj v tych horucavach mi v nich bolo fajne, pohodlne a este aj babenka, co ich minuly rok odo mna kupila mi napisala, ze s nimi bola nadmieru spokojna...a saty si vybrala nadherne, budes ukazkova trendy tehulka 😉

no a oslavencom Matejkom zelam k ich dnesnemu sviatku vsetko len to najlepsie, hlavne vela zdravia, stastia a spokojnosti 😵

zuzana76
autor
24. feb 2010

vaneske aj timke skore uzdravenie

meganik
24. feb 2010

bilu a ze mc pohoda uz bude pomaly otvarat na tej Latorickej, oni budu mat tiez moznost vyjst s detmi na dvor, tak ako mc rybka, je tam smyklavka, hojdacky a tak pod., tak by sme sa tam dakedy s detmi mohli stretnut 😉

slavenas
24. feb 2010

bilušik pusinku odovzdám
pozerala som foto na fb memories ... aká si tam zlatááá, 🙂 🙂 🙂 ale fakt také dievčatko 🙂 🙂 🙂

slavenas
24. feb 2010

zuzi dík
meg ved aj ja budem dávať 😔

slavenas
24. feb 2010

meg a ohľadom tej škôlky , ja som si to zle prečítala a som si myslela že to píšeš len ako príhodu , ale teda fakt neviem či je to pravda , neviem si predstaviť udržať povedzme 20 detí na stoličkách len tak sedieť 😕 😕 😕 , kamoškin malý ked sa ho opýtam čo robili v škôlke tak vždy ale fakt vždy povie že nič 😕 a to isté vraj aj doma .

zuzana76
autor
24. feb 2010

meg, vidis, a ja som ti tiez chcela na to napisat, ale som myslela,ze sa pytas len BA osadenstva

ja si myslim,ze nieco robit musia, to by 20 malych deti nevydrzalo sediet povinne pekne na stolickach

meganik
24. feb 2010

slavi dik za odpoved, doma sme to s mm prebrali a dosli sme k nazoru, ze to uz asi moc riesim a prezivam, takze asi to fakt treba brat s rezervou 🙄 takze to este do pondelka so mnou vydrzte a potom uz dam pokoj, slubujem 🤐

dneska idem do skoly, beriem aj Natalku a mm, ja si zbehnem na studijne dat zapisat znamku a oni sa budu zatial vozit na elektrickach, vcera sme to malej slubili a dneska o tom basni cely cas, tie deti vobec nezabudaju

este ma cakaju dve skusky a mam hotovy letny semester, dobre nie 😎

slavenas
24. feb 2010

baby ja si pamätám zo škôlkárskych čias 😕 😕 😕 ale fakt ,neviem prečo mi to utkvelo v pamäti že som neznášala ked sa ma niekto spýtal , že čo sme robili v škôlke ? tak som hovorila také somariny alebo som neodpovedala ALe viem že mi tá otázka liezla na nervy 😅 😅 😅 🙂

lenkamt
24. feb 2010

čaute.

ja som bola v solárku bo Katke sa páčim opálená 😀

Bilu - to sú krásne šaty, však sa odfoť a potom ti poradíme čo s nimi 😅 áno Koleníííík ide tancooovať - a to bude také lepšie ako to na markíze, normálne tanečky z filmov a tak 😵

Zuzi - krásne si si povyberala 😵

Meg - super si nás zdrbala 😀 sa tu rehocem, ja som to tiež pochopila ako príhodu, podľa mňa určite niečo robia, to dievčatko môže byť živšie a preto ju to nudí, sedieť pri kreslení, sedieť pri učení básničiek, sedieť pri obede 😅

Slav - určite pošli Peťa s prihláškami 😉 😀

a idem pozrieť mladicu Bilu na fb 😀

meganik
24. feb 2010

zuzi dik 😉

slavi to vazne 😅

ja si pamatam len na to, ako som zdrhala so skolky, ale len vtedy, ked ma braval otec, pri mamine som si to nedovolila, hned ako ma otec odovzdal do triedy na druhom poschodi som usla a este aj jeho som na schodoch predbehla 😅

lenkamt
24. feb 2010

Meg - už iba dve skúšky? šikulka, to budeš dúfam chodiť častejšie 😉