Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
19. máj 2009

aha, tak ja ich na chvilu ponorim do vriacej vody, kedze ich mam zamrznute, to asi akurat rozmrznu, ci? 😕

mimi.k
19. máj 2009

Ja som z krabích tyčiniek ešte nikdy nič nerobila 😕

mimi.k
19. máj 2009

Biluskah, dá sa na tom Štrkovci aj motorkovať? 😅

mimi.k
19. máj 2009

Som poplietla Tvoje meno troška 😅 🙂

bilushka
19. máj 2009

Bailey, tak to neviem, ci rozmrznu az dovnutra...skus... 😅

Mimi, ak myslis na destkej motorke, tak ano.
My berieme kosacku zase 😀
Fotak uz mam zabaleny tiez.

baileysa
19. máj 2009

rozmrzli 😵 a salat je uplne genialne, neviem ci ostane aj pre taslera 😨 😔 😀

a u nas prave zacla poriadna burka 😖 ale aspon nemusim ist poobede von 😀

letuskah
19. máj 2009

dala som nove fotky

ja uz mam dlhsie chut na cestovinovy salat s cesnakom ale nikdy nemame vsetky ingrediencie naraz doma 😅

u nas to tiez miestami vyzera na burku, este ze som vyvesila pradlo na blakon 😔

mimi.k
19. máj 2009

Bilushka, počúvaj, keby prišla sem búrka, tak dáme náhradný program, nie? Ja už som malého nažhavila na Matejka a Timku 😀

mimi.k
19. máj 2009

Kubko je perfektný. On má stále taký výraz, akože ja si myslím aj tak svoje 🙂

letuskah
19. máj 2009

mimi sak on si aj svoje mysli 😀

mimi.k
19. máj 2009

Už sme hore, idem sa venovať...Bilushka, Peťa, keby niečo, tak si voláme...pa

letuskah
19. máj 2009

uzite si stretko 🙂

baileysa
19. máj 2009

letush, kubko je zlaty 😵 to je kto s nim na tom trdlofeste, nejaka animatorka?

salat uz je aj zjedeny, mm ho tak vychvalil, ze mi az slza vyletela 😅

letuskah
19. máj 2009

bai no to je super 😵
tam sa prezentovala daka sukromna stredna odborna skola a mali tam pre deti nachystane tabule s kriedami a vselijake vystrihovacky, gorale, vymalovanky a podobne a ziacky tej skoly tam vzdy zhrabli okoloiduce dieta a povliekli ho po vsetkych tych veciach, dost sa hanbil ked sa na neho vrhli 4 dievcata ale pacilo sa mu to 🙂 najviac sa mu pacili plastove stolicky na ktorych mali deti sediet a kreslit na tabulu, Kubko to ponal po svojom a kazdy stolicku vyskusal 😀

letuskah
19. máj 2009

no idem si budit dieta kedze este spinka, majte sa

mishelin
19. máj 2009

baby idem si po ukludnujece slova od vas 😖

vsak ked som chora uz 2x behom mesiaca nema to zly vplyv na vyvoj dietata?nemusim sa obavat? 😖
teplotu nastatsie nemam,len kasel,sople,a pri kychani bolest na hrudniku,lieky neberem ziadne tak co mam sa bat ci ako? 😖

leni fotky pekne,letu tricko sa mi paci,porozmyslam a dam tio vediet,ale ke dtu u na sto na kratky rukav nevyzera ani zdaleka zatial 😅

mishelin
19. máj 2009

a pp nie,nicim si ma neurazila v IP,ja sem len malo chodim a zabudenm odpisat velakrat 🙂 diky za vtedajsiu radu 😉

letuskah
19. máj 2009

mish no moj nazor je ze ked ta boli v hrudniku mala by si ist k mudr nech ta popocuva a ked nemas horucku tak neohrozujes babo, teda aspon take mam info... a neboj otepli sa aj u vas a bude dobre
co sa tricka tyka, kludne porozmyslaj a ked tak ti ho poslem 🙂

baileysa
19. máj 2009

mish, kym nemas teplotu, tak je to asi ok, sople a kasel nevadia, ale s tym hrdunikom by som asi tiez radsej niekoho kompetentneho oslovila, ci to nie je daco vaznejsie, ale myslim, ze nie 😉

maji4
19. máj 2009

Ahojte tak díte mi už spinká 🙂 🙂

mish rýchlo sa vyzdrav a 2x do mesiaca byť chorá je asi dosť na tvoj organizmus ved chod k lekárovi a popýtaj sa.....a hlavne ak sa dá tak oddychuj 😉 😉

Let Jakubko je už riadny velkáč 😉

maji4
19. máj 2009

Baby tak aké bolo stretko???joj aj ja by som sa pridala keby bola Lili fit 😒 dúfam ,že nabudúce už prídeme 😉

maji4
19. máj 2009

Let tričko je svetové a škoda ,že Jakubka škriabe 😒 taký je v nom pekný 😵

lenkamt
19. máj 2009

pridala som fotku pre Letu, dočítam zajtra 🙂 🙂 🙂

nika07
19. máj 2009

Ahojte,

v prvom rade ďakujem Lenke za typ, celkom sa mi to pozdáva a dokonca aj pubišovi 😀

Letu aj my tento rok budeme Slovenskovať 😵

ostatným kočkámprajem príjemne prípravy na dovolenky, tuším idete všetky do Turecka 😎
😎
🙂
bailey a do akého letoviska idete

mishelin
19. máj 2009

let tricko si vezmem 😉 zajtra dohodneme realizaciu predaja 😀 ak tu dnes este prides mzme aj dnes 😉

baileysa
19. máj 2009

nika, ja v tatrach poznam iba na strbskom plese,
toto ma moja spoluziacka zo zakladky

http://www.vilaemma.sk/

a my chodime sem, ale tam mame take "zamestnanecke" izby po znamosti:

http://www.hotelpatria.sk/uvod/index.htm

na rhodos ideme do lindos

retaux
20. máj 2009

Dobré ráno 🙂 🙂

Letu: Kubko je taký zlatý chlapček 😵 A to tričko mu neskutočne sekne, škoda, že ho škriabe.

Mish: neboj, myslím, že tým bábo neohrozíš, keď nemáš horúčku, ale radšej sa choď ešte uistiť k dr. 😉

lenkamt
20. máj 2009

ahojte 🙂

fakt je Kubko fešák 🙂

a som zvedavá na stretko 😕 a na fotky 🙂

kedy to má štátnice Katika???????????????????????? nech je držíme palčoky 😉

a práve prišla za mnou Lenka a ťahá mi ruku že mamina mnam mnam 😀

baileysa
20. máj 2009

Ahojky,

Ja uz tiez niekolko dni myslím na katiku,uz sa jej to tuším kráti,tak držíme palce aj na učenie sa,nech všetko stihne.

Gretka v noci buntosila,neviem,kedy ju mm preniesol k nám,o pol 5 som jej robila mlieko. A v noci,ze bola pokakaná,čo je u nás dobrá správa,lebo to nebol taký cirkus ako zvyčajne.