Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
18. júl 2009

caute
maji a uz ste zdravi?

my nocnikujeme len s holou prdelou aj ked dnes bol obleceny a na miliontu otazku ci chce cikat prikyvol tak som ho vyzliekla, cikol a obliekla a az do vecera tak fungoval len uz bol moc unaveny tak sa pocikal tesne pred kupanim. a mali sme aj kompletku do nocnika tak sa vytesujem. este si nevie ani obliect ani vyzliec gate ale dnes sa skusal oblilect len vzdy trafil obe nohy do jedne diery 😀 a musim ho komplet vyzliect lebo nevie sediet len so stiahnutymi gatkami na nocniku. no ale celkovo som spokojna 🙂

dnes spinkal na gauci, ja som sla do mesta a muzovi okolo 10 povedal ze buvat na gauci, vyliezol a zaspal. bol len s holou prdkou a nepopisal sa, ani nespadol, ani nocnu plienku nemal popisanu a rano sa hned pytal cikat.

ako spravna zena na materskej neovladam inu temu ako nocnikovanie tak sa porucam.
dobru noc 🙂

nika07
19. júl 2009

Ahojte, prajem krásny upršaný deň 😀 ☹

hlásim sa z Tatier, je tu naprd počasie tiež od včera prší, ale je tu vnútorný bazén, takže aspoň trošku zábavy
Linduška už spí, a chlapi sa išli kupať, takže mám kľud a idem pozrieť čo je nové ,

s cikaním do nočníka sa teraz trošku pokazíme, ale doma to už bolo super, plienka iba na noc,
vo štvrtok bola u nás kamoškina dcerka, je o 3 mesiace staršia od našej, som nestačila vylievať nočník 😀 , predbiehali sa ktorá bude skôr cikať 😀 😀 😀

letuskah
19. júl 2009

nika to muselo byt dost smiesne 😀 u nas je dnes pekne celkom ale vobec sa mi nechce ist von. doobedu sme sa vybrali na babkove divadlo a ziadne nebolo, potom som zistila ze som citala augustovy program 😀 ale sme sa povozili vsetkymi dopr prostriedkami tak sa kubko zabavil aj bez divadielka 🙂

maji4
19. júl 2009

Ahojte 🙂 🙂

kauza nočník:dnes sa nám v celku darilo nehoda bola len jedna taks a vytešujem aj napriek tomu ,že mala tepláčiky tak sa krásne pýtala 😵 😵
Ale baby mne aj tak viacej vyhobujú plienky fakt ,to som ju prebalila keď mala plnú plienku alebo bola pokakaná a takto ,to 40x za den ju dávam sadať na nočník a to ešte teda nevymýšľa keď ide spať už len vtedy ma to prestane baviť 😖

Nika prajem príjemnú dovolenku hlavne si oddýchnite 😉 😉 neboj ved aj pršať prestane 😉 😉

Let nie ešte nie sme zdravé v utorok idem na kontrolu k pediatričke a v utorok idem aj na to GEG 😉 Ale keby bolo stretko v stredu rada by som prišla teda podla toho čo mi povie lekárka....ale už teraz je takmer OK už len raz za čas zakašle ale inač nič 🙂

lenkamt
19. júl 2009

ahojte 🙂

my už nočníkujeme v pohode, buď idú same a mne len ukážu výsledok, alebo kričia že kakááááááá, nehody tak 2-3 za týždeň , skoro všetky vonka 😖 dnes dokonca Lucia aj suchú plienku po spaní 😵 takto budem mať dve balenia plienok na mesiac 😵 predtým na týžden 😅 tak už rozmýšľam že čo si kúpim 😀

Mimuš - si sa mi neozvala o koľkej dôjdeš - byt v dezolátnom stave, nenavarené 😔 bo mám takú mrchu že som nepojazdná 🙄 hlavne že som včera umyla tri okná a za 20min mi ich zliala tá búrka 😝 😀

Nika - od zajtra už bude pekne, tak si to užite 😵

a tá Baileysusisko tu nebola 😠 😠 😠 😀 okamžite naklusať a podať hlásenie 😀

maji4
19. júl 2009

Tak konečne som dala fotky z dovolenky http://picasaweb.google.sk/Maji4Martincova/Lili...

maji4
19. júl 2009

Leni jej super ,že ste na tom s nočníkovaním tak super .Baby sú šikulky 😉 😉 🙂 🙂

Let aj teba chcem pochváliť ,že to tak super zvládaš s nočníkovaním Jakubko je šikulka 🙂 🙂

letuskah
19. júl 2009

caute
ja som akurat chcela navrhnut "rozlucku" s Mimi na stvrtok prip piatok

maji mne zas lezie na nervy to ustavicne vylievanie ciky do zachoda a umyvanie nocnika, inak mi plienky budu chybat len na von lebo s plienkami sa moozem vybrat na pol dna do mesta alebo niekam a bez nich musim nabrat milion nahradneho oblecenia, plus ked zacura kocik tak konec, si neviem celkom predstavit v meste kde mi bude curat, teda ak sa odhodla na cikanie vonku, ale inak mu to ide velmi dobre, ved ak sa nemylim tak nocnikujeme druhy tyzden a uz mu to ide, uz sa aj zacina pytat ked je obleceny prip oznamuje ze cika do plienky a pod. som sa bala ze to bude zlozitejsie a dlhsie... teda klop klop klop

inak nemame nic nove

bai by teda fakt mohla podat hlasenie, tehotna zena a takato nezodpovedna... 😀 😀 😀

letuskah
19. júl 2009

maji v tom tvojom odkaze je volaka chyba, ale kukala som fotky na fejsbuku, to tam boli take vselijake preliezky? Lilianka je bombova v tych rukavikoch a kolese 😵 😵

letuskah
19. júl 2009

chybu odvolavam, mi to asi tri krat neslo a zrazu islo 😕

maji4
19. júl 2009

let ježíš ja to zajtra kuknem už teraz sa mi nechce idem spať tak dobrú noc 😔 😔

maji4
19. júl 2009

let ahááááá 😀 😀 som si to neprečítala dokonca 😔 😔

letuskah
19. júl 2009

maji 😀 dobru noc, poberiam sa aj ja uz

mima07
19. júl 2009

cauko
letu sushlasim so stvrtkom alebo piatkom ale neviem ako dopadnem ☹ dnes ma alex cely den teplotu vraj ho nic neboli slinta jak bernardin tak dufam ze mu konecne lezu posledne stolicky 😲 ak bude mat aj rano tak idem pre istiotu k lekarke. Inak nebol ani umraucany a pri teplote 38,7 normalne demoloval byt muz si ani nevsimol ze ma teplotu

letuskah
19. júl 2009

mima ved uvidite, nech su to len dentalie a nie nejaka pliaga...

si mi pripomenula, Kubko vcera zacal krivat, aj dnes, ale nie stale len kde tu, vraj ho nic neboli a nozku nema ani napuchnutu ani na omak ho neboli, ani sa nikde keudre, na nic nestupil pokial viem tak nechapem co to moze byt.. neviem ci mam ist k lekarke chytat dake virusy alebo este pockam par dni a budem ho len pozorovat...

no ale idem spat, majte sa pekne

lejla77
20. júl 2009

Ahojte 🙂

Pekny tyzden prajem.

Tak my sme dnes po 2 tt v jasliach. Rano trosku slzy, ale potom uz v pohode.

mimi.k
20. júl 2009

Ahojte,

prišla som len narýchlo pozrieť, čo so zajtrajškom...ale pozerám, že nič. Ten štvrtok by som mohla, celý štvrtok až možno do rána som s A. sama, lebo mm má v práci rozlúčku s jedným kolegom...

Lenka, ja bud. t. nemôžem prísť, nakoniec budem v BA, nezostávam u našich, ani keď bude mm v Prahe, lebo musím ísť upratovať ten byt, aby sme sa tam stihli presťahovať nejako počas toho bud. týždňa, lebo sem už prídu noví obyvatelia. Pomôcť mi nepríde asi nikto, možno Miškova mama, ale tá bude asi strážiť Adamka a ja všetko ostatné...tak tak...
😒

letuskah
20. júl 2009

mimi a co nezvolas upratovaciu kobylo akciu, ja by som ti prisla pomoct ak myslis ten tyzden od 27. 7.

maji4
20. júl 2009

Ahojte

Lilianksa dnes chvíľku ale fakt len chvíľku behala s holou prdelou a si predstavte ,že sa pekne vykakala do nočníka a keďže som varila tak som si nevšimla ,že ona to hovienko potom zobrala a pomazala mi ním komplet celú stenu na chodbe 😠 😠 😠 tak som to umývala asi hodinu 😠 😠 nuž čo už mala som si ju všímať čo robí... 😖 😖

maji4
20. júl 2009

Let a fakt nevieš ,že by sa niekde buchol???

Si mi pripomenula to moja mama tiež hovorila ,že môj brat tiež z ničoho nič začal krívať a ked to trvalo už asi mesiac tak išla k lekárke a zistili mu opotrebenie bedrového klbu ☹ ☹
ale v puberte sa z toho dostala ale hrozila mu operácia...

maji4
20. júl 2009

mima hádam to budú len zuby držím palce 😉

letuskah
20. júl 2009

maji mna by asi na mieste porazilo 😕 😕 😕 Kubko nastastie oznamju s rehotom a vyskotom svoje produkty ale asi na neho zacnem este viac dozerat 😝 😝
tiez ma ten bedrovy klb napadol ale dnes napriklad nekrival vobec, tak uvidim tento tyzden a prip zavolam lekarke co si o tom mysli

maji4
20. júl 2009

let veru také som amla nervy strašné ale mala som nervy hlavne na seba ,že som na nu nedávala lepší pozor 😖

maji4
20. júl 2009

let ved ho skús pozorovať a poprípade zavolaj 😉

suzanne
20. júl 2009

ahojte,
pisem po sto rokoch, ale konecne tu v praci vidno ze je leto teda ze uz toho mam menej 😉

mame sa super a v sobotu odchadzame na 5 tyzdnov na slovensko, odtial vyjazdy vselikam 😵

vidim ze vo velkom vsetky nocnikujete, my sme este nezacali, snad teraz v lete ked budeme doma (lenze to zase skoro stale na cestach tak neviem...) no hadam sa tych plienok nejako zbavime

letu aj ja som si nedavno vsimla ze martinko kriva, nemal to stale, len kratko a chvilkami, a vyvodila som nakoniec ze to mal z toho ze mu boli uz male topanky 😔 . odkedy som ich vyradila uz nic (inak na vlozke vnutri bolo vidno ako sa mu uz palcek dotykal steny topanky). a prvykrat som si to vsimla presne vtedy ked ich mal obute.
a mal to uz aj raz predtym, mozno aj pol roka dozadu, vtedy sme aj boli u dr, poslala nas na sono a tam vsetko ok. Ale vtedy som si to do suvisu s malymi topankami nedala, nenapadlo ma to, ale mohlo to tak byt.

maji piclo by ma, no hadam to zislo zo steny 😉

nina87
20. júl 2009

maji,super ze kaka do nocnika,lebo emmka uz konecne 6.den chodi cikat len na nocnik,coje pokrok,lebo ked somjej dala tyzden predtymdole plienku,tak spravila na zem tri mlaky za sebou 🙂
s tym rozmazanim po stene je to uz menej vesele 😅
emmka zase nevie este kakat do nocnika,len ma zrazu v gatkach a krici au boli 😒 😀

retaux
20. júl 2009

Ahojte!
Včera sme prišli zo Štúrova. Aspoň v piatok a v sobotu doobeda sme sa vykupkali, vyčľapotali a vytešili. Najmä ocko sa tešil, že bol s Luckou stále 😵

My sme s nočníkovaním podobne. Lucka sa stále nepýta, len sa vyciká, keď ju tam posadím, ale nepociká sa. Čaká, kým ju dám na nočník, takže aj von chodíme bez plienky. Ale kaká stále len do gatiek.

Maji: kako na stene 😠 😠 porazilo by ma 🙄

Suzanne: ty si tu už riadne dávno nebola. Tak si užite dovolenku na Slovensku 😉

nina87
20. júl 2009

a pred chvilou sa mi vykakala v izbe na podlahu 🙄 😅

nika07
20. júl 2009

Ahojte,

tak my sme dnes boli konečne vonku, teraz asi prevetráme bazén 😀

malá je uplne rozhasená, či so spánkom a aj s nočníkovaním, ale snad sa mi to doma podarí dať do poriadku ☹ 😠

t

maji4
20. júl 2009

baby zišlo to z nej ale ostali tam také vyblednuté flaky lebo chodbu máme namaľovanú na jemnú marhuľovú takže teraz to je bodkované ako som to drhla ☹ ☹

muž mi povedal či nemáme nič lepšie na robote 😅 😅

nika užite si dovču , do konca týždňa má byť ešte pekne a cez víkend zasa hnusné počasie 😠 😠