Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

ddadka
16. feb 2009

Ahojte,

este stale 2v1. Dnes mi to mali vyvolat, ale mudr. povedal, ze som tak zavreta, ze by to nemalo zmysel a len by ma zbytocne vytrapit. Tak posledny termin (dufam) je streda.

Nestle mlieko chutilo aj nam, len v januari si to rozmyslel a odvtedy nepije vobec ziadne mlieko. Ked vidi nieco biele v pohari alebo vo flasi, zacne krutit hlavou a neda si to vobec do pusky.
Ale to male rajo antiviro zjedol spolu s ciniminis.

Overal tiez pouzivame 18-24, v pohode zapneme, len dlzka je mu akurat, takze o chvilku prejdeme na klasicke pyzamka.

Ret, u nas snezi a fuka. Si neviem predstavit ako ste vydrzali hodinu vonku.
Mne sa s nim nechce bojovat a nahanat ho s kazdou vecou pri obliekani. Tak chodime len ked je pekne.

retaux
16. feb 2009

Aj u nás sneží. Fúka len trochu, ale aj keď fúka viac, tak ja nás radšej naobliekam, zabavuším do kočíka a ideme ako sa "trápiť" celý deň doma.

A to sa chystáme von pomaly pol dňa, čo sa jej musím prosiť, zaliečať, vyhrážať, naháňať, bojovať...

ddadka
16. feb 2009

ved prave. ja na to nemam nervy. este sa mi hodi o zem a reve tataaaaa. a ked ho konecne obleciem a dam do kocika, tak reve na cely panelak, ze on nechce sediet v kociku ale behat.
ufff. nechapem preco to robia, pritom vonku sa im paci.

keby tu bolo aspon nieco ako avion, ze by sme tam vybehli.

lenkamt
16. feb 2009

naším vadí vietor, takže keď fúka tak nehrozí, lebo kvôli 15min sa mi ich neoplatí obliekať.

Ddadka - tak na teba myslíme, aby to už bolo 😉

ddadka
16. feb 2009

Lenka, dik.

retaux
16. feb 2009

Ddadka: máš väčší strach z pôrodu ako pri prvom?

ddadka
16. feb 2009

ani nemam strach zo samotneho porodu. ja som mala celkom dobry prvy porod (tiez vyvolavany), takze nezostali nejake negativne spomienky.
len Misko ma uz teraz 4kg a neviem si dost dobre predstavit ako ho vytlacim 😝

baileysa
16. feb 2009

ahojte,

páni, vsetkym chorusikom prajem, nech im to rychlo prejde, nech su rychlo zdravi.

ddadka, drzim palce, nech to mas dobre a rychlo za sebou, tesime sa na miskove fotky 😉

leni, mimi, ja v pondelok nemozem ☹ dobrovolnikujem v mc 😒
ja mozem len v stredu, ak by ste to chceli zmenit 😉 a ak by ste to chceli zmenit, tak mne tiez len kavu a zakusok 😅 😀

adi, este som zabudla napisat k tej hudobke, ze mame pracovny zosit, kde sme lepili travu a kvietky, takze je to taka vševychova tam 😉

gretka pri obliekani tiez zdrha, ale vacsinou sa smeje pri tom, akoze velka sranda, a ani tak daleko nezdrhneju dobehnem vacsionu za rohom 😀 od soboty mame nove sanky, tak to je jej milacik, ked pristanem pred vchodom, ze ideme uz domov, tak vzdy velky rev 😒 a uz sa mi ju podarilo aj vykydnut, tvarou do tej najhnusnejsej ciernej brečky na ceste 😒

a na valentina som dostala prekvapko, parfem 😵 moj muz ma asi miluje 😅 😵

mimi, miskovi udelujeme pochvalu za 2% 😀

baileysa
16. feb 2009

uuuuuhhhh, a lenka ma uz o 100 prispevkov viac ako ja, to dobrovolnictvo mi asi fakt kradne cas 😀

baileysa
16. feb 2009

bilush, aka historka s tym preborenym ladom 😲 ja by som sa tiez este da dni triasla 🤐

mima a nam si co kupila? 😕 😀 😀 😀 aspon dake fotky si nam doniesla? 😅 😀

lenkamt
16. feb 2009

ja som už na pondelok vymyslela segedín 😅 no tak počkáme na Mimi, či môže v stredu 😉

a aký zákusok?????????? môže byť aj strieška??????? 😀

maji4
16. feb 2009

Ahojte 😉 😉 Lilka už spinká tak dúfam ,že sa túto noc vyspím aj ja 😔

Ja som tiež dnes bola vonku aj keď je tak hnusne ja väčšinou nechodím von len keď prší 😝 😔
a s obliekaním to máme podobné ako vy 😉 len u nás ešte zaberá to ,že ja sa oblečiem skôr a keď mi uteká tak je poviem ,že ja už idem a akože odídem von a samozrejme hneď doletí a potom sa už obliekať chce 😝 😉

lenkamt
16. feb 2009

sa máš. my pôjdeme až o 20.00 kedže spali do 14.30 😕 to zas bude noc 😅

a Verča mi tu práve číta z nejakej knihy básničku - keď zašibe rodičom 😀

maji4
16. feb 2009

peti bože rýchlo sa vyzdravte 😨 😔 😨 ☹

maji4
16. feb 2009

leni cituj z tej básničky 😀 😀

mima07
16. feb 2009

leni mnam segedin 😉 inak to bolo jedine jedlo ktore alex jedol hned na prvy krat a hned plny tanier 😀
nejake fotky mam alebo lepsie povedane muz tak neviem kedy ich vydolujem 😖

maji4
16. feb 2009

mima vidíš a na teba som ešte chcela reagovať 😉 ten klobúčik je suprový fakt super vyzerá 😉 😉 😉 😉

mima07
16. feb 2009

pridala som fotky 😉 ale ziadna nie je z londyna 😀

maji4
16. feb 2009

mima Alexko je iný akrobat na tom stole 😲 😲 ja by som už infarktovala 😅 ale zlatý je a ako sa krásne pusinkuje s Linduškou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mima07
16. feb 2009

maji to pri nom by si mala stale infarkt 😀 😀 😀 neviem ci chce byt horolezec alebo co 😀 a na to bozkavanie sme ich nemuseli ani nahovarat a to museli asi 3 krat opakovat aby som to stihla nafotit 😀 😀 😀

maji4
16. feb 2009

no zlatý sú fakt 😵 😵 😵

a ja som skoro zinfarktovala len keď som to videla 😅 😔

mimi.k
16. feb 2009

Lenka, Baily, tak dajme tú stredu. Veď ak budem náhodou nejako mimo, tak sa stretnete aspoň vy dve 😉 ale hádam to vyjde 😉

Mima, pekné fotočky 😉

My sme boli dnes von, prišli sme celí mokrí, všetko oblečenie sa práve perie a aj tak je ako z divých vajec. Ešte sa s ockom bláznia, energie má ako ráno po prebudení 😅

letuskah
16. feb 2009

caute nebudem zverejnovat co dieta robi ale je to na dobrej ceste 😀
dnes tu bola kolegyna tak sa zabavil
a
hadajte co, decko je samy ekzem, ale mam podozriveho, v ramci strategie milujuca mamicka ti kupi vsetko co chces som mu dala vanilkovy puding zn coop jednota lebo sa mi zdal zdravy, tak to bude asi z toho, naordinovala som mu zase fenistil tak sa to hadam vytrati

mima tak ti teda gratulujem k dobremu dietatku 😅 tie fotky si s Kubkom urcite nebudeme pozerat lebo ho uz vidim na stole, on ma momentalne papagajovske obdobie, vsetko co vidi alebo pocuje musi zopakovat ale to bozkavanie je supet, moje mlada tak pusinkovalo psa mojich rodicov a to moja mat infarktovala a kazala mi ho umyvat za kazdym 😝

letuskah
16. feb 2009

mimi, bai a lenka dufam ze vam to stredajsie stretko vyde 😉

ja som mala segedak dnes, mnam, od mamy, a mima alex v pohode zvladok kapustu? ja sa bojim ju dat ale to by mu urcite chutilo

mima07
16. feb 2009

letu tiez som sa bala tej kapusty a v pohode dokovca ju jedol az po 15 hodine 😉

mmem_
16. feb 2009

ahooojte
ja len na skok zdravim, idem zehlit 😀

mima: fotky super ;) napodobne, Simon najradsej vylezie na stol v kuchyni a tam sedi 😀 ,no musim uz dakedy tie fotky pozmensovat 😅 a hlavne povyberat
chcela som sa ta spytat ze ako su v tom nexte tie rozmery noziciek, maju pekne ponozticky,len nejak tie cisla nechapem 😅 😅 😅

chorusikom skore uzdravenie ;)

a holt zase neviem co som uz chcela😝

inak ja uz neviem co mam malemu davat jest nic nechce, fakt zje par lyziek a vsetko vypluva, co jedlo to cirkus, ale ten segedin skusim,

baby fakt je po tej chorobe je uplne vymeneny, straaaaasne zle zaspava,malo spi,zly je ako cert,furt len na mne a v noci normalne mal taky hystericky plac,rev,neviem ako to nazvat, sa nedal vobec utisit

ach joooooo

no vlastne klobasku zje,tu nevypluje,tak si myslim ze to je len nejaky obdobie blbe,lebo ak by ho bolelo tak by to nevladal pohryzt a prehltnut.

mima07
16. feb 2009

mmem ja mam doma 5 a to je nasa 21,5 a 6 je 23 inak nasla som taketo nieco
http://www.asolo.sk/poradna/tabulka-velkosti/

bilushka
16. feb 2009

Baby cauko,
ja som uplne hotova ☹
Neviem co s tym malym, 2x dnes grcal, raz olovrant a druhy krat veceru-punding a to do nasej postele, to uz nie je ani zufalstvo ked ja vidim tu grcku, ale totalna hysteria psychadelia 😢
Vsade smrad, vankuse, periny flakate od toho neustaleho vracania no skratka to na mna dolahlo tak som si naliala a vylievam si vam tu srdce, lebo aj Mima uz odtiahla do postele a to je co povedat 😀
Ale samozrejme ze vecicky som este stihla kuknut, neviem preco si prave mna vybrala, ze ja to predycham 😀
Take kraaaaasne oblecko 😵
A vsetko co potrebujeme aj my, ziadne zbytocnosti baby fakt 😀
Plavky, gate, bunda, tricka, nadhera.
No skratka zavist ma picha pri srdci 😀 😀 😀 😀

Teraz tu muz pustil nejaky slovensky film ze Muzika a uz je oduty, ze ho nekukam aj ja a ze len chlastam a tukam tu, asi ho skopem, to ako mi moze po takom tazkom dni povedat 😠 Jaj a este som nieco o alkoholicke zacula, tak to uz je vrchol, uznajte 😀 😀 😀

Bailey, prosim ta kolko mas casti stiahnutych zufaliek a z ktorej serky?
Aby som vedela tvoj zdroj, ci nie si nahodou popredu.
Ja uz mam deficit, vsetko som si vykukala, co mi muz doniesol a stale tvrdi, ze viacej uz nie je, tak si to musim nenapadko overit. Hlavne nenapadko 😀

No a Alex a Linda to su aki frajeri 😲
Sa ani nedivim tej chudinke Rybke co jej dcera Hanicka je parohacka ze uz na nas uplne kasle.
Ved Alex uz bol slubeny jej!!!!

bilushka
16. feb 2009

Milujem udobrovacky, uz mam zase naliate tak to idem pozerat 😀
Nejaky socikovsky film s tym promile v krvi to aj tak nepochopim, takze je to aj tak jedno 😀

Letu, maly mal vecer tu teplotu ci nie?

lenkamt
17. feb 2009

dobré ráno 🙂

Mimuš - fotky krásne 🙂

Bilu - 😕 to s tým vracaním je fakt divné, mňa by šľahlo a nefrčala by som "len" na alkohole 😀

Bailey, Mimi - oki streda je supiš 🙂

chorobáčikom prajeme skoré uzdravenie,mne ráno vohnalo do očí slzy to zasnežené auto pod oknami 😝 😀 ale od soboty už má byť aspoň + síce len 1-4 ale aspoň niečo.