Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
26. okt 2009

chlapi sa preto tešia na Mikunduláša 😀 že nás tu čítajú a vedia, že Ivka bude snehulienka v Lenkiných svadobných šatách 😀 😀 😀

zuzana76
autor
26. okt 2009

leni, aj ty ma chces 😀

moj muz napriklad ani chleba vo vajci nejedava 😠

prezradte tie mena co sa vam pacia 😵

letuskah
26. okt 2009

ja lubim chlieb vo vajci aj Kubko ale musi k tomu mat kvapku kecupu, na sladko si to teda neviem predstavit 😕

retaux
26. okt 2009

Leni: ale ja práveže nechcem Lenku ani Veroniku 😅 to MM.

Letu: aj mne sa páči Hanka a na to by som možno aj MM nahovorila, ale obávam sa, že to je teraz tiež dosť moderné meno. Aspoň v našom okolí je dosť dievčatiek s tým menom.

maji4
26. okt 2009

let hej len keď spí lebo keď je hore tak sa to nedá sústrediť sa .....

zuzana76
autor
26. okt 2009

mne sa paci aj Gabriela

retaux
26. okt 2009

A my máme radi všetci chlieb vo vajci, aj MM aj Lucka - oni na slano 😀

letuskah
26. okt 2009

ret ja by som na Hanku nenahovorila muza, on ma ku kazdemu menu bud byvalu, nejaku susedu, clena rodiny a podobne, kazde jedno mi ofrfle, esteze sme sa na Kubkovi zhodli, Hanka konkretne bola ich dlhorocna suseda, ktora sa prestahovala do 3-poschodovho baraku a zorganizovala synovi svadbu kde davali aj pametne pera a on ju za to nema rad 😠

zuzana76
autor
26. okt 2009

my napriklad robievame takto tvarohove slize - na sladko ocukrovane , na slano osolene a s oprazenou slaninkou

aj kapustne fliacky na slano aj na sladko

mima07
26. okt 2009

ret katika prezradte to dievcenske sak ani nezaspim ked to nebudem vediet 😀 😀

letuskah
26. okt 2009

joj take tvarohove slize so slaninkou som raz jedla a to bolo take dobre, a stale sa na to chystam, dakujem za tip 😵 😵 😵

kapustne fliacky mi pripominaju skolsku jedalen 😝

retaux
26. okt 2009

Aj u nás sa tak robia tvarohové slíže, ale tie tiež mám rada len tie sladké 😀 a rovnako aj kapustné fliačky nasladko.

lenkamt
26. okt 2009

Ret - 😅 ale dobre máš stačí že máme Lucky spoločné 😀

Kati - ale veď ani Ivka nebude snehulienka , však všetko oni zabezpečia 😀

ja mám chuť na mekáča 😠 😅

letuskah
26. okt 2009

ret svokra to robi tak, ze navari za hrniec rezancov s tvarohom a chalanom da na to slaninu a sebe cukor

zuzana76
autor
26. okt 2009

letu, mne napriklad chybaju niekotre skolske jedla, anpriklad Borsc, ja som ho este nevarila

letuskah
26. okt 2009

zuzi ja som jedla borsc prvy krat ked sme sa s muzom spoznali, oni to robia na silvestra a je to dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, akurat ze minies moc hrncov lebo vsetko sa vari zvlast ale stoji to zato

letuskah
26. okt 2009

zo skolskych jedal mi chybaju len makove slize a dukatove buchticky, ten zvysok za jedlo nepovazujem

zuzana76
autor
26. okt 2009

letu, ved to, je to komplikation a este vela surovin ide do toho a co ked sa mi to nepodari a pojde to do zachoda, by ma porazilo, ale jujha strasne ho milujem ten borsc 😝

retaux
26. okt 2009

Veď to sa ja aj hanbím priznať, že my máme Lucku a bude aj Miško len preto, že my sme sa vôbec nevedeli dohodnúť. Vkuse sme sa hádali. V tomto máme úplne iné názory. A tak nakoniec sa naše deti budú volať po nás. Mne to vlastne nevadí, že majú mená po rodičoch, ale niektorí ľudia sa rozhorčovali nad tým 😀

zuzana76
autor
26. okt 2009

ja dukatove neznasam a makove slize tiez nemusim, ale zjem, raz za cas dobre , viac mi chutia orechove

retaux
26. okt 2009

Mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaam. Dukátové buchtičky. Hneď by som si dala 😝 Asi zajtra kúpim v pekárni a urobím puding. 😵

zuzana76
autor
26. okt 2009

ret, pozri, co si myslia ini ti moze byt ukradnute, ked sa vam tie mena pacia, tak aj p vas nech sa volaju, ja sice tiez nie som privrzenec, ale napriklad meno Zuzana sa mi paci a bola by som celkom aj za, aby sa tak dcera volala

retaux
26. okt 2009

Ja som to ešte nikdy nejedla 😅 a nedáva sa tam aj kyslá kapusta? To ja neznášam a ani žiadne jedlo s kyslou kapustou (segedín, kapustnicu...)

zuzana76
autor
26. okt 2009

ale Petra III. som uz fakt nemohla dat, ved to by sme uz ako nejaka dynastia boli 😀

zuzana76
autor
26. okt 2009

ret tams a dava cvikla

retaux
26. okt 2009

to fakt 😲 😲 😲 😲 😲 tak to som nevedela 😲 Ale ani tú nejem 😀

lenkamt
26. okt 2009

Miška sa neozvala?????

ja idem ku telke, lebo tu iba chytám chute, segedín mňam.

zajtra páčko 😀

retaux
26. okt 2009

Dnes sa neozvala. Ale snáď je v poriadku. A čo dávajú v TV?

letuskah
26. okt 2009

ja sa teraz neviem rozhodnut medzi makovymi slizami alebo tvarohovymi na slano, az sa mi slinky zbiehaju 😵

ret ja som sa chcela vyhnut menam po nas rodicoch lebo z muzovej strany su vsetci jozefovia az pomaly do stredoveku a mne sa to meno nepaci, no ale tym padom sa ani dievcatko nebude volat po mne co mi je zas na druhej strane luto, ale kompromis je kompromis

zuzi vyhodit to urcite nevyhodis lebo tam nie je co pokazit, ono sa to musi dusit lebo tam ide hovadzina ale ozaj neni co pokazit, ked chces zajtra ti poslem recept a mozes vyskusat mensiu vzorku. jedina komplikacia je ozaj to ze pomaly na kazdu ingredienciu ti treba iny hrniec, takze mas zapchu na sporaku a v dreze ale inak nic 😉

zuzana76
autor
26. okt 2009

tak keby ste mna videli, ja tu vyjedam samotnu calamadu 😀

mish sa neozvala, ale zajtra ma ist do tej nemocky a maju jej povedat termin cisarskeho