Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
7. dec 2009

už sme hore 😉

Adi - tvoj muž pozná môjho, lebo môj tam robil veliteľa záklaďákom 😀

ja som chcela navrhnúť Petinho Peťa za sexsymbola stretka, kedže Tásler nebol 😀

adulak
7. dec 2009

uz viem 😝
a moj muz by sa asi nikdy mezrubal, lebo nepije 😝

peta28
7. dec 2009

No a Peto chodil s Adinym muzom na vysku.. dobre, nie?

katika1
7. dec 2009

ja vyhlasujem za sexsymbol mojho syna, lebo ked šiel cikať, najprv sa mu na jeho pýchu prišla pozrieť jedna z dvojičiek, potom Ameli a potom alex 😀 😀 😀 😀 😀

peta28
7. dec 2009

Leni az mi skoro zabehlo.. no musi ist nabuduce na stretko ten tvoj, ked to Taslerovci takto flakaju 😉

adulak
7. dec 2009

aky je ten svet maly, ze? 😀

kati 😀 😀 😀 dobreee

lenkamt
7. dec 2009

že Alex 😀 😀 😀

Peti - no ale môj muž má od sexidolu naozaj ďaleko a má tvrdý vojenský pohľad, takže by asi nikoho neočaril milým úsmevom 😀

katika1
7. dec 2009

idem ja do knižnice, sa mi nechceee 😔

letuskah
7. dec 2009

boze kati mladsieho nie, ono je to uplne jedno ci je mladsi alebo starsi 😀 😀 😀 a mne si za tie klude nepripadala niak hystericka este som si hovorila ze tak kludna by som ani ja neostala....

mne sa tiez lubil Petin muz, on ozaj nevyzera ze by sa vedel nastvat ale tak zas kazda pozname svojich muzov inak ako sa ukazuju medzi ludmi 🙂

letuskah
7. dec 2009

pridala som aj ja fotky
a este sem som dala to lego http://picasaweb.google.com/helena.krivanova/Vy...
a specialne upozornujem na fotku c 4, fotena len a len pre vas 😉

adulak
7. dec 2009

letu, ja som uplne zrala tvojho Kubka. boze, on je tak zlaty a dobrucky 😵 😵 😵 😵

letuskah
7. dec 2009

adi ale tiez vie byt zly, letim uz je hore

adulak
7. dec 2009

perfis fotky letu 😉

adulak
7. dec 2009

pokusam sa vlozit fotky a stale to blbne 😠 😒 ☹

mima07
7. dec 2009

aj ja som pridala este nejake fotky len mi nejdu niektore odtial skopirovat 😠 dufam ze vam to ide

mima07
7. dec 2009

http://sk.fotoalbum.eu/levicata/a389275
aby ste to nemuseli hladat

maji4
7. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂 velkonočné stretko superrrrrrr 😵 😵 😵

fotky su svetové 😵 😵 😵

let bože chudiatko držte sa 🙂

adulak
7. dec 2009

baby, ja som dala fotky na FB, tak ich prosim niektora dajte do tych albumov. mne to ani za svet neslo. sice sa nacitali, ale nie su tam 😒 ☹

mima07
7. dec 2009

tak otvorila som dalsi album 😀
http://sk.fotoalbum.eu/levicata/a389581

letuskah
7. dec 2009

mima to sa da odtial kopirovat?

lenkamt
7. dec 2009

čaute. deti uložené vykrikujú že mikuláš, mikuláš 😀
u nás po zhliadnutí fotiek, rev, lebo chcú vrtačku, už viem čo dostanú na luckine meniny 😀

ja si kliknem ľavým na myši a hneď mi ukáže uložiť ako , tak ukladám.

Linda je na tých fotkách od Mimy prekrásna 😵 😵 😵 aj ostatné, ale ju úplne krásne odfotila ako kuká tými kukadlami 😵

mima07
7. dec 2009

letu ja si to ukladam tak ako lenka

nika07
7. dec 2009

Ahojte,

ja som dnes mala ešte chlapa doma, mal dovču, tak som ho vláčila po obchodoch 😀

lenka, že som sa neprejavila, šak som ani nemala kedy, a musela som kontrolovať mm aby sa neprejavil 😀 😀 😀
ale bol veľmi spokojný, takže nabudúce asi pôjde s nami 😀

všetci ste na fotkách super , až na ten môj starý unavený ksicht 😝 ,mažem fotky kde je ta starena 😅

baby a koľkože maju rokov vaše polovičky 😅

ale ved boli super ja mám rada takých chlapov čo sa vedia odviezať 😀

mima07
7. dec 2009

ja mam este fotky z bazena ale som ich nepridala aby ste ma neprizabili 😀 aj ked ste povacsinou vychrdliny

mima07
7. dec 2009

nika ozaj ze starena 😠 kopnem ta dozadku ked vymazes moje fotky
moja polovicka ma tusim 42 😀 nevies?
le aj mna to zaujima aky mladici tam boli

mima07
7. dec 2009

katika zabudla som k tvojmu chlapovi a klucom reagovala si podla mna az prilis kludne tak neviem co sa mu nepacilo 😲 ale to vies ked ma taku mladicu a sexicu musi robit ramena 😀

nika07
7. dec 2009

mima tvojho viem, a aj svojho 😀

adulak
7. dec 2009

lenka, toto je kraaasna fotos 😵 😵 😵 😵 😵
http://sk.fotoalbum.eu/levicata/a389275/0000010...

meganik
7. dec 2009

caute maminy 😎
sledujem, ze ste sa mali na stretku ukazkovo 😉
fotky su krasne, vsetky deticky su prenadherne a maminy ste vsetky do jednej ako z katalogu 😵

inak my vsetko po starom, zijem, dycham, Natalka sa neskutocne rozkecala, uz aj na mna pekne pozaluje, ked ju cez den neposlucham-hned ako muz otvori dvere 🤐 v skole mi chybaju este 2 skusky, tak snad ich do Vianoc zvladnem, nech mam svaty pokoj a krasne pohodove Vianoce ... no a inak uz asik nic, pekny vecer Vam zelam 😎

bilushka
7. dec 2009

Mimus, no hod rychlo tie fotky v plavkach, kym sme tu vsetky, tak si to postahujeme a potom v pripade potreby vymazeme 😉
Inak mas fakt super fotky, neviem co si doteraz uspesne na stretkach nevytahovala fotak, odteraz si fotografka!!!

Nika, ty si teliatko, som ti aj na stretku chcela povedat, ze taketo dlhsie vlasy ti velmi svedcia, ja ked som ta videla, tak si bola uplne nakratko a takto to mas super 😉

MM uz dostal sprda, ze sa skaredo spraval k Lenke a ku Katike a este sa mi dodatocne priznal, ze Nikinmu muzovi povedal hned na zaciatku, ze jeeeeeeeeej, ty vyzeras ako Fedor Gal. On sa totalne nevie spravat 🙄
A to bude mat o tri tyzdne 35 rokov, ked vas tak zaujima vek chlapov 😉