Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
26. jún 2009

Baby cauko, tak sa mi podarilo pripojit, mala zaspinkala, spolubyvajucu uz prepustili tak sme same a konecne som si na 5 minut zapla pocitac ze co je nove. Cakam ze pride muz aby som sa mohla ist osprchovat a aj na wecko, lebo nechcem odist z izby keby sa nahodou zobudila. Stale za mnou place, nemozem ju nechat ani na 5 minut samu. Ta druha co bola so mnou na izbe chodila fajcit, do bufetu, kade teda, nechavala mi svoju malu a v pohode, ja nemozem ani plienku ist vyhodit bez toho aby nebol krik.
Navyse teraz ked spinka nema hore mrezu na postielke, to uz som nestihla vytiahnut a zaspala a tak neskutocne vrzga, ze sa bojim aby sa mi nezobudila. Tak snad coskoro muz pride..

Mame sa uz lepsie, aj ked je Timka hrozne slabucka, tie ATB urobili svoje, ked ju chvilku nestrazim, alebo sa chce rozbehnut tak padne, uz si prekusla peru, rozbila bradu, ma tam obrovsku modrinu a dnes tak spadla ye sa hlavou treskla do kovovej postielky a to vsetko bola len sekunda co som sa otocila.

V pondelok cakame na cystografiu.. malej zavedu hadicku do mocoveho mechura, pustia nejaku farebnu tekutinu a budu zistovat ci sa jej moc nevracia spat na oblicky. Ak to bude ok a moc negativny tak nas pustia. Este v stredu sme mali pozitivny moc lebo ATB nezabrali, tak hladali aku vlastne infekciu to ma aby nasadili spravny liek.

Uz som tu z toho na nervy, fakt rezim hrozny, 4 noci spim na kresle, polamana, kruhy pod ocami.. ale snad uz len do pondelka.

Lejla ja mam podozrenie ze to bude mat asi z toho ze v tych jaslickach uz nespia v postielkach ale na tych lehatkach ktore su takmer na zemi a ked sa ochladilo oni ju urcite nezakryli, lebo doma spava vo vreci a paplonik nechce a jedine na com som mojim patranim po pricinach toho zapalu dosla je toto.Takze ak sa este vratime, tak budem travat na tom aby spavala dole. Teraz neviem co mam robit lebo minumalne do konca buduceho tyzdna som s nou doma ja a ak by som sa rozhodla ju nechat este tyzden s babkou, tak ju uz asi do jasli nedam, kedze za 2 tyzdne ktore by tam este bola do konca jula sa mi neoplati platit tolke prachy. Len zas by ma nasrali ak by mi dali pokutu ze skoncim skor ako som dala vypoved, aj ked som ju dala vlastne 3 mesiace dozadu. No ved uvidime, asi tam zavolam a este sa dohodnem s muzom ze co a ako a s babkami. Ale zas ju nechat 3 tzydne so svokrou tak to si mozem rovno hodit. Ale hlavne nech je Timka v poriadku. Je to velke zlaticko ako ma teraz poslucha.

V noci ked odisla sestricka tak mi sepka do ucha Maminka to bolo strasidlo? No zlata a teraz tolko rozprava, ked sa s nou cely den bavim tak sa slovicka lepia na nu neuveritelne rychlo, aj tato spolubyvajuca sa nestacila cudovat ze ako rozprava a ona ma len o necele 3 meciace mladsie dieta a dnes povedalo prvy krat ano.

Tak sa majte krasne, drzte sa, dovolenkarkam krasnu dovolenku a hlavne si oddychnite.
pa

retaux
26. jún 2009

Ahojte!
Ďakujem 🙂
My máme dnes jarmok, tak sme boli s Luckou trochu popozerať stánky. Najviac sa jej páčili balóniky.

Mima: tak sa ti dnes Alex o sprchu postaral 😀

letuskah
26. jún 2009

peta chvala bohu ze je Timke lepsie, to musi byt riadna hroza, len nech je to rychlo za vami 🙂 to s tymi jaslami by mali akceptovat, ved uvidite. hlavne nech je Timka zdrava

retaux
26. jún 2009

Peti, držte sa tam ešte tých pár dní. Je až obdivuhodné ako to Timka zvláda. Držíme palce, nech sú výsledky dobré a nech vás už pustia 😉

slavenas
26. jún 2009

Peti, tak nech je Timke už len lepšie a nech to máte v pondelok dobré.
Peti bože ja som na tom kresle šalela už druhú noc a ty už 4 , jááj mam hrozné nervy na tento systém čo funguje v nemocniciach 😠 to ti vážne, ked si tam tak dlho, nedovolia spať na tých posteliach čo sú tam. 😠
Super že dojde na chvíľu muž , tu v NR to nebolo možné tu boli dokonca aj návštevy na chodbe zakázané ale to sestričky niekedy povolili , no na hlavu ...
Držte sa , a hlavne nech je Timka v poriadku.

maji4
26. jún 2009

Ahojte jej Preti super ,že si napísala 😉 😉 držte sa!!😉 😉

Slavnes a vy ste boli prečo v nemocnici??kôli tej laryngytíde??

Už si pomali začínam zvykať na to ,že budem musieť stále pri Lili zaspávať 😒 😖 😖

Ret aj si si niečo kúpila na jarmoku??

letuskah
26. jún 2009

baby dnes zomrel Michael Jackson, mi z toho smutno prislo lebo som na nom vyrastala od maleho malinka az doteraz v podstate. aj ked ho uz nebolo pocut posledne roky predsa len bude svetu chybat.

maji4
26. jún 2009

let ☹

mne muž dnes hovorí musíme zapáliť sviečku a ja ,že prečo ved mama ti zomrela v auguste dzerina(pes)v marci babka v novembri....tak rozmýšľam lámem si hlavu a muž potom mi hovorí čo sa stalo...aj som to dnes v teleráne počula ale som si to vôbec nejako neuvedomovala....

mmem_
27. jún 2009

baby potrebujem sitahnut jednu pesnicku grek zorba,neviete kde sa to stahuje?
na youtube sa mi to neda

katika1
27. jún 2009

mmem neviem ale ked zistíš, daj vedieť, milujem ju 😎 skús ešte warextreme.com

katika1
27. jún 2009

alebo mojemp3.sk

baileysa
27. jún 2009

Ahojky,
Píšem len z mobilu,ze lenka došli v poriadku,cesta ze úplne super,baby ze sú v hoteli za hviezdy,šak to sa dalo cakat.Ye cikaju do trávy,tak asi im vadí len slovenska tráva a lenka brala serble nadarmo.

My sme dnes boli v mt,je tam divadelný festival,počko nám vyšlo,takže super deň

maji4
27. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂

Tak mys mne dnes boli v tescu a hľadala som všade tie polievky instantné bez glutamanu myslím že to bolo knor a tam ten glutaman je v tých maličkých do šálky ☹ tak som ani nič nekúpila a minuli sme zasa mailand 😠 😠 za kraviny 😠 😠

S Letuškou máem v pondelok neofociálne stretko o 9-tej v medickej ak bude pekné počasie tak kto by sa chcel pridať samozrejme ste vítané 😉 🙂

maji4
27. jún 2009

mmem ja ti neporadím ja som na takéto veci neni 😝 😝 😔 😔

maji4
27. jún 2009

bai super ,že vám počasie vyšlo tu poobede pršalo a pršalo 😠 😠

maji4
27. jún 2009

Teším ,že Lenka sa ozvala a že prileteli Ok a v poriadku ,a že Lenka a Lucka sa tak krááásne pýtajú cikať na zahraničnú trávičku 😅 😅

maji4
27. jún 2009

A kt by nebol hotový s krásnych Lenkiných dcéreniek- všetkých troch 🙂 🙂 🙂

maji4
27. jún 2009

A zajtra vôbec netuším kam s Lili lebo má byť škaredo a zasa pršať 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 už ma ten dážd vôbec ale vôbec nebaví 😠 😠

Do žiadneho centra s detskými ihriskami nechcem lebo to bude zajtra narvané a nechcem aby niečo niekde lapla teraz pred dovolenkou ,tak už fakt netuším ☹ ☹

letuskah
28. jún 2009

caute
my sme boli vcera v rakusku!!! normalne ze chlap sam navrhol, dobrovolne tak som sa nebranila. chcel si kupit veci a nakoniec som sebe kupila dve tricka a on obisiel na prazdno 😀 😀

dnes asi pojdeme do avionu, nech si nakupi a my s kubkom sa zasijeme v ikey a kupime si skatule 😀

moje dieta spi, sa tu valal po zemi tak som ho okolo 9 dala spat, no vobec netusim aky dnes budeme mat rezim ak sa to rezimom da nazvat.

som zvedava ci sa cestovatelky stretnu 🙂
lenka by mala z tej zahranicnej travicky odkopat a zasadit u nich aby baby mohli cikat aj doma na travicku nielen v turecku 🙂

maji4
28. jún 2009

Ahojte tak teda dnes tu je riadne pusto 😒 😒

Let zajtra nám dúfam počasie výde 😉 😉 ráno si voláme 🙂 🙂

mmem_
28. jún 2009

ahojte

tak mi nic moc vikend,lebo muz v kuse odbehaval do roboty 😖
maly v noci stale place a neda sa utisit,tak tipujem ze zuby

katika: na mybittorent mi to stiahol muz nakoniec,ale treba tam este nejaky softver ci co

maji: ja neviem,ale ja som na tej mojej polievke mala napisane ze to je bez,tusim nejako sa to volalo ze prima pauza a bol to knorr,tak neviem, pozriem este raz bo to nemam doma

leni: kocky sikulky,jasne ze turecka trava je lepsia 😀

bayli: ja by som sla do divadla hned,tentokrat by to bolo asi bez nasledkov uz 😀

tak zatial pekny vecer prajem

zajtra ideme asi na ockovanie, uvidime ci zaockuje lebo ma aj trochu sopliky ale to asi zo zubov

retaux
29. jún 2009

Ahojte!
Nejako je tu pusto.

Maji: na jarmoku som si nič nekúpila. Len Lucke.

Letu: tak to už muž aj oľutoval, že ty si si nakúpila lepšie než on 😀 Som zvedavá, kedy môj sám dobrovoľne navrhne, aby sme išli na nákup.

Konečne už snáď prestane pršať.

lejla77
29. jún 2009

Ahojte, pekny tyzden 😉

peta:
tak super, ze uz je Timke lepsie, drzime palceky, aby boli vysledky OK. A s tymi jaslami, myslim si, ze urcite sa bude dat dohodnut. Porozpravaj sa s Gazkovou. Myslim, ze ona je v pohode. Peti a taketo zapaly su akoze z prechladnutia? Dievcatka su na toto asi haklivejsie, lebo mam kamosku, co ma 2 a pol rocnu dceru a ta to uz tiez parkrat mala. Stankovi byva zasa stale teplo. Aj v piatok, ked som pre neho prisla, tak spal tak, ze mal len vrch z pyzamka a plienku a aj tak bol cely rozhoruceny. No chlapi. Ja som rozmyslala, ze mu dam len bodynko s kratkym rukavom na spanie. Inac, v piatok bolo v celych jasliach 12 deti. 😕 😕 😕 A aj deti z hornej triedy spali dole v spalnicke - videla som tam aj toho Lukaska.

letuskah
29. jún 2009

caute
tak stretko super, detvaky sa vybehali a my sme si fajne poklabosili, mne to teda super padlo 🙂 🙂 🙂

dovolala som sa vysledkov z vyteru, musela som volat labak lebo doktorka tie vysledky nedostala a musela som si to sama obvolat, najlepsie je ze v labaku mi baba povedala ze oni nemaju pravo poskytovat rodicom vysledky, ze jedine co moze je povedat ci je to dobre alebo nie, ale presne nemoze.... no a este som spet volala lekarke a ze ta stolica moze byt taka vselijaka aj tri tyzdne, ze ak by sa stazoval na brusko alebo sa mi nezdal ze mozme dat na rozbor aj stolicu ale ze ozaj to moze trvat kym sa to da uplne do poriadku, no a mam vysadit mlieko a davat len kyslomliecne zalezitosti.

dietatko zaspalo cestou domov v kociku tak mam chvilu pokoj

letuskah
29. jún 2009

lejla Kubkovi je tiez teplo som ho raz nechala len v body spat a bala som sa ci mu nebude zima a on sa zobudil uplne spoteny, toto netusim po kom ma lebo my sme cela familia zimomrava...

letuskah
29. jún 2009

ret hej muz to olutoval ale vcera si nakupil tak je spokojny a este aj nakupil v rakusku lacnejsie benzin tak to vykompenzoval 😀
ale som vam chcela, ze sme vcera v ikei kupili kubkovi nocnik, obycajny zeleny kus plastu, bez obrazkov, no uplne jednoduchy a z obchodu do auta si ho drzal v kociku a ani ho nechcel z ruk pustit ked som ho ddavala do auta a potom v autosedacke zaspal drziac ten svoj vynalez 😀 ale sadnut nan ani za svet 😀 ale sak co som cakala 😀 😀 😀

mishelin
29. jún 2009

caute baby,superze stretko vam vyslo 🙂 u nas je poriadna hrmavica,tma jak vrohu 😝

a moj spava dlho len v bodoch a plienky a nici ne,este sa aj odkope ked ho zakryvam...

no a inac nic nove,dnes siel muz do BA len tak ze sa vecerom vrati tak sme chceli ist aj my ale on ze a kde budete zatial ked ja budem na streche a ja ze dolu pod strechou 😅 blizko teba... 😀

mishelin
29. jún 2009

letu ale povedali ti ze dobre?boze to je postavene na hlôavu nie,ze rodicom nemaju pravo povedat vysledky 🙄 a komu potom ci susedom 🙄

letuskah
29. jún 2009

jej mish hod mi do IP mejlovu adresu , nasla som tie gate a uz od piatka ti chcem napisat 😅

letuskah
29. jún 2009

mish sak by sme vas uchylila, si mala s nim ist, aj najest by sme vam dali a postel na oddych aj vsetko

mish asi preto aby rodicia nepanikarili lebo predsalen ked ti povedia ze hodnota niecoho je o tolko ina akoby mala byt tak si to vysvetlis po svojom a prd vies ako to naozaj je, tak sa im nedivim, ja sa len divim ze su take ochotne aj sestricka aj lekarka ze to nevedia vytelefonovat