Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
9. jún 2009

leni aspon sa vo svete nestrati 😀
idem robit palacinky 😵 😵

nika07
9. jún 2009

Čauko,

mima fotky su super, a nová frajerka je podobná Linde, takže mohla zastupovať 😀

my sme dnes boli u segry v Blave, a mala mi zaspala v aute a teraz vykrikuje v postielke dufam, že ešte zaspí, inak neviem čo bude do večera ☹

nika07
9. jún 2009

letus pošlem ti môjho syna na obed 😀

mima07
9. jún 2009

cauko baby
dakujem fotky su pekne lebo su na nich pekni chlapci 😀
leni pekne fotky aj ked tam nie su chlapci 😀
leni vy kedy odlietate?
peti mam pocit ze rakuska cestovka ma v ponuke lepsie hotely alebo len tie co sa osvedcili a za nizsiu cenu sme boli spokojni aj ked sme takmer delegatku nevideli sme sa boli samy pytat ze kedy odchadzame z hotela 😀 a v tom termine sme tam boli jedini slovaci neskor prisli cesi a ked sme odchadzali tak sme zaregistrovali este jednu slovensku rodinu

letuskah
9. jún 2009

nika velmi rada prijmem dieta ktore obeduje poriadne, poslem ti adresu? 😀

mima kamoska chodi len cez rakuske cestovky a vzdy boli spokojni, jednak ich to vyslo lacnejsie, lepsie hotely a hlavne tam neboli slovaci, cesi a rusi, to oni nemusia moc...

mimi.k
9. jún 2009

Ahojte žienky 🙂 ,

Mima, krásne fotky 🙂 ...bolo tam už dosť turistov v tomto období? Ako Alex zvládol nakoniec let?

Lenka, tiež super fotky 😉 a čo ste robili v Piešťanoch?

Maji, nech sa Lili skoro vylieči, tak ako Kubko 😉
Maji, my sme ešte doma, odchádzame bud. nedeľu - 21.6.

V sobotu sme boli na tej svadbe. Adamko bol najväčší zabávač...kým sa netancovalo, tak to bola klasika, stále sme za ním behali, ale potom sa postavil do stredu kruhu a tam tancoval tie svoje krtkovské kreácie...roztlieskával hostí, normálne ak niekto netlieskal, podišiel k nemu, ukázal, čo má robiť a zasa sa vrátil do stredu...no herec...ešte aj na stoličke, keď sedel, tak sa hýbal do rytmu 😀
Tento víkend ideme na ďalšiu svadbu, ale až do KE kamarátom, tak to ho necháme asi u svokrovcov, lebo ho tam síce máme kam dať spať, ale znamenalo by to, že by sme museli ísť s ním aj my, tak by sme sa veľmi nezabavili...

Dnes som sa dohodla s kamoškou, že ideme do divadla, tak sa tešííím 😵
No a zajtra mi príde švagriná s 2 deťmi na dva dni, tak nám bude veselo v jednoizbáku 😀

Inak nemáme nič nové, Adamko nenočníkuje, keď som sa ho dnes spýtala, či ide cikať do nočníka, tak mi slušne povedal, že "nie, neposim si" 😀 😀 😀

mima07
9. jún 2009

mimi zda sa ze celkomdost ale este to nebolo natrieskane to ja nemusim 😉
let uplne v pohode len ked sme isli tam tak ti tupci nedali kociky pri lietadle ani potom ba pas ale na jednu kopu ze nadrozmerne naklady a n ikto nic nepovedal tak sme sa tam zdrzali o 30 minut dlhsie 😠 ale co by sme po nich chceli len maly bol ospaly a drzat ho na rukach nic moc

mishelin
9. jún 2009

let ja som robila palacinky vcera,ale ja ich necchem,zjedla som dve aj to bez vsetkeho,lebo take mi "najviac"chutia...

oddnes sme sami,takze sa aj dost nudim 😅
a uz ked vnicom inom-mam na mysli nocnikovanie tak pochvalim mojho zlobrika aspon v rozpravani,ide mu to super povie uplne vsetko co mu povieme,minule prisiel za mnou a povedal ze ide ockovi pomoct vybalit z kufra flexku,pilu,meter 😀 aspon povie co chce,ale preco nespi to mi furt neziodpovedal 😀 na to mi povie ze hmmmmm 😀

mishelin
9. jún 2009

a fotky super leni...uz davno ti chcem povedat ze tie tvoje vlasy sa mi pacia,lebo ja ked idem na blond melir tak mam viach hnedeho nez blond a ja by som to tak cchela ako mas ty 🙂

lejla77
9. jún 2009

leni:
pekne fotecky, inac Verca uplna kopia maminy. 😎

nika07
9. jún 2009

letu neviem či by si ho neposlala naspäť 😀

lenka super fotky, ako vždy,
😉

letuskah
9. jún 2009

mimi musel byt zlaty 😵 😵 😵
mish obavam sa ze prave tuto otazku ti nezodpovie nikdy 😀
nika tak takeho nechcem ked neje, nejedaka mam doma a to mi staci 😠

a aj ja musim pochvalit svojho nejedaka, pred spanim zjedol dve misky polievky, co zvykne zjest dve lyzicky a teraz ako sa zobudil tak slacil 4 palacinky!!!! a to som myslela ze aj tatovi nechame 😀 nerozumiem tomuto ale tesim sa 🙂 🙂 🙂

nika07
9. jún 2009

letu práve naopak, on by Vás vyjedol 😀

a že niekto nepapa 🙂

maji4
9. jún 2009

Ahojte dnes celkom pekne papala liečiky tak som rada ale zasa mala riedke kako v letáku je o tom aj písané ale dosť am to znepokojilo čo mi už vyše roka vkuse berieme probiotiká ...

Mish super ,že už takto pekne rozpráva 😵 😵 😵

Kto mi príde urobiť palacinky ja to robiť nemusím lebo ma to fest nebaví a teraz ešte keď je aj Lili chorá tak to by som robiť ani nemohla lebo už len keď umývam riad tak nevie vydržať 😖 😔

mimi , Adamko musel byť podarený keď podišiel za tým dotyčným a ešte mu aj ukázal čo má robiť 😀 😅 😅

maji4
9. jún 2009

Ozaj Meg a Peti vy máte ten posilňovací stroj na brucho kde ste ho kúpili a pomáha to???

mishelin
9. jún 2009

lejla to som jej uz aj ja vtedy povedala ze aj verca je nanu ale lenka povedala ze skor na ocina,ale podla mna na nu 🙂

let-tak cakam ako truba kedy zacne hovorit a tajomstvo pteco nespi si nadalej strazi 😀
maji-veru je to dobre povie vsetko co chce,minule sa ho pytam ze co chces a on ze nic nechcem 😀

letuskah
9. jún 2009

ja som sa dnes dietatka pytala ze co s tym robis? lebo trhal palacinku na marne kusky a ukladal na tanier a on mi na to ze nepoviem 😀

mishelin
9. jún 2009

letu 😀 😀 moj palacinky bars nemusi..skor kapustovu polievku,chuti mu kysle...on aj ked si ja dam na tanierik tak vela spapa

maji4
9. jún 2009

mish hej hej to je super aspoň sa aj s našou Lili dá trochu viacej pokecať a teraz to je úplne úžasné keď začína skloňovať a skladať jednoduché vety 😵 😵

mishelin
9. jún 2009

no on sklonovat este nevie a ked ide nieco vybrat tak povie ze vybram 😅 ale nepovie ze ockov ale ze ockova ako maminkina 😅

maji4
9. jún 2009

mish ved to tak začína 😉 😉

maji4
9. jún 2009

idem spať tak ahojte a dobrú noc 😉

mishelin
9. jún 2009

baby este som sa chcela opytat ak niektora v mojej vyske cca 168 cm mate nejake tehu nohavice a uz ich nepotrebujete ozvite sa 😉 a ka budu aj dlhsie to nevadi,to sa uz nejak poriesie potom 😉

mimi.k
9. jún 2009

Tak som sa vrátila z divadla a som úplne nabitá energiou, bolo to geniááááálne 🙂 😉 😎 🙂 dávno som sa tak nenasmiala, bolo tam kopec improvizácie a super obsadenie - Kramár, Tlučková, Ondrejková a Topoľský. Super!!! 😵 Malo to pre mňa aj takú inú atmosféru, bolo to v divadle West, kto poznáte, ja som tam bola prvýkrát a tam sa sedí normálne pri takých stolíkoch a pred predstavením a cez prestávku tam normálne chodia barmani a počas predstavenia môžete popíjať, tak to bolo celé také uvoľnené...som zabudla na všetko, aj na to kopisko žehlenia čo tu mám...dnes je mi to po takom zážitku úúúplne jedno 😀 takýto reset som naozaj dávno nezažila 😵 🙂 🙂 🙂

lenkamt
10. jún 2009

ahojte 🙂

baby Verča sa na mňa nepodobá, nemá ani moje oči ani nos 😀

ale dík za pochvaly 🙂

Mimuš odlietame 26.6. stále nevieme či aj s mužom 😀

Miška - hustý melír ti musí spraviť kaderníčka cez alobal, lebo cez čiapku je to slabé 😉 paradajkovú polievku varím - spravím si z masla a múky záprašku zalejem vodou, pridám 3klinčeky, cukor, soľ, paradajkový pretlak, cestovinku a chvíľku povarím. gate mám už len jedny čierne rifle na traky ale to by si mala len na von a okolo domu, kľudne ti ich pošlem ak chceš. fotka je na mmb id 34446, tak kuk a napíš či chceš 😉

lenkamt
10. jún 2009

Mimi - že nie neposím si 😀 zlatý 🙂 a super že sa ti páčilo a odýchla si si 🙂

baby ja som nakoniec kúpila deckám astrid 50, tak dúfam že bude dobrý, minulý rok s astridom nemali problém, tak snáď im krém za 700sk nebude chýbať 😅

retaux
10. jún 2009

Ahojte!
mimi: tak si si super oddýchla. Dobre to padne, niekam vypadnúť, čo? 😉 😉

peta28
10. jún 2009

Leni my sme mali minuly rok v Egypte Astrid a ziadny proboem, boli tak aj tie mineraly o ktorych pisali ze take kramy ktore ich obsdahuju su najplsie, tak som bola spokojna. Moj nazor je taky ze drhae znacky mozu byt sice kvalitne ale polovicu ceny das len za znacku. Tolko som sa nakupovala nehorazne drahych Vichi samponov a prd z toho vlasy padaju dalej.

Mimi super, ze si bola v divadle, aj ja chcem si ma normalna inspirovala, Snad sa mi po divadelnych prazdninach podari sa niekam dostat. Keby si mala nejake fotecky zo svadby ktore mozes pouzit , rada by som videla Adamka v obleku. Musel byt zlatucky .

Mish, je mi luto ,ale ja uz tehu gat nemam ziadne, ostala mi jedna riflova sukna a este jedna take elasticka ktoru som nosila az pokial som sa nerozpadla.

Maji super ze uz Lili papa lieky, tak drzim palce nech vam to co najskor prejde. Dnes aspon nie je tak teplo, tak vas to nebude tahat von.

Lejla vcera som bola zas tak nasrana, pridem pre malu a len jedna jedina ucitelka tak od malych deti na dvore kde bolo asi 25 deti a jasne ze Timka bola pokusana na ruke a ani sa nebolo koho opytat ze aka bola. Uz ma seru cim dalej tym viac. Este ze uz o mesiac koncime.

lejla77
10. jún 2009

peta:
no to je fakt blbe. 😖 Vy to uz nejako vydrzite. Ale my este asi rok 🤐 Nastastie vcera vybral maleho muz uz o tretej. A hodili sme rekord, Stanko spal 2 hodiny. 🙂 Ucky nechapali a ani ja nie. 🤐 Ale este stalekazde rano vchadza do triedy s placom.
😒