Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
3. mar 2009

peti ja si ju viem tak chytiť ,že sa mi nemäce a striekačkou jej dám liek priamo do hrdla aby to spapala tiež sa niekedy stane ,že to povytláča jazykom ale niekedy to prehltne všetko 😎 😎

lenkamt
3. mar 2009

no čaute 😝 takto sa cítim 😅

pri tých liekoch podľa mňa ani nejde o to metanie ako o to vypľúvanie. bože dnes som asi 10x zaťala zuby a vravela si - zlatá Veronika 🙄 tieto dva malé zvery sú fakt iná káva 😀

ale - Lucka vie povedať Bambi 🙂 🙂 🙂 a najradšej majú slovo neni, krútia ručičkami a strašne dôležito vysvetľujú že neni 😀 no a Lenka vie krásne vyceriť zúbky a ešte krajšie vyplaziť jazyk - doktorka z nej nechápala 😀 no a kvôli dávkovaniu sa ma pýtala na váhu, lebo že - dobre vyzerá 😀 takže aj nurofen nemáme dávať 2,5ml ale už 5ml kvôli tomu že veľa váži 😅 a ja som sa divila že 2,5 nezaberalo 😖

maji4
3. mar 2009

lenka musia byť zlatučké ked tak vrtia rúčkami 😵 😵

a si mi pripomenula ,že aj moja Lilianka vie od včera nové slovo a to že MAMKA 😵 😵 😵 je strašne zlatá najprv mi hovorila MAMA-KA a dnes už pekne mamka 😵 😵 strašne sa teším ale ešte stále bohvie čo nerozpráva vie slová ťava,dom ,strom, keď sa jej opýtam ako sa volá tak povie JEJE akože Lili 😵 😵 a inač nič moc všetko je nie, neni ,nejde,

maji4
3. mar 2009

Leni na to vyplúvanie ti neporadím musíš to len nejako do nej dostať... 😔

lenkamt
4. mar 2009

ahojte 🙂

tak už zase papáme lieky, to len v tých horúčkach bola nervná zo všetkého ☹ teraz už teplotu nemá 🙂 inak noc super - Lenka pod dávkou diazepamu 18,00-6,00 Lucka pod dávkou fenistilu 19.00-06,00 😀 😀 😀
Verča sa šla zregenerovať k starkej 🙂

dnes snáď konečne vyjdem medzi ľudí - chlap je doma, tak pôjdem do tesca 😀

mishelin
4. mar 2009

ahojte,tak leni teda chripka ☹ ale na druhej strane si pekne pospala ze od 18.00 😅 😉

ja som bola vcera v bb so starkou na vysetreniach 😝 inak uz asi 4-5 dni nevstavamme tak ako daked yze medzi 7.-8.00 ale medzi 6.00-6.30 😝

a aj v noci je nejaky opat divy 😠 ved chvilocku bolo tak znesitelne a teraz pyta jest uz o 2.00 🙄
idem vas kus precitat 🙂

mishelin
4. mar 2009

maji tak super ze si tolko zhodila 🙂 aj ja som uz zacvala cvicit,snazim sa 3x do tyzdna,dnes ma caka dlhodoby beh 😝 nejakych 12km by som cchela zabehnut pre zaciatok,uvidim lebo u nas prsi 😠 lebo minule som sedela v tureckom sede v gatkach a moj muz ze pozri aha kde s ati uz robi celulitida 😨 ale ze to nemas este velmi al ked budes len sediet tak o 5 rokov budes ako pomaranc 😔 😅 a fakt tam mam taku kozu hrbolatu volaku tuovu ci co,fuuuj 😝

peta28
4. mar 2009

Mish tak ja by som z toho tureckeho sedu vstala a kopla muza do zadku keby mi toto povedal 😠

My sme si vcera kupili bombonieru kedze Timka mala 19 mesiacikov.. nastastie aj skoro zaspala, tak sme ju skoro celu pri ordinacii "zozrali" .. no a bolo po vcerejsej motivacii na chudnutie. Fakt potrebuueme dat dole 3 kg co mi zostali od Vianoc

Leni super ze uz vam je lepsie

peta28
4. mar 2009

Velmi dolezity dotaz:

ako mam objat moje zvieratko???

Ako ho mozem pomenovat?

peta28
4. mar 2009

No ja som asi nejaka extra tupa, ved ani neviem ako na ten facebook nieco niekomu napisem , nejake je to neprehladne

slavenas
4. mar 2009

ahojte 😀

peti , už aj ty .. 😲 myslím ten fb a zvieratko 😀 😀 , mne sa tiež zdá fb taký neprehladný , ja som iba zaregistrovaná a nič iné tam nerobím 😅 😅

leni super že ste v jedení liekov po starom . 😉

ja som sa tu včera veľmi dušovala že malá mala len raz soplíky a z toho kašlala a viete čo ???? do rána to má naspäť , teplota (tá už nie je ) soplíky , kašel. ☹ 😠

slavenas
4. mar 2009

peti inak som sa zasmiala ako si sa hned v úvode nasrdila , že - vstala z tureckého sedu a kopla muža do zadku .. 😀 😀

lejla77
4. mar 2009

Ja som hotova - maly v jasliach place ako besny ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

slavenas
4. mar 2009

lejla , to mi je ľuto 😢 zlatinko malinké . A neuvažovala si nad alternatívou že by ste trebars mali nejakú pani doma čo by sa o Stanka starala , moja kamoška to využívala asi rok a pochvalovala si.

lejla77
4. mar 2009

Ja uz neviem, co je lepsie. Doteraz sa striedali babky pri malom - ale nefungovalo to - svokra - krava. 😝 😝 😝
A chcela by som, aby bol maly s detickami - nech si zvyka, nechcem, aby bol samotar.

peta28
4. mar 2009

Lejla... to som ti nepisala ze ako besny!!!!!!!!! nestresuj, plakal, ale bude to dobre, uvidis.
To je ako poobede ked chodia rodicia pre deti, vzdy ked sa otovoria dvere, tak kedze dieta caka tu svoju mamu a ked tam je nejaka ina, tak ostatne placu. Kolkokrat sa mi stalo ze za mnou prisli ine deti ze mama mama. Tak to iste rano ked deti zas chodia do jasliciek, ked deti prestanu chodit a maju ine aktivity tak uz je zas dobre.

Timak s naucila basnicku Skade zaba po blate.. kupime jej na gate.. bohovska je, este ja skace pritom ako zaba

lejla77
4. mar 2009

peta: ja viem, ze si to nepisala 😀 Ale viem si ho predstavit moje zlato.
Dufam, ze sa ukludnil - asi ho budem musiet bravat neskorsie - lenze potom dokedy budem tvrdnut v praci? 🙄

To fakt - ta basnicka - to musi byt uplne super 😎 My este nespajame slova - maly povie max. 4 pismenkove slova, a to po jednom - ziadne take, ze dve slova po sebe a pod.

lejla77
4. mar 2009

peta:
kedy si dnes brala malu? My sme boli uz o 7.30 😔 Budem musiet ten cas nejako natiahnut a nosit ho aspon pred osmou.

peta28
4. mar 2009

ja o 8.15 , dnes sme isli neskor

peta28
4. mar 2009

ty ho nosis strasne skoro, ale uvidis aky pokroky zacne robit ked bude medzi detmi

lejla77
4. mar 2009

no chudak, tak to tam uz tristvrte hodinu plakal. 😖

lenkamt
4. mar 2009

Peti - normálne stláčaš to srdiečko pod ním a tým ho mojkáš 😉 idem obzrieť čo máš 😀

Lejla - ale to robia aj naše - odchádzam do obchodu a revú aj keď pri nich zostáva ocinko, a keď sa vraciam tak sa rozlútostia asi že aká som sviňa mater 😀 neboj on si zvykne, a možno plakával aj pri svokre len si o tom nevedela.....

Mish - pozdravujem tvojho chlapa 😝 žeby som chcela vidieť jeho tehličkové brucho 😀

maji4
4. mar 2009

ahojte my noc otras zasa sa v kuse budila 😢 a vykrikovala mamka mamka daj jej neviem čo chcela ale stále dokola daj jej ☹ ☹

dnes sme boli na kontrolný výter po slamonele tak som zvedavá lebo čo sme boli pred 2 týždňami na tom výtere tak ,že sa vzorka niekde stratila takže opakovať tak som zvedavá čo a ako 😝 😝

Presne to robí aj moja ,že keď odchádzam ešte sa ma aj nohy drží a reve ako tur ale keď prídem najprv nič akože sa hrá na urazenú a potom spustí , ale v pohode dás a to vydržať
Lejla neboj on si zvykne to len teraz bol dlho doma a znova si musí zvykať 😉

maji4
4. mar 2009

no a na mishelinho chlapa nemám slov 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to keby videl moje tak by sa ku mne ani nepriblížil 😠 😠 😠 😠 😠

maji4
4. mar 2009

Leni no tak napriek chorobe ti krásne spala 😵 😵

zuzana76
autor
4. mar 2009

ahojteee

my sme dnes boli v MC v Nitre a zrovna tam prebiehala hodina AJ, tak sme sa pridali, ze vyskusame, Patko krasne sedel ako 5 penazi, robil co teta hovorila ze maju robit, pocuval normalne so zaujmom, som prekvapena, skoro ako taky maly ziak v skole, este aj povedal - patko uci- ale nebudeme tam chodit, stoji to len 13 eur -8 polhodinovych lekcii, ale mne ako jazykarke sa to zdalo vyhodenie penazi, cd s anglickymi pesnickami mozeme pocuvat aj doma, a podobnym sposobom ho ucim ja spanielcinu, tak mu nechcem miesat jazyky, tak ze mu ukazujem, co robim a pomenujem po spanielsky, nieco uz vie, par slovicok. tetula samozrejme robila nabor, ale neviem, mne sa to zdalo vyhodenie penazi 😒

zuzana76
autor
4. mar 2009

a ja som na FB tiez iba zaregistrovana a ziadne zvery tam nevidim, ani nic ine, jedine viem ako hladat osoby, ktore poznam, ale nic ine neviem, tiez sa mi zda nepriehladny

slavenas
4. mar 2009

Zuzi a kde ste boli na Nedbalovej alebo na Hôrke ???

zuzana76
autor
4. mar 2009

na Horke, na Nedbalke bolo zatvorene

zuzana76
autor
4. mar 2009

slavka a ty kde byvas? uz som sa ta asi pytala, ale zabudla som, prepac