Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
26. feb 2009

Bilu len malej, no vybrala som si na stranek next.uk.com a objednala som to cez jendu babu na mmb. Ona si nazbiera objednavky a potom to posle. A ked jej to pride tak rozposiela balicky. Vzdy si najdem taku ktora ma najlepsie kurz a u tej objednam. Maju dost rozdiely, niektora berie 1,35, ina 1,3 , tak to usporis mas aspon na postovne.
Malej som objednala tricka, teplaky, letny saty, celkom dost veci. Mam velmi dobru skusenost s tymito next vecami lebo to mozes prat kolkochce a drzi to tvar a nesperie sa to. Napriklad neznasam body od detexu, lebo tie 3 x operies a hrozna handra.

slavenas
26. feb 2009

bilu dúfam že jej to tiež tak rýchlo prejde

meg , pofúkam 😢

peta28
26. feb 2009

nie neviezla, ako som ho doniesla s letnymi gumami v ten najvacsej snehovej kalamite a to som sa ledva vystverala na Kolibu tak stoji chudatenko v garazi, ale uz v sobotu ma byt 7 tak uz sa do konecne roztopi .
Dala som si s Bess vyrobit aj taku nalepku Timka na palube v cervenej farbe, tak sa vytesujem ako sa budeme baby vozit

mima07
26. feb 2009

PETI AKU NALEPKU< AJ JA CHCEM NA AUTO NEMAS LINK

mima07
26. feb 2009

ups dieta mi preplo klavesnicu este aj zaplo velke pismena neda sa pri nom konikovat 😀
dajte mi link na to vase zvieracie forum nech aj ja sa mozem kuknut co za nemravnosti tam robite 😀 😀 😀
slavenas aj alex si uz pretal peru a je z toho strasne vela krvi som sa tiez zlakal a tiez sa mu vzdy nieco stane ked som blizko 😠 mam pocit ze ked nie som pri nom dava vacsi pozor

co robite s detmi tu zase mrholi 😠 ma picne z toho pocasia

mima07
26. feb 2009

peti dik aj ja si objednam 😀 mam sice 2 ale sa mi nepacia tak som si ich nenalepila

peta28
26. feb 2009

Mima tu su rozne. ja som si dala text Timka na palube, ale potom som to uz lutovala ze som si mohla dat Timka v aute.

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/a...

peta28
26. feb 2009

ja hladam taku ktora sa nelepi, ale iba taka ktora sa pricucne s tymi pricuckami, muz si nic nechcel lepit, ale kedze sme taku este nenasli kde sa da kupit tak nemame ziadnu

slavenas
26. feb 2009

mima tá druhá sa super hodí k Alexovi 😉

bilushka
26. feb 2009

Peti a aky rozmer si si dala, ten maly?
Lebo ja som to malemu tiez dala vyrobit, ze Matejko na palube, ale potom sme davali cierne folie na skla, tak nam to v servise dali dole a jedna baba zo sidliska ma taku cez cele zadne okno a to vyzera super, ona tam ma az tri deti a je to cez cele zadne sklo 🙂

lenkamt
26. feb 2009

help 😀 Lenka sa hrala s myšou a ja mám tú spodnú lištu na boku - čo mám robiť aby bola dole??? 😀

slavenas
26. feb 2009

leni, chyť ju myšou a presuň tam kde chceš, čiže dolu. 😀

lenkamt
26. feb 2009

dík 😀 normálne sme mali nervy celá rodina 😀 😀 😀 nechápem čo tie deti dokážu 😅

slavenas
26. feb 2009

😉 to sa aj ja niekedy čudujem 😲 😲

letuskah
26. feb 2009

riesite technicke problemy? mne tu decko roztiahlo obrazovku na cely monitor a pomizla mi lista aj vsetko 😕 😕 😕 😕 😕 😕

slavenas
26. feb 2009

letu , aj to poznám plus mi tu povyskakujú všeliake okná o ktorých som ani netušila že existujú 😲 😲 😲

letuskah
26. feb 2009

akurat ze ja neviem co s tym 😕

a bilu ja neviem ci to je mrazakom lebo v podstate vsetko meso v poslednom case vyhadzujem pokazene a uz sa mi nezda ze by sme zakadym zle kupili a zelenina co tam je to neviem posudit ci je zla alebo nie, uz tomu nerozumiem

letuskah
26. feb 2009

tak som to opravila ale netusim ako a tiez boli pootvarane okna ze help 😲

slavenas
26. feb 2009

no mne v takom prípade pomáha všetko zatvoriť a ked to znovu otvorím tak je to už dobre 😅 😅

lenkamt
26. feb 2009

ja vypínam z elektriky na pol dňa, potom je všetko opravené 😀 pred 3rokmi sa nám pokazila telka tak sme kúpili novú, stará šla do pivnice, minulý rok sme ju odviezli do opravy a oprávar tvrdí že je v poriadku 😀 asi si len potrebovala odýchnuť 😀

letuskah
26. feb 2009

leni to zacnem aj ja asi praktizovat 😀

mmem_
26. feb 2009

ahojte dakujeme za pochvaly;) este nejake pridam,len sa mi nechce vyberat ;)

Peta: ja sa na ten next chystam uz 2 tydne 😀 😀

mimi07- ja mam tiez taku nalepku s autickom, bielu, vtedy boli len biele,ale mne sa aj hodi lebo mam sive auto, ja tam mam napisane len Simko, nejak som to pokaslala ked som to objednavala ale nakoniec som aj spokojna

slavena _ nech boliestka skoro prejde

bilu- no nadcha je neprijemna

a ste ma odignorovali ako najdem tie zvierata na tom FB? aspon ktora sekcia ??

a na zajtra este mam zemlovku a urobim fazulovicu

a sobota bude segedin nech nie som vynimkou 😀 😀 😀

nedela este neviem

mmem_
26. feb 2009

letu a tebe vzdy zabudnem pochvalit maleho princa ;)

letuskah
26. feb 2009

mmem ze si mi dieta pochvalila tak ti poviem ze tie zvery su super pets ale netusim uz ako som ich nasla, da sa aj tak ze ti niekto zo znamych posle pozvanku

maji4
26. feb 2009

Ahojte tak dieťa mi už hají 😵 😵 dnes sa zasa lúčila so všetkým na čo si spomenula 😵 zlatá bola ale trvalo to dlho 😔
nevadí čaká nás aj horšie 😅 😅

Peti mima bici je zlaté aj ja to musím Lilianku naučiť aspoň si s nou pocvičím 😵 😵 😵

Lenka to s tou telkom si ma dostala 😀 😀 😀

Bilu super ,že si si tak dobre nakúpila aspon mám tip kam pôjdeme cez víkend 😉 😉 možno 🤐 😔

mmem dík za tip aj ja urobím zajtra fazulovú polievku 😉 😉

Slavena bože chudatko a aj ste boli na pohotovosti???

maji4
26. feb 2009

meg aj my pozerávame kapuru a tiež sa Lilianka pri nej vykrúca 😵 😵 😵
meg a aj auto robí mnam mnam supeeer 😀 😀 😀

maji4
26. feb 2009

Peti oboje nohavíc sú suprové ja by som si nevedela vybrať 😎

maji4
26. feb 2009

Peti a Let taks a môžme na jeden den dohodnúť a môžme sa tam stretnúť 😉 😉 ani môj muž nemá rád také masovky ale čo neurobí pre mna a Lili 😎 😎 ked musíš tak musíš 😉 😉