Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
28. aug 2009

Letu - gratulujeme, a aká trojkolka, klasika s pedálmi v strede? ja som takú obzerala v alltoys a že 1700sk ☹

mima07
28. aug 2009

caute
bilu mozes dat aj ovsene vlocky
let kubko je sikulka
tak k mojmu tajomstvu cast ste uz odhalili a zvysok mam cas do stredy ako som pisala 😀 😀 😀

letuskah
28. aug 2009

mima ides do prace? a do stredy mam cakat na dalsie? vies ze zeny na materskej su mierne osprostene (ja teda dost) a zabudaju, do stredy uz nebudeme vediet co bola prva cast 😀

leni praveze s pedalmi v predu a mu to islo a aj dociahol nohami, co on doteraz nedociahol na ziadnej ani na bycikli, musim sa opytat zenskej kde ju kupili

mima07
28. aug 2009

let nepoviem ktora odpoved bola spravna 😀

lenkamt
28. aug 2009

Mima - 😕 tak nechápem. mne práveže vychádza to dievčatko 😀 + chlapček 😀 alebo čo je tá druhá časť, no a 0,5 fakt neviem 😀

Letu - tak to je ozaj šikovný, pedále v predu sú náročné 😉

Bilu - zatiaľ sa mi pozdáva toto:
http://www.ubytujsa.sk/sk/ubytovanie/besenova/a...

letuskah
28. aug 2009

takato si ty c c c 😀

letuskah
28. aug 2009

praca na pol uvazku kym sa narodi dievcatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maji4
28. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂

Let to si vystihla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
28. aug 2009

Ahojte,

stále to točíte okolo mimušky a ona nie a nie to prezradiť 😠

bilu vyskúšaj tento kolačik, mojim chlapom veľmi chutí:

5 vajec,
25dkg polohrubá múka,
25dkg mletý cukor,
1 dcl oleja,1dcl vody,1 prášok do pečiva,2lyžičky kakaa..
Všetko zmiešať dať na vymastený plech a na surové cesto vylejeme puding.
Puding-1l mlieka,2 zlaté klasy,1vanilka,2 lyžice cukru kryštálového.
Dáme upiecť ..Po upečení na horúci koláč natrieme 3 pochúťkové smotany zmiešané s 2 lyžicami cukru..Posypeme škoricou

Ja som miesto škorice postruhala čokoládu.
Po vychladnutí dať do chladničky, najlepší je vychladený.

Dobrú chuť

Lenka super fotky
😉

letuskah
28. aug 2009

baby ste tu riesili minule dake flaky, ja som nasla kubkovi na tricku, daco jedol a je cele zaplieskane, uz som to prala so vsetkym, namacala s vanishom, preprala s jadrovym myslom, tri razy prala a furt to tam je, a teraz som to objavila na druhom trricku, obe su super, dobre sa mu nosia tak mi je luto ich vyhodit, co na to este mam skusit??????

maji4
28. aug 2009

let ja ked mám takéto flaky a nejdu mi dole tak dám na to to žlčkové mydlo a tým mi to vždy zíde no ale možno kedže už so ti viac x prala tak to je už prané a už ti to možno ani nezíde 😔

letuskah
28. aug 2009

maji ved take mydlo som skusila, ale asi je to uz ozaj zaprate do toho ☹ a take pekne tricka to boli 😔

maji4
28. aug 2009

☹ tak potom už neviem ☹

bilushka
28. aug 2009

Nikus, ten tvoj kolac co si hodila som uz robila a je fantasticky!!!
Len "nakladny" alebo ako to mam pomenovat 😀
Ja som chcela taky ranny kolac ako predavaju v obchode-ze mramorovy kolac vo forme na srnci chrbat a pod. minule som taky kupila v Bille obycajne bublaninove cesto, polka zafarbena kakaom a 3 eura to stalo ci kolko, tak som si povedala, ze to mozem aj upiect doma nabuduce za tu cenu a tu zlyhava cast mojho planu, kedze ako som pisala nemam chut na pernik, bublaninu ani babovku 😀

Mima, ako si myslela, ze mam dat ovsene vlocky-namiesto kelimku mletych orechov? 😕
A priznaj sa uz konecne k tomu dievcatku co cakas 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ja sa na temu flaky uz nezapajam 😠
Z tych gati, co som ich riesila dva tyzdne mam uz totiz bermudy 😠
Mne nikdy nezabralo nic, ani Vanish, Lanza mydlo este chvalia, Perex, sprej na skvrny...
Este trosku mi skvrny zisli takymi babskymi receptami skor ako dat na to sol, sodu bikarbonu, ocot-podla toho, aka je to skvrna.

bilushka
28. aug 2009

Leni, teda to si vyborne nasla a za 1200 pre dve osoby si myslim ze uz lepsie ani nenajdes a moderne, aj na dvore ihrisko pre deti...super!

letuskah
28. aug 2009

bilu a ja ze ti navrhnem babovku 😀
no ty si aspon bermudy spravila ale co ja urobim z tricka ktore je v predu totalne zaflakovane 😕 som smutna ☹ ☹ ☹ ☹

mima07
28. aug 2009

bilu ano

bilushka
28. aug 2009

pomlete?

bilushka
28. aug 2009

Letu, ak su to biele tricka, tak to daj Savom vyzrat...
Skvrny od ovocia by mali ist dole v namocenom studenom mlieku, lenze ked uz to mas zaprate, tak ti uz asi fakt na to nic nepomoze, mozno ti baby v tomto poradia viac, alebo vyskusaj este to Jaso odstranovac skvrn, to Ret spominala, ze jej zabera...

A nebud smutna, uz ide jesen, tak tricka uz nebude nosit a do buduceho leta z nich vyrastie 😉

lejla77
28. aug 2009

Pekny vikend vsetkym.
Kocky, drzte nam palce - v pondelok nastupujeme do novych jasli.

bilushka
28. aug 2009

Lejla, uz mas vikend? 😉 🙂
Ako ste sa rozlucili s Kralovstvom, predpokladam, ze od teba cokolady a kavy nedostali 😀 😀 😀 😀

mima07
28. aug 2009

bilu mozes aj pomliet

letuskah
28. aug 2009

bilu oranzove a bledomodre, ale svagrina poradila batikovat, tak ich mozno pofrkam savom z rozprasovaca, uz je to aj tak jedno, ano jedina moja nadej je jesen 😔

lejla budeme drzat vsetky prsty a palce, nech to Stankovi ide to zvykanie si a neboj teraz je uz o daco vacsi ako bol ked siel prvy raz do jasiel tak uz aj inak bude reagovat 😉

bilushka
28. aug 2009

Mimus dik, tak spravim ten co som sem hodila len tam nahadzem este aj hrozienka a kusky zajacov z Velkej noci, my este stale mame doma 🤐

mima07
28. aug 2009

bilu ja mam mozno aj z predminuleho roka zajace
a pod kuk na skype

lejla77
28. aug 2009

bilu:
koncim o 14.00 v praci - utekam pre tortu - zajtra mame 2 roky a potom pre maleho do jasli. A mozu zabudnut - ta dobra ucka ma dovolenku, takze nikomu nic. Ved ledva pozdravia tie knedle. A cakam, ze tam budem mat fakturu na pokutu...

lejla77
28. aug 2009

letu:
aj ja dufam ... a som strasne rada, ze ideme prec odtial. Je to tam hruza. A minule mi este ucka hovorila, ze okrem obeda ani nejedia deti z taniera... aby ich nemuseli umyvat... ze im to davaju ako psovi. 😔 Uzasne...

baileysa
28. aug 2009

ahojte,

leni, besenova super 😵 😵 ja sa hanbim, ale este som tam nebola, aj kd to mame tuto pod nosom, ale na obranu uvadzam, ze gretka uz bola 😀 to ubytko, ten lipt. michal je blizucko pri besenke 😉
a to mozme dat rovno stretko vo ville betule 😵

letush, na skvrny ti nic neviem poradit, ja davam iba vanish, a ked nevyjde, tak mam smolu, alebo zanesiem maminke... a ona na to mi vzdy povie, ze mam dat codi, ale to som este nedavala 😅

mne sa hrozne paci, ze bude mima pracovat na pol uvazku, kym sa jej narodi dievcatko 😀 😀 😀 to je 1,5 novinky, tak sa este asi aj prestahuju, nie? 😕 😀 😀 😀

baileysa
28. aug 2009

a samozrejme, ze mam kupony na sunar, takze zuzi, je to vybavene, posli mi do ip adresu 😉

baileysa
28. aug 2009

a zajtra ideme na kremnicke gagy, ja sa hrozitansky tesim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵