Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
6. dec 2009

Lejla chudiatko držte sa .

Ja som šťastná- prešťastná že my už zo zubami 4 mesiace nemáme problémy 😵 😵 ale tiež sme si vytrpeli svoje 😔

nika07
6. dec 2009

leni a ja , že čo som sa Ťa chcela spýtať, že čo nové doma 😀

slavenas
6. dec 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

stretko najsupeeeeeer , strašne sa nám všetkým trom páčilo , všetci ste super a sme strašne radi že sme Vás spoznali aj osobne. Mne bolo aj smutnooo že už to skončilo. 😔

lenka my ked sme odchádzali tak som Vám bola aj klopať na dvere a mali ste tam nejako ticho tak som zaklopala aj tri krát a nič tak sme išli lebo sme chceli aby malá spala už doma a aby sme mali trochu veget. Tak sme sa rozlúčili aspoň sa s adulkovcami a peťovcami 🙂 lebo už tam boli len oni a vy .

inak detičky sú všetky uplne perfektné , ja ich žeriem všetky 🙂 🙂 🙂

adul ale prosím ťa, nemáš za čo , Ameli je strašne zlatá ja by som aj viac len ona už veľmi nechcela 😉

idem pozrieť fotky

bilushka
6. dec 2009

Ahojte,
tak aj my sa hlasime, ze sme uz doma, my sme este zo stretka ficali na taku mini mikulassku party, kde bol zase Mikulas a koniky-tak sa MM realizoval a venoval sa malemu a ja som si aspon pokecala s kamosmi z vysky, ja uz som taka unavena a urozpravana a prechlastana, maly uz nevie kde je sever, lebo aj tito kamosi mu pchali do ruk balicky, ze to u nich nechal Mikulas a potom sa tam zjavil aj ten ich podnikovy Mikulas a tak ja teraz neviem, ako mu to mam vysvetlit, ze ako je mozne, ze je tolko Mikulasov 😅

Inak stretko super, jednoznacne najlepsie doteraz aj co sa tyka ubytovania, aj partie, deticky boli vsetky rozkosne, aj mala Olivka aka bola dobrucka a podarenucka 😵

Aj ja prihodim nejake fotky, ale asi az zajtra, lebo dnes som totalne mrtva, ale su podarenucke niektore zabery, hlavne tie z dneska ako pozerali Bambulku na sedacke 😵

slavenas
6. dec 2009

a my máme vo foťáku asi iba 6 fotiek 😒

mm viac natáčal a baby teraz ho bonznem ale viete čo spravil vtedy ked tam bol mikuláš ? Nejako to zblbol alebo ja neviem čo .... ale proste kamera zapnutá a natáčal vtedy ked ju mal odloženú a keď akože "točil" tak vtedy kamera vypnutá 🙄 , no hlavne že máme na kamere podlahu baru 😝 😝 ani to ked detičky pekne tancovali s Peťou tam vôbec nie je 😔 😔 , hlavne že sa tam motal a kameroval.... 😒 😒

bilushka
6. dec 2009

Slavi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
To mi iba potvrdzuje, ze tvojho muza zeriem, motosko je podareny 😀

Ja zase vobec nemam zabery s ponikom a vacsina z party je rozmazana, kym to blesk v interiery zaostril, no potrebovalo by to uz lepsi fotak, to je pravda, ale nejake sa podarili.

nika07
6. dec 2009

slavi super origoš zábery 😀 , takže stretko musíme zopakovať
😀 😀 😀

nika07
6. dec 2009

aj ja mám pár fotiek, zajtra sa mi to dufam podarý zmáknuť 😵

ale ja sa spolieham na mimušku s fotkami 😀 😀 😀

slavenas
6. dec 2009

bilu ale hlavne že mal citróny 😀

slavenas
6. dec 2009

pridala som foto ale nie je to žiadna sláva ten náš fotak je už šrot.

bilushka
6. dec 2009

Inak aj mne je luto, ze sme sa nestihli so vsetkymi rozlucit, rak este takto dodatocne do skoreho videnia, bolo to super a hlavne strasne kratke a aj ja dakujem Petulke za super vybavenie 😉
Mna v aute tiez taka nostalgia chytila, ze vyse roka sa chystame na nejake stretko a potom to tak rychlo utecie vzdy ☹

A kukam aj tie fotky a dakujem Slavuska za tie pri poniku, ta spolocna je vydarena, to si musime povinne kazda vytlacit a zaramovat a dat na krb 😀

nika07
6. dec 2009

bilu to som aj ja povedala, my sme sa tiež nestihli rozlúčiť, ☹

bilushka
6. dec 2009

No pridala som aj ja fotky, ja uz som taka unavena, ze asi dnes ani nezaspim, uplne som ako male dieta, co ma vela zazitkov tak nevie zaspat, tak aj ja som z vas vsetkych nejaka rozrusena 😀

Baby, ja mam z plavania este viac fotiek, tak keby ste chceli, tak mozem este popridavat, alebo mi napiste IP a poslem vam to do mailu, lebo to su take fotky, ze ste tam v plavkach, alebo vasi chlapi v plavkach, tak ja neviem, ci to mozem dat takto do verejneho albumu, ale teda na zaciatok radsej nie-sudim podla seba 😉

maji4
6. dec 2009

fotky som pokukala všetky a tá spoločná je fakt najlepšia 😉 🙂 😉 🙂 🙂 😉 😉

retaux
7. dec 2009

Ahojte!
Jéj, tak sa teším, že ste si to užili. Takže bolo super? Idem rýchlo pozrieť fotky, veď som zvedavá. 🙂

retaux
7. dec 2009

Tak, fotky sú prezreté, detičky sú tam zlatulinké 😵 (a mamičky a ockovia samozrejme tiež) A tiež sa mi páči tá spoločná fotka.

katika1
7. dec 2009

Čaute.. idem pridať fotky 😎
moje dieťa ma dnes totalka serie 🙄 Už dvakrát dostal na riť a to je 8 hodín.. najprv rozlial bublifuk, čo mu tu nechal Mikuláš a teraz mi rozlial kávu 🙄 🙄 🙄 lebo tolko sa hemží a hmýri, že nerozmýšla 😝

zuzana76
autor
7. dec 2009

ahojte

dobre ranko

ja sa vam ospravedlnujem,ze som nakoniec neisla na stretko, ale vobec som sa na to necitila ☹

Fotky som popozerala, deticky su zlatulinke

Ja som cez vikend oddychovala, kedze mi nebolo dobre 😒

lejla77
7. dec 2009

Kocky, fotky super 😵

katika1
7. dec 2009

Leni, malý tu odvčera VKUSE rozpráva, že mu chýba Veronika a on chce Veroniku domov a že kde je a kedy príde 🙄 🙄 🙄
No ja su ju musím zobrať sem na pár dní 😅

zuzana76
autor
7. dec 2009

ret, teb to ale leti, ze 18 tt 😕

zuzana76
autor
7. dec 2009

mna pobolieva zub 😠 , to som si mohla mysliet,ze to zacne na sviatky 😀

lenkamt
7. dec 2009

ahojte.

tak jasné že včera zaspali hneď ako som ich uložila a spali do 8 😠 😀

Kati - však si ju hocikedy prídte zobrať 😀 aspoň si odýchnem od tých príbehov 😀

bože to zas len ja jediná tam budem trčať v plavkách 😀 😝 ja som pridala všetky , ktoré boli nerozmazané 😅 sa mi nechcelo ešte aj vyberať 😅

no a keď rozmýšľam, že treba už aj variť 😝 , hneď by som šla späť 😀

lenkamt
7. dec 2009

no a vidím, že zmažem aj niektoré Katikine 😀 tu esesácku si nemusela zverejniť 😀

katika1
7. dec 2009

lenušik, zmaž, čo chceš 😉

lenkamt
7. dec 2009

bude toho viac 😀

no musím upratovať, variť, ožehliť dve práčky z piatku a pustiť ďalšie dve, lebo ja všetky veci čo som mala v kufri periem, aj to čo sme mali len 1x oblečené 😅 takže do konca týždňa len žehlím, fuuuuuuuuuj, aspoň maséra som si mohla pribaliť 😀

katika1
7. dec 2009

Lenka, aspon bol feši ten masér? 😀

lenkamt
7. dec 2009

celkom sa mi zdal 😀

Ameli je prekrásna v tom župane, taký škriatoček 🙂 🙂 🙂

peta28
7. dec 2009

Bre ranko, tak ja len narychlo lebo vobec nebude cas.. vecer mi prisli sms od oboch kolegyn ze pn.. takze dnes obskakujem 3 pocitace.. tesim sa.. no a to ku vsetkemu je mus z malou v cakarni u lakara lebo nam zacala nejako pokaslievat, teplotu nema, sople jej netecu, ale ako keby jej zatekali a sem tam si tak chraplavo odkasle, tak radsje isli nehc z toho nie je nieco horsie aby sme mohli ist do toho Norimbergu.

Stretko super, ale nejake kratke, nebuduce musime dat uz od stvrtka.

Baby ja sa vam chcem este raz strasne podakovat za ten darcekovy kos, mna to tak strasne prekvapilo a sokovalo ze som krava aj nejako blbo reagovala ked ste mi ho davali a potom ma to aj cely vikend mrzelo ,ale ja som si take nieco fakt nezasluzila, lebo som to urobila rada a aj nabuduce si to kludne vezmem na starost. Vlastne tych par korun co ste usetrili na ubytku kedze to islo cez cestovku ste vyhodili na ten kos. Tak snad sa to aspon vsetko spapalo a nic tam v tej kaviarni na stole nezostalo. Ak by ste niektora chceli ist opat do toho penzionu kludne dajte vediet mozem Vam to objednat nech to mate lacnejsie. Este raz velmi pekne dakujem a som rada, ze ste boli spokojne aj s tym Mikulasom, som sa bala ze to nevypali dobre a budete mi nadavat ze vyhodene prachy.

Deticky su nadherne vsetky a som strasne rada ze som spoznala osobne aj Slavku, Niku a Adulak

😉

katika1
7. dec 2009

no naplnila som album.. spravila som druhý..