Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
10. jún 2009

Lejla bud rada ze ste v tej dolnej triede, tam sa o tie deti urcite lepsie staraju a je ich malo tak sa im venuju, tam hore uz nic.. salam parky

lenkamt
10. jún 2009

Peti - som rada že si mi astrid odobrila 🙂

baby hodte mi sem prosím link čo ste dávali na ten kinderhotel v rakúsku, dík 🙂

lejla77
10. jún 2009

peta:
hej, tiez si to myslim, Stanko ma teraz celkom fajn ucky - obidve su zlate. Kazdy den mi porozpravaju, ze co bolo a tak - a myslim si, ze sa aj snazia. Len som zvedava, kedy nas preradia do velkej. Este by nemuseli, lebo tu ich je fakt menej - ked chodim pre neho, tak su tam tak 5 - ti a niekedy traja. A ma tam vymozenosti, tym ze nechce spavat, tak je s uckami v triede - a tam ma matrac. 😝 Myslim, ze u velkacov by sa na neho asi vykaslali. Ale sa mi zda, ze u velkacov je nejako strasne vela deti.

peta28
10. jún 2009

Lejla hej je ich tam kopec a nechapem preco ked to mohli pekne podelit
no mam fakt nervyyy, lebo nie je sa ani koho opytat co dieta cez den robilo a ci posluchala.

lejla77
10. jún 2009

Ale tiez tam je urceny pocet deti, co tam moze byt. Ale mam pocit, ze je ich raz tolko. A ani neviem, kolko uciek tam je. Raz som prisla pre maleho skor a decka sa akurat chystali von. No tie väcsie sa uz museli same obliekat a obuvat a ucky nestihali - ja som maleho obliekala a deti za mnou chodili a pytali sa ma, ze ci su dobre obute - tak mi to prislo take divne. jedno dievcatko malo len take saty na ramienka - sandalky - vsetko hole a tiez sa pytala ucky, ze ci OK, a ona ze ukazas sa, no ved je teplo tak utekaj. Ale to dievcatko bolo totalne hole a nepripadalo mi, ze je tak teplo. Jednoducho sa jej nechcelo tym zaoberat a nestihala.

maji4
10. jún 2009

Ahojte dnes som nadpriemerne šikovná som robila granatírsky pochod +rajčinovú polievku čo hodila Lenka Lilianka mi ju oprdela samozrejme keď to má inú farbu ako biele alebo žlté tak to nechce ale skúsim jej dať ešte aj poobede uvidím ako zaboduje inač ďakujem 😉 😉

Peti prosím hod mi ten link na to cvičiace čudo a porozprávaj mi o tom niečo 😉 😉

maji4
10. jún 2009

no a ešte aj bábovku pečiem 😝 🙂 🙂 🙂

peta28
10. jún 2009

Jaj vidis Maji ja som vedela ze som na nieco este zabudla. U nas cviciace cudo, lezi a preklada sa.. nikto na nom necvici.. skodas penazei, nie je cas, ani energia.
Kupili sme ho tu:
http://www.najlacnejsisport.sk/posilovacia-lavi...

Lejla vcera som bola este nasrata lebo rano som brala malu a dala som jej teplaciky, predsa len rano nei je tak teplo, do skrinky som jej dala take tensie nohavice a hovorim ucitelke nech ju prezlecie ze ma byt teplo ked pojdu vonku. No nenajdem ju na piesku totalne rozhorucenu v tych hrubych teplakoch?

peta28
10. jún 2009

Maji ako robis ten granatir? Ja som to minule robila podla kucharskej knihy a prislo mi to take divne..

maji4
10. jún 2009

peti to je pre mna najjednoduchšie a najrýchlejšie jedlo 😉 😉

Takže opražím si cibulku na oleji pridám na kocky pokrájané zemiaky tak trochu asi 5 malých zemiakov trošku soli+ minimálne bieleho korenia + červenú papriku trošku viacej asi za 1 polievkovú lyžicu a zakryjem a dám na najmenej aby sa to dusilo, medzitým si v druhom hrnci uvarím fliačky a keď sú zemiaky mäké a aj cestoviny uvarené tak to zmiešam dokopi a hotovo.Lilianka to strašne lúbi 😵 😵

maji4
10. jún 2009

Peti takže mi ten stroj asi neodporúčaš ,že?

lenkamt
10. jún 2009

bola som v solarku a deti zatial pri Ivke zaspali 😀

ja robim granadir takto - uvarím si osobitne fliačky, osobitne zemiačiky. na oleji vo väčšom hrnci opražím cibuľku s na drobnučko nakrajanou slaninkou, popraším paprikou hodím tam tie uvarené zemiaky a cestovinu premiešam a podávam 😉

takže tak 😀

maji4
10. jún 2009

leni s tou slaninkou to môže byť mnamka ale ty ušpiníš 3 hrnce ja len 2 😀

maji4
10. jún 2009

Leni ty budeš tmavšia už len keď prídete do tej destinácie ako ktorýkoľvek domáci člen 😀

lejla77
10. jún 2009

peta:
no, s tymto oblecenim mam aj ja problem - tiez sa mi zda rano chladno a nechcem mu davat kratke gate. A tiez ho potom neprezlecu. 😖 Hlavna vec, ze ma plnu skrinku veci. A vzdy je v tom, co mu rano obleciem. A dnes som mu dala len kratke gate (take po kolena) a ponozky, tak som na nervy, lebo urcite doobeda bol vonku v tom a bolo zamracene a nezdalo sa mi, ze by bolo take teplo. Ale pochybujem, ze na neho dali nieco ine.

Granadir
super chute ste mi spravili. Musim si aj ja niekedy spravit. Moj muz mi to nezje - neznasa granadir. Ale ja ho mam tiez strasne rada.

letuskah
10. jún 2009

caute
maji ty si dnes normalne akcna zena, ja keby som vcera vecer nenavarila zemiakovy privarok tak dnes hladujeme...

decko mi dnes hodilo piesok do oci a idiel hladkat chlapceka ktoremu asi pred mesiacom hodil, a ja sa tam utapam v slzach 😠 😠 😠 ale zlaty 🙂 a zistila som ze sa boji vetra, normalne sa rozplakal ako zacalo fukat a utekal ku mne.

a musim sa poztazovat, dosla nam dnes upomienka za nezaplatenie televviziie a rozhlasu, pritom som asi pred 3 mesiacmi menila u nich cislo uctu a na novom som spravila inkasny prikaz a oni to stahovali zo stareho lenze na starom uz nic nieje tak poslali upomienku 😕

lenkamt
10. jún 2009

Maji - fakt 😀 asi do začnem robiť podľa teba 😀

Letu - 😠 takéto maniere mám najradšej 😝

no a hnedá neviem či budem, lebo som bola len 3x a kedže som bola 2roky úplne biela tak to vidím biedne 😔

maji4
10. jún 2009

let ved im tam zavolaj a riadne im to vysvetli!! 😠 😠

Let aj ja sa čudujem ,že ešte aj bábovku ale včera ked sme kukali panelák tak tam robili mňam a som dostala chuť aj muž mi hovorí už dávno si mi nič tské neupiekla takže dnes sa doobeda s Liliankou celkom dalo tak som to urobila 😉 🙂

A ten piesok nezávidím aj mne raz hodila Lilianka piesok do očí ale našťastie ja nosím všade slnečné okuliare 🙂 😉 😉 takže mi zachránili zrak 😉

maji4
10. jún 2009

leni vidíš 😀 😀

letuskah
10. jún 2009

maji sak ja nosim okuliare ale on tak prasil ze mi to popod ne preslo

sak idem na nakup dnes tak im zbehnem aj vynadat, aj ten papirus vezmem aby to mali cierne na bielom 😠

maji4
10. jún 2009

let tak tak 😠

maji4
10. jún 2009

Let Jakubko je správny chlap vie kde má mieriť 😅 😅

peta28
10. jún 2009

Maji neviem ci neodporucam, mozno by som aj odporucala kedy som na nom cvicila ale moja disciplina je hrozna. Ja uz nevladzem vecer, ked prideme domov navarit, zehlit, upratat, okupat dieta, upratat kuchynui, dat najest staremu , zas upratat, nachystat oblecko na rano a padnem mrtva. No cvic potom

Lejla presne to iste, obliekal som je rano take bavlnene 3/4 gate vzdusne ale pocko na prd, tak som este zhrabla teplaky a muzovi rano nakazala nehc ju prezlecie,

maji4
10. jún 2009

Peti to ti verím ale čo čitam tak večšie referencie je na toto:http://www.najlacnejsisport.sk/master-king-p-271.html

lejla77
10. jún 2009

peta:
ja som uz vecernemu vareniu dala zbohom. To sa nedalo takto existovat. Teraz, ako je teplo, tak sme az do kupania vonku, ked prideme z jasli. 😔 A uz aj muz si na to ako tak zvyka. Vcera som ho nahnala, nech spravi na veceru prazenicu. 😀 A dobra bola - vselico do nej dal. 😝

letuskah
10. jún 2009

baby ja som asi uplne na ... gazdina a manzelka ale ja zasadne vecere nerobim, u nas sa ani nikdy nerobili, kto si co urval to mal, takze u nas to funguje rovnako, Kubkovi dam z obeda nedojedky alebo chlebik s niecim a muz ked chce teple tak si zohreje co je alebo uvari prazenicu alebo si tiez da chlieb, mne vecera nepripada tak dolezite jedlo dna aby som sa namahala vyvaranim. akurat obcas si spravime krupicnu kasu alebo upecieme hranolky ale inak nic...

lenkamt
10. jún 2009

Letu ja to isté 😉 u nás varené večere neexistujú 😅

maji4
10. jún 2009

let aj my to tak máme ja večere tiež nerobím 😅

lejla77
10. jún 2009

Kocky, vdaka za podporu - ja som mala aj vycitky svedomia. 🙂 Tiez som presla na taketo stravovanie. A je to teda fakt lepsie.
Ked varovala maleho svokra, tak som utekala z roboty, aby som rychlo navarila na veceru a na druhy den, aby mala co jest a este aj malemu zvlast. Potom vykrikovala, ze sa nevenujem malemu. Ved ale kedy som mala??? No chora, ked som zasa nevarila, tak vykrikovala, ze nemaju co jest. 😠