Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
10. okt 2009

maji 😀 moj aspon nemrzol, ale uz to predychal 😀

ja som mala potom 48 a potom 50 pred otehotnenim, tehotna som pribrala na 64 kg , ked som porodila, tak asi polroka som vyzerala dobre - teda okolo 53 kg a potom som zase schudla na 47- 48 kg, uz mi zase vsetko padalo a necitila som sa dobre, ale ako som odstavila patka som hned nabrala na 50 a teraz mam 52-53 kg ako kedy

zuzana76
autor
10. okt 2009

idem spat, dobruu noc

maji4
10. okt 2009

No už ho mám doma ...a ako som hovorila nadávala ,že zmrzol 😅 🤐

Zuzi dobrú noc 😉

peta28
11. okt 2009

Baby zazrak moj muz zobral malu von pustat si sarkana.. tak rychlo idem upratovat. Chcela som upect kolac, kupili sme v ikei take formy v tvare konika.. ale ani jedno vajce v chladnicke.. tak som ich poslala este do obchodu.

Leni boticky su krasne, sranda, elb otie prve ruzove ma timka presne take iste teraz na jesen ale bez kozusinky, kupili sme ich v tej Protetike este s 30 % zlavou. A tie snehule krasne, ale biele??? mozno akurat tak do kocika, aspon pre nas.

Maji ake mali to cislo na Zahtrasnickej z tych ciziem? Ak 25 tak tam hned zajtra nabehnem.. ale napisala s len 2tky..

letuskah
11. okt 2009

caute
zuzi my sme boli vcera v avione!!!! a potom v auparku lebo som zhanala pre neter darcek na narodky
a chcela som pozriet Kubkovi topanky na zimu a dake prechodne a ako sme vosli do obuvy akejkolvek hned rev ze on nechce, tak som sa na to vykaslala pritom vselico mali 😠

peta28
12. okt 2009

Jaj zas tu strasim.. hrozne pocasie, asi spite .. celkom zavidiim

zuzana76
autor
12. okt 2009

ahojteee

letu, no skoda, ale asi ste boli v inom case ako my, my sme tam prisli o 13.00 a o 16.00 sme odchadzali

my sme vstali o 8.30 a ja by som bola este tak spala

no, aspon zacnem varit

inak ja som nakoniec cely vikend vobec nic nevarila - patko bol u svokrovcov a my sme sa v sobotu prestravovali v MC Donalde 😀 a v nedelu sme boli pozvani k svokrovcom na obed, tak ten gulas idem varit dnes konecne, uz si nan chutim

Inak boli sme v MC Donalde na Roznavskej, tusim tak sa vola ta ulica a objednali sme si ten Ladovy caj k menu, no a ta zbrnda co anm dali, bola asi 3x zriedena, takze to nemali takmer ani farbu, ani chut caju, no ako keby som ladovu vodu pila, fakticky, este muz mi vravi,ze to je nejaky hnusny caj, to co nam dali , no a ja som mu najskor neverila,ze to je cely on, vsetko musi kritizovat, ale ked som ochutnala, tak naozaj mal pravdu, tak si davajte bacha, lebo asi pancuju uz aj ladovy caj 😀 , tak som pekne krasne vzala moj caj / muz ten svoj vypil / a este nedopity, ochutnala som len par glgov, som ho vzala tej brigadnicke v MC Donald,ze to sa neda pit a ze asi je to zriedene, nic nepovedala, len ze samozrejme , dam vam novy caj, takze asi vedela o tom,ze ten caj riedia a bez problemov, mi dala druhy caj a to malo na vrchu nromalne aj penu, a aj chut bola ina

katika1
12. okt 2009

ahojte 🙂
my sme boli v Lc, tak som vytešená 🙂
bola som poslať balíky na pošte pred chvílou a tak som zmokla 😠 hnusné počasie!!!!!!!
ja chcem leto! 😔

peta28
12. okt 2009

Kati kolko si ich este posielala?? 😀 😀 😀 ja ze uz som bola posladna 😀 😀

lejla77
12. okt 2009

Ahojte 🙂

mimi:
cizmicky su perfektne 🙂

peta:
bunda pekna, ale sa mi zda dost svetla. Ja uz radsej idem do tmavsich farieb, lebo hned mame vsetko spinave.

A ja by som tej hajzelbabe urcite vynadala, ticho u mna nehrozi.
😝

lejla77
12. okt 2009

Stankovi sa prediera stolicka, tak asi aj z toho je taky besny. Uz ma kusok vonku na pravej strane dole. Dnes isiel do jasli - este trochu kasle, ale to je tak 4-5 x denne. Inac mu nic nie je.

katika1
12. okt 2009

peťa nebola neboj 😀

baby toto je peckaaa 😀

https://www.youtube.com/watch?v=_PHnRIn74Ag
peta28
12. okt 2009

Lejla ja som nakoniec vyhrabala bund z minuoleho raka a next 86 je nam akurat. Oteplovacky 92 co nam boli minuly rok obrovske su super, len dokelu nechcem aby bola ako papagaj.. cervene oteplovacky, ruzova bunda, fialova ciapka.. musim nejako doriesit nas zimny outfit.
Ja na dievcatkach nemam rada tmave fatby, ked zaspini tak je to uz jedno ci je svetla alebo tmava, flaky od caju alebo od jedla vidno na vsetkom. Bielu urcite nie, ale ruzova , cervena , fialova, zlta aj zelena .. su ok. Skocime aj do Heinburgu v sobotu a uvidime.

lenkamt
12. okt 2009

ahojte 🙂

Peti - máš ty pravdu biele necem 😀 počkám na ružové v deichmane 😀

naša Lucka je záhadne chorá či ako to nazvať, najprv ten akože mumps, min. týždeň vysoká sedimentácia a teraz cez víkend jej 2x vystúpila teplota nad 38C , tak som šla k dr. crp bolo nízke a ani dr. nevie z čoho by to mohlo byť, lebo zuby nevidno 😖 zajtra mám ešte doniesť moč.

mimi.k
12. okt 2009

Ahojte,

tak vám žienky ďakujem za povzbudenia...ale!!! Bojím sa to sem napísať, aby sa to nezmenilo, ale on sa od včera začal pýtať...ani kvapka v plienke. Ani v noci nič nebolo...to ale nechápem, lebo sa nám to ešte nestalo nikdy-nikdy a hlavne, keď včera večer pil pred spaním mlieko. Ciká len do nočníka, neviem, či by sa aj niekam inam...a ešte nekakal, tak to tiež neviem, či by sa do nočníka...veľmi sa z toho teším, aj keď som trošku v šoku, pravdupovediac.... 🤐

Lenka, tak to je zvláštne...a nemôže mať len oslabenú imunitu, že ju napr. prefúklo a ešte nebola celkom fit po tých ATB?....

Zuzka, my sme v MC Donalde už viackrát reklamovali nápoj...napr. Cola bola bez bublieniek a pod. 😅 ale vždy vymenili...aj keď oni skúšajú, lebo raz nám normálne takúto Colu predali, a keď ju išiel mm reklamovať, tak mu povedali, že sa im pokazil stroj na bublinky, že nech si vyberie iný nápoj...ale on im vtedy povedal, čo si o tom myslí... 😉

Peti, ja tiež stále periem, či tmavé, alebo svetlé, každopádne, bundy treba mať aj tak dve na zimu...mne sa tá guličková straaašne páči 😵

mimi.k
12. okt 2009

A v sobotu nám priviezli vaňu, batérie a všetko do kúpeľne, wc a sprcháča...tak sa teším, možno už v sobotu nám to začnú obkladať 🙂

lenkamt
12. okt 2009

Majka - no vidíš 😵

neviem, čo jej je, lebo inak je veselá, pekne papá aj spí, proste zdravé dieťa 😨

už musím prísť na exkurziu do domčeka 😵 vtierka 😀

lenkamt
12. okt 2009
mimi.k
12. okt 2009

Lenka, príď, len už to vyzerá celkom ok, aj keď len biele steny zatiaľ a trčiace káble na lampy, ale niekde sú už aj žiarovky 😀
Ale...čakali sme stále na tieto obklady, keď to obložia, hneď dáme aj podlahy všade a môžem nakúpiť papuče pre hostí 😀 😵
Doteraz ma to až tak nebavilo, ale teraz už by mi stačilo len dať nejaký balík peňazí a presne by som vedela, čo s ním urobím 😀

Kuchyňa sa už robí, korpus už je hotový, len sa čaká na dvierka, ale to je len dobre, lebo najskôr musí byť podlaha...

A tento týždeň musíme vybrať farbu fasády...a to je teda rozhodnutie...asi si nakreslím domček a budem ho pastelkami maľovať... 😅

mimi.k
12. okt 2009

Lenka, tak asi zasa hneď prejdeme z leta do zimy...

katika1
12. okt 2009

maji super 😉
leni 😝 super 🙄

mimi.k
12. okt 2009

Potrebujem kúpiť Adamkovi plavky 😎 neviete kde majú v tomto ročnom období? Lebo min. nedeľu sme sa boli kúpať v Senci a mm zobral Adamka do chlapských spŕch a od samej radosti mu tam zabudol plavky..tak nemáme...

A ešte potrebujem tenké roláčiky zo dva...neviete kde majú?

bilushka
12. okt 2009

Ahojte,
Peti, idem kuk tych Poliakov 😉

Teraz som si zapla pocitac, lebo od rana sme boli v tom nasom MC na cviceni a potom som zehlila a upratovala vsetky tie bundy a cizmy, co som doniesla od nasich, kedze tento tyzden ma byt brutalka, my o dva tyzdne ideme do Jasnej, to si mam akoze aj sanky rovno nachystat???

Mimi, no ja nechapem 😨

Leni a s tebou tiez nie 😨
Prave som cez vikend citala jednu brozurku o detskych zuboch a tam bol ako najvacsi mytus uvedeny, ze matky pripisuju zvysenu teplotu rastu zubov a ze je to hlupost, ze sa vzdy jedna o ine ochorenie a so zubami to nema nic spolocne, len potom nech mi mlady ambiciozny doktor co to napisal vysvetli, preco sme mz vsetky zuby osoplili a okaslali a niekedy az ovracali ako kaslal 😕

Domcek chcem aj ja vidiet 😉 😀

Zuzi, Kati, Leni-zosumarizujte si tu kabelkovu objednavku, my s Petou uz cakame iba na vas 😉

katika1
12. okt 2009

mimi ja som fasádu nevedela vybrať a ked som už mala predstavu, nevedeli sme trafiť farbu podla tých mini vzoriek 🙄
ale mnakoniec sa podarilo 😀

mimi možno v tescu majú ešte plavky

a roláky ti možem kuknuť aj tu u susedov ak chceš 🙂 neviem či majú, ale opýtam sa 🙂

lenkamt
12. okt 2009

ja kabelky teraz ee, lebo nejsou prachy 😅 ja až na jar 😅

Bilu - tiež nerada pripisujem teplotu zubom, ale ja som pri jedinej mojej osmičke tiež teplotovala a trpela 😅

a si moja fb kamoška pre dnešný deň 😀 😀 😀 😀 😀

mimi.k
12. okt 2009

Jani, veď mne to už napadlo, že keď pôjdete do tej Jasnej, že by ste mohli ísť cez ZA 😉

bilushka
12. okt 2009

Katulik, a co tie bodynka, este ich nemaju?

lenkamt
12. okt 2009

akože žehlím hej? 😀 ale písala som do nemecka nejaké dopyty tak čakám na odpoveď 😀 fest som dôležitá 😀

a Verča sa nakoniec po nerozhodnom víkende rozhodla že ide do tej prahy, 3dni , 4*hotel, plná penzia, zoo, orloj, hrad a všetko , to by bola škoda nevidieť, a zadara 😀

bilushka
12. okt 2009

Leni, vsimla som si 😀 😀 😀 😀

Mimi, ale my tam ideme uz v stredu na obed....ved to som si dala do dlhodobych planov vas prist kuknut do Rosiny, skor to vidim na leto, alebo ked bude teplejsie 😉