Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
15. apr 2009

leni ani ty si nemala kiahne? 😀 tak sa mas na co tesit, aj ja sa uz tesim 😝 , dufam,ze to nechyti akurat, ked budem tehotna, to by bola super fotka, 3 muchotravky 😀

zuzana76
autor
15. apr 2009

slavka, budem na vas mysliet, nech je vsetko ok

leni, dobru noc

9.5. pride sestra s malou aj svagrom, den predtym , teda 8.5. maju civilny sobas v spanielsku a potom bude vybavovat cirkevny sobas tu na SK, potom niekedy v juli, / uz musime objednat letenky/ ideme my tam, lebo ja budem krstna mama a krstny tata bude nejaky danielov kamos, nejaky spaniel, tak moj muz uz ziarli 😀 , len urcite to bude nejaky danielov rovesnik, takze bude mat urcite nad 40 rokov, tak som zvedava co za zjav to bude 😀 , takze aj ja budem potrebovat nejake slusive saticky

slavenas
15. apr 2009

zuzi no vidíš Vanes za to sama lezie na šmykalku, hojdala sa už minulý rok a kolotočovala tiež ALE zato nejaká riekanka a pesnička a ani nič podobné ani z ďaleka nehrozí. 😅 ale tieto športové aktivity nemá po mne ale po tatovi 😨

zuzana76
autor
15. apr 2009

slavka, ved tak to ma byt, kazde dieta vynika v niecom inom, ja som neznasala telesnu, tak patko bude asi po mne

slavenas
15. apr 2009

Keď ste spomínali že taká divná veľká noc, aké rôzne veci sa postávali . Tak v stredu pred veľkou nocou sa v dedine z ktorej pochádzam stala taká tragédia že sa tam utopil v priehrade 14 ročný chlapec, oni sú nám aj taká vzdialená rodina , tak tiež sme mali takú divnú veľkú noc že sme boli v sobotu na veľmi smutnom pohrebe bolo to fakt hrozné. 😢 😢

slavenas
15. apr 2009

presne tak zuzi tak to má byť, veď kde by sme došli keby sme boli všetci rovnaký 😕 😀

zuzana76
autor
15. apr 2009

slavka, strasne, hrozne,cudaci rodicia ☹ , uprimnu sustrast ☹

zuzana76
autor
15. apr 2009

chudaci rodicia , nie cudaci

slavenas
15. apr 2009

zuzi veru strašne som ich ľutovala a ešte ten chlapec bol taký benjaminko rodiny tak o to to bolo hroznejšie .

idem ja do postele vyspať sa na zajtra. Dobrú nôcku.

zuzana76
autor
15. apr 2009

idem spat, u nas sa uz spi, len ja tu este strasim, tak dobru noc

slavenas
15. apr 2009

pa zuzi

peta28
16. apr 2009

cauko cauko.. tak ja som prva??? idem si uvarit kafco a pridem spat

mima07
16. apr 2009

cauko
to tu stale nikto?
leni to nemam na dvore take preliezky to som bola pre inspiraciu nieco chcem dat urobit 🙂 ale prist mozes

peta28
16. apr 2009

tak mame sa dobre, Timka je uz spat v jaslickach a vcera sa mi stazovali ze dojeda po druhych detoch.. nechapem kam do to nej pada, lebo doma tolko neje..
Mrzi ma ze mate niektore take starosti, ale dufam, ze uz bude len lepsie.
My sme mali cez sviatky pozicanu tu cyklosedacku a malej sa to velmi pacilo, tak uvazujem ze jednu aj kupime. Len to bude ako schvalne ze ked kupime tak tam nebude chciet sediet. Jeden den sme boli na Slavine a druhy den sm,e presli Zeleznu studnicku a Kolibu, namakali sme sa pekne, ale kezdu chvilku sme stali pri nejakom ihrisku, tak sa dalo.

Leni to tvoje trapenie so svokrou chapem, ja som mala s tou mojou vcera nocnu moru, celu noc sa mi s nou snivalo a na to mi stacila jedna velkonocna navsteva. Uz sa mi to ani rozoberat nechce, aĺe neznasam ju vasilica premudra... mudra mudra mudra vsetko vie najlepsie a v skutocnosti nicomu nerozumie. Obavam sa ze ked pojdem na tyzden do toho Thajska, tak ju tam muz strci a nepojde ani do jasli.. pripadne bude u nas vlezena cely tyzdne a bude mi zakryvat sedacku vselicim...

zuzana76
autor
16. apr 2009

ahojteee

peta, aj moja svokra strasne rada zakryva sedacky 😀

lenkamt
16. apr 2009

bože tu to zas žije 😖 čaute 🙂

Mima - to že nás u Vás nechceš mi môžeš napísať narovinu a nie že to nie sú naše preliezky 😀 😀 😀 bonzni kto má také preliezky??? 😀

Peti - zakri si ju pred odchodom sama, vytrieš jej zrak 😀

Zuzi - aké básničky viete 😕 naše stále dookola len kaka, kami, tami 😀

Slavi - bože aj vy ste mali smutné sviatky 😢

kde je Letu a Meg????????????? ostatné už ani nespomínam 😠

Lenka začala byť bitkárka - dnes uhryzla Lucku do stehna tak, že tam má krvavý odtlačok 😔

maji4
16. apr 2009

Ahojte tak sme doma z cvičenia lilianka v momente zalomila 😵 😵 unavená chudiatko som ju držala pri vedomí v električke len aby mi nezaspala 😔 🙂

slavenas ☹ ☹ ☹

Lenka :už sa prejavujú na tvojej dcérke násilnícke sklony 😅 po kom to asi len má 😅 😅 😅

peti tak to je dosť možné ,že nebude chodiť celí týždeň do jaslí keď budeš mimo 😠

peta28
16. apr 2009

ja si myslim Maji, lebo neviem ci chlap zvladne mlu rano obliect a prist s nou nacas do jasli aby stihla ranajky. Jasne ze ked on bol mesiac mimo, tak ja som muslea stiha vsetko, nakupit, navarit pre malu, odniest a zobrat z jasli + este byt v praci a to bolo pre Vianocami

maji4
16. apr 2009

Peti chlapi sú taký.že vždy hladajú tú lachšiu cestu a pre neho bude tá najlachšia cesta ,že bude s nou tvoja svokra doma 😒

maji4
16. apr 2009

ved to je jasné ,že my musíme vždy všetko stíhať 😠 😠

maji4
16. apr 2009

baby čím to je ,že keď je Lilianka viac unavená ako iné dni spí len 45 minút 😠 😠
No to zasa bude den idem tak čafte večer sa možno ukážem 😉

A letuš je pravdepodobne u mami a vegetí 😉

slavenas
16. apr 2009

ahojte,

my sme došli pred hodinou od kardiologičky , boli sme tam 4 hod. 😕 no ale aspoň sme všetko obehali, malá má sice ešte stále šelest na srdiečku ale potvrdilo sa definitívne že je to iba ten z ktorého vyrastie tak sa tešíííííím 🙂 🙂 , kontrolu máme o 2 roky .

leni , peti tie vaše svokry 😒 peti a to prečo zakrýva tú sedačku ??? som to nejako nepochopila 😕 asi by som si s ňou tiež nerozumela 😅 😅

maji ani ja to nechápem tiež keď je veľmi unavená tak spí málo ...

peta28
16. apr 2009

slavka pretoze podla nej na nej sedime v spinavych nohaviciach a dieta predsa nemoze sediet na takej sedacke.. proste asi podla nej som prasa v spinavych gatach alebo co

zuzana76
autor
16. apr 2009

peti, u nas detto s tymi nohavicami, nase svokry by si rozumeli, mne to doteraz velmi nevadilo, ale zakzazdym ma niecim novym prekvapi

leni vieme tieto basnicky

sosovicka, hrasok, fazula, kde ste boli tetka zuzula, bola som ja po vodicku, budem varit sosovicku.

prsi, prsi, len sa leje, zuzicka sa z okna smeje, mila ma dusa ma, nezatvaraj pred nama.
druhu a tretiu slohu sa chyta len na niektore slova.

a este vie jednu o semafore, ale to nestusim ako je, to ho naucila svokra

slavenas
16. apr 2009

fííha tak toto by ma Vážne nenapadlo 😨

zuzana76
autor
16. apr 2009

slavka 😀

mimi.k
16. apr 2009

Ahojte,
ja sa len smejem nad tými špinavými gaťami...poznááááám to aj ja 😀 a nielen to 😀 😅 čo už narobíme 😉
Ja by som o týchto veciach aj romám vedela napísať, ale asi by ste ani neverili 😀

Zuzka, šikovníčka máš doma 😉

Slavi, super, ako ste dopadli... 🙂

mimi.k
16. apr 2009

"román" tam malo byť 😉

zuzana76
autor
16. apr 2009

mimi, tak aj vy mate spinave gate? 😀 😀

zuzana76
autor
16. apr 2009

muz ma nas.al, o 20.00 ide na tenis, rozmyslam,ze sa mu tam nanominujem aj s Patkom, ja som chcela ist nejake rajne bezove alebo biele topanky popozerat a on si naplanuje tenis a to mi zahlasil len teraz nedavno, ale pomahat odstavovat maleho to sa mu nikdy nechce, juuuuuuj az mi zlc kypi