Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
20. mar 2009

Počúvajte, ale tak my sa môžeme stretávať naďalej, už tým nič nepokazíme 😀

bilushka
20. mar 2009

Slucka, 30.
A to tiez pocuvam, primerane svojmu veku a nerobit mu hanbu 😀 😀 😀 😀

Tak ja som za rok a pol materskj konecne ziskala nejaku kamaratku a vdaka kiahnam ju asi aj stratim 😀

Mimi a co ich caka, aka operacia?

slucka
20. mar 2009

bilush - kamoske radsej nic nehovor, aby si sa dozila dalsej okruhlice 😀 😝 😎

bilushka
20. mar 2009

Mimi. tak teraz si to zabila s tym stretavanim, uz zase placem, ale od smiechu, ze ved nic nepokazime 😀
Ja by som navrhla, ci nejdeme kuknut Petu s Timkou, ze ako sa maju 😀 😀 😀

A kto sa s Timkou zatvaral do domceka okrem Mateja a Alexa? 😕 😕 😕

slucka
20. mar 2009

tak ja mam o par rockov viac a stale sa mam ako 21 . ale chlapi su divni druh

letuskah
20. mar 2009

mimi vlastne mas pravdu 🙂
bilu priklanam sa k sluckinmu nazoru 😀

slucka
20. mar 2009

bilush za rok a pol materskej sme vsetky kamosky, tak nebud smutna a sme dost daleko, ze ziadne kiahne id vas nechytime, tak aj kamosky ostaneme 😉

mimi.k
20. mar 2009

Bilushka, to k tomu rážtepu - idú mu odstrániť taký kúsok "pery" alebo čoho...taký kúsok mu tam visí, tak aby to neodhryzol..a zároveň aby to mal pekné.

slucka
20. mar 2009

letush - k tej prvej alebo druhej vete

letuskah
20. mar 2009

slucka vlastne k obidvom 😀

mimi.k
20. mar 2009

Bilushka, aj my sme boli v domčekuuuu 😀

slucka
20. mar 2009

mimi - drzim palce

letu, bilush - lae co by sme bez chlapov robili? ... skrotili by sme si ine zviera... 😀 😀 😀

slucka
20. mar 2009

malo tam byt ale, ale pri takychto kixoch sa vyhovaram na trvale klesaju IQ na materskej

letuskah
20. mar 2009

ale s inym zverom by asi nebola taka sranda

my sme tiez boli v domceku ale s jednym cudzim dievcatkom a takym chalanom drzym

letuskah
20. mar 2009

mne uz nema co klesat 😅

bilushka
20. mar 2009

Slucka, hej skrotili by sme ine zviera, len mam niekedy pocit, ze za tu dobu co vplyvam na mojho by uz aj tazmansky cert bol skroteny, len ten moj stale odolava 😀 😀 😀

Mimi, tak nech mu to dobre dopadne a to uz je posledna, ci ich este nieco caka?
A stale sa zabudnem opytat na tvojho synovca ze ako sa mu dari 😔

letuskah
20. mar 2009

Jakubko este zaspal, spi od 12,00 bez obeda 😕 😕 😕

bilu 😀 😀

bilushka
20. mar 2009

Letu toho chalana drzeho myslis takeho starsieho, ze?
Ten tam liezol na nervy aj mne 😝

slucka
20. mar 2009

letu- asi mas pravdu a velmi sa mi paci tvoje motto , len by som este dodala, ze ak ho zabijem, tak mi daj boze dobre kamosky, co mi ho pomozu zahrabat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letuskah
20. mar 2009

hej toho, som sa s jeho matkou rozpravala a ze v maji bude mat tri rok ale mi pripadala trochu zabrzdena tak sa ani nedivim ze ten chalan bol aky bol

letuskah
20. mar 2009

slucka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a k tej matke asi by som po troch rokoch materskej aj ja bola zabrzdena 😝 teda uz som 😅

bilushka
20. mar 2009

Jezis my sme tu ake svine, ze pribrzdena matka 😀 😀 😀 😀 😀
Kto vie co si o nas pomysleli, ze prisli sa tu vykecavat a decka maju nevychovane 😀 😀 😀

Slucka, tvoje motto tiez neznie moc optimisticky 😀

slucka
20. mar 2009

bilu - bud hrda, ze tvoj muz este odolava, to znamena, ze je specialny druh 😉

letuskah
20. mar 2009

sluckine motto je tiez super 😀

bilu 😀 tiez si museli asi mysliet ale sak neva, tak ako my ohovarame inych tak ini ohovaraju nas 😀 nahodou moje je vychovane az mam strach ze ho budu v skolke ine deti sikanovat 😖

slucka
20. mar 2009

bilu - medzi riadkami to znamena, ze co ta nezabije, to ta posilni, a pomaha to

co sa tyka pribrzdenych matiek vseobecne, aj mne prestali vadit veci, ktore ma este ako nie matku vytacali, ale neviem, co sa dialo n astretku

mimi.k
20. mar 2009

Bilushka, ešte potom v predškolskom veku a potom neviem...dúfam, že už nič, inak má to veľmi pekne urobené...a synovec sa drží, teraz už nemá liečbu skoro rok, tak uvidíme, čo bude, lebo je to pliaga, čo sa rada ešte v horšej podobe vracia 😔

letuskah
20. mar 2009

slucka ono sa v celku nedialo nic extra len ten chalan bol dost agresivny, co by mozno nevadilo keby bol medzi rovesnikmi ale boli tam deti max dvojrocne a voci nim bolo jeho spravanie dost hrube, ja ako matka by som asi trochu dohliadala na to co robi moje dieta a ci niekomu neublizuje, ale mozno fakt o rok, rok a pol budem uvazovat uplne inak

letuskah
20. mar 2009

http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/sonderaktion/m...
/index.html?preset_lang=SK&EMBPERL_UID=:480cab35b1f2999fc22bc0e051d1a10c&referrer=http%3A%2F
%2Fmail3.voila.fr%2Fwebmail%2Ffr_FR%2Fread.html%3FFOLDER%3DSF_TRASH%26
IDMSG%3D242%26ORIGIN%3DSYSTEM_FOLDER&eid=NWL-19.3.09-akcia

som nasla peknu supravu a asi ju aj objednam 🙂

slucka
20. mar 2009

letu - viem o com hovoris, nam sa to stalo tiez na ihrisku v piesku a ja ako matka-furia, som to dieta musela nakoniec vytrieskat sama 😖

slucka
20. mar 2009

letu super, akurat, ze ja nemam stvorcove vankuse ale obdlzniky ☹