Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
19. nov 2009

ako ste sa rozsupli, zatial som zbezne pozrela

bilu , mne zase chuti taka kava z automatu , take co byvaju v obchodoch, poliklinikach, roznych instituciach a stoji okolo 40 centov, tak ta mi chuti strasne, len to je skrinovy automat, tak to by som si domov nedotrepala a este si budem za tu kavu aj platit, nie ? 😀

no a to Dolce ine prichute neviem posudit, kedze som nechutnala

my sme boli 3 hodiny vonku, teraz periem 2 plysakov a deky

zacitala som sa v teme Stitna zlaza a otehotnenie a zrejme budem mat trochu problem s hodnotami TSH , asi skocim za doktorkou, posledne hodnoty su este v norme, ale uz pri nich vraj byva problem otehu

mishelin
19. nov 2009

ahojte,som vas len kus precitala,a moj maly cert on napr.vobec neje ze dve jedla,on je ako katikin,staci mu naobed polievka ale to musi mat ozaj dobru naladu aby obedoval, 😔 ked vstane uteka na dvor povieze papat bude potom ze nechce 😔 on je divny malo toho poje,ale je velky mohutny neni podviziveny tak asi mu nechuti alebo co..

zuzka drzim palce aby sa vam zadarilo 😉 a mysli pozitvne a necitaj radsej take temy,zbytocne ta budu "strasit" 😉

idem citat dalej

mmem_
19. nov 2009

ahojte baby

dakujeme za krasne gratulacie,dnes sme prisli domov.Potom popisem viac,akurat v rychlosti poviem ze druhy porod ovela viac v pohode,ak by bol prvy taky,tak sa druheho tak nebojim.
vecer sme este pozerali televizne noviny a rozhodovali sa ci ideme alebo este stihneme superstar 😀 , ale nakoniec ze radsej ideme a dobre sme spravili lebo uz som bola na 3 cm a po vysetreni to uz slo rychlo, maly bol na 3x vonku 😅
no bolelo to viac ale pri simkovi som mala taketo bolesti 2 hodky a teraz len chvilku

tak len tolko strucne potom ked sa skonsolidujeme sa ozvem papa

mishelin
19. nov 2009

jej mmem super ze si sa ozvala 🙂 tak to si mala dobry porod ked si sa dlho netrapila 🙂 ved na takeho chlapiska velkeho trebalo dost sil,nie? 😵

tesim sa na nejaku foto ak das 😵

ja som bola s druhym tiez spokojna,uz by som CS nemenila za "normalny"v mojom pripade "blby normnalny porod"chapete 😅

mishelin
19. nov 2009

a u nas tiez nic nezabera,ani cigani ani strasiaci ani nic podobne,lebo ona sa ma hned opyta ze kedy pridu?ze rychlo urobme poriaqdok nak neni bordel ked pridu 😅 u nas len varecha 😔 pekne slovo neakceptuje krik tiez nie 😔

adulak tak to co povies ameli je nema chybu 😀 stym slakom 😀 😀

peti-podla coho ste sa rozhodli pre norimberg 😉 ja sa len tak pytam,trosku som snivala a uvazovala som co by som si vybraal ja 😅 😉

zuzana76
autor
19. nov 2009

mish, ved mna nestrasia, ale mam realne horsie vysledky ako ked sme sa snazili o patka 😉

mmem, tak super, ze porod bol malina zelam, nech je babetko spokojne a dobrucke

jaj peti, zabudla som reagovat, ja by som sa rozhodla asi pre Mnichov, alebo Zurich, ale ved to je jedno, hlavne, ze budete mat pekny vikend a neboj sa, noc bez Timky zvladnes, patko uz viackrat spal u svokrovcov a v pohode

no, akurat tu cumim na maleho, tak babina ho zase naucila, ze " Kto nevie pisat a citat, je sprosty " 😠 🙄

minule prisiel s tym ,ze " baba Kika sa boji letiet na lietadle"

a potom ja sa hanbim, ked nieco take niekde vytresne, Ako jej mam zakazat mu take hovorit, to o tom lietadle sme jej uz X-krat hovorili a nepomaha, ona je proste v tomto nenapravitelna, furt si mele len svoje a nikoho nepocuva 😠

katika1
19. nov 2009

zuzi 😀 Riško hovorí presne to isté, že babka Alenka nepojde na dovolenku, lebo sa bojí lietadla 😀

maji4
19. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂

baby u nás zaberá zlý ujo a keď je fakt zlá tak sa jej pýtam že mám ho ísť zavolať??a ona ne NO len keď som už pri dverách tak kričí nieeeeeee , nieeeeeeeee, ....u nás to zaberá preto lebo ja jej schovávam hračky a keď ráno vstane a nevidí tú hračku čo chcela tak jej poviem ,že bola zlá a bol tu zlý ujo a zobral jej hračky...
A krpaňa keď povie že dobre chod ho zavolať ale to je fakt málokedy tak mi poviem že tatino pôjde pýtať....
aby sme sa pochopili u nás zlý ujo berie hračky nie deti 😅 a zaberá to, minule som jej asi mesiac nedala tunel od stanu a ked sme boli u našich tak som mužovi volala nech rozloží tunel ...a lilianke som hovorila po ceste že doma ju čakajú hračky a my vymenovávala aké a ja že a ešte tunel a ona nie tunel nie tunel zobral zlí ujo 😅 😅 a tak potom som jej vysvetlila ,že tatino bol za ujom a že pýtal pre Lili tunel 😅 😅
inač zlému ujovi ja niekedy aj telefonujem, taká je vystrašená keď mu akože hovorím aby jej pobral hračky 😅 😅 a potom je na chvíľku ako med.....

a s tým tíšením hlasom keď dieta vreští ja to praktizujem asi týždeň a u nás to zaberá na 100% 😵 😵

maji4
19. nov 2009

mmem jej super ,že ste už doma 😵 😵 ako vidím superstár bola dilema isť alebo neísť 😅 😅

maji4
19. nov 2009

KAtka fakt to môže byť niečo s energiou alebo niečo s alergiou 😔 😔

neviem my skoro vždy prídeme od našich zo soplami 😔 😔 😔

lenkamt
19. nov 2009

tak som sa zasmiala a od zajtra sa asi nehlásim, lebo mi zas odchádza pc 😝 😝 😝

a vôbec neviem načo som chcela reagovať 😅 😀

lenkamt
19. nov 2009

ku kaderníčke idem budúci týždeň

ivkina účasť ohrozená 🤐 tak neviem či mám zobrať chlapa, alebo nejakú kámošku 😅

naše straším tým že ich nezoberú do škôlky ak budú zlé 😉 a zaberá to 😀 lebo zatiaľ nevedia papuľovať ako vaše 😀

Kati - môže to mať aj z toho že málo pije u nej alebo je totálne unavený, to mávala aj Verča niekedy, a skús si kúpiť čistec a hneď ako od nej príde buď vypiť čaj alebo ho okúpať 😉 ak si teda myslíš že má z očú 😉

katika1
19. nov 2009

leni pije tam vela, furt d neho niečo pchá..
kde sa dá kúpiť čiatec? V lekárni?

lenkamt
19. nov 2009

hej v lekárni 😉 bože tie naše svokry sú fakt strigy 😝

ozi Ret - dvd dnes prišlo díky moc 🙂

idem uložiť deti a potom nafarbiť Ivke vlasy, dnes spí u nás, jupííííííííííí, dáme sangriu 😀

katika1
19. nov 2009

asi 😝

a prečo Ivka nejde na stretko?? ja hlasujem za chlapa 😉

lenkamt
19. nov 2009

lebo má nejakú brigádu, ale strašne chce ísť tak sa snáď vyvlečie 😅

katika1
19. nov 2009

a čo je s tou jej prácou???

lenkamt
19. nov 2009

no nič, že ju nakoniec neberú, lebo bla, bla, bla, no pekne ju osrali 😠

katika1
19. nov 2009

🙄 som myslela, že sa to len posunie 🙄

lenkamt
19. nov 2009

aj my 😢 je to o nervy od júna doma 😝 😔

a práve som si kuk mlynarku som sa zase nažhavila, tie izby vyzerajú krásne 🙂 🙂 🙂

retaux
20. nov 2009

Ahojte!
Musím sa pochváliť - my sme si včera kúpili auto 😵 😵 😵 😵 Ja sa tak teším. Konečne nebudeme musieť vypytovať od našich alebo od svokrovcov, keď budeme potrebovať niekam ísť 😵

Dobre som sa pobavila na hláškach vašich drobcov 😀 a Lucka je tiež taká, že hocikde potrepe všeličo a ja sa potom hanbím 😅 Teraz najnovšie sa ma pýta "a čo si si myslela?" A u nás tiež zaberajú policajti (ja im telefonujem) alebo bubák, ale málokedy ju takto straším.

Mmem: super, že ste už doma. Tak si užívajte malého drobčeka 😉

Lenka: nemáš za čo 😉 A to s Ivkou ma mrzí. Musí to byť na nervy, keď človek je doma a nevie si nájsť robotu 😢

lenkamt
20. nov 2009

ahojte 🙂

Ret- odvčera to ide už 3x 😀 a aké auto ste kúpili, takže na stretko prídete? 😉

ja idem dnes zaniesť k mojej zúbarke čo bola 1/2roka na materskej karty a chcem ju poprosiť nech kukne babám tie zuby, či to treba riešiť ešte pred rastením trvalých alebo čo to vlastne je 😕

katika1
20. nov 2009

Dobré ránko 🙂
ret super 🙂 aké?

mne sa dnes tak nechcelo vstávať, že fuj 😝 ale malý si dotrepal autíčka do postele a na mne sa hral, tak ma donútil 😝

retaux
20. nov 2009

Opel Zafira. Skúsim prehovoriť muža, aby sme išli. Veď treba otestovať auto, nie? 😀
Aj u nás ide odvtedy každý deň aspoň 2x.

katika1
20. nov 2009

leni, čo majú so zúbkami???

katika1
20. nov 2009

dávajú v teleráne, že sa narodili v Ba trojičky.. rodičia túžili po dievčatku, lebo mali dvoch chlapčekov a zadarili sa traja chalani 😅 😅 😅

retaux
20. nov 2009

Teda, chudáci 😖 Ale hlavne, že sú zdravé. Aj moja svokra sa tešila, že po dvoch chalanoch aspoň jedna baba bude z dvojičiek a mala znova dvoch chalanov 😅

katika1
20. nov 2009

ret 😅 je to blbé, ale zas nechápem, ked je niekto nejako nešťastný, že ma nejaké pohlavie 😝 ked budú zdravý, tak aj 10 chalanov budem radšej mať, alebo 10 dievčat, ako jedno postihnuté 😝

ale u nás tak bolo s mojím starým otcom - túžil po synovi a mal 6 dcér 😅

retaux
20. nov 2009

Veď určite to každému rodičovi tak dôjde neskôr, že je lepšie mať zdravé deti, ako nejaké pohlavie, ale ten prvotný šok (keď sa tešia) je tam určite tiež 😅

lenkamt
20. nov 2009

Kati - majú ich strašne krivo narastené, čo si si nevšimla na fotkách - švagriná robí u zubárky a ona mi povedala že to je nedostatkom tej hmoty z čoho sú zuby, no asi nevidalo na dve 😅 😀