Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
31. mar 2009

Leni tak nielen ze mame rovnake cervene bodkovane satickz, ale mame aj tu istu ruzovu mikinu 😀

maji4
31. mar 2009

ahojte dieťatko spí 😵 😵 dnes bola zlatá strašne mám dobrý pocit z tohoto dna aj vy to niekedy máte???

A musím ju pochváliť kedže my ešte vôbec nenočníkujeme cez den len večer pri večerníčku tam vydrží sedieť pri zvučke tak dnes sa sama 2 x vypýtala cikať mi povedala mam ccccccccccc a sťahovala si gate tak som ju posadila a ona sa normálne vycikala 😲 😲 že by bol už ten správny čas začať??? 😲

mmem_
31. mar 2009

ahojky

maji tak mala je sikula,nam sa to tiez tak raz podarilo ale ja to pripisujem nahode 😀 😀 😀

peta: super vyletik

a trochu z ineho cesta

http://webtv.idnes.cz/?relation=V090331_133734_...

maji4
31. mar 2009

mmem ale ona sa nikdy takto nepýtala 😲

mmem_
31. mar 2009

ved to je super,asi uz dozrel cas, ked sa vam to podarilo uz 2x tak to kludne skusaj 🙂 zacala si to uvedomovat

ordinacia 😎

mmem_
31. mar 2009

tu nahodu som myslela na nas ked si raz povedal a doniesol nocnik 🙂 ale mozno sa to uz rozbehne vo velkom 😀 😀 😀
naprv predtym pekne sedel a vycikal sa, potom mesiac ani za svet,vrestal ked som ho usadzala a teraz sa zase asi trosku umudril 😀 a pekne sadne, co s nim, ved ma casu este

lenkamt
1. apr 2009

ahojte 🙂
tu už frčíme na teplom počasí - žije to tu ako v lete 😝 😀
my sme zas krásne spali od 20-7, tešííííííííííím 🙂

dnes má Verča školské kolo v prednese tak držte palčoky 🙂

nika07
1. apr 2009

pekné ráno

Lenka držíme 😀 😀 😀 😀 😀

u nás je zamračené, ale vraj pršať nebude 😅

zuzana76
autor
1. apr 2009

ahojteee

baby ja som uz fakt v strese, menzes nikde, uz mi meska tyzden a 3 testy negativne naposledy dnes rano 🙄 , zase sa mi nechce ist k dokimu na vyvolavacku, alebo co, alebo nejaka hormonalna porucha alebo ky fras to bude, krize ma bolia uz tyzden, ale nemam absolutne ziadne tehu priznaky, takze viem, ze nie som tehu, ale uz som mala cyklus pravidelny ako hodinky, co ma toto zase byt.

a este mam jeden delikatny problem, vyhodila sa mi tam dolu aj jedna vyrazka, taka akoby podkozna, neda sa mi vytlacit, nieco take ako som mala ten absces na prsniku, nemali ste to niekto, co mam s tym robit?

Fakt sa mi nechce ist gynekologovi, a ani nemam kedy, muz vcera dostiel domov o 1.00, teda lepsie povedane dnes rano, mali nejaku recpeciu, takze tento tyzden sa lekarovi urcite nedostanem

nika07
1. apr 2009

Zuzi ja by som asi radšej išla k lekárovi, ale môžeš byť aj prechladnutá 😔

ale istota je istota 😉

a dokedy je vlastne Coneco

zuzana76
autor
1. apr 2009

do soboty ☹

teraz nemam ako ist k dokimu, nema kto postrazit maleho

zuzana76
autor
1. apr 2009

ale necitim sa prechladnuta, necitim vobec nic, okrem pobilievania krizov, take mnestruacne bolesti, necitim nic, som celkom ok

zuzana76
autor
1. apr 2009

este aj s tou vyrazkou sa tam dotrepem, si bude o mne uz mysliet, najskor mi vytlacal ten pupak z prsnika, ked som tam mala absces, teraz zase toto, ale najskor som sa nalakala, ze ci to nie je nejaky syfilis ci co 😀 , ked sme boli na tom wellnesse, ktovie kto sa tam macal v tej vode pred nami 😝

retaux
1. apr 2009

Ahojte!
Nejako vás nestíham čítať 😅

Mmem: ovečky sú super 🙂

Zuzi: a keď sa objednáš na určitú hodinu k dr., tak tam nemôžeš ísť aj s Paťkom. K môjmu dr. tak bežne chodia mamičky, čo nemajú kam dať deti. Veď doktor ťa vezme presne, tak nebudeš čakať v čakárni a vnútri to nebude určite dlho trvať a kým ťa vyšetrí, tak sestrička Paťka postráži.

My sa neviem kedy odučíme od cikania a kakania do plienky 😠 Tak krásne sa na jeseň pýtala kakať a teraz sa len uteká schovať, aby sme ju nevideli a tam sa vykaká.
No a včera mi riadne rupli nervy 😔Lucka zase vyvádzala a robila zakázané veci, tak som sa nasrala a vyhrešila ju teda riadne a ona začala mraučať, ale tak urazene a vôbec nechcela prestať a potom, keď sme si to nevšímali, tak si začala vypytovať dudel. No a keďže mňa už štve, že ten dudel má v puse stále viac a viac (oveľa viac ako keď bola malá), tak som jej povedala, že ma to už nebaví a že pozri, čo urobím s dudlom a chytila som dudel, otvorila okno a "vyhodila" ho von a povedala som jej, že ho zjedol havo 😔 ☹ A potom som ju celú noc ľutovala, že aká som ja mrcha. Ale zaspala celkom v pohode, mrnčala 10 minút, ale nie plakala, len mrnčala a v noci 2x. Tak som sa vyžalovala...

suzanne
1. apr 2009

ahojte 😉

ja len na skok, ze zijeme a mame sa dobre, aj u nas je uz jar tak sa tesiiiime 😵

Matko je uz v skolke cely den a zvlada to uplne super tak sa tesim tiez. aj tam spinkava coho som sa trochu bala lebo doma s nim zaspavame my.

zuzi a nekojist este? lebo meskat ti moze podla mna aj z toho. ja tiez (teraz neviem akeho smajla dat ci 😵 ci 😔 ) v podstate uz len vecer pred spanim. a menzes mam dost nepravidelny. ale ja som mala vzdy dost dlhe cykly. ale viacmenej presne viem kedy mam ovul. tak si viem odratat ze po cca 2 tyzdnom ma prist a ked nie tak riesim 😉. na tvojom mieste by som este nerobila paniku, ale ty sa musis najlepsie poznat...

nika07
1. apr 2009

ret u nás je to s dudlikom rovnako, potom je celá mokrá od slín, ale neda mi to aby som ho vyhodila, ešte sa mi to zdá skoro ☹

suzanne
1. apr 2009

ret ani my este s nocnikom nie sme velki kamarati ale nejako to neriesim, tiez mal obdobie ked pekne cikal ale zase nikdy sa nepytal... tak to nechavame nanho

a s tym dudlom sa netrap, sama neviem ako by som oducala (matko dudel nema) ale mozno to aj pomoze na chvilu ked si bude mysliet ze ho zjdeol havo

retaux
1. apr 2009

Nika: veď to ma na tom hnevá, že som ho vyhodila len preto, že mi rupli nervy. MM jej ho chcel vrátiť potom večer, ale ja som mu to už nedovolila. Tak teraz už nechcem ustúpiť, ale aj tak mi jej je ľúto. 😢

Suzi: tak to je super, že Maťkovi sa v škôlke páči. 😉

zuzana76
autor
1. apr 2009

ret, objednava sa na urcitu hodinu, ale nikdy som sa tam k nemu tak nedostala, vzdy som cakala minimalne pol hodinu, proste sa to vzdy nejako posunie, navyse neviem, ak by mi to nejako prepichoval ci co, tu vyrazku, tak to mu asistuje aj sestricka, vtedy aspon pri abscese na prsniku, tam bola aj ona a drzala mu nejake instrumenty 😀 , tak neviem ci by mohla postrazit, sa mi to zda blbe. ☹

suzanne, ved to,ze este kojim a sa mi zda, ze hadam aj castejsie v noci ako predtym, proste my to mame ako vy s dudlikom. On ako keby citil, ze uz ho chcem odstavit a pyta ovela viac, tuto noc hadam aj 7x , takze ja si tiez myslim,ze to bude asi z dojcenia, ze mi neprisiel nacas, aj v oktobri som to tak mala, len keby tie krzie neboleli, tak ako pred menzesom, kto sa ma potom z toho vysomarit, a este ma stve ta vyrazka, z toho menzesu by som si az taku hlavu nerobila

zuzana76
autor
1. apr 2009

to s tym dudlom som nemyslela vas suzanne, ale retaux a niku

nika07
1. apr 2009

ret tak držím palce, aby si to vydržala 😉

zuzana76
autor
1. apr 2009

ja neviem ako oducim od nocneho dojcenia, lebo nedat mu, znamena ,ze sa normalne zobudi a bude plakat az neutisitelne, az sa dovracia a bude pytat didi, uz som to raz skusala a svokra mi ho nechce zobrat na noc 😠 a ked poviem,ze je zavisly, tak ho hned obhajuje, ach jo,,zase som nas.ata

zuzana76
autor
1. apr 2009

muza neakceptuje pri zaspavani, len mama mama mama, svokra ho dokaze uspat, ale nespal tam este v noci

zuzana76
autor
1. apr 2009

nocnik nechavam aj ja nanho, ide to sice do penazi tie plienky, ale ved hadam bude raz normalne cikat, resp. zacneme v lete bez plienok chodit

suzanne
1. apr 2009

zuzi ved pri zaspavani s nim mozes byt ale potom s nim bude spat len muz. my sme to tak robili, teda este stale robime. chvilu som uz spavala aj ja s nimi potom ale zase sme sa vratili tam kde sme boli ze mama mnam, takze teraz zase oddelene spalne, asi az do uplneho odstavenia. nam tak velmi plakal len jednu noc, potom uz ovela menej. (ale nas nevracia) teraz sa este obcas zobudi ale ked mama nie je nablizku spi dalej 😉
som rada ze sme sa toho nocneho kojenia zbavili lebo to je fakt narocne.
na konci aprila idem na sluzobku a budem dve noci prec tak dovtedy chcem skoncit uplne.
drzim palce 😉

retaux
1. apr 2009

Zuzi: tak skús večer "odísť", rozlúč sa s Paťkom a potom bude musieť akceptovať muža pri zaspávaní. Proste mu povie, že maminka išla na nákup alebo také dačo a on snáď zaspí a potom, keď zaspí, tak ty spi v inej izbe a nech je pri ňom celú noc muž.

retaux
1. apr 2009

Ani ja by som nešla tak s dieťaťom k doktorovi, ale viaceré mamičky som tak videla. Asi keď už nemajú absolútne nijaké iné východisko, tak to riešia takto.

retaux
1. apr 2009

Aj ja si myslím, že také najhoršie to bude prvú noc a potom si to už uvedomia, že asi ani nemá zmysel vystrájať a plakať, keď plačom nič nedosiahnu. MM dnes ráno skonštatoval, že ani nebola tá noc taká hrozná ako čakal. Tak snáď to bude už len lepšie. No a ja padám. Idem pomôcť mamine umývať okná 😝 Lucku zobrala svokra do MC, tak ja môžem ísť robiť.
Pekný deň všetkým.

zuzana76
autor
1. apr 2009

suzie, ret, lenze moja svokra maleho taaaaaak starsne lutuje,z e chudacik, ze mu chcem zobrat prso a atd atd. ze nechat dieta plakat je nezodpovedne, do vsetkeho sa stara, asi by bola najradsej kebyze ho mam na cecku do 18-ky, jasne,ze ju nepocuvam, lebo to by som ja asi mala za maleho aj dychat, vodu zaniest na hygienu ci ju moze pit, proste opatrna ze az a do vsetkeho sa stara a muz mi nepomoze v tomto, je to len na mne. Vcera som jej povedala,ze ich necham samych, lebo ked som aj ja doma, tak muz absolutne nic, a zase sme tam kde sme aj boli, tak mi povedala,ze chudatko maly a ze som nezodpovedna, ze nemozem odist od taekho maleho dietata, som chcela nech si ho ona zoberie, ked je taka mudra, ze vie vsetko vyriesit bez revu maleho. Ale to zase nie, lebo by jej nahodou plakal. Takze ani z voza ani na voz, proste zacarovany kruh a nikto sa nema k tomu aby mi pomohol.

mmem_
1. apr 2009

ahojte poranu) 😀 😀 😀

my sme boli dnes na ockovani takze mozem cakat divoke obdobie,lebo po ockovani si prinesiem domov vzdy nejake ine dieta 😀 😀 😀 ,
dnes bol s nami aj muz,lebo sme museli ist potom vybavovat nieco tak maly opat predviedol opat svoje tradicne cislo 😝 vzdy ked sa otvoria na cakarni dvere tak okamzite rev a hodi sa na zem ze nikam nejde 😒

reatux: to sa stava 🙂 asi by som jej uz nedavala naspat dudu, ale moc ti neporadim,bo my nemame dudel tak neviem ake to je

zuzana76: a vy spite s patkom v jednej izbe? nam dost pomohlo podla mna aj ze spinka sam v izbe