Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
13. mar 2009

Let aj mne a som tu niekde čítala ,že dieťa v tele môže mať salmonelu aj 6 mesiacov a keď aj po 6 mesiacoch má stále v tele tú salmonelu tak až POTOM sa to lieči ATB uvidíme čo mi povie lekárka ale moc by som do nej ešte tie ATB nechcela dávať uvidíme určite budem poslúchať lekárku....

letuskah
13. mar 2009

aha, ved uvidite ale urcite to prelicit treba 😒 budeme drzat palce 😉

maji4
13. mar 2009

dakujem a už letím lebo sa Lili zobudila tak čafte 🙂 🙂

meganik
13. mar 2009

ahojte babule...tak ako sa mi mate?

miska vsetko najlepsie k tvojim narodeninam..hlavne vela zdravia, stastia a lasky 🙂

bai..tak vy este stale mate problemy s kakom..som myslela, ze uz ste davno za vodou 😕 my kakame pravidelne, rano skoro na hodinu presne 🙂

letu..jeej tak dalsi priaznivci kapury sa nam tu crtaju 🙂

leni..na tvojom mieste by som sedacku momentalne riesila len nejakym prehozom, teda ja to tak mam..lebo u nas odkedy mame Natali to vyzera ako po vojne, vsade je jedlo, rozslapane cestoviny, v kuchyni na stene je obliaty caj a pod...nieze si budete o mne teraz mysliet, ze som spindira, snazim sa drhnut co sa da, ale Natalka ma stale lepsie a lepsie finty ako nieco vyparatit..a uz som to miestami aj vzdala..pockam az trocha vyrastie a nanovo vymalujeme, v lete vytepujeme koberce, sedacku, postele a pod.

a dnes som sa na stretko nejako nedostala, vstali sme sice trosku skor ako obvykle, ale mne sa vobec nechcelo tahat sa s Natalkou po autobusoch v tomto pocasi, takze az bude dalsie stretko v krajsom pocasi a niekde vonku ( lebo mna nakupne centrum moc nelaka), tak sa isto velmi radi pridame 😉 a skoda, ze nebudu fotky 😒

meganik
13. mar 2009

ret..tak to budes statnicovat asi spolu s nami..hm...sa mozeme spolocne stresovat 😀 😝

meganik
13. mar 2009

a to sa este stale neprevalilo s tou dobrou spravou?

meganik
13. mar 2009

no tak som si pokecala..idem daco uzitocne robit...zelam vam pekny vikend

lenkamt
13. mar 2009

baby mi nekúpili legíny 😠 😀

Peti - kukaj na tú bodkovanú sukňu s tým svetríkom 🙂 http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...

príbeh dňa: bola som pre Verču v škole a upratovačka že to čo za slečnu chodí pre Veroniku /Ivka/ že sa jej zdám mladá na takú dcéru 😅 😖 😀 to ako myslela? 😠 😀

lenkamt
13. mar 2009
letuskah
13. mar 2009

leni to mas brat ako komplimet 😉

letuskah
13. mar 2009

my ideme rychlo von kym sa aspon na chvilku ten hlupy vietor stisil, fucalo tu priserne, kubka zobudilo svistanie vetra vonku 😠

peta28
13. mar 2009

Dievcata tak mam to za sebou.. uz sme stiahli polovicu flasky vodky (4 baby) .. tak neviem ako odveziem dieta z jasli... nic prijemne.

peta28
13. mar 2009

Leni next uz nechcem ani vidiet, moja objednavka z 2000 sk sa zdvihla na 3000 sk, tak uz cakam ze v pondelok pride a zas si budem nadavat aka som ja krava, ved to dietko to ani nevynosi.

maji4
13. mar 2009

Ahojte tak dieta leží v postielke a čakám kedy zaspí uvidíme včera zaspávala 45 minút uvidíme kolko to bude dnes 😝

maji4
13. mar 2009

Peti tak to asi dobre prijala keď ste už stihli vypiť toľko vodky 😲 a ako teraz s autom?? 😲 😲

mishelin
13. mar 2009

pwti tak ako si to nakoniec vyriesila,sla si ponu? 😕

a dik baby za gratulacie 🙂
lenka sla si natu postu? 😉

lenkamt
13. mar 2009

Mišiatko nebola som, pôjdem v pondelok 😉 dnes sa mi fakt nechcelo 😔

lenkamt
13. mar 2009

tak nič? 😀 idem mrk na panelák 😀
krááááááááááááááááááásny víííííííííííííííkend 🙂

letuskah
13. mar 2009

leni k tej sedacke som ti chcela ze nasa tiez vyzera ni velmi vabne, aj sme rozmyslali nad tym potahom z quelle ale sa mi to zda dost drahe takze sme sa rozhodli ze sa budeme tvarit ze je uplne v poriadku a za rok za dva si kupime novu, v ikei imame vyhliadnutu jednu ktora ma snimatelny a pratelny potah plus si mozes pripadne dokpit len potah
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S098... ja chcem tu cervenu je to z takeho mencestri cerveneho peknucka 🙂

letuskah
13. mar 2009

no ked ste vsetky odisli na vikend tak sa idem presusat kym pojdem spat, ani upratat sa mi nechce, pekny vikend vsetkym

mishelin
14. mar 2009

no teda ,este stale nik 😕
ale inak dobre rano 🙂 dnes je konecne vonku pekne slnecno 🙂

peta28
14. mar 2009

Baby cauko.. vidim ze vikendujete. Moj manzel si kupil nejaky posilnovaci stroj..tak sa tym zaobera teraz. Som zvedava kedy nam to zapadne prachom. Dnes sme boli v Ikei, milion ludi klasika, pri pokladni som cakala 45 minut a to som kupila len nejake kraviny pre krstnu nasej malej s ktorou sa mame zajtra stratnut aby malej dala vianocne darceky. Bohuzial sa den pre Vianocami rozisli s nasim krstnym, tak mala tazke obdobie, tak som zvedava ako to v buducnosti budeme s nimi riesit, ked kazdy chce vidiet malu, ale kazdy zvlast..

No a boli sme v Pezinku v tom Mole konecne kupit autosedacku uz aj do mojho auta, tesim sa lebo je krasna, uzasna, polohovatelna a hlavne cervena 😀 Uz sa tesim ze uz mame teraz kazdy autosedacku v aute a budeme soferovat zvlast, lebo snes mi praskli pre ikeou pri parkovani nervy sa som povedala muzovi nech drzi hubu (doslova) a nech si laskavo vystupi ked tu hubu nemieni drzat.. ale uz som bola fakt na nervy. Nie je zvyknuty sediet vedla a stale mi chyta volant a taha rucnu brzdu a aby to nebolo vsetko tak mi ukazuje v aute kam mam ist, ako policaj.. fakt si pripadam niekedy ako nesvojpravna... tak snad si coskoro zvykne.
a este sme v tom Mole kupili pre malu nenormalne drahe letne kratase a tricko na leto, ale kraaaasne, vosli sme do takeho obchodiku s detskymi vecami, nikto tam nebol, pozerala som si tie vecicky, boli nadherne vsetky, ale tie ceny. A ta predavacka vykladala vykladala, ukazovala, rozbalovala a moj muz tie ceny nevidel , tak sa nechal obsluhovat a potom nam bolo blbe odist naprazno.. tak sme vzali aspon nieco, je to nejaka mexicka znacka a vecicky podobne nieco ako Mothercare, ale ovela farebnejsie. Jasne ze som nevydrzala a malej som to obliekla hned ako sme prisli domov a uz to aj periem ,kedze to ostalo zahadne spinave od cokolady. 🙄

Kolegyna plakala, ale to sa dalo predpokladat, co uz taky je zivot. Na pondelok som jej vybavila pohovor u jedneho kamarata, tak ak by to vyslo bolo by fajn a boli by sme aj v kontake v buducnosti.

Tak to by bol asi moj vikendovy roman.. papa v pondelok

letuskah
15. mar 2009

caute
ja len aby sme neboli na 15 strane 😀

maji4
15. mar 2009

Ahojte som vám prišla zapriať krásny týždeň ja ho mať budem lebo ideme s Liliankou na týždeň k našim tak ahojte a opatrujte sa 🙂 🙂 🙂 🙂

baileysa
15. mar 2009

ahojky,

maji, tak si to uziiiiiii, aj z nas 😉

ja varim ryzu k obedu a mam jej malo 😕 🙄

vcera som bola sama doma doobeda, sa boli lasky sankovat, tak mi bolo faaaaaajne 😎

baby, aj vase deti za vami furt chodia ze mnam, mnam a nic nechcu potom jest??? 😕 ja uz mam nervy z toho, gretka rano dopije mlieko, sadne si a mnam 🙄 a co jej dam, tak maximalne si trosku odhryzne a zahodi to prec 🙄 tak mam nervy, normalne som alergicka na to slovo 🙄

letuskah
15. mar 2009

bai zavidim, ja som si musela sama dieta vyvencit a dnes tu hnusno leje tak sme ani nikde neboli 😝
najhorsie je ze sa mu sople vracaju ale slinta ako bernardin tak su to asi zuby

maji uzi si to, vychutnaj a ja osobne budem ticho zavidiet 😀

bai aj Kubko to robi ale ja mu nedam jest ak je to mimo dokrmovacich casov lebo aj keby spapal tak by mi potom nejedolô normalne jedlo, som mozno svicka ale potrebujem aby jedol obedy takze mimo dostane len ked ozaj viem ze moze byt hladny

lenkamt
15. mar 2009

čafte 🙂

pridala som fotky, objednávky na torty prímam v IP 😀

Bai - naše idú rovno do šuflíka so sladkosťami a vyberú si 😅
najnovšie keď akože zakašľú , tak chodia a žobrú fenistil 😕 😀 okrem mundisalu, pravdaže 😀

no a kúpila som pšeno, zajtra idem variť kašu 🙂 som zvedavá 😕

lenkamt
15. mar 2009

tak som počítala čosi, lebo zväčša to len rýchlo preletím a "nevychutnám" si to 😀

Peti - čo je to drahé??? viac ako 30€??? 😕 kolegyňa má šťastie že ťa má a že si jej vybavila pohovor 🙂

Maji - uži si to 😉

ja sa už straaaaaaašne teším na nákupy v poľsku, normálne cestovná horúčka 😀

baileysa
15. mar 2009

leni 😀 ja som uz aj myslela, budem off od stredy do nedele, tak keby daco surne, mi sms posli 😉 😀 tasler si chce kopec oblecenia kupovat, tak to bude na dlho 😕

baileysa
15. mar 2009

ja si objednavam, ked sa budes nudit 😀 kludne ju aj v aute po cest do a z polska budem tlacit do hlavy 😀