Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
30. nov 2009

Ret nestras, Kubkovi su uz teraz tie supravy akurat co mu muz kupil, v aprili uz musi byt teplo!!! aj v januari, zimu uznam uz iba na december!

retaux
30. nov 2009

Letu: 😀

katika1
30. nov 2009

tu to žijeeeeeee!!!

maji4
30. nov 2009

Ahojte dnes bola u mna na návšteve let s Jakubkom 😵 😵 nemám slov aký je ten chlapček šikovný 😵 😵

Leni no tak budem musieť piť len tonik 😀

Lenka super ,že to veronika tak super zvládla je šikulka 😉 😉

Ret super ,že je vám už lepšie 😉

Mish ja som ten detský lap top chcela Lili kúpiť ale keď som to videla tak pre naše detičky je to asi ešte skoro asi jej ho kúpim až na budúci rok možno 😉

maji4
30. nov 2009

Let ty si ako ja aj ja by som chcela aby jar už bola od nového roka 😀

letuskah
30. nov 2009

Maji mne vyhovuje tak dvojmesacna zima, od decembra do januara ale tento rok je to naliehavejsie kedze mu je vsetko zimne akurat 😒 ale budem musiet daco kupit ak sa fakt ochladi a on sa mi do toho v januari uz nezmesti 😔

juj ja som chcela pochvalit Lilanku aka bola dnes kocka s copikmi, len jej dlho nevydrzali 😀

maji4
30. nov 2009

let ved to že taká je v nich krásna a hneď si ich dáva dole 😒

letuskah
30. nov 2009

maji ved na to dorastie, Kubko zas by si len sponky a gumicky daval 😀 😀 😀

maji4
30. nov 2009

let 😵 😵 Jakubko je strašne prítulný taký mojkáčik 😵 😵

letuskah
30. nov 2009

maji on je taky od kedy som bola chora, pred tym bol trochu ale odkedy so bola pre neho u nasich tak sa len mojka a tuli 😵 😵 😵 😵

maji4
30. nov 2009

let zaltučký 😵 😵 😵

letuskah
30. nov 2009

maji a ty si tej zenskej aj nejake hodnotenie napisala? tej co ta chcela osalit?

maji4
30. nov 2009

hej napísala keďže mi poslala aj peniaze aj poštovné tak dobré 😒 a čo iné som jej mala napísať ved o to mi išlo aby sa to dalo doporiadku 😉

letuskah
30. nov 2009

ok, len ma to napadlo, ja len ze aby sa ini nepopalili na nej 😉

letuskah
30. nov 2009

inak prihoda dna, ako som bola u vas Maji tak som sklopila spatne zrkadielko na pravej strane a zistila som to az niekde v polceste tak som so sklopenym isla az domov, prd som videla pre preradovani 😀 😀 😀

lenkamt
1. dec 2009

ahojte 🙂

neúčasť niektorých stálic si vysvetľujem tým že sa poctivo balia na víkend 😀 lebo ja už mám kufre vynesené z pivnice, začína všeobecná panika 😀

peta28
1. dec 2009

Leni 😀
Ja teda neplanujem vela zbalit, na Radavu som isla ako nakladne auto a vsetko sme dovliekli spat.

Inac vcera som v skole platila Mikulasa, budu mat v piatok doobeda a ze 5 eur, tak to ze 10 eur este aj s ponikom, kolacikom a ze nam to tam vibec niekto pride urobit pre par deti teda fakt nie je vela

peta28
1. dec 2009

Letu ja som este zo zaciatku ked soferovala tak som tiez nevyklopila zrkadielko uplne a celu cestu som sa cudovala ze preco sa ja v tom spatnom zrkadle vidim, ze ved inokedy som sa v nom nevidela.. no uplne ako blondina..

lenkamt
1. dec 2009

mne len veci na kúpanie zaberú pol veľkého kufra 😝 akože moje deti si berú aj veľkú nafukovaciu velerybu 😝

no a ja ako blondína nechápem že aké zrkadlo ste si to nevyklopili 😕 😀

peta28
1. dec 2009

leni spatne, bocne 😀

lenkamt
1. dec 2009

to sa sklápa? 😀

inak Alex je už Alec a najviac vykrikujú Timka a Vaneska 😀 no a Matejko je Matelko 😀

peta28
1. dec 2009

matelko 😀 😀
No len ci ich aj spravne pomenuju nazivo 😀 no som zvedava, teraz to uz bude vacsia sranda ako na Radave, vtedy sa len zaujimali o hracky a co kto komu zoberie

slavenas
1. dec 2009

ahojte 🙂

tu je upršané počasie , no 😝 😝 , bolí ma z toho hlava

slavenas
1. dec 2009

v piatok sme boli konečne vyzdvihnúť fotky v Senci tak som pár pridala , http://www.facebook.com/album.php?aid=2024053&i...

slavenas
1. dec 2009

leni baby sú šikovnice, sa poctivo pripravujú na stretko 😉

peta28
1. dec 2009

Slavka kraaaaasne.. neviem ci si mi uz nedavala kontakt, mozes mi prosim ta poslat do IP? diik
Vaneska je nadherna

slavenas
1. dec 2009

peti myslíš kontakt na fotografku ? Asi ti dávala kontakt meg , lebo oni sa boli u nej fotiť ale pošlem 😉

slavenas
1. dec 2009

a dakujem 🙂

peta28
1. dec 2009

aha ano, asi to bola meg, je to taky podobny styl tak sa mi to poplietlo ..
ozi co je s Meg? Dlhsie tu nebola.. snad su ok a zdravi v tomto obdobi chripkovom

maji4
1. dec 2009

Ahojte 😉 😉

Dnes je hnusné počasie ☹ ☹ a si predstavte že dnes som sama 1x urobila halušky 😵 doteraz to robieval môj muž ale dnes som sa posnažila a zo zajačím paprikášom Lilianke bude chutiť 🙂 🙂

Slavens krásne fotky , ste krásna rodinka 😵 a Vaneska v pohode vydržala pri fotení aká tam je spokojná 😵 😵

Let ešte že si si ho slkopila ...to je menšie zlo ako keby ti ho mal tu niekto odraziť a nemať žiadne 😎