Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
26. nov 2009

baby prosím hodte nejaký recept na pangansiusa ďakujem (ja viem čo to všetko obsahuje ale mi ho lúbime a také veci si nepripúšťame)

nika07
27. nov 2009

dobré ránko 😉

tuším som dnes prvá 😀

Kati IP

katika1
27. nov 2009

ahojte 🙂 mima max 8eur, viac nie... ale opýtam sa 😉
Biluša! my chlastáme, lebo oslavujeme 😀
nika nemám ip 😕

katika1
27. nov 2009

maji a čo obsahuje pangas? 😲 😕
počujte a kde pozerajú vaše deti Mickey mouse clubhouse??? lebo malému sa to páči, ale dávajú to len raz denne neviem kedy.. na waltdisney channel 🙂

nika07
27. nov 2009

už máš, nechcelo mi to prejť, blbý net 😠

retaux
27. nov 2009

Ahojte!
Maji: my rovnako jeme pangasiusa ako aj predtým. Tiež nereagujem na tie články. Ľudia toho popíšu 🙄

Zuzi: a ku ktorému doktorovi chodíš? Lebo mne sa zdá, že ich je v NR viac. Moja svokra tiež chodí k jednému a nie do nemocnice a vraj je super (viac ľudí od nás k nemu chodí a všetci ho chvália), tak že či to je ten istý.

katika1
27. nov 2009

ok 🙂

retaux
27. nov 2009

Katika: Lucka to tiež tam pozeráva a je z toho hotová. A dávajú tú viackrát -tak o 8.15 a potom ešte nejako pred 10.00 Najskôr ide MickeyMouse, potom Macko Pooh, Many a znova Mickey.

zuzana76
autor
27. nov 2009

ahojte

kramy nikde, tak ja neviem dnes 37 DC 😠

nika07
27. nov 2009

zuzi, že by 😕 😵 😵

lenkamt
27. nov 2009

ahojte.

my dnes 8.10 😕

Maji - o pangasovi som našla článok na bábetku myslím a tam písala dr. že všetky ryby obsahuju nejaké škodlivé látky, lebo každá ryba to do seba vo vode "nasáva" a že pagas vôbec nie najviac, myslím že spomínala lososa 😉 takže my pangasa jeme bežne, ja len pečiem na masle , alebo vyprážam, špeci recept ti musí dať Zuzka 😀

Zuzi - 😕 😨 😕

naše micky mouse nebaví, dnes vytiahli krtka 😀

nika07
27. nov 2009

my pozeráme Caspera 😀

retaux
27. nov 2009

Ja tiež len tak pangasa robím. A aj tak mi najviac chutí vyprážaný. Mňam.

Zuzi: tak sa ti skúsim ešte opýtať. A svokra chodí k tomu, čo ty 😕

nika07
27. nov 2009

Maji aj my bežne jedávame pangasa, ja mám najradšej na pare, ale aj ho vyprážam 😉

a som seknutá 😠 😖 😢 a potrebujem upratať celý dom, ma porazí 😠

katika1
27. nov 2009

zuzi 😵 😉
leni kočky sú fest zlaté na fotkách.. ty dračica diskotéková 😀 😀 😀

peta28
27. nov 2009

Leni fotky su kraasne, baby uzasne.

Mima, Bilu asi ani ja neobjednam tie rolaky.. uvidim aspon tie pyzamka, aj ked sa tiez bojim ze to bude handra za tu cenu, ci to nebudete take tenke forte co sa po 3 opraniach rozpadne. Dnes vybehnem do Slimaka tam je taky super cinan a kupovala som u neho u 104 bodynka za stovku tak mozno bude nieco mat

Potom sa chystame do Polusu malu dat ostrihat, lebo tie vlasy ma uz hrazne dlhe.

maji ja pangasal na na masle a korenim na rybu

peta28
27. nov 2009

Pozeravate este ordinaciu? Mne usiel teda ten detail ze kedy prestal Michal palit za tou Luciou.. sa nieco medzi nimi stalo??

katika1
27. nov 2009

kočky poradte niečo fajné na varenie - zajtra prídu susedia (čo šijú tie veci) nám zagratulovať obom a som slúbila, že niečo fajné navarím.. ale neviem čo 😝

lenkamt
27. nov 2009

Kati - aspoň som ťa pobavila 😀

ja idem ku kaderníčke 😀 takže idem rýchlo zvrtnúť paradajkovú polievku a aspoň trochu upratať....

Nika - 😝 au 😝 vykašli sa na upratovanie, dorsiflex, flector, teplo, ticho, kľud 😉 čo sa asi nedá, ale skús 😅

katika1
27. nov 2009

peťa sa nasral, že ona je furt s Tomášom a aj tá jeho raketa ho príliš sledovala 😀
a včera lucia ostala smutná, že Tomáš ide na dovolenku a bez nej.. tak ja to prežívam velmi, lebo mne sa ten tomáš fest páči a furt nadávam, čo za kravu to je, že takého fešáka si nechá újsť 😀
už by som to nemala pozerávať 😀

zuzana76
autor
27. nov 2009

ale baby, neblaznite, ved to je u mna uplne normalne psolednu dobu, ze mavam aj 42 dnove cykly, mi hapruju hormony zase a endos ma odmietol vysetrit, takze tehotenstvo to nieje

katika1
27. nov 2009

zuzi len aby 😉

zuzana76
autor
27. nov 2009

mna zase stihackuje dnes krpec, tak velmi nemzoem pisat, nedovoli mi, tak keb budem moct tak hodim nieco pre maji aj katiku

zuzana76
autor
27. nov 2009

maji, mne velmi chutilo z pangasa toto

pangasa nasolis, trochu okorenis, opecies na olivovom oleji, malo oleja so sunkou, sunku pridas trochu neskor, najskor asi 5 minut opekas len pangasa potom pridas tu sunku a cherry rajcinky, trochu podusis, potom zalejes smotanou na varenie nechas prevriet a hotovo, za 15-20 minut to ams hotove, k tomu vyvaris cestoviny

zuzana76
autor
27. nov 2009

ale chutil mi aj vyprazany pangas

a zapekany na masle osoleny, okoreneny rascou a na to poukladas platky cibule- toto sa mi hodi so zemiakovou kasou

zuzana76
autor
27. nov 2009

kati, a co by to malo byt? 😕

podla mna urob tie prsia na olivach so smotanou a cestovinou, to je take lahke a kazdemu to zatial chutilo u nas

zuzana76
autor
27. nov 2009

http://www.receptar.sk/index.php?ID=14&SubID=1&...

z pangasa som robila aj toto a bolo to velmi dobre

zuzana76
autor
27. nov 2009

leni, male su rozkosne, ja som ich videla este vcera, len sa mi nedalo pisat od maleho

zuzana76
autor
27. nov 2009

v pondelok mi rpide balik s vetrovkou a oteplovackami, mi volali dnes z UPS ale namala som prachy

katika1
27. nov 2009

zuzi ako sa robia tie prsia?