Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
29. jún 2009

Ahojte tak stretko supeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 Let ďakujem za knihy 😉 😉

let tak ako potom tie výsledky dobré či zlé??
A to ,že ty si máš obvolávať labák či to majú alebo nie, no strašné 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 prosím ,ťa vymeň tú kravu 😠 😠 😠

mish ved si mohla prísť k nám 😉 😉 kludne 😉 😉 nabudúce keď pôjde takto tak daj vedieť sa dohodneme 😉 😉 😉

A naša sa tiež strašne potí lenže ona si vyslovene žiada aby som ju zakryla aj napriek tomu ,že je vo vaku pár krát som ju nezakryla a ešte sa posadila a hovorí toto zabudla a sama sa snažila zakryť 😅 😵 😵

lejla77
29. jún 2009

letu:
tak to su sposoby - v tych labakoch a boli teda OK tie vysledky? A super s tym nocnikom.
U nas som zimomrava ja, ale muzovi byva stale teplo, tak to ma asi po nom. Dnes lutujem, ze som malemu dala do jasli tricko s dlhym rukavom, urcite sa prazi chudacik. Dufam, ze ho prezliekli, co teda pochybujem. 🤐

letuskah
29. jún 2009

hej vysledky ze su ok, to skor ma sposoby lekarka, ti v labaku na to maju zrejme nejake smernice alebo co, no ale vymenit ju vymenim, lebo to nie je prvy krat co nie som spokojna 😠

lejla77
29. jún 2009

let:
tak uz chapem - no je nejaka divna ta tvoja dr. 😖 Ale asi vsade sa nieco najde. Aj na Stankovej mi kopec veci vadi. ☹ Snazi sa byt velice priatelska - vsetkym tyka - maminka sem, maminka tam - pojdes do lekarne a pod., ale nic moc. Po kazdy raz, ked pridem s malym, ze nieco ma, tak len zahlasi, ze nie je vhodny do kolektivu. Lebo nevie, co povedat.

maji4
29. jún 2009

to ja som zo svojou lekárkou nadmieru spokojná-klop, klop, klop 😉 😉

maji4
29. jún 2009

let tak hlavná vec ,že sú OK výsledky 😉

letuskah
29. jún 2009

lejla to je tiez krava, ja neznesiem ked mi niekto tyka len preto ze tyka vsetkym, nepotrpim si na oficiality a aj vyzeram mlado takze mi vela ludi tyka, ale od doktorky by som to asi nestrpela,
hej na kazdom nieco je, ja som na tuto pocula same chvaly a aj pri gyndosovi sa mi potvrdilo ze je to len o tom ako si s kym sadnes, mala som zensku lekarku s odporucaniami a strasna krava, ked som otehotnela ani mi nedala zakladne vys krvi urobit, a teraz mam chlapa a neviem si ho vynachvalit, dokonca mi nevadi ze je to chlap co mi predtym hrozne vadilo a zas kamoska na neho pocula ze je arogantny co on vobec nie je, takze kazdemu sadne niekto iny..

maji hej, hrozne sa mi ulavilo, uz len sa zbavit tej kakacky... ked vysadim mlieko tak to urcite vela urobi... dufam

retaux
29. jún 2009

Ahojte!
Tak super, že vám stretko dobre vyšlo 😉 Juj, ale vám tie stretká závidím. Tu kde nič, tu nič 😢 Sama alebo s maminou behám vždy.

Tu je tak dusno, že tiež čakám každú chvíľu riadnu hrmavicu.

A my teda od piatku sme bez plienky, ale len dnes sa Lucke uráčilo ísť sa vycikať a vykakať do nočníka. Inak ciká, kde ju napadne a kaká až keď jej dám plienku, keď ideme von 😖 Hlavne, že na ten nočník si sadne asi 500x za deň, ale vycikať sa, to nie. Snáď sa to už čoskoro zmení 😅

letuskah
29. jún 2009

ret prave preto sa do nocnikovania nehrniem lebo tepovat furt koberec a umyvat dlazku sa mi nechce, kubko si tiez sadne ale urobi co potrebuje vedla 😠

retaux
29. jún 2009

Ani mne sa to nechce stále čistiť, ale som povedala, že už je načase začať tvrdo boj s plienkami. A inak sa mi to nepodarí, len keď jej tú plienku nedám 😖 Najviac ma mrzí, že babke ocikala včera aj v sobotu v kuchyni lavicu 😅

letuskah
29. jún 2009

ret svokor oducil muza tak ze ho nechal behat v prepisanych a prekakanych pancuchach cely den, az ked dosla mama vecer z roboty tak ho poumyvali, to mal cez dva roky a vobec sa nechcel pytat, ale to je dost humusny sposob 😀 mam sa na co tesim ak je Kubko po muzovi 😀

retaux
29. jún 2009

Tak to teda je humusný spôsob 😀 A vieš, že aj ja som sa včera Lucke vyhrážala, že keď sa znova pôjde vykakať hneď ako jej dám plienku, že ju neprebalím a nechám je vypariť riťku, aby vedela, že do plienky sa nekaká 😅 Ale jasné, že to by som nedokázala.

letuskah
29. jún 2009

ret ale vies co je zle, ze mojmu decku by to bolo uplne ukradnute, on je schopny cely den chodit s okakanou prdkou a ani si to nevsimne, jedine kedy sa chce prebalit je rano ked ma precikanu plienku ze ma ja pyzamko aj plachtu mokru vtedy sa pyta prebalit ale inak... 😝

retaux
29. jún 2009

To zase Lucka nie. Ona sa vyciká a hneď mi prikáže: "maminka zabal ju" 😀

mishelin
29. jún 2009

diky baby za prichylenie 🙂 dobre vediet ze by ste ma nenechali vstichu a ani by som va sdlho nezdrzala bo muz je uz na ceste domov 🙂 teda neviem ci pride ale uz siel z BA prec

peta28
29. jún 2009

Este sme v nemocke, ze nam pustia az zajtra po vizite.. mam nervyyyyy.. lebo mam taky pocit ze je to kvoli poistovni. Urcite sme trhli rekord v hospitalizacii medzi levicatkami.. 8 dni 😒

Dnes sme mali tu cystografiu, no hrozne baby revala som spolu s malou, hrozne hrozne, mala kricala a plakala ze boli maminka.. no nikomu nezelam ten pocit. Sestricka ma vyhanala von a uz mi vyzliekala ten RTG mundur a skoro som sa s nou pobila ze ja od malej neodidem, normalne ako vo filme, fakt som bola zlostna.

Este rano jej mali brat odbery od 6.00 sme nalacno a krv sa jej uracili zobrat az o 10.00.. lebo ze pondelok je taky, fakt na nerv som uz tu a pridem tam a taky cernoch medik navlecene rukavice ze ide malej brat krv, tak ja ze nie ze si to nezelam aby sa medik zaucal na mojom dietati, ze ked chce nech vezme krv mne, ale ja si decko uz dlhsie trapit nenecham, neviete si to ani len predstavit co je to 8 dni a noci ju udrzat v jednej izbe a na jednej chodbe, este den a ostanem tu na psychiatrii

mmem_
29. jún 2009

jezis peti to je hrozne aj citat,nie to absolvovat 😒 ☹ 😔 uz nech ste doma, a nemohli vas uz dnes pustit?

mishelin
29. jún 2009

veru peti strasne 😔 ☹ chuda timka,uz nech je zajtra co pride koecne domov 😒 ma toho dost chudiatko

maji4
29. jún 2009

Ahojte 😉 😉

Peti ☹ ☹ ☹ 8 dní tak to by ma asi jeb.o , ja som mala 3 dni dosť....Peti a tá cystografia dopadla dobre alebo zle??muselo to byť strašné ☹ ☹ hlavne sa držte zajtra Vás hádam pustia...

maji4
29. jún 2009

Niečo pre LENKY 🙂 🙂 🙂 🙂

Lenka je najkrajsie meno na Slovensku,

lebo 3 veci, ktore muzi najviac

miluju sa koncia na lenka: dovoLENKA, miLENKA, paLENKA .
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

maji4
29. jún 2009

BAby toto mi prišlo na mail 😔 http://www.mojevideo.sk/video/31df/nibiru_2012....

maji4
29. jún 2009

Ret prajem krásne odúčanie sa od plienok ja stále čakám na ten správny okamih ale nejako neprichádza 😅 😅

maji4
29. jún 2009

Peti všetko najlepšie k dnešným meninám 🙂 🙂

slavenas
29. jún 2009

ahojte, ja len tak rýchlo lebo len pred pol hodinou odišla posledná návšteva, muž oslavuje. 😉

peti , ja by som už určite zcvokatela v tej nemocnici 😔 , držte sa baby, ešte jednu noc a prajem aby ste už išli domov a všetko najlepšie k meninám .

ret tak to celkom super zvládate bez plienky 😉

akvabela
29. jún 2009

Ahojte,

Peti, nech Vam ten posledny den rychlo ubehne a hlavne nech je uz Timka zdrava! Dodatocne vsetko najlepsie k meninam.

Ret, mmem, mame sa fajn, tak trochu nestihacky, Yvett mi cez den spi len vyinimocne. Ja som sa este neodhodlala k bytiu bez plienok cez den, myslim, ze by to proces ucenia urychlilo a urcite Ret coskoro aj u Lucky uvidis vysledok. Inac ked ide vonku Maria na wc, tak aj Yvett sa niekedy potom vypyta a vycika. Je to jednoduchsie, ak jej dam iba pullupsky namiesto klasickej plienky. Niekedy sa aj v noci zobudi a vypyta sa cikat, ale take obdobie mala aj niekedy pred 4 mesiacmi, potom sa v noci na cikanie nebudila a teraz je to tak na striedacku. Snaziim sa ju naucit farby, pri modrej, fialovej a bielej sa nemyli, no pri inych hovori, co ju napadne 🙂

Tintinka, gratulujem k tehu 🙂

Letu, super, ze Kubko ma vysledky dobre. Nasa Majka dobrala min. tyzden ATB na zapal mocovych ciest, vysledky su OK, len este stale chodieva na wc castejsie nez pred tym, ked bola zdrava, tak neviem. Ale na bolesti sa uz nastastie nestazuje.

Maji, tusim ste tu uz tak namatkovo raz spominali ten rok 2012, ja to az tak nesledujem, ale viem, ze mm este v 2005 tusim prisiel k tymto info na nete. Ved len ked si clovek da vyhladat do googlu 2012, najde tam kopu info a linkov k tomuto roku...

retaux
30. jún 2009

Ahojte!
Peti: aj ja prajem všetko naj k včerajším meninám. Hlavne, nech vás dnes pustia, aby si si už vydýchla od nemocničného prostredia. A aj Timka. 😉

Maji: a hneď napravo od toho videa je iné, ktoré to všetko popiera 😀

Dnes sa Lucka tiež pred chvíľou vypýtala na nočník a aj sa vycikala a vykakala 🙂

letuskah
30. jún 2009

ahojte
ret hej? to som nekukala, mi prislo zle pri kukani tohoto lebo na rok 2012 som toho uz viec pocula, vzdy ina varianta zaniku zivota na zemi alebo aspon nasej civilizacie ale vzdy rok 2012 ale uz sa tomu prestanem venovat lebo si len vredy narobim, odeky mam kubka tak taketo veci viac vnimam, predtym som nad tym mavla rukou...

Akvi asi by sa stazovala na nejake bolesti alebo aspon palenie pri cikani tak hadam uz je zdrava, drzime palce...

peti vsetko naj k meninam dodatocne, dufam ze o tomto case uz balis veci a cakate na muza aby vas zaviezol domov, teda ste obe statocne, a hlavne nech sa Timka dolieci aby si mohla uzivat leto ako treba a urcite bude mat svokra poznamky, tak jednym uchom dnu a druhym von, pripadne ich nepustaj ani dnu 😉 drzte sa!!!

no a my sme hore od 3,00 do 5,00 vypytoval mlieko, o piatej dostal a okolo 5,30 zaspal ale ja som zaspala az okolo 7 lebo som bola rozobrata a rozculena a 7,30 uz bol hore 😠 strasne ma teraz boli hlava, dufam ze si nezvykne na to lebo aj vcea bol hore uz o 4,45 na mlieko 😠 😠 😠 😠

a samozrejme blahozelame aj meninacom ostatnym vcerajsim, ja som na to zabudla hlavne ze mame v rodine po dva kusy petrov a po dva kusy pavlov 😔

letuskah
30. jún 2009

ret jej lucka sikovnica, vidis a si ju tu ohovarala 😀

moje decko likviduje pero, uz posla preliezka pre andulky co som chcela dat vcera kamoske ale nestihla som ju schovat...

a kakacku mal vcera lepsiu ale taku belavu ako ked som mu zacala davat plnotucne mlieko tak mlieko vysadime zatial celkom a zacneme sunarom a potom postupne krabicovym. aj teraz tam daco schovava a podla pachu je to ako vcera.

kakackove okienko tym padom na dnes uzatvaram 😀

lejla77
30. jún 2009

peta 😢 😢 😢 fuha, strasne 😠 😠 😠 Chudatenko Timuska - dufam, ze ste uz doma. Az som si poplakala, ked som to citala. 😢