Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
5. nov 2009

hej tak ze eifelkovu ale ked som to teraz pisala tak som to odkukal od teba kati 😀 😀 😀 😀

inak by ma to nenapadlo 😀

lenkamt
5. nov 2009

mne sa najviac páči opis raňajok 😀

lenkamt
5. nov 2009

Môj naj zážitok z Prahy
Najviac sa mi páčilo v Zoo, lebo mám rada zvieratká. Rozhodla som sa že vám niečo o nej poviem. V roku 2002 bola v Prahe veľká povodeň, ktorá bola aj v zoo. Boli tam dva metre vody, zvieratá sa utopili, v zoo bolo všetko zničené, preto to tam museli zrekonštruovať. Teraz sú si istí že sa Vltava nevyleje lebo okolo nej postavili obranu proti vode .
V zoo sa nachádza viac ako 100 zvierat. Veľmi sa mi páčili Psy ušatí – asi majú mláďatá, lebo ošetrovatelia spozorovali ako dvaja ulovili myš a nezožrali ju, ale zaniesli si ju do nejakej skrýše. Veľa zvierat bolo v budovách pod zemou aby im nebola zima. Boli sme aj v pavilóne opíc, videli sme ľadové medvede, žirafy, slony, levy a tigre... Majú tam aj pavilón pre deti, kde si deti môžu pohladkať slona, žirafu , podržať opičku alebo tarantulu...

Trójsky zámok.
V tomto zámku je zakázané fotografovanie, ale určite si zapamätám aké krásne obrazy som tam videla. V zámku je asi 50 miestností, v každej je zakázané jesť, piť a dotýkať sa vystavených vecí. Je tu aj sála v ktorej sa konali sobáše. Všetko bolo veľmi krásne

Pražský hrad.
V tomto hrade sídli prezident Českej republiky. Obzreli sme si jeho okolie – nádvoria, spievajúcu fontánu.... Je tu 8 vstupov , pri každom vchode stoja dvaja strážnici, ktorí si prezidenta vážia až tak že sa nehýbu.

Karlov most.
Tento most dali postaviť až po smrti Karola IV. Pod Karlovým mostom tečie rieka Vltava, ktorá sa v roku 2002 vyliala.

si vážia prezidenta a preto sa nehýbu 😀 moje deti by si ma mohli vážiť aspoň hodinu denne 😀

katika1
5. nov 2009

lenka aj mna by si mohol moj veru..
😀

maji4
5. nov 2009

Ahojte Lenka Veronikine diela su supeeeeeeeeeeer 😀 😀 fakt som sa pobavila naozaj je šikovná...mi to pripomína knihu čo som teraz dočítala volalo sa to tajný denník Adrianan Mola on mal 14 rokov ale teda bolo to ovela horšie napísané ako od Veroniky vidieť ,že je talentovaná a raz sa určite v oblasti žurnalistiky uchytí držím palce 😉 😉 musíš byť hrdá 😉 😵 😵

Katka Riško je už teda riadny velkáč 😵 😵 a podobá sa na Vás oboch 😵 😵

Mih tiež som niekde čítala ,že treba nakvapkať materského mlieka tak vyskúšaj a daj potom vedieť či to zabralo 😉 😉 a super ,že dnes spali spolu v izbe cez obed 😵 😵

maji4
5. nov 2009

a hláška" Vedela som že doma ma čaká tehotná škrečica Juda a jej nový frajer Edo" nemá chybu 😀 😀 😅 😅

katika1
5. nov 2009

všetky si chcete šplhnúť, čo? 😀

mimi.k
5. nov 2009

Podľa mňa píše úplne super! 😉 aj mm som prečítala, akurát mal dotaz na ten MP4, že či nepočúvala MP3 😀

katika1
5. nov 2009

tomuto albumu fakt, že nerozumiem 😅 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

nika07
5. nov 2009

Lenka super článok, Verča ja hotová spisovaťeľka 😉

mne sa najviac páčila časť o strážcoch čo si vážia prezidenta 😀

katika1
5. nov 2009

táto ordinácia je strašne depresívna v poslednej dobe 😝

zuzana76
autor
5. nov 2009

ahojte

no ja jeden den vynecham a necitam kona tu riadne romany, takze zajtra budem mat co robit 😀

uz teraz vecer si nejdem namahat oci

leni zachytila som len tehotnu Judu a ochrankarov co si vazia prezidenta 😀 , ale vyzera,ze to nema chybu, zajtra precitam 😀

retaux
6. nov 2009

Dobré ránko!
Verčine články sú super 😀 Najviac sa mi páčilo o prezidentových strážcoch 😀 A v tom článku o ZOO nemalo byť psy ušaté?

Katika: ja ten album tiež nechápem. Už som ho raz pozerala 😅
A ja keď pozerám Riškove fotky, tak ma napadá len jedno - NEZBEDNÍK - jemu to až kričí z očí 🙂

mishelin
6. nov 2009

baby caute,ten exoticky dokt tu este nebol,mozem dat maleho aj tak von ci nie?lebo dnes vyzer byt pekne tak by somho na trosku vzala 😒 ved ked ho zababusim nemoze sa mu to ocko zhorsit,vsak?

nika07
6. nov 2009

Dobré ránko,

mish ja neviem, ale mne sa to zdá ešte skoro, ja by som malinkého dala radšej niekde k otvorenému oknu, aspoň ja som to tak robila pri synovi, on sa tiež narodil v takomto období.

lenkamt
6. nov 2009

ahojte 🙂

Mimi - je to MP4 😀

Ret - asi to malo byť ušaté, ale ja som mala včera takú migrénu, ktorá ma chytala akurát pri písaní, že som to odoslala s množstvom chýb, ale však zase vyšperkované by to bola jasné že to je po riadnej úprave 😅

Mish - ja som s deťmi chodila až po 2týždňoch von 😅 lebo som sa ja na to necítila 😅 ale nababušený v kočíku a fusaku snáď môže 😉

no a včera už o pol ôsmej som bola totálne grogy, vracala som , hlavu rozdrapiť, nechápem čo ma to tak náhle chytilo 🙄 Verča zlatá malé dala cikať, vyzliekla, šla s nimi do vane, vybrala z vane, utrela, takže ja som ich len obliekla a uvarila krupicu 😖 zlatá je 🙂

mishelin
6. nov 2009

akurat odisiel mudry a povedal ze moze ist cez obed von,ked svieti slnko..tak trosku pojdeme..

no ved ja som s malym sla len po mesiaci,ale ved nababnusim ho velmi takze mu nic nebude a my tu dnes mame ozaj pekne 🙂

mishelin
6. nov 2009

leni super úpomoc posli ku nam,,chuida by zdupkala od patka do minuty 😅

lenkamt
6. nov 2009

a čo ti povedal na to očko?

mishelin
6. nov 2009

ze mu mam oplachovat harmancekom a predpisal mu tu mast ocny framykoin a ze inak je ok

mishelin
6. nov 2009

no len do lekarne sa iba zajtra dostanem boze bez auta na dedine sa neda zit,lekaren tu nemame 😔 😝

peta28
6. nov 2009

Mish drzim palce nech sa to da co najskro do poriadku.. 😉 ja si alen len predstavit neviem ze by som mala opat take male babo, asi by som sa to bala aj chytit 😀

Leni z Verci bude spisovatelka, super jej to ide na to ze ma len 9 rokov
😉

Kati Risko je fasaaaak, strasne zlaty, uz je to velky chlap.

peta28
6. nov 2009

No a velmi chvalim topanky na foto cislo 30 😀

katika1
6. nov 2009

Ahojte kočky.. dnes som aj ja za pracujúcu.. zastupujem Rišovu sekretarku 🙂
Ďakujeme za pochvaly.. Ret je to veru nezbedník, ale klop klop taký dobrý nezbedník, nie taký malý zákerák, ako sestrin malý 😅 a ešte len jemu srší z očí nezbedníctvo 😀
Peťa ďakujem 😀 sú to moje oblúbené.. strašne pohodlné sú. 🙂 A Riško miluje behať v mojich opätkoch.. a ešte tam má aj dievčenské tielko 😀

peta28
6. nov 2009

take nejake by sa ja mne pacili, len neviem ci by som uz nemala v nich 2 metre

katika1
6. nov 2009

peťa nie sú vysoké
sú to s.Oliver.. kukni na nete 😉

katika1
6. nov 2009

milujem tú značku a zalúbila som sa do týchto a tu ich nikde nemajú, tak ked ich niekde zazriete, dajte vedieť
http://zbozi.sluzby.cz/_zbozi/2/2601/foto/foto.jpg

slavenas
6. nov 2009

ahojte dievčatá,

kati Riško je zlatýý 😵 😵

leni Veronika super, perfektne to napísala 🙂 🙂

dnešná príhoda: malej som strúhala pastelky na kreslenie , pozerala na mna a aby sa mi do toho nezačala montovať, tak jej vravím . Vaneska pekne pozeraj a drž mi palce aby sa mi to podarilo a ona potom chytila moje oba palce 😀 ... 😀 a tak som dostrúhala 😅 😅

peta28
6. nov 2009

Tak mame o dalsie dietko na stretavke viac aj Adulak ide 😀 😀 😀 to bude tusim najvacsie stretko ake sme kedy mali 😀

peta28
6. nov 2009

Kati tie su fakt kraaassne.. ale asi aj dost "mastne", nie?