Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
12. aug 2009

tak akože na svadbu nejdeme a pôjdeme na striptíz??? 😕 😅 😀

maji4
12. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂

Ja na tých chypákou určite nejdem , ani ja by som nechcela aby môj muž išiel na striptíz ...ja som rada ,že nefrfle a môžem ísť kedykoľvek večer von si len tak sadnúť s kamoškami 😉 😉 😉

A Biluš nehnevaj sa ale keby som chcela isť do MC tak idem sem k nám ale Lilinke sa tam moc nepáči ona radšej na preliezky a šmýkačky..... 😉 😉

Všetko najlepšie Yvettke a Gretuške k im dnešným 2 rôčkom prajem nech sú zrdavučké a vždy usmiate a nech poslúchajú rodičov 😵 😵

maji4
12. aug 2009

mish bože ja to letí to tvoje tehu ved ty už máš viac než polovicu za sebou 😵 😵 😵

letuskah
12. aug 2009

maji takze dame medicku buduci tyzden? ci niekde inde?

lenkamt
12. aug 2009

tak kto by šiel??? ja, Katika, Bilu, Mimi, Mima...? veď raz to tam skončí a môžme ísť niekam inam s Letu a Majkou a ešte niekým. mňa inak tiež neláka pozerať na mužské údy, ale kvôli stretku to vytrpím 😀

a v konečnom dôsledku - musí byť striptíz??? dajme Katikinu rozlúčku so slobodou napr. 28.9. pôjdeme sa normálne niekam ožrať za 50Euro na osobu to bude iná zaberačka 😀

letuskah
12. aug 2009

leni tak ja sa nepridavam, taku palku by som asi neprezila 😀 mne tak pohar vina a dost 😀 😀 ale s tou rozluckou suhlasim akurat ze vtedy mame byt dakde v bojniciach ci kam to muz vymyslel

maji a nechcelo by sa vam ist na zlate piesky? to je sice na cely den asi a deti by museli v kociku spat ale ja by som sla

lenkamt
12. aug 2009

tak 21.8. to je Janky 😀 😀 😀 tá ti ten pohár vína objedná a máš to zadara 😀

maji4
12. aug 2009

Leni presne to som mala potom na mysli ,že my s Let by sme tam potom ked sa to skončí prišli a išli by sme si niekam sadnúť ... 😉

lenkamt
12. aug 2009

no tak počkáme na vyjadrenia ostatných, či striptíz MUSI BUC 😀 a dohodneme sa 😉

letuskah
12. aug 2009

suhlas

maji4
12. aug 2009

Let môžme niekedy ísť aj na zlaté piesky ked bude mať byť teplo aby sa mohli decká aj vykúpať ALE na zlatých neni ničovité nič pre deti žiadne hojdačky žiadne preliezačky proste nič no neviem ako Lili udržím na brehu 😅

maji4
12. aug 2009

leni OK 😉 😉

letuskah
12. aug 2009

maji ozaj? ved tam byvali vzdy vselijake preliezky a podobne

maji4
12. aug 2009

let my sme tam boli vlani a nič sme tam nenašli ...možno teraz už sú ale vlani nič 😖

letuskah
12. aug 2009

maji a boli ste na tej platenej plazi? teda ja som tam bola naposledy ako decko tak mozno to vytrhali ako zbytocnost, netusim

bilushka
12. aug 2009

Chippendales nie su ziadny primitivny striptiz ale hlavne show, keby som chcela vidiet slizkeho vyzleceneho chlapa, tak idem do Harleya, tam sa vyzliekaju kazdy vikend na striedacku chlapi aj zeny.

Leni, ak sa ti oplati prist do Blavy kvoli drinku, tak mne je to jedno 😉

Ja si este pockam, co povie Katika.

U nas v centre je aj dvor s pieskom a bazenmi, preto som to pisala aby ste prisli.

maji4
12. aug 2009

Biluška ved ja som nič ohladne toho zlé nepovedala , ja len hovorí ,že ani mne by sa nepáčilo keby išiel môj muž na také niečo a ja som rada ,že nefrfle keď idem von len tak si sadnúť 😉 😉 😉

katika1
12. aug 2009

ale ja chcem striptíííííííííííííííííííííííííííííííííííz 😀 a suhlas s bilu.. aj rišo máva v bare stripterov a to sa mi nechce pozerať, ale toto je vraj na velmi vysokej úrovni 🙂
ale nechávam to na vás 🙂

katika1
12. aug 2009

http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...

Baby nikdy by som neverila, že niekto takéto niečo rieši!!!!!!!!! Už hodinu tu nad tým žasnem, že či im nešvihá náhodou! 😕 😨 😲

letuskah
12. aug 2009

kati to o tych detoch? ja keby som sa druhy raz vydavala tak po terajsej skusenosti to tiez riesim, moja skoro 12 rocna neter cely cas oduta sedela alebo lezala v bunde na lavici a tvarila sa ako sa strasne nudi a je to vsetko trapne....

katika1
12. aug 2009

letu aj tak je to blbosť
tak si ju nevšímaj, nech leži a nech sa aj hádže
nechápem ako možu niekoho rozhádzať také blbosti na svadbe.. ja si ju chcem užiť a sa nervozniť
a deti každopadne nie sú iný živočíšny druh aby na svadbu nemohli 🙄

letuskah
12. aug 2009

kati nie su to mas pravdu, ale moja neter je iny zivocisny druh 😀 😀 😀 hlavne si tu svadbu zorganizujte pre seba a pre Riska 😉

katika1
12. aug 2009

no my tam budeme mať hádam aj 15detí.. akože jasné, že by to bolo lahšie bez nich, ale ked si predstavím, že mna by niekto pozval, ale podmienka je, že bez Riška, tak by som sa mu vytoto na hlavu!!! 🙂

letuskah
12. aug 2009

kati ved hej, ja by som to brala tak isto, ale ked mate tolko deti tak dobre lebo sa zabavia, my sme mali tri z toho jedno nase a dve netere a ta jedna sa nudila, dolezite je ze si potom nezabudnes doklady vymenit

a a by sa vedelo moje decko spi uz od 12,00 bez obeda 😅 ja uz som druhy raz vyhladla medzi tym

maji4
12. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂

Katka ja som bola asi na 4 svadbách kde deti neboli.Nikto sa neurazil proste rodičia si zaobstarli opateru na ten den a bavili sa bez straostí.

Ozaj a dnes bola Lilianka strašne prítulná normálne som nechápala ako stále za mnou a tatinom chodila a stále nás stískala a bozkávala len tak z ničoho nič 😵 😵 😵 😵

katika1
12. aug 2009

maji ale to beriem ak to spravia sami od seba, ale ak im to niekto diktuje, je to dosť sebecké a drzé 😉

maji4
12. aug 2009

No tak sami od seba ani nie bolo im to jemne naznačené aspoň čo viem ja ...som bola vtedy ešte mladica 🙂 🙂

lenkamt
12. aug 2009

takže navrhujem:

1. ja, Bilu, Katika, Mimi a Mima ideme určite na striptíz, ešte niekto????????????????
2. zistiť kedy to končí aby sme sa niekde stretli s ostatkom a trajdali do rána kým mi nepôjde vlak 😀

Katika - neber to tak že čo riešia, ja by som dvojičky asi tiež nebrala - proste sú deti, ktoré zvládajú veľa detí a sú v pohode a sú deti, ktoré by boli stále von čiže rodičia tiež a z tej svadby by potom nikto z rodiny nič nemal.
ale ja by som pravdaže nikomu nezakázala brať si dieťa na svadbu - je to na uvážení rodičov či to dieťa zvládne

lenkamt
12. aug 2009

veľa ľudí tam malo byť 😅

lenkamt
12. aug 2009

Bailey - tak zajtra nič, lebo Verča je nejaká nijaká, bledá a že jej je na vracanie, takže prosím ťa vyjadri sa k budúcemu týždňu 😀