Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
6. aug 2009

baby, ono ja som žehlila, zobudila sa Lenka tak som ju doniesla do obývky a v tom sa ozvala Lucia, tak som tam utekala, že možno keď jej dám cumeľ ešte pospí no a Lenka za tú chvíľu prebehla do kuchyne a chytila sa žehličky, ja som sa trochu spoliehala na Verču, ktorá pozerala telku 😖 moja chyba. inak má iba trošku červené pršteky, asi polhodku plakala, držala mrazený špenát a potom už v pohode 🤐

lenkamt
6. aug 2009

Katika - ty by si nás tam fakt chcela??????????????? 😀

Mimuš - Verči ani nejdem vravieť že si bola s Adamom! u Bilu, lebo sa ma furt pýta či už prešli dva týždne a že či už teda konečne dôjdete 🤐 😀

maji4
6. aug 2009

Ahojte no konečne som sa dostala ku PC 😉

AKo prvé GRATULUJEME všetkých narodeninovým dvojročným oslávencom 😵 😵 😵 nebola som tu tak som nemohla gratulovať ale už tu budem zasa každý dne tak to napravím 🙂 🙂
a dnešnému dvojročnému Adamkovi prajeme hlavne vela zdravia šťastia lásky a usmiatych rodičov 😵 😵

Oddýchla som si užasne 😵 😵 😵 😵 ale posledné 3 dni čo sme tam boli tak jej už strašne chýbal tatinko tak ho len stále spomínala a vravela príde príde..........a stále dokola a keď ho zbadala skoro vystúpila zajazdy tak sa mu vrhla do náručia až ma slzi zaliali aké to bolo krááásne 😵 😵 😵

S plienkami sme sa u babky celkom pokazili už jej nedávam plienku cez den vôbec dokonca ani na spanie cez obed ale mi aj tak spíme len hodinu tak vždy ju ma suchu a chodí cikať tak každú hodinu hodinu a pol...ale ciká kade tade keď má holú prdelku tak si ide pekne sadnúť na šerbel ale keď má čo i len gatušky ani za svet sa nevypýta musím ju od-sledovať a posadiť a aj som si myslela ,že sa u babky odučíme no prd s makom ešte horšie lebo tam bola non stop vonku a pri hre vždy pozabudla aj keď sme sa jej vždy pýtali povedala ,že nejde cikať a o sekundu už sa poštala 😔 no ale dúfam ,že do po lete sa už s plienkami nebudem trápiť 😔

Dandy stihla som pozrieť zatial len vaše fotky a aj to videjko no supeeeeeeeer strašne je Dominik zlatučký 😵 😵

Lejla tak to by som ani ja nedala jednej ženskej ktorá tma má svoje a ďalšie 4 alebo 5 detí to je strašne vela 😔 a keď si má ešte aj sama variť...

maji4
6. aug 2009

Nika krásnu tortu si objednala 😉 🙂 🙂

Ja tortu kúpim vopchám tam 2 sviečky a hotovo my budeme oslavovať v sobotu až okolo 4-5 takže ja obed chvála bohu chystať nemusím len nejaké občerstvenie a hotovo 🙂

Jej Katka tak už si sa do toho vrhla super GRATULUJEME 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maji4
6. aug 2009

lenka joj Lenke pofúkajbobenko☹ ☹ ☹
A ja sa desím strašne toho ,že sa mi dieťa popáli o niečo alebo nebodaj obarí parou alebo horúcou vodou 😖 😖

nika07
6. aug 2009

Maji cauko, vitaj doma, super, ze si si oddychla 😉

maji4
6. aug 2009

baby toto ma strašne pobavilo 😀 😀 😀 😀

http://www.wimp.com/partlycloudy/

maji4
6. aug 2009

nika dakujem 🙂

nika07
6. aug 2009

Maji pekne 😀

maji4
6. aug 2009

Ozaj Lilianke sme napustili bazén a tak sa plavočila sme jej ohrievali vodu v kotli lebo mala len 20 stupnou (ale potom sme to unahli až na 36 )tak sme necheli nič riskovať joj a taká bola štastá stále by bola len vo vode na ten úsmev nikdy nezabudnem keď sme jej znova a znova dovolili isť do bazéna 😵 😵 😵

maji4
6. aug 2009

ja som sa strašne na tom zasmiala 😅 😅

lenkamt
6. aug 2009

ahoj Majka, vitaj 🙂

video prekrásne, teraz budem dlho rozmýšľať ktorý oblak robil moje deti 😀

nika07
6. aug 2009

tak to si to video musim pozriet este raz 😀

lenkamt
6. aug 2009

no a moje posledné rozhodnutie ohľadom torty:
korpus obyčka piškóta upečená v hrnci:
5vajec
250g pr.cukru
9lyžíc horúcej vody
300g pol múky
1pr. do pečiva

múka sa môže rozdeliť na 200gmúky a 100g orechov, kvôli deckám nerobím

plnka:
2dl mlieka+100g pr.cukru+ 20g maizeny+1žltok uvariť a vychladnuté vymiešať s 150gmasla a50g orechov , tiež vynechám orechy

korpus prekrojím pokvapkám čajom s rumom/nevynechám ani kvôli deťom 😀 / natriem lekvárom a poukladám popučené ovocie, dám krém a dookola, no a navrch budem maturovať s tým marcipánom, dúfam že mi muž pomôže a vykúzli hodiny 😀

maji4
6. aug 2009

Leni dakujem ved presne to pobavilo aj mna 😀 😀 😀

Nika popri tom ako som sa rehlila tak mi tiekli slzy a dobre som to nevidela tak som si to púštala 3x dokolečka a vždy pri to ježkovi som sa max rozrehotala 😀

maji4
6. aug 2009

Leni super nápad dať piškotu do hrnca 🙂 🙂 to poradím mame keď bude chcieť mať niečo pekne tvarovaé 😉 😉

A baby ten marcipán ste kde kupovali???ako to vyzerá myslím obal sáčiku alebo krabice??

maji4
6. aug 2009

Leni normálne aj ja nad tým uvažujem ,že urobím piškotu a naplním takou plnkou ako ju robíš ty ale čo na vrch...ked marcipán netuším kde mám kúpiť 😖

lenkamt
6. aug 2009

Maji ja to objednávam na internete, neviem kde to dosťa normálne, ale ja som kedysi robila tak že som tú tortu normálne obtiahla tým krémom a posypala pomletými orechami, kokosom a navrch lentilky alebo kúpiš tie marcipánové figúrky v tescu 😉

lenkamt
6. aug 2009

a nejako takto to vyzeralo
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Verca?au...

navrchu miesto oblátky boli tiež tie orechy a kvietky alebo niečo 😉

maji4
6. aug 2009

leni ahá tak dík tak asi to tento rok ešte nechám tak a už nabudúce sa do toho "určite!pustím 😉

lenkamt
6. aug 2009

ok 😀

inak neskutočné aká bola Verča krpatá 😀 škoda že neboli digitály, keď bola malinkatá, by som sa rada pochválila 😢 ako decko malo decko 😀

maji4
6. aug 2009

leni ved ked budeš mať možnosť tak odskenuj fotky a radi sa aj my pokukáme 😉

lejla77
7. aug 2009

Ahojte 🙂

Tak dnes nesiem prihlasku do toho srdiecka - od septembra nastupujeme. 😎

lejla77
7. aug 2009

Este som zvedava, ako sa mi podari dat vypoved v Kralovstve, lebo je tam 2-mesacna. Dufam, ze nebudu robit problemy. 😖

retaux
7. aug 2009

Ahojte!
Maji: vitaj späť. Super, že si si oddýchla. A video nemá chybu. 😵

Lejla: tak sa teším s tebou, že si spokojná. Dúfam, že to tak aj ostane a aj Stankovi sa bude páčiť. 😉

Ja tiež žehlím len vtedy, keď Lucka spí. Ja sa strašne bojím, že chytí žehličku. A len prednedávnom videla žehličku prvýkrát, tak sa pýtala "maminka, čo to je?"

mima07
7. aug 2009

dobre ranko
vsetko najlepsie dnesnym oslavencom 😉 nasej frajerocke hanke aj ked mamina sem uz nechodi ☹ ☹ lilianke, miskovi a simonkovi

retaux
7. aug 2009

Teda, ja som ale... Zabudla som blahoželať. Všetko naj dnešným dvojročným oslávencom, nech rastú do krásy a tešia rodičov.

lenkamt
7. aug 2009

ahojte 🙂

Lilianke, Hanke, Miškovi a Simonkovi prajeme všetko naj, nech sú zdraví a šťastní 🙂 🙂 🙂 posielame božteky

my sme už boli aj u dr. s Lenkou na druhej hexe, ani nepípla, doktorka ju musela 2x počúvať 😀 Lucia nechcela ísť ani dnu a pritom ona nemá žiadne hrozné zážitky 😕

mima07
7. aug 2009

lenka je sikulka sak je po maminke 😉

lenkamt
7. aug 2009

jasné, akurát tancujú a pozerám že v tom sú asi po ocinkovi - všetky tri 😀