Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
18. máj 2009

bilu:
a nevies, kolko to trva, kym je pas hotovy? To som sa tam nedocitala. A je to tam, kde robia aj OP? Hned vedla Mileticky?

mimi.k
18. máj 2009

Ok, pôjdem tam pozrieť, možno aj dnes v rámci poobednej prechádzky po meste 😉

mimi.k
18. máj 2009

Lejla, brat dával malej robiť pas min. týždeň a trvá to 2 týždne vraj.

bilushka
18. máj 2009

Lejla, oficialna verzia-ak si nepripatis za to rychlejsie vybavenie, je 30 dni, ale mne dnes povedala, ze tak do 10 dni to mam hotove, napisu ti SMS, ze si mozes pre to prist. Dieta do pasu sa zapisuje na pockanie.
Presne tam ako pises to robia, kde aj OP a vodicaky.

Idem si lahnut k malemu, lebo si stale opakuje v postielke ze spinkat nemozem, spinkat nemozem 🙄

bilushka
18. máj 2009

Mimi, objednaj Adamkovi toto, nech sme team 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5147754

Aj Kubkovi a Domci take treba. 😀
Ma aj 98, len na ne treba 2 tyzdne cakat.

lejla77
18. máj 2009

bilu:
diky
😀 😀 😀 to spinkam nemozem je super 😀 😀 😀
Moj maly by ziapal. Nehrozi, ze sam zaspi.

mimi:
diky, tak mam este trochu casu

lejla77
18. máj 2009

bilu:
a nevies, ake su tam uradne hodiny?

bilushka
18. máj 2009

Zaspal sam nakoniec, sa tesim.

Lejla: http://www.minv.sk/?strankove-dni-a-hodiny-na-o...

lejla77
18. máj 2009

bilu:
diky, si poklad. 😉

A super, ze zaspal sam. To sa nam este nestalo. 😖

bilushka
18. máj 2009

Lejla, ako to s nim robia v jaslickach?
Ja si to stale neviem predstavit v skolke, ze im povedia deti spite a oni si lahnu a spia 😲

mimi.k
18. máj 2009

Mne sa trocha vypomstilo, že ho dám občas do postieľky, keď plače. Mne dnes vykrikoval, že bude dobrý, nech ho vyberiem 😕

mimi.k
18. máj 2009

Bilushka, to by boli iní frajeri..akurát, že naše dvojičky si všetky cvočky rozopínajú...takže by chodili porozopínaní medzi nohami 😀 😀 😀

mimi.k
18. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5608859

Tieto sa mi páčia...ale neviem...na normálne nosenie má klasické sandálky, tak tieto by asi veľmi nevynosil...ale pekné sú...

lejla77
18. máj 2009

bilu:
niektore uspavaju - mi hovorila ucka - ze ich hojdaju, alebo drzia za ruku a tak, ktore na co je zvyknute. Ale oni ked vidia, ze ostatne deti lezia, tak sa prisposobuju. Az na mojho, ten zacne po 20 min. az hodine vrieskat, tak ho musia vybrat z postielky, aby nezobudil ostatnych a ide do triedy a tam je s uckami. 😀

OK kocky, odchadzam, zajtra mam dovcu, takze som tu az v stredu.

bilushka
18. máj 2009

Mimi, tie su krasne, ale na to, aby ich mal iba do piesku a vody drahe 😒

Lejla, tak nech sa Stankovi rychlo polepsi, zajtra ho bozkavaj cely den 😵

mimi.k
18. máj 2009

Bilushka, no veď to....

peta28
18. máj 2009

Bilu, Mimi zajtra pridem, vypadnem o pol hodku skor z prace, tak snad okolo 16.15 tam budem podla toho ako bude zapchata bajkalska.

Lejla mi sme si to zatial rezervovali cez tuto strank una ktoru som dala link, podla mna na Taliansko nie je nutne ist cez cestovku, ta si tam nabali nieco a ja uz dvojnasobne cez ziadnu slovesnku cestovku nejdem, tu by len okradali slovesnkych turistov a takym nemcom, rakusanom vedia dat za nizsie ceny lepsie ceny a ubytovanie

lenkamt
18. máj 2009

baby tak ja som kúpila v tureckom obchode crocsy celé biele za 3eurá 😀 a už v nich aj spokojne bežkajú po byte 😀 do piesku a mora fakt stačia 😉

ideme von 😵 😵 😵

peta28
18. máj 2009

a ja som ani nevedela ze tie gumaky sa volaju crosy, tak zajtra nabehne ma mileticku ved co sme my horsi??

mimi.k
18. máj 2009

Peti, na zajtra sa teším..a ja som si tiež myslela, že to by som mu nikdy nekúpila, ale na ten týždeň pri vode sú super a bratove deti ich strašne radi nosia a navyše sú strašne ľahučké... 😉

peta28
18. máj 2009

ja som ich mala v ruke tu na trhu, su stresne zlatunke take malinke, ale neviem si predstavit ako v tom moze take male dieta chodit. V Thajsku som kupila malej take flip flopy nadherne, ale budu jej az o rok. Tak sa z nich ale tesi ze si ich stale natahuje na nozicky´a celkom jej to ide aj v nich chodit.

Este som jej doniesla takeho velkeho slona, v rucne vyrobeneho hodvabu, krasny a tak sa tesila, kazdemu hovori ze to je slon z daleka .. 😀

mimi.k
18. máj 2009

Zlatá 😵

Adamko teraz na všetko hovorí, kto mu čo kúpil...napr. obliekam mu čiapku a povie "babka kupija"...keď niečo pýta a nemám, tak povie..."pupime" a tak...zlaté to je 😵 😉

peta28
18. máj 2009

aj Timka strasne keca, ked ideme platit v obchode, ze ideme zaplatit.. a ked tam niekto stoji tak ujo zaplati, teta zaplatit.. tak si zajtra deticky uz pokecaju sa tesim

maji4
18. máj 2009

Ahojte vidím ,že preberáte dovolenku 🙂 aj my sa chystáme ešte neviem kde ale každopádne ak by chcela isť moja mama tak by sme ju zobrali ak nie tak nevadí 😉

Lilianka v noci spala oproti včerajšku krásne dnes som aj spala odsávala som asi 6 x ale to je už pohoda 😉 a teplotu ráno nemala ani v noci nemala tak ,že nejdem k lekárke a ona jej vyskočila o 13 hodine na 39 skoro som odpadla tak som jej ju zrazila čípkom a teraz nemala asi ešte pôsobil čípok uvidím v noci ako bude ale dúfam ,že nebude mať lebo ma asi švihne ☹ ☹

Aj nyša sa za posledný týždeň dosť rozkecala tak tiež sa vytešujem ,že si už aj pokecáme spolu keď sme samé doma 😉

baileysa
18. máj 2009

ahojme, ahojme 🙂

som si zapla pocitac po 5 dnoch a zistila som, ze bol stale zapnuty 😔 taslerovi nehovorte 🤐

ja mam konecne tyzden, ze budem mat volno tak sa vytesujem a naplno sa vrham do dovolenkoveho sialenstva, tak som rada, ze rozoberate topky pre deti na plaz, ja planujem kupit tie adidasky sandalky, ale teraz ste mi z tymi crocsami vopchali chrobaka do hlavy, tak vam dakujem 😅 🙄 😀 😀 ja pre seba tiez chcem est jedny sandalky crocsy, idem skusit najst, som ich videla vo viedni v tom scs, a teraz lutujem, ze som si ich nekupila, ale sak tak mi treba...

leni, gratulujem k vysledkom, my sme to vedeli 😉 😵 a este vas musim kuknut v tej telke 🙂

maji, dufam, ze noc budete mat dobru, ze to len bola daka epizodka poobede a lili uz bude dobre.

to je super, ze uz mate take rozkecane deticky, musi to byt strasne zlate, ja sa na to uz tiez tesim, my zatial stale rovnako, ale chyta sa opakovat slova, tak uz to asi dlho nepotrva, (prinajhorsom bude zase v juli s nasimi tyzden, tak sa to nauci 😅 )

maji4
18. máj 2009

joj a zabudla som na Lenku takže aj ja sa pripájam ku gratulácií k dobrým výsledkom 😉 😉

baileysa
18. máj 2009

toto su moje vybrate crocsy
http://shop.crocs.com/pc-1185-4-adara.aspx?navc...

sak su nadherne 😵

baby, co este nesmiem zabudnut na dovolenku?
ja urcite si idem vystrojit lekarnicku celu 😝

inak v ramci nahodnych stretnuti na dovolenkach sme zistili, ze presne 2, juna ako my odlieta na rhodos aj bratranec s manzelkou, len akurat dnes mi volal, ze nejdu, lebo je tehotka a jej neodporucil dr, kedze prvykrat potratila... tak ide moj ujo s tetou.

baileysa
18. máj 2009

a tie sandalky chcem farbu chocolate/cotto 😵

baileysa
18. máj 2009

dnes sme boli plavat s detickami, co sme t vybavili v tom jednom penzione a som uplne nadsena, super nam bolo, aj saunicku sme si dali 😵
a doobeda klasika som bola v mc, a uz ma niiiiiiiic necaka tento tyzden 😎 chceme ist mozno k nasim na zahradu chytat bronz, ak bude pocasie 😉

baileysa
18. máj 2009

meg, super, ze ti to mlieko na opalovanie vymenili, to su riadne vychcanice 🙄

peta, budu sa dakde dat pozriet fotky z tvojej sluzobky? a to si bola ako predvoj odskusat hotely, aby si potom mohla povedat klientom, ked tam pojdu? 😕 😉