Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
23. sep 2009

mish podľa mna pomaličky už aj môžeš tašku pripraviť.

mishelin
23. sep 2009

slavenas ved som si tak teraz uvedomila,ze ja kym tam vsetko naplnim co tam ma byt prejde aj mesiac 😅 ved pre seba nemam este nic,ani take vacsie nohavicky pruipravene,ani ziadne hygoenicke potreby,no veru kym sa ja ktomu dokopem este mi bude aj naponahlo...

presne aj pri malom tak bolo ze najprv mam cas a potm mi veci chybali chodila som dokupovat do lekarne,teda ja nie ale posielala som sesetricky a tak somrali po mne 😅

peta28
23. sep 2009

Mish ten Box prix vyzera ze zatial maju len vsetko letne

peta28
23. sep 2009

Dnes mi prislo toto auticko a stolicka na stolicku:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5562305

Je to kraaasne a za tu cenu sa ani neoplati sijaci stroj vyberat.
😀 😀 😀

lenkamt
23. sep 2009

som dlho rozmýšľala čo je stolička na stoličku 😀

Mish - ty si inak akčná, takto prestupovať by som nešla ani keby som bola netehu a sama s kabelkou 😅 😀

Slávka mne to z bonprixu prišlo za 2 týždne, veľmi sa mi to pozdáva 😉

lenkamt
23. sep 2009

Miška - tašku si zbaľ budúci týždeň 😉

Paťkovi by som kúpila takéto niečo:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6694501

+ nejakú bundičku:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6694501

a máš ho vybaveného za pár éčiek 😉

lenkamt
23. sep 2009

a kuknite si toto, či niektorá niečo nechcete:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6705592

peta28
23. sep 2009

kvietok na stolicku.. pisem fakt ako madar, ale to preto lebo robim 100 veci naraz a este ma aj svokra zas nasrala, som jej volala lebo musim napisat splnomocnenie do jasli na podla cisla obcianskych preukazov a teda ze ked uz to pisem ze ju tam dohodim a ozvala sa mi do telefonu ako keby bola uz jednou nohol v hrobe a nasrata ze ona ju vyberat nebude, tak sa tesim..

peta28
23. sep 2009

Tak vam oznamujem ze mi prisli prachy z Kralovstva, vcera to asi zabralo ze jej muz znova vynadal.. 😀 Idem ich hned vybrat

lenkamt
23. sep 2009

😝 😝 😝 to čo sú za ženy tie naše svokry???? 😕 😝 sme museli byť riadne svine v minulom živote, že sme si toto zaslúžili 😝 😀

lejla77
23. sep 2009

peta:
😠 no uzasna je 😠 Povedz muzovi, nech si to s nou vybavi. 🤐

lejla77
23. sep 2009

peta:
Hura 😵 a kolko ti poslali, dobre ti to vyuctovali?

letuskah
23. sep 2009

caute
peti tak teda gratulujem k vratenym prachom, to su ine hovada...

mish teda ina akcacka si ty 😕 klobuk dole. tasku si pomaly chystaj, ja som ju sice nachystala asi mesiac pred terminom a este dobre lebo 2 tyzdne na to ma brali s tlakom a o par dni bol kubko na svete a muz mi ani len nocne kosele nebol schopny oprat kym som lezala este tehu a to est keby som mu dala balit celu tasku tak sodoma

letuskah
23. sep 2009

je mi zle, dostala som mrchanu a boli ma hlava strasidelne, som si dnes nakupila v lekarni narkotika aby som prezila 😝 😝 😝

maji4
23. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂
Petina svokra je dobrá krava 😠 😠 😠

Mish no klobuk dole ja by som sa tiež nikde neterigala a vôbec nie s bruchom a prečo si vlastne nešla autom??

Peti no konečne ti tie peniaze vrátili 🙂 🙂

A vianočné darčeky ja tiež ešte nemám ani potuchy čo komu... 😖 😖

Let takže dnes o 17-tej 😵 😵

lenkamt
23. sep 2009

ja mám stále jesennú únavu, stále nemám ožehlené, takže si o 16 idem odýchnuť na to rodičko 😅

ivku zase niekam nezobrali, tak ju asi idem nahovárať na materskú 😀 žeby nám bolo cez leto veselšie 😀

maji4
23. sep 2009

Peti tie podsedáky sú fakt krááásne

maji4
23. sep 2009

Let dnes žiadne lieky nepapaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

letuskah
23. sep 2009

leni ja uz mam ozehlene ale dalsie dve pracky sa na mna skeria 😝

peti podsedaky su pekne ale mne sa teda moc neosvedcili, zatial si na to kubko nevie poriadne sadnut, ale dobra inspiracia, mne sa stroj oplati vyberat kedze mam horu vseliajkych zbytkov latok 😉

maji jasne o 17 som tam ako na koni aj keby mali traktory padat

a vianocne darceky ja tiez este nemam paru, mne este neskoncilo leto, jesen v nedohladne takze vianoce neriesim

letuskah
23. sep 2009

maji neboj teraz som si dala a uz si nedam, budes si drzat cisty zaludok 😀 😀 😀

letuskah
23. sep 2009

budem 😀

maji4
23. sep 2009

let OK 😅 😅

retaux
23. sep 2009

Ahojte!
Ja som na tom s darčekmi rovnako ako Letu 😅 Jasné, že potom sa budem naháňať, aj keď zvyknem kupovať dosť zavčasu, vždy mi ešte niečo aj chýba a tak behám aj na poslednú chvíľu po obchodoch 🙄

U nás Lucka vždy najskôr hodí podsedák na zem a až potom si sadne na stoličku 😀

Ja som Lucke objednávala ešte na jar z Bonprixu nohavice č. 92/98, ale keďže ja mám doma malého trpaslíka, tak jej budú na budúcu jar snáď dobré 😀

retaux
23. sep 2009

Včera mali u nás v Lidli krásne oteplovačky aj s vetrovkami pre dievčatká, akurát najmenšie č. 98/104 a to by sa v tom Lucka akurát utopila 😒

letuskah
23. sep 2009

mala by na rok 😉

retaux
23. sep 2009

Pozerala som tu miminkovské veci 😵 Ani nie sú drahé.
http://www.kojenecke.eu/zbozi/

zuzana76
autor
23. sep 2009

ahojteee

uz sme doma

bola som sa pytat aj na skolku, tak zapis bude vo februari a treba sa tam ponahlat, lebo potom uz nebudu miesta, no fasa

slavenas
23. sep 2009

zuzi to vážne s tou skolkou? Tak to bude zaujímavé , lebo ja ešte ani neviem či budem mať robotu , to si už asi tiež musím pomaly hľadať.

zuzana76
autor
23. sep 2009

slavka, veru ano, robotu aj skolku