Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
26. feb 2009

teda moj to pre mna neurobi ale sak autobusy chodia a samu s deckom ma tam hadam pustia 😀

maji4
26. feb 2009

inač to vychádza na piatok sobota a nedela tak by sme sa mohli dohodnúť na ten piatok doobeda čo vy na to???

letuskah
26. feb 2009

maji kludne hocikedy, dlhodobo nemam nic na plane takze sa prisposobim

letuskah
26. feb 2009

ale ked v piatok tak bez chlapov nie ci je dake volno?

maji4
26. feb 2009

let jasné bez chlpov 😉 😉

maji4
26. feb 2009

chlapov-chlpov 😅 😅 😅 😀 😀 😀

lenkamt
26. feb 2009

idem prekaziť túto stranu so sériou modelkovských fotiek 😀

baby naše sú tento týždeň strašné zlé, revú, revú, revú, akurát včera boli dobré 😕 asi si sem nasťahujem Bailey s Grétkou 😅

ale dnes konečne prišiel ocko, tak ich mal na krku + s nimi pôjde spať 😀

letuskah
26. feb 2009

maji 😀 😀 😀

maji4
26. feb 2009

lenka ty si zlatá 😀 😀 😅 😅 cmuk 😵 😵

Leni a to už chodí na týždňovky???nemal až od marca???či mi niečo ušlo???

lenkamt
26. feb 2009

nie, on bol na tom cvičení od pondelka.
do tn má ísť od júla - ale stále sa nevie či hej , či čo 😝

inak baby my budeme mať féééééééééééééést veľký preplatok na dani 😕 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

lenkamt
26. feb 2009

v takejto verzii kočíka, len v modrej farbe som vozila sexicu:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
😀 😀 😀 😀

ona 20kg ja 20kg a 6ročný rozdiel 😀 😀 😀

maji4
26. feb 2009

Leni to už ani neni pravda aké to niekedy bolo .....moja mama len zalamuje rukami ,že chvála bohu ,že existujúci papierové plienky...

Leni no vidíš aký kg rozdiel a aká je teraz sexica 😅 😉

maji4
26. feb 2009

Lenka aj tak ste mali módnu špičku lebo my sme s okienkom nemali 😅 😅

maji4
26. feb 2009

tieto kolesá sa mi páčia tie by sa mi teraz zišli v tej člapkanici a v snehu 😅 😅

lenkamt
26. feb 2009

idem na panelák, píšte ráno ma čaká káva s koláčikom čo nezjedla Baileyska 😀

maji4
26. feb 2009

leni ordinácia ide!!

maji4
26. feb 2009

no vidím ,že všetky kukáte ordináciu 😖 😖

baileysa
26. feb 2009

ahojteeeeee,

som sama doma, tasler siel chlastat, tak mam je pocitac, tak mozem do noci zavislacit 😎 😀

nahodou tie liberty boli dobre kociky 😀 to nie tieto moderne vanicky, sak to uz od mala deti uci, nech su chude 😀

ja som dnes mala pracovny den, najskor sme schodzovali v mc, teda az dnes sa mi hlava zatocila z toho, ze co vsetko treba 😔 asi si stojim na kabli, dnes na mna dolahli "papierovacky" 😔 ale neva, ideme dalej 😅

mimi, dufam, ze adamko bude zdravucky 🙂

lenka, ja sa ku vam kludne nastahujem, sak moje dieta u vas jedlo, pilo, fontanku nosilo, a este ani nemrncalo...
dojdete ten buduci tyzden? 🙂 a kolacik, ze som ti nechala, som robila vsetko preto, aby som co najviac pojedla 😅 😅

idem este kuknut, ze co som chcela 😅 😅

baileysa
26. feb 2009

slavenas, ten uraz ☹ uz sa teda vselico nasim detom prihodi, ale sa im aj vsetko rychlo zahoji...

no gretka bola vcera komplet oblecena z vypredajov, takze dokopy asi 10 eur aj s topankami 😀 to ma bavi 😀

baileysa
26. feb 2009

mmem, ja ti zvieratka na fb neporadim, ja nemam 😉

meg, korytnacka zdochla z nevysvetlitelnych dovodov, som mala suchozemsku, som dostala od taslera este za slobodna, a oni v zime maju tak divne, ze mozu aj neviem kolko mesiacov spat, tak nas tadeas takto nejako spal, a v den, ked som zistila, ze som tehotna, sme zistili, ze nezije 😔 potom som niekde citala, ze mozu mat nejake choroby, co su nebezpecne pre tehotne, tak som si povedala, ze vsetko to bolo, ako to malo byt 😔 ale je mi luto, ze ho uz nemame...

baileysa
26. feb 2009

mmem, pekne fotky zo stretka, to je sranda, aki su obidvaja vlasaci 😵 a celkom sa mi zda, ze sa na seba aj podobaju 😉
a na tej fotke first kiss, nevyzera simon, ze by sa mu to dako pacilo 😀 musime ich dat dokopy s gretkou 😀

letuskah
26. feb 2009

baby zhresila som nekukala som ordinaciu ale capri na stv 😀 hanbim sa 😀

a tie kociky boli super, ten nas ma sice bombove kolesa do tejto kase ale ja mam uz bolave ruky aj nohy a to kazdy krat ked idem s kocikom von dakujem matke prirode ze minuly rok nebola takato zima lebo s PP by som sa nedostala ani pred barak 😝

letuskah
26. feb 2009

ale asi som prechladla lebo vzdy sa spotim kym dotlacim kocar do toho kopca ku nam a boli ma hrdlo, myslite ze som infekcna? nechcela by som aby to Kubko nejako dostal a zase rusku nosit sa mi zda uchylne 😕

lenkamt
27. feb 2009

ahojte...
my sme hore od 5.55 😝 to zas bude dopoludnie 😝

Maji - ja som do 20.10 čakala na jojke na panelák 😀 mi nezaplo že je štvrtok 😀 potom mi došlo a prepla som na ordináciu 😀

Bailey - utorok vyzerá nádejne na 90%, Ivka už má 40 strán takže ju zlomím 😀

a už mrnčia 😖

lenkamt
27. feb 2009

no a u nás sneží - vločky asi 1cm priemer 😝 ale už cítiť oteplenie, je to také hnusné mokré sneženie 😝 tiež už ten sneh mohol vydržať aspoň budúci týždeň keď má Verča prázdniny 😅 hlásia +10 /čo som rada/ ale u nás to znamená pršanie a veľmi mokro 😝

mmem_
27. feb 2009

ahojte no my dnes 6.30 taz pohoda 😀 😀 😀

no a zase zacal kaslat tak neviem ci budeme kazde 2 tyzdne chori 😢 😢 😢 neviete poradit nieco aby som to vcas zachytila,nech sa to zase nerozbehne a posledny krat ;( uz do neho tlacim imunoglukan aj cibulu som uz pripravila.
mna porazi

a facebook som vzdala ja tam nic take nemam ze petit

bayli, lenkamt: ja nejak zabudam krasne fotky a este krajsie male kocky

bayil;) no bol z toho dost prekvapeny 😀 😀 😀 hlavne ked mu davala tak dlho pusu az sa zvalil dozadu 😀 😀 😀 , hodim sem aj tu fotku len musim upravit bo nech sem nedavam cudzie decka,lebo to je taka skupinova foto

lenkamt
27. feb 2009

Mmem - tak si ťa idem nájsť a pridám si ťa do priateľov 😉 potom ti pošlem pozvánku na zviera 😉

zuzana76
autor
27. feb 2009

ahojteeee

idem malemu pustit S tebou mne bavi svet, nech sa mozem v klude naranjkovat 😀

lenkamt
27. feb 2009

Moni , potvrď si ma, pošlem ti zviera 😀