Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
11. jún 2009

lenka:
super veci ma ta kocka. Doteraz som sa hrabala v jej albume. Dobre tipy na darceky, ked uz clovek nevie, co kupit.

retaux
11. jún 2009

My sme boli včera v Nitre a ja som si kúpila plavky 😵 A rovno 2 ks. Ale ja som si už plavky dávno nekupovala. Tak sa teraz vytešujem. Akurát rozmýšľam, že kde ich budem nosiť, keď na dovolenku nejdeme 😅

mishelin
11. jún 2009

dik leni popozeram neskor bo sa idem chystat na moje prve oficialne stretko 😀 😅

zuzana76
autor
11. jún 2009

ahojteee

ret, ja potrebujem surne plavky, prosim ta, kde a za kolko si kupila? musim zajtra nabehnut

maji4
11. jún 2009

Lenka kludne dojdi budeme cvičiť na striedačku 😅 😅 a obe budeme krááásne a štíhle i ked ja mám do tejto mojej predstavi ďaleko 😒 😔

maji4
11. jún 2009

Inač Ahojte noc bola výborná ani raz sa nezobudila na kašel ako po iné noci 😵 😵 takže som oddýchnutá a vyspatá 😵 😵

lenkamt
11. jún 2009

Maji však krásna si a štíhla sa mi zdá že tiež, však si nenormálne schudla 😉

Mish - aké oficiálne stretko??? 😕 si dovoluješ bez nás? 😀

letuskah
11. jún 2009

ahojte
tie nalepky sa mi pacia a viete co je zle? ze aj nad tymi kroskami zacinam rozmyslat, jedno dievcatko tu ich nosi do piesku a celkom sa mi to zacalo pozdavat, a neni to z takej tvrdej umeliny ako som si myslela ale take penove... ale nenamyslajte si!!!!!! 😀

inak nic, len ze decko mi rano ocuralo dlazku v kupelni a ked uz som myslela ze nebude cikat a nevypytovala som sa tak poliel aj koberec v obyvke 😠

lenkamt
11. jún 2009

Letu - 😀

ja sa odbavujem na tejto stránke a súrne potrebujem tieto sandále:
http://www2.victoriassecret.com/commerce/online...

dúfam že som rozhádzala stránku 😀

maji4
11. jún 2009

leni ale ešte chcem asi 7 kg aby som bola ako za (ako to tá biluška písala pipinkocicinkovských čias 😅 😀 😀 )

maji4
11. jún 2009

letu poteší 😀 😀

zuzana76
autor
11. jún 2009

baby, mne bolo vcera zase tak zle, som menzes dostala, enjako sa mi natiahol cyklus, najskor som mala ze 28-31 dni a teraz posledne 3 razy 35-37 dni, ale to uz 3 dni ma pred boli brucho co ho mam take nafuknute, a vcera aj ten prvy den som strasne vracala, poobede prisla svokra a bola s malym a ja na wc a potom vecer mi aj muz masiroval nohy, mala som triasku a take hrozne bolesti v nohach, no normalka ze porod 😀 😝

maji4
11. jún 2009

Leni tie sandálky sú fakt svetovéééééééééééééééé

zuzana76
autor
11. jún 2009

leni tie sandale su pekne, ale nic pre mna, ja by som sa na takej vyske prizabila 😀

maji4
11. jún 2009

zuzi chuda to až takto ta to chytá 😖 😖

lenkamt
11. jún 2009

Maji - všaaaaaaaaaaaaaaak, feeeeeeeeeeeeest ich chceeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

Zuzi - 😕 to čo? možno sa telo pripravuje na pôrod 😅

letuskah
11. jún 2009

maji 😀
leni smola, nepodarilo sa 😀
mne inak tiez rastie brucho, som mala rano problem zapnut gate, musim daco zacat robit...
a plavky som si naposledy kupila ked som cakala Kubka a som ich nutne potrebovala lebo ze budem chodit plavat, hadajte kolko krat som ich mala na sebe? 1 krat 😝

letuskah
11. jún 2009

zuzi nezavidim, a ze po prvom dietati sa menzesy zlepsia, ha ha ha

ja stracam rovnovahu uz len pri pohlade na take topanky 😕

zuzana76
autor
11. jún 2009

baby ja potrebujem surne

1. plavky
2. elegantne saty na krst
3. sandale
4. balerinky alebo nieco na ten sposob , take bez opatku
5. riflove 3/4 nohavice
6. nejaku dekorativnu kozmetiku

lenkamt
11. jún 2009

ale baby však sme nejaké pipinkycicinky 😀 také topánky v poho a ešte budem aj naháňať dvojičky 😀

zuzana76
autor
11. jún 2009

ja mam plavky najnovsie 3-rocne, ale su vytahane od slnka, takze potrebujem nieco

reeeeeeeeet , kde si, kde si kupila tie plavky a najlepsie nieco lacnejsie, sak ked mam taky dlhy zoznam, nemozem sa velmo rozhadzovat 😀 😝

letuskah
11. jún 2009

leni ja by som mala problem sama so sebou a nie este decko nahanat, o dvoch ani nehovorim...

mne by sa tiez dake tristvrtaky zisli a ten zvysok by som tiez urcite nutne potrebovala ale asi by mi to vyselo v skrini 😅

maji4
11. jún 2009

leni ja som voľakedy bez vysokého opätku von nevyšla ale odkedy som ostala tehotná tak pre mna existujúci len tenisky 😅
Ale ALE ale časi sa menia a už si nechávam narásť aj nechty a poctivo si ich lakujem podotýkam to som 2 roky nerobila 😅

zuzana76
autor
11. jún 2009

v quelle maju vypredaj, plavky ze za 6 eur 😕 , ale to mi uz do dovolenky asi nepride za mesiac, vsak? a este objednam a budem len zbytocne cakat na ne a dojdu koncom leta

zuzana76
autor
11. jún 2009

moje krasne drahe dietatko sa vie tak krasne dlho hrat 😀 , vylieva si z flasky vodicku na gauc a auto akoze jazdi cez mlaku 😀 😝

lenkamt
11. jún 2009

Zuzi ja potrebujem:
1.tie sandále
2.balerínky, tie si idem kúpiť do deichmanu už som si vybrala také jednoduché plátené šedé
3.toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4910154
4.nejaku suknu na leto
5.nové šľapky

😀 😀 😀

plavky mám našťastie z minulého leta 😅
a najlepšie že Ivkina promocia vyšla na 1.7. a to sme v Turecku 😅

letuskah
11. jún 2009

maji ja som na to m podobne 😀 ale som zistila ze mi lak hrozne vysusuje nechty, som si kedysi lakovala stale a sa mi stiepali a lamali a teraz som uz dlho nelakovala len ked som do tej roboty vtedy isla zastupovat. no a sa mi postiepili a polamali, tak uz viem z coho...

zuzi to ti asi nepride, to radsej priplat a kup si v obchode

letuskah
11. jún 2009

zuzi hej hej tak sa vie aj moje krasne dietatko dlho hrat, on do toho potom dobka roznymi zvieratkami ze piju alebo sa kupu ale vysledok je ten isty...

a dnes zapil banan vodou, este mal banan v ustach a ked to prehltol tak skonstatoval ze banan sa kupe 😀

lenkamt
11. jún 2009

Zuzi ja som si raz objednala plavky z quelle a 😝 strašná handra 😝

zuzana76
autor
11. jún 2009

leni, tak nemusis teda saty na promociu 😀

vidis, slapky by sa aj mne zisli, ale zoderiem asi tie co mam na plaz a rovno tam ich vyhodim a potom si kupim tu druhe nove

leni, ved si mala meniny, tak si este nieco pokup akoze na meniny a dopredu na september si tiez uz mozes preventivne nieco kupit 😀

ja si zase nieco z toho kupujem akoze na narodky 😀

letu, ved chcem tak , ze v obchode, lebo chcem aj vyskusat, nieze mi to nebude sediet