Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
2. mar 2009

nikto?????? 😲 😲 😲 😲

maji4
2. mar 2009

Ahojte

Leni hej ak to je laryngitída tak len kaciový sirup , zvýšenú polohu a vlhko pri spaní.
A aké má soplíky biele???

A ak by si počula taký štekavý doslova štekavý kašeľ tak to je ono treba dieťa len upokojovať nech nepalče a vystrčiť do okna ale to vieš 😉

letuskah
2. mar 2009

caute
tak ja som uz totalny kripel, nie len ze cez nadchu a hrdlo nevnimam svet este ma aj dnes seklo v krizoch, zatial je to take ze jeden zly pohyb a som nehybna, mna uz len na cintorin odviezt...

leni zajtra mame na obed lievance, vdaka za recept
ja by som tiez uz cizmicky nekupovala, mame jedny take topanocky teplejsie a do tyxch by som dala hrubsiu ponozku keby bolo treba

leni tvoje babizne strkaju do sandalok nohy a moj chlap ruky 😕

lenkamt
2. mar 2009

Maji -dík, sople má iba keď plače také normálka priesvitné, ale ten kašeľ pri plači vyzerá na laryngitídu 😖 zajtra pôjdem k dr. inak ona skoro stále spí 😨 😔
idem si k nej ľahnúť, držte palce nech v noci neutekáme na pohotovosť 😖

maji4
2. mar 2009

Leni držím palce 😉 a dobrú noc 🙂

letuskah
2. mar 2009

leni my sme mali tiez taky stekavy kasel ale on aj sipel pri dychani, budem drzat palce necho to prezijete bez ujmy a zajtra urcite k mudrej

maji4
2. mar 2009

let bože a s tebou je čo ty to seknutie máš nejako často 😔

letuskah
2. mar 2009

ja som chronta chrontava 😝

mimi.k
2. mar 2009

Ahojte,

prišla som na chvíľu pozrieť. Prečítané už mám 😉

Všetkým chorúšikom prajeme skoré uzdravenie. U nás to tiež nakoniec tak vyzerá, že tie horúčky pred 3 týždňami a aj min. týždeň boli z očákov 😒 Prešlo to samo, ale u Dr. som bola, nech ho aspoň popočúva a všetko bolo ok. Povedala síce, že teraz sú aj takéto chrípky, tak kázala dávať len Nurofen, keď je horúčka, inak nič. Teraz síce zasa soplí, ale to pre zmenu dostal odo mňa...a noci sú tiež dosť zlé. Ale hlavne preto, že nechce skoro nič jesť, tak to dobieha v noci mliekom.

Som rada, že sa sandálky páčia. S tými číslami je to zvláštne, Adamko už vyrastá z č.22, ale 23 sa mi zdajú tiež dosť veľké. Lenže medzitým nič nie je...ja som mu min. týždeň kúpila super poltopánky od Protetiky.

Tiež som ako Aďa u našich, dnes som chcela ísť do BA, ale ešte v stredu idem na neurológiu, tak som musela zostať.

Z tej hudobnej sa mi ozvali a ponúkli kurz v Petržalke, ktorý býva v pondelok o piatej večer. Tak o to nemám záujem. Ja som chcela doobedné hodiny, nie večer...

maji4
2. mar 2009

Ale prosím ťa a čo sa deje aj chodíš k nejakému lekárovi ved to máš strašne často 😖 😖 držím palce nech ti to čo najrýchlejšie prejde 😉

maji4
2. mar 2009

mimi som rada ,že už ste z tých teplôt vonku 😉 😉

A držím palce na vyšetreniach 😉

mimi.k
2. mar 2009

Maji, dík.

meganik
2. mar 2009

jémine baby toto mi nerobte, šak ja nemám po nociach v miniprestávkach medzi učením čo čítať, keď nič nepíšete 😠

mimi ahoj..už som na vás myslela ako sa vám darí...takže oddychuješ u vašich, držím palce-nech u dr všetko dobre dopadne...a pekná foto v pase 😉 🙂 to máš z toho fotenia, čo ste boli 😕

apropo teraz, keď máte viaceré čiernobiele foto, tak musím dobre pozerať kto píše...sa mi nejako prelínate 😒

letu..to ty si aký pacient, že už aj seknutá si 😨

a večer nám pustili teplú vodu..ja viem, že už vám s tým leziem na nervy, ale je to des byť bez teplej vody..ani riady umyť poriadne a ani seba, malú a tak 😒 😔

a zajtra mi dovezú nový notebook, čo mi mm objednal..sa vytešujem...už sa nebudeme byť o pc 😎

a kde je slavenas, bilu, mish a spol. 😕

lenkamt
3. mar 2009

dobré ráno....

noc ok - mala teplotu ale dýchala normálne, dnes ideme k dr. 😒
Verča aj Lucka soplia takže nás čakajú príjemné jarné prázdniny 😢

Mimi - krásna fotka 🙂

Letu - dúfam že ťa už odseklo 😉

lejla77
3. mar 2009

Dobre ranko 🙂

Peta, videla si na nastenke, ze sa v zariadeni objavili kiahne? Som z toho soknuta, dufam, ze to nechytime. Od kedy to tam je? 😕

peta28
3. mar 2009

Cauko baby.

Vsetkym chorusikom skore uzdravenie prajem. Nech uz je jaaaaaaaaar, tolko ludi chorych, no nenormalne, striedame sa jeden za druhym. teraz je nejaky nechutny virus, same zapaly priedusiek.

Lejla neboj, to je tam uz dlho, aj 3 tyzdne, mozno aj viac, je to tam asi preto tak dlho ze inkubacna doba je aj 2 tyzdne, ale kiahne boli v tej vacsej triede a rodicia samy davali deti to tej triedy, lebo chceli aby deti tie kiahe dostali a mali pokoj. Ja by som to zatial neriskovala. A vidim ,ze uz citas nastenku 😀 😀 😀
Ako ste na tom boli vcera? Plakal Stanko? A dnes rano?
Ja uz som z toho cela zmatena, lebo vcera tam bola zas nejaka nova ucitelka a neviem ani ku komu parti, ci k velkym detom ci k malym , tento system sa mi fakt nepaci ze nikto nic nepovie. A to tam bola vcera ta Gazkova a ani slovo mi nepovedala k mojmu mailu, len tak na mna divno pozerala. A ozaj dobre si pozri fakturu ci ti spravne napocitali stravne, lebo jejden chlapcek bol chory 2 tyzdne a vsetko im uctovali tak sa ta mama vcera stazovala.

retaux
3. mar 2009

Ahojte!

Fíha, ja som si myslela, že keď už toľko platíte za tie jasle, tak by tam mali mať lepší prístup k všetkému 😲

A tiež želám všetkým chorým rýchle uzdravenie a letu rýchle odseknutie. Lucke tiež znova začali tiecť sople, ale teraz v obrovskom množstve 😒 Bodaj by to ostalo len pri tých soploch.

peta28
3. mar 2009

Ret to u nas na Slovensku este vseobecne vobec nefunguje lepsi pristup.. nikde v kaviarnach, restikach, hoteloch, ale cest vynimkam

mmem_
3. mar 2009

ahojte;)

tak my sme sa prave vratili od DR a maly ma chyteny zase nosohltan. tak som dost rozladena
A este som sa pytala ci to nemoze mat z plavania lebo mi to tak vychadza nejako, ze by to mohlo suvisiet, tak povedala ze nechce byt oskliva.
Takze sa mi potrvdilo ze to suvis ma 😖 😖 😖 a ja som uz zaplatila aj zalohu na jarny kurz. ale kaslem asi na to asi s tym seknem, lebo aby sme boli tri tyzdne chori a potom tyzden dobre a ideme na plavanie a zase nieco.
Ale nechapem ze doteraz bol v pohode a od decembra koniec, furt nieco. Pekne aj saunejeme,otuzujeme a aj tak sa na nas nieco nalepi furt Tak nam zobrala vytery a uvidime ci tam nieco bude. ale mu vydolovala odtial taky zeleny susnik tak asi nieco tam ma ;(

byby co chodite plavat pravidelne tak mate podobne problemy alebo len zase my sme vynimka 😢 😢 😢

inak cez vikend budeme zase na SK aj v BA ale nebudem mat cas na stretko:(

a kam sa da ist na pohotovost detsku keby nieco? ruzinov alebo kramare??

tak idem za malym papa

mimi k. pekna fotky mas aj nejake ine??

peta28
3. mar 2009

Mimi krasna fotka v pase, mozme vidiet aj daslie fotky? Ako vam vysli, Ste spokojni?

Mna dosiel vcera cedly balik od happy foto, nedavali sme robit fotky vyse roka, tak je toho riadna kopa 😀

letuskah
3. mar 2009

caute baby
petI JA SOM TIEZ MYSLELA ZE KED PLATIS ZA TIE JASLE TOLKE PRACHY TAK SA TAM AJ SPRAVAJU ALE VIDIM ZE SUKROMNE ALEBO STATNE ASI JE TO JEDNO 😝

jej dietatko zaplo caps lock, prepacte mi

no a ja som totalny invalid, ledva sa hybem, som zvedava ako to dnes prezijem, maleho prebalujem na posteli ale ako ho zdvihnem do postielky a este sa postavim tak to ozaj netusim, este aj von s nim musim ist s kocikom lebo mi treba ist do lekarne, no neviem neviem... aspon ze ta nadcha mi trochu polavila a hrdlo ma uz neboli lebo inak by som bola ozaj na odstrel... ked mi to prejde tak pojdem k dr nech ma posle na dake rehab cvicenia alebo co...

mimi krasna fotka 🙂 a fajn ze horucky boli len zo zubkov

letuskah
3. mar 2009

maji vzhladom k mojmu momentalnemu stavu ti neviem povedat ci v piatok budem schopna ist, tak sa dohodneme priebezne cez tyzden ak nevadi dobre?

letuskah
3. mar 2009

meg super ze vam vodu pustili, to je o nervy bez teplej a hlavne teraz ked tecie taka ladova, v lete by sa to este ako tak dalo prezit... nasim zase odstavuju elektrinu kazdy druhy den a oni maju aj kurenie aj teplu vodu na to 😝

slavenas
3. mar 2009

Ahojte 😀 😀

Baby ja som včera mala totálne rozhádzaný deň , lebo Vaneska mi spala do 10,00 hod 😕 😕 😕 ( no ja kedže ma nikto nebudil som sa zobudila len o 30 min . skôr 😅 😅 ) No a potom to bolo také že som nevedela že kedy a či vôbec mi zaspí poobede , nič som nestíhala , no proste mali sme krátky deň ale našťastie som to nejako tak poposúvala že malá spala aj poobede a ešte aj v celkom normálnom čase zaspala večer . Ale dnes už klasika 7,30 tak všetko je ok 😀 😀

Jeeej meg ja som ti chýbala , ty si zlatáááá. Prečo by nám malo liezť na nervy že spomínaš tú vodu , veď o tom to je že každá sa tu vykecávame o svojich problémoch a podobne 😉 😉 😉 a dúfam že už vám ide... 😉

Mimi pekná fotka , super že už teploty nie sú a nech rýchlo prejdu aj soplíky . Aj ja by som chcela vidieť ostatné foto. 😵

Letu aj ty sa rýchlo uzdrav , bože kedy už konečne prejde tento chorobný čas,

Leni tiež prajem skoré uzdravenie babám

Peti ja to tiež nechápem v tých jasličkách, takéto riešenie , alebo neriešenie je fakt super 🤐 🤐 , čo si myslia tie baby tam určite že na to časom vykašlete , to je presne tá nátura niektorých ľudí , jaj nemám to rada... 😠 😠

Mmem aj vy sa rýchlo vyliečte , my chodíme tiež plávať , ale práve že som včera rozprávala mužovi že ak budeme mať druhé tak určite viem čo s ním budem robiť a síce že s ním budem chodiť plávať , lebo Vanes nebola vôbec chorá , teda okrem soplíkov ktoré mala teraz , žiadny zápal nič , KLOP KLOP a boli sme okolo nej chorý už všetci. Tak ale tiež to môže byť len náhoda , no neviem... 😔

...som sa nejako rozšupla 😅

lejla77
3. mar 2009

peta:
maly to zvladol celkom dobre - aj papal, spinkal, kakal. 😎 Rano ze dost plakal, ale potom sa uz aj hral. Ked som prisla pre neho, tak papali, bolo ticho v triede - ale ked ma zbadal, zacal hrozne plakat - skoro som sa tam poskladala. Ale za chvilu prestal - to sa len ta rozlutostil.
Dnes rano - zasa dost plakal 😖 musi si zvyknut na tie rana. Ked si niesla Timku, tak neplakal? nevsimla si si?
Mne rano maleho brala ta blondina - brigadnicka. Ta mi ho aj vcera odovzdala.
A pozerala som na to vyuctovanie - musim to este preratat - ale myslim, ze to dobre odratali - na tento mesiac nam vysla suma cca 8 tis. - a to sme tam 3 tt ani neboli. 😖

letuskah
3. mar 2009

baby dietatenko mi prrave zaspalo na rukach, on as rad necha skrabkat na krku zo zadu a sme sa skrabkali a on zaspinkal 😵 😵 😵 😵 zlatusik moj nevinny a ked som ho prekladala do postielky tak taky ksichtik spravil akoze co ma rusis sak ja spinkam, no zozrala by som ho
vcera mi ho tie nase vtaky zobudili tak ked aj dnes tak ich vypustim von oknom 😠

letuskah
3. mar 2009

baby ja ked vas citam tak som rada ze som nakoniec ostala doma a nedavala este Kubka do jasiel, ved to neni normalne ked tam kazdy druhy mesiac menia ucitelky, myslim ze ani pre tie vacsie deti to neni dobre toboz nie pre tie male a este ked nic neoznamia a rano vezme dieta zenska ktoru ste nikdy nevideli tak ma to doverou teda nenaplna 😔

idm robit pyre, lievance az na veceru, na tie sa teraz necitim aj ked by som si dala mnam

peta28
3. mar 2009

Lejla dnes malu niesol muz, ja som muslea byt skor v praci, tak neviem. Ja sa teda dnes chystam sa opytat ked pojdem pre malu ze kto tam teda je.
Ona zas sa o tie deti staraju fakt dobre, zas netreba z toho robit neviem co, varia im super, maju rozne aktivity, hygiena super, v tomto smere som spokojna s tymi jaslicami, mala sa vela naucila. Len mozno co sa tyka komunikacie s rodicmi by sa mohli asi zlepsit , ale zas na druhej strane medzi 16.00 -17.00 chodi strasne vela rodicov pre deti a je to asi tazke odovzdavat deti a este ja strazit tie co su v triede.. ale odpisat mi mohli 😠

peta28
3. mar 2009

Letu to nemozes takto brat, mozno ja som to pisala aj v afekte tak to vyznelo horsie ako to je v skutocnosit. kazda firma ma personalne vymeny a toho sa nevyhnu ani jasle, ani skolka, ani skola atd.. mne len vadi ze to neoznamili rodicom, stacilo to vycapit na nastenku, alebo mozno povedat ten novej nech sa predstavi ked pride rodic pre dieta, alebo odnesie dieta.. ze hej ja som ta a ta a odteraz sa budem starat o vase dieta

slavenas
3. mar 2009

ved práve peti popri tom ostatnom čo je tam dobré a čo ich robí možno lepšími ako sú ostatné jasle , ta o to viac prekvapuje to že ti to nevysvetlili kedže si sa o to aj písomne zaujímala.