Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
2. nov 2009

Let supe r,že vám je už lepšie kedy prídete?? 😅

maji4
2. nov 2009

Slavi no aj my sme mali pár dní takých ,že nechcela nič iné jesť okrem mlieka a piť vodu.....a dôverne viem akos a cítiš totižto ja som také problémy s jedlom nikdy nemala v poslednej dobe sa mi strašne kazí len vymýšľa musíme pri jedení čítať alebo pozerať telku aby zabudla ,že je a stále sa s nou o neinorečovom rozprávať blbosti ale keď zistí ,že ozaj papá tak už potom vypľúva a nechce ...no ale už sa to zlepšuje dnes mi zjedla plný tanier polievky...

Katka no asi ti tam fakt niečo pošramotil , ved predsa tá dana tam bola zacviknutá v maternici...
ja som také ako píšeš mala prvé 2 mesiace ako mi to zaviedli ....no ale odvtedy chvála bohu pokoj...

maji4
2. nov 2009

baby aj mne v poslednej dobe všetko mäso smrdí to som nemala ani keď som bola tehotná to až teraz asi mesiac možno dva to tak cítim 😕 😕

A k cibule ja ju šúpem komplet celú 😉Zuzi ten tvoj musí mať iný fajnový jazyk keď to rozpoznal už v uvarenej strave 😕 asi si si ho moc na dobré naučila 😅

mmem krásna fotka v pase konečne ta normálne vidieť 😉 😉 a už sa ti to kráti tak držím palce 😵 😵 😵

maji4
2. nov 2009

Lejla skoré vyzdravenie dúfam ,že už je lepšie 😉

mmem krásna torta fakt si šikulka 😉 😉

mima07
2. nov 2009

caute
tak som sa dobre zabavila 😀 mozte sa aj castejsie takto rozohnit 😉
leni segre gratulujem to akeho fleka dostala 😲 bez praxe hold policajti su na pekne chude kočky 😀 😀
jasne ze my zijeme z lasky hlavne ja co sa stale napchavam 😀 😀 ja som nechcela petu zatazovat najlepsie je to na mieste objednat a basta
tak aky alkohol beriete?
ja hraciek beriem plny kufor sak auto uvezie 😉
a musim pochvalit alexa a jaslicky sme bez cumla 😉 😉

katika1
2. nov 2009

čaute kočky.. ked tu budete, skúste spraviť tento test http://www.patentnimedicina.cz/kalendar.php

spatne na vaše detúrence.. mne to fest vyšlo aj na den presne 😕

mima07
2. nov 2009

kati aj mne to vyslo ale ten den nie to uz asi len ta spermia dorazila kam mala 😀

katika1
2. nov 2009

mima na oboch? 🙂

zuzana76
autor
2. nov 2009

Ivke aj ja gratulujem k pracicke a nech sa jej dari a idem si robit Katikin test

zuzana76
autor
2. nov 2009

no ja som si to robial spatne a mne vyslo ze som sa mala oplodnit 15.11. o 2.01 a mala by to byt dcera a my sme zamiesili 18.11 o 10.30 😀

katika1
2. nov 2009

zuzi dobrá si ked vieš aj čas 😀

mima07
2. nov 2009

zuzi ano na oboch len pri ottkovi neviem den tam som si to vypocitala podla narodenia

letuskah
2. nov 2009

zuzi to si pametas? ja si vobec nepametam kedy to bolo pritom sa to da na ruke spocitat 😀 😝 😝
ja som ten test nepochopila, ale nevadi, ja som na materskej mozem si to dovolit 😀

maji hocikedy pridem, pocnuc zajtrajskom 🙂

mish gratulujem este raz, a tesim na fotecky, chalosi nech ta posluchaju 😵 😵 😵

katika1
2. nov 2009

letu čomu nerozumieš ??? 😕

maji4
2. nov 2009

Let zajtra okolo 9-tej môžeš aj skôr tak očakávam 😵 😵 😵 😵

lenkamt
2. nov 2009

čo je obdobie výpisu?????

baby som grogy, spravím si test a idem spať 😀

Mima - no flek fajný ale tabuľkový plat o ničom, no čo aspoň bude uprataná kým pôjde na materskú, získa prax a pak se uvidí 🙂

katika1
2. nov 2009

ježiš leni, že odkedy dokedy ti to má vypísať pohlavie
daj že 1.9.2006 až 30.12.2006 napríklad 😉

katika1
2. nov 2009

malý zaspával a kričí: AJ ja chcem pozerať superstááááár 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana76
autor
2. nov 2009

kati, ten cas plus minus par minut, lebo o 11.00 sme vyzdvihovali sestru u nasich a isli sme smer Ikea 😀 , bola to sobota, predlzeny vikend

letuskah
2. nov 2009

uz rozumiem, som si to pomalsie precitala a hned to bolo jasnejsie 😀 a teda mi to nesedi, bud sa kubko narodil o mesiac skor ako mal alebo je dievca 😕

maji mozme aj zajtra prist, da sa tam pod vami parkovat?

maji4
2. nov 2009

tak mne ten kalendár nevypísala ni kedy sa Lilianka narodila 😲

maji4
2. nov 2009

Let od 8-do 9 sa v celku dá ale neskôr už nemáš šancu 😒

zuzana76
autor
2. nov 2009

a segra nas este spucovala, ze meskame, az ked som uz mala pozitivny test, tak som jej povedala, kvoli comu to meskanie 😀 , tak som mala prepacene

a to sme sa stihli este osprchovat a ziadne ze sviecku robit a nohy hore 😀 , takze mi z toho vychadza,ze to bola poriadna rychlovka

katika1
2. nov 2009

letu ani nevieš aké pohlavie máš doma 😀

letuskah
2. nov 2009

maji ty si na tom rovnako ako ja 😀 ty tam mas zadat rozmedzie kedy ste asi lilianku pocali a to ti vyhodi presny datum a cas kedy bola pocata a ake je pohlavie 😀

katika1
2. nov 2009

zuzi 😀

zuzana76
autor
2. nov 2009

ja prave studujem knihu tort a nasla som niekolko superskych receptov na torty na vianoce, ked chcete donesiem knihu na Stretko

maji4
2. nov 2009

Let 😀 😀 ale ja som to tam dala spávne ale ja som sa potom asi zlí den narodila 😅

letuskah
2. nov 2009

kati no neviem cim ma to dieta este prekvapi... je vobec moje??? 😕

maji tak ja tam medzi tou 8-9 dofrcim, teda skor k tej 9

maji4
2. nov 2009

Let Ok tešíme sa 😵 😵