Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
14. aug 2009

Bai krasna torta, Gretka sa bude urcite tesit 😉
Boze vy ste take sikovne ze zacinam mat pomaly komplexy ked vidim tie vase nadherne vytvory. 😨
Na tretie narodeniny sa do toho pustim asi aj ja.

Vsetci spia a mne sa nechce .. citala som si temu zomrelo mi dieta a nemala som to robit, ako mi je z toho smutno. Mam 100 chuti ist tu moju malu nezbednicku spiacu vybozkavat, nech je neposlusna radsej taka aka je, hlavne ze je zdrava.

bilushka
15. aug 2009

Ahojte, pekny vikend.

Peti, ty kedy chodis spavat, ked este o 1:10 pises prispevky? 😨
Pracujuca zena ma tyzden dovolenky a uz sa citi vyspata, co? 😀 😀 😀

Bailey, dakujem, ze si prihodila taky link na tvoju tortu 😠
Uplne sa citim ako lavoruky Johny pri vas vsetkych, este aj ked na MMB pozeram torty s nazvom moja prva torticka a tam take vytvory ako od cukrarky. Urcite sa Gretulke bude pacit, vyzera fantasticky a tie sviecky s napisom si si tiez objednala z netu, ci to kde si zohnala?

Krausa som uz aj ja videla tu cast zo vcera, ale podla mna je mimoriadne vydarena, hlavne ten Filip ked rozpraval, ja mam vo svojom okoli dost ludi, co Krausa nemusia, ze aky je trapny, dokolecka sa pyta na to iste a pod., ale podla mna je GENIALNY. Zaroven ma tesi, ze uz si si dobehla restiky zo zufaliek, teraz budes vytrasena cakat na dalsiu serku, lebo posledna cast sa skoncila totalne chaoticky, tak my uz s Grety odpocitavame dni, kedy to spustia 😀

Podla mna Adamkovi tie odrazene zubky nie su pri beznom styku vobec vidno, len Mimi mu stale otvara usta a ukazuje nam to, takze jasne, ze vtedy si to clovek vsimne, nas maly ma trosku odrazene zo spodnej dvojky a ja ako vzorna matka ani neviem, kedy sa to stalo. Hlavne, ze ich to neboli ked piju teple alebo studene 😉

Peti, este mi napadlo ze v Bille maju celkom dobry vyber polotovarov pod znackou Chef menu, uz obalene rezne, cevabcici, gordnon bleu...atd. ja uz som to par krat kupila a bola som milo prekvapena kvalitou a fakt napr. to cevabcici staci iba na 5 minut oprazit na panvici a mas obed 🙂

Idem uz upratovat, chlapi isli von a ja zase neviem kam skor skocit od radosti.

bilushka
15. aug 2009

Este som chcela, ze presne suhlasim s Petou, ze potraviny v Cechach maju lepsi sortiment, aj ked sa to tam uz cenovo vobec neoplati, tak vzdy ked sme u nasich si ideme nakupit do Hodonina, lebo aj MM co si kupuje tie light syry a jogurty, tak tam maju velikansky vyber a to presne plati aj o Rakusku, ja neviem ked je obchod rovnakej znacky-ako napr. Billa, ze nemaju rovnake vyrobky aj u nas, alebo ci sa im to fakt na Slovensko neoplati dovazat...
Ale zaspali sme riadne dobu!

lenkamt
15. aug 2009

ahojte 🙂

Bailey - torta krásna, za rady by som rada napáliť tie zúfalky 😀

Mimi - super že výsledky máš dobré, Adamkovi posielame božtek na bibi 😉

Peti - cestoviny neber, my sme brali zavarené mäso, a také sáčkové produkty + morcadelu a asi kilo syru, na raňanky maslo,džem,paštéky. ostatok sme kupovali tam 😉

ja som vygrc zo včerajšej martinskej akcie, idem si vypiť kávu, ktorú som ráno nejako nemohla 😅 /budem krásna lebo už je fakt ľadová 😀 / a idem žehliť. ocko zobral deti do lesa. dúfam že zase po polhodke donesie Luciu dosratú 😝 😠 a najlepšie že mi Verča včera do 5min doniesla aj Lenku že za mnou plače, tak volám chlapovi že kde je a on že no s Lenkou von 😠 a Lenka pri mne 😠 jasné že pil pivo 😀

maji4
15. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂

ZOO super super super Lilianka sa straaaaašne tešila na zvieratká ale hroch ju sklamal ja jej hovorím Lili pozri to je hroch a ona že neni neni a neni nedala sa presvedčiť ,že doma má hroch a to velké čudo pre nu hroch neni 😀 😀 sme sa s mužom smiali keď sme prišli domou a hneď ako prvé otvorila knižku a ukázala nám nakresleného hrocha 😀 😀 😀 😀
Kočík sme brali na 2 veci an prd a prd ...celú ZOO si prešla po svijich ani raz sa nepýtala na ruky 😕 no ale zasa keby som ho nezobrala tak by sa určite len vláčila ...
A dinosaurou sa bála ani tam nechcela ísť sme prešli asi do polovičky toho dyno parku a ,že kukať bruma. 😅

Peti a určite do ZOO potrebujete byť obaja rodičia lebo napríklad nám sa Lili rozbehla ku somárikom skoro tam spadla ale bola podarená strašne bola zlatá 😵 😵

Peti dosť divné ,že si musela platiť za vpich svojej vlastnej donesenej vakcíny...neviem ale už si velka krát vravela ,že ti nevyhovuje tak ja by som ju asi vymenila..neviem 😔

Peti a je tento rok so na jedenie nič pre nás nebrala a melej som brala tie výživky zeleninové tiež som mala strach ,že ich papať nebude lebo tiež ich dlho nejedla ale asi bola hladná a vtedy aspoň moja Lili spapá čokolvek 😉 😉

Mini super ,že výsledky sú dobré 🙂 sa teším s tebou a Adamkove bobo ...mna by asi porazilo keby sa také niečo stalo ale hlavne ,že ho to nebolí pri papní a ked ti aj zubár povedal že všetko OK tak sa nemáš čoho báť 😉 😉

Leni 😀 😀 😀 Leni ale ved tvoj muž si ich už nepletie či hej??či to len tak z brucha povedal ,že je s Lenkou??

Bai jej torta je prekráááááásna fakt dúfam ,že dnes napíšeš ako sa Gretuške páčila 😵 😵

maji4
15. aug 2009

Tu sú fotky zo ZOO 😵 😵

maji4
15. aug 2009

http://picasaweb.google.sk/Maji4Martincova/Lili...

teda tu sú tie fotky zabudla som pripojiť prílohu 😅

lenkamt
15. aug 2009

Maji - oni boli všetci spolu von, Lucka sa pokakala tak nechal Lenku s Verčou doniesol Luciu domov a povedal mi že ide za Lenkou, lenže Lenku zachvíľu doniesla Verča a chlapa nikde, tak mu volám že kde je a on spokojný že s Lenkou vonka 😠 ja mu na to že zaujímavé lebo všetky deti mám doma ja 😀 normálne ma chcel ošaliť, myslel si že je Lenka stále s Verčou 😠

ja idem spať, v telke nič, tu nikoho a aj tak musím dospať noc 😅

maji4
15. aug 2009

Leni jáj ja som to pred tým nepochopila ale aj tak zaujímavé 😅 😅 😀

peta28
15. aug 2009

Diki baby za rady, asi sa fakt na to vykaslem a zoberiem len nejake mini zasoby, vsak nejako sa tam uz prestravujeme. Aj tak budeme bojovat s miesotm, kedze ideme aj s mojou mamou tak budeme nalozeni batozinou.

Maji krasne fotky zo ZOO a ty si aka kocka, si zas schudla, co? Davno sme sa nevideli ale vyzeras uplne super a Lili je taky krasny mix vas oboch, ale myslim ze je asi viac na tatinka, asi to uz tak bude ze tie dcery su na otcov a synovia na maminky. Bilu aj teba som chcela este minule povedat ako sme sa videli pred Auparkom ze cim je Matejko starsi tak sa viac na teba podoba.

No s tou mojou doktorkou je to fakt take vselijake, dost na nu nadavam ze tieto prachy ktore vybera vselijako za vselico a aj ten pristup ze sa neviem otvorene s nou porozpravat, lebo stale sa tvari ze ma strasne moc prace, alebo sa napchava, ale zas nastastie ju az tolko nepotebujeme a ostavam tam zatial len kvoli tomu ze ju mame najblizsie k domu, ked ked je treba, mozem utekat. Inac som pozerala aj ten cennik co ma pred ordinaciou vycapeny za extra vykony a nic tam take nemala, ale co som jej mala povedat ze nezaplatim??

Leni tak to je historka roka 😀 😀 😀 Mala si niekam Veroniku s Lenkou odpratat k susedke ,alebo k mame aby ich trosku hladal po ceste z pivka 😉

Bilu ja som uz parkrat kupila v Bille tie sulance zemiakove z toho Chef menu, Timka ich zboznuje, 2 minutky povarit a hotova vecera len tak s masielkom, ona nic na ot nechce ale pol sacku mi zje na veceru a na druhy den to dorazi. Nie je to sice najlacnejsie za zemiakove cesto, ale super chutia a pisu ze su bez vselijakych umelych prisad a konzervantov, tak nelutujem aj ked stoja viac.

Tak bru noc 😔 a pekny zvysok vikendu.

akvabela
16. aug 2009

Ahojte, som sa tu vcera neukazala, tak dodatocne prajem Nikinej Linduske vsetko najlepsie k 2. narodeninam!!!

Bai, pekna torticka! Ja som napokon urobila podobnu tejto http://www.coolest-birthday-cakes.com/birthday-... , na ozdobu som vyslahala slahacku so stuzovacom a zafarbila na ruzovo.

Mimik, super, ze Adamkovi je po uraze lepsie a ze aj Ty si mala Ok vysledok na rezonancii.

Maji, z fotiek je tiez vidno ako si Lili zoo uzivala 😵 Vidim, ze "konecne" sa daju pozerat aj selmy. My sme tam boli naposledy este s Majkou pred 4 rokmi a mali to len rozostavane. Lili, musela byt podarena ako tvrdila, ze to, co vidi hroch veru nie je 🙂

Peti, u nas je to s podobou tak, ze prvorodena je na pohlad viac na tata a Yvettka vyzorom do tvare viac na mna. No postavy maju zas presne naopak. A povahu maju tiez skor podla postav, Maria asi viac po mne a Yvett po tatovi.

Letu, fajn, ze ocina pustili uz domov a prijemnu oslavu a aj vsetkym ostatnym, ktori tento vikend oslavuju!

zuzana76
autor
16. aug 2009

ahojteee

vsetkym oslavencom vcerajsim, predvcerajsim, zajtrajsim, no proste vsetkym, komu sme este nezelali, zelame z celeho srdiecka, nech su zdravi a stastni a uziju si oslavu svojich 2. narodenin

neozyvala som sa, lebo som mala mensiu depku, uz je lepsie, idem na 3 dni k mame do hurbanova aj s patkom.

zase mi zacinala trpnut tvar, tak som sa bala, ze ma to zase chyti, asi si budem musiet predsa povybavovat tych lekarov a prejst od mojho endokrinologa k druhemu, lebo naozaj mam pocit, ze so mnou nieco nie je uplne v poriadku, ved uvidim, tento tyzden som bola na nefrologii, ale zatial len krv a moc, vysledky budu az 25.8. , este pojdem obvodnej, ze co ona hovori na tie vysledky a aj gynekologa si musim vybavit- cyto, stery a tak klasika kontrola, som u neho uz vyse roka nebola. Ta depka bola z toho, ze som sa strasne spoliehala na ten august, ze sa nam zadari a teraz sa to vsetko serka, zdravotny stav, jednu sosovicu si musim dat vybrat, elbo zmenila farbu a je navyse na dolnom viecku, tak som poslana na mikrochirurgiu, no same "pozitivne" spravy mam, takze radsej uz koncim

Leni, takze majovciatko asi nebude, a este mam teraz aj kramy, hnusoby, ale spolieham sa na to, ze raz vyjde slnko.

Ale nieco pozitivne predsa len- mozno behneme s muzom do Benatok, len tak na 2-3 dni, chceli sme ist este raz za sestrou do spanielska, ale letenky su teraz dost drahe - 600 eur a viac, tak to sa nam nechce calovat, navyse muz uz nechce cerpat tolko dovolenky, aby mu zostalo aj na Vianoce, tak sme zvolili ten predlzeny vikend co bude koncom augusta, teda skoro predlzeny vikend - 29-8. je statny sviatok, tak nejako vtedy pojdeme hadam do tych benatok, ved este uvidim, chceme ist bez Maleho, inak uz spal 1 noc bezo mna u babiny a deda, prva noc bezo mna.

letuskah
16. aug 2009

ahojte
mimi tesim sa ze mas vysletky dobre, to je super sprava 🙂 🙂 a s tymi zubkami, hlavne ze to Adamka neboli, a aj tak je fesak riadny okaty 🙂

peta, ja som si tvoju prosbu vsimla ale kedze nemam tusenia tak som ani nereagovala 😀

bai ta torta je paradna, to sa musela Gretka hrozitansky tesit ked ju uvidela, sikovnica si velka 🙂 🙂 🙂

leni tvoj chlap 😀 😀 😀 alebo 😠 😠 😠 neviem sa rozhodnut 😀

zuzi tak ako si sama napisala, slnko raz vyjde 😉 hlavne si obehaj lekarov a babo bude ked nato bude vhodna chvila, mozno sam osud vie ze najskor sa musis dat do poriadku a az potom babo, hlavne sa kvoli tomu netrap lebo psychika je svina 😉 😉 drzime palce a drz sa 😉 a do Benatok urcite chodte, oddychnete si a prides na ine myslienky 🙂

letuskah
16. aug 2009

inak oslava bola super, Kuko dostal xylofon tak si viete predstavit ako susedia nadavaju 😀 😀 😀 ale nech...
otec vyzera dobre, ako po welness vikende oddychnuty len este nevladze nic robit, len sa presusa, ale aspon ho to netaha robit neviem aku divocinu v zahrade. ale ma stve ze svagrina im tam chce na tyzden nanominovat tu starsiu babu a absolutne neberie ohlad na to co otec prekonal, sak dnes maju prist gratulovat Kubkovi tak jej to vytmavim 😠 😠 😠 😠

potom dodam fotky, majte sa

meganik
16. aug 2009

ahojte dievcata...hlasim, ze zijeme
vratili sme sa vo stvrtok vecer, ale este stale dohanam resty, periem, zehlim, varim, peciem, vybavujem skolu a pod uradnicke zalezitosti, co sa za tych par dni nazbierali, triedim fotky, odpovedam na postu atd atd, stihli sme dalsiu narodeninovu oslavu 😝 😎

mali sme sa super, Natalka bola ukazkova v cudzom prostredi, pekne poslusna, pekne papala, spala, pytala sa cikat, bola s ockom v office a pekne im tam poupratovala kanclik, raz oblepila vsetky dvere nalepkami, potom rozobrala asi 100 sanonov, preinstalovala pccko...no mali tam z nej radost... akurat, ze po cesky zrejme moc nerozumela, len sa na kazdeho pekne galantne usmievala 🙂

inak som bola v soku z ceskych sluzieb-klobuk dolu, zakaznika si fakt vazia, pohostenie ukazkove, porcie nenormalne, vzdy sa pytali, ci nam chutilo, ci prideme zas, aj Natalke vzdy dali nejaku pozornost, sami od seba poradili, kde by sme sa mohli ist pozriet atd, sluzby na urovni, velky vyber tovaru a vsetko za ovela lepsie ceny ako u nas, no mame sa co ucit 🙄

apropo dakujeme vsetkym za gratulacie nasej Natalke k 2 rockom a dodatocne zelame vsetko najlepsie vsetkym oslavencom 😵

trochu som vas poprecitavala a aj fotky pozrela, vsetky deticky su nadherne 😵

tak asi tolko v skratke...zelam pekny zbytok vikendu, papa

baileysa
16. aug 2009

ahojky,

dakujem za pochvalu torty, u gretky mala uspech prenaramny, tak som sa tesila 🙂

leni, ktore casti zufaliek chces? ja mam v pc asi 3 a 4 seriu... 😉
a este na tento tyzden, od utorka do stvrtka som bez auta, takze ja mozem bud dojst zajtra alebo potom vy k nam... pondelok, utorok a streda, stvrtok pridu nasi, v piatok dojdu uz doobeda kamarati z ba na vikend... tak kedy? 🙂

maji, super, ze ste si uzili to zoo, aj ked hroch sklamal... a veru si zas nejaka pochudnuta 😉 kočica 😉
gretka dostala na narodky lego zoo, tak my sa teraz hrame ako male deti 😅 ale strasne sa mi to paci, je to vymakane podla mna...

zuzi, tieto cierne dni prejdu a zas bude veselsie, neboj... drz sa, nech ti to pozistuju, aj ked mam pocit,, ze pri takych pripadoch ako je aj tvoj, ked to nie je jednoznacne, tak moc ti toho asi nepovedia 😔 hlavne, aby si sa ty citila lepsie, u mamky si snad aj oddychnes.

akvi, ty si piekla prasiatko-tortu? vyzera chutne, mnam, 😵 urcite sa yvett tiez tesila 😵

meg, super, ze ste sa na vylete mali tak dobre, isto sa v kancli z natalky tesili, aj ked kazdy den by to asi tazsie rozdychavali, raz za cas je to mile 😅

bilush, kedy maju zacat zufalky? ja uz som sa pohravala aj s tym, ze to idem kukat v aj 😅

baileysa
16. aug 2009

aha este som zabudla
INAK UZ NIC 😀 😀 😀

meganik
16. aug 2009

no tak som vas este raz a poctivo precitala, kedze mi dietatko pekne spinka a netrha mi pc z ruk 🤐

leni...ty si si nevsimla ako som sa srdcervuco minulu nedelu lucila, ze odchazame s mm na sluzobku 😠 ked si ma tu cez tyzden vyvolala, teeeda 😨

pekne organizujete rozlucku so slobodou alias stretko, som sa nasmiala...ja musim chipakov ozeliet-ked som doma referovala, co chystate, tak mi mm povedal, ze on mi chipakov doma predvedie a este aj lepsie ako oni, takze ja sa urcite necham zlakat radsej tym co mam doma 😀 😵

letu pekne fotky, ty super vyzeras a Kubko je tiez riadny fesak 😉

bilu..fiha to co za akcne porady mate v mc 😕 a fotky z Matejkovej oslavy som nenasla ani na fb, uz si ich stiahla 😕

baily,lenka, majka a aj dalsie sikovnicky, na kt. som zabudla- torty ste mali krasne, mne sa paci domaca vyroba, ma to svoje caro 😵

baily...no mas pravdu, mat tam kazdy den Natalku by asi neprezili, ale takto si ju uzili a Natalka tak isto, ked sa rozjasi, ma hrozne rada, ked je stredobodom pozornosti 🙂

a uz neviem, zabudla som na co som chcela este reagovat

PS: Zuzka hlavu hore, ciernota prejde, nesmies sa tomu tak poddavat, treba si dat hlavne do poriadku zdravie, vymenit poprip. lekara, oddychnut si, odreagovat sa a vsetko bude ok, babo pride v pravy cas, ked bude pohodka, neboj 😉

nika07
16. aug 2009

Ahojte,

máme krásny víkend, ako pozerám, tak ho všetky trávite vonku 😉

akvi ďakujeme, mala sa strašne tešila z torty a darčekov, no bola proste ukážková 😀
bailey, akvi krásne tortičky, ste proste šikulky 😉

lenka som sa teda dobre pobavila na príhode z domáceho prostredia, asi by ma piclo 😀 😀 😀

letu super že máš už ocka doma z nemocky, treba naňho dávať hlavne pozor , aby nechodil na slniečko, to škodí 😉

meg to sa asi nedá porovnať so službami na Slovensku 😠

maji4
16. aug 2009

Ahojte jej baby vy ste zlaté za tie komplimenty 😵 😵 😵 😵 Ani nie že schudla ale nepribrala 😉 😉

Nika dodatočne Linduške všetko najlepšie k včerajším 2 rôčkom nech je zdravučká a stále usmiata po maminke 😵 😵

Meg krááásne fotky na FC Natálka je strašne zlatučká 😵 😵 😵

Zuzi drž sa !!Pri tých tvojich problémoch ja by som už bola na pokraji zrútenia 😔 😔

Let xylofon patrí medzi najobľúbenejšie hračky Lilianky 🙂 🙂

Peti ja som sa už dávno zmierila ,že Lilianka je celá po tatovi po mne má len šušku 😅 😅 😀 😀

Peti ved to je super výhoda ,že máš všetko pokope a nemusíš nikam behať ...aspoň nejaká výhoda ale keďže ju tak často nenavštevujete zaklopem , tak tých pár návštev pretrpíš 😉

letuskah
16. aug 2009

ahojte
Meg pozrela som fotky, krasni ste vsetci ale Natalka vedie 😉 strasne je zlata s tymi kucierkami 🙂

nika dakujem 🙂 davat pozor na mojho otca je problem, ozaj mame tuto ulohu nezavidim 😔

akurat som pridala fotky z hadam poslednej oslavy narodeninovej 😝
http://picasaweb.google.sk/helena.krivanova/Nar...

maji4
16. aug 2009

lezuš no zlatý je na fotkách a vidieť ,že je to poriadny výmyselník 😵 😵 😵

maji4
16. aug 2009

Zajtra idem na kontrolu do toho Harmony kôli tomu jej brušku tak držte palce aby sme tam už nemuseli chodiť 😉

letuskah
16. aug 2009

maji a kedy idete? ci tak o 11?

hej je vymyselnik riadny, som zvedava co bude o polroka 😀

maji4
16. aug 2009

let som objednaná ráno na 9-tu tak predpokladám ,že okolo 10 ak môžem tak ti budem volať ,že sme už vybavené kludne sa môžme stretnúť ale idem bez kočíka, tak ak sa ti bude chcieť tak len na hodinku a pol max aby som stihla prísť do 12-tej domou lebo by som nerada keby mi zaspala na rukách v električke 😉

letuskah
16. aug 2009

maji kludne volaj, ja sa musim vratit pred 11,45 z toho isteho dovodu 😀 ale aj hodinove stretko je stretko 🙂

maji4
16. aug 2009

let OK voláme si 😵 😵 tešujem sa 😵 😵

letuskah
16. aug 2009

aj ja 🙂

nika07
16. aug 2009

pekný večer,

maji ďakujeme, pridala som nejaké fotky/ fotil synátor / 😀 😠

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

letuskah
17. aug 2009

nika synator foti dobre 🙂 a mala je zlata 😵 😵 😵