Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
9. dec 2009

Let držte sa . , ja by som k lekárke určite išla ked by mala ešte hnačku , 😔 😔 držte sa

lenkamt
9. dec 2009

my znášame choroby veľmi dobre.... aj Lenka po operácii na tretí deň chytila grcačku a na piaty šla domov 😔
my tie grcačky máme 1-2x do roka, ale fakt len také jednodňovky 😔

bilushka
9. dec 2009

Leni, mne nepripada, ze tvoje nerozpravaju, ved opakovali po mne vsetko, co som im povedala, sice som ich nepocula rozpravat vo vetach, ale ved v pohode su.

lenkamt
9. dec 2009

no Letu už som presvedčená že to máte to čo my, ale fakt rátaj s tým že ti doktorka povie len diétu a veľa tekutín 😉 do piatku budete ok, no máš u mňa ďalšie giny 😉

pridala som pernikárky 🙂

maji4
9. dec 2009

leni baby musia byť podarené ked rozprávajú tú básničku , tá básnička je Liliankina najobludnejšia 😵 😵

zuzana76
autor
9. dec 2009

ahojte
Leni pekne fotky, krasne ste napiekli

zuzana76
autor
9. dec 2009

maji, Liliankina najobludnejsia, alebo najoblubenejsia? 😀

bilushka
9. dec 2009

Tak ale to maleho grcanie nema absolutne ziadny suvis s imunitou.

Leni, ty mas taketo odolne dievky? 😕

lenkamt
9. dec 2009

Bilu - takto kecajú asi dva týždne, ony fakt dlho nič a teraz za mesiac všetkých dobehnú, to bolo presne aj pri Verči, a videla si aká je teraz, baby ja som s ňou dnes bola od 12.45 a keď išla teraz o 21.00 spať tak mi konečne odľahlo v ušiach 😅 😀

letuskah
9. dec 2009

leni ved asi nepojdem, uvidim co ten cierny caj spravi, do poobedia mame cas, zas nemusim si do zbierky doniest prasacinu alebo co
baby su uzasne a preniky nadherne, ked sa Kubkovi polepsi budeme aj my piect, musim ist nakupit ingrediencie,
zajtrajsi plan, skasnut susedov o par mrkiev 😀 😀 😀

lenkamt
9. dec 2009

hej , to majú po mužovi - vojačky od narodenia 😀 alebo to bude tým pivom počas tehu 😀

a až teraz kukám aký som mala bordel v kuchyni 😀 a som to zverejnila aj na fb 😕 😨 😀

lenkamt
9. dec 2009

Letu - banán, ryža to dobre zapeká 😉

letuskah
9. dec 2009

bilu ved hej to som uviedla len ako priklad, ze kazde dieta reaguja na choroby inak, pripadne ani nedostane

bilushka
9. dec 2009

Ja Vercu zboznujem 😵
Ale viem si presne predstavit ako to musi liezt na nervy pocuvat stale 😀
Musim ist aj na dalsie stretko, este sme nedopreberali tych chlapov, si ju hned zahriakla, ze len sa neposti z toho smiechu a bolo po rozpravani 😀

Katikovci asi chudnu 😕 😀

lenkamt
9. dec 2009

však je streda 😀
môj muž akurát vyšiel z kúpelky a mám silnejúci pocit že neprišiel domov kvôli futbalu 😀

bilushka
9. dec 2009

Leni, aky bordel? 😅
Baby su krasne, ja som ich pozerala uz na fb a Verca ako sikmacka je na jednotku 😀

zuzana76
autor
9. dec 2009

baby, vramci priprav na Vianoce Patko chce, aby som mu rozpravala o jeziskovi, ktory nosi darceky, mame aj taky papierovy betlehem a ten vzdy donesie a musim zacat rozpravat, tak som zacala,ze zil davno, bol chudobny, narodil sa v beteleheme atd... a Patko hned,ze -" Ake hracky mal jezisko?" - tak som mu povedala, ze " dreveneho konika mohol mat, alebo drevenu lodicku co mu vystruhal Jozef, ale inak nic ine " a patko sa ma pytal,ze ci mal aj auta a vlacik dreveny, tak som mu povedala,ze nemal a on sa tak sucitne rozplakal, som ho normalne musela tisit, ze vysvetlit mu,ze vtedy este auta ani vlaky neboli, asi nepochopil, ale nevadi 😀

bilushka
9. dec 2009

Leniiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
Ja som po opici, u nas nula bodov 😀

letuskah
9. dec 2009

inak mne sa tiez Verca hrozne pacila, ked si vyberala aky obrazok vyfarbi tak ze tento nie to by som sa moc namahala 😀 😀 ale ozaj je uzasna, len ja podla svojho nezastavitelneho radia chapem ze to rapotanie moze aj liezt na nervy 😀

leni keby si na bordel neupozornila, nic by sme si nevsimli

ryzu mame, aj daky banan ale ten je uz nekonzumovatelny
a vraj je dobre nastruhat jablko a mrkvu, ja som vzdy myslela ze to prehana a ono to vraj pomaha na taketo

lenkamt
9. dec 2009

lebo som na ňu naziapala že má na každej fotke zavreté oči - fakt ma neskutočne stresuje odfotiť ich tri tak aby sa pozerali jedným smerom 😅

zuzana76
autor
9. dec 2009

lenka akurat som ta isla pochvalit,ze aku upratanu kuchynu mas popri tom peceni, to u nas by bolo ako po vybuchu bomby

nika07
9. dec 2009

leni ty a bordel v kuchyni, ved sa ti podlaha priam leskne 😀

takže perníčky odporúčaš, Maťo ma už otravuje 😉

bilushka
9. dec 2009

Zuzi, zlaty 😵
Ale najlepsia cast pribehu je aj tak ze mal drevenu lodicku, co mu vystruhal Jozef, si si tiez nieco hrkla, ze ta take veci napadaju? 😀

letuskah
9. dec 2009

zuzi zlaty 🙂 ja chcem tiez kubkovi ale ja chcem normalne podla biblie ale to ekby chlap doma uvidel by ho vynieslo 😅

zuzana76
autor
9. dec 2009

bilu 😀 😀

to sa prejavuje basnicke crevo 😀 , ja som inak vycvicena, ja kazdy vecer ropzravam vlastnorucne vymyslene rozpravky 😀 , aspon jednu alebo dve kazdy vecer pred spanim

zuzana76
autor
9. dec 2009

letu, to ani ja nemozem ked je chlap doma, on je strasny ateista

letuskah
9. dec 2009

ja citam aj to len niekedy ale ked sa pocuvam az mi je Kubka luto, lebo taky prednes ako mam ja nema snad nikto 😝

katika1
9. dec 2009

lenka 😀 😀 😀 my nechudneme 🤐
zuzi zlatééé 😵
a rotavírus.. no neviem, či to bolo ono, ale Riško začal vracať a v priebehu dvoch hodín len ležal a nevnímal 😔
potom grcal a hnačkoval tri dni a potom bol ok, ale musel byť na infúzkach, kvoli tomu, že bol total k.o.

letuskah
9. dec 2009

kati dakujem definitivne skrtam zo zoznamu

lenkamt
9. dec 2009

Paťko aký zlatý 🙂 naše stále nepochopili ani význam adventného kalendára, tak som im ich odložila , lebo ich zase zjedia na posedenie 😝
a keď sa ich spýtam aký darček by chceli pod stromček tak kinderko 😀 Verča ešte trojročná chcela len čokoládku a vreckovky 😀 mám úžasne skromné deti 😕