Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
14. dec 2009

meg, no ved 😖

meganik
14. dec 2009

no nic uz sme hore a uz na mna to moje dieta zaluje tatinovi...takze sa idem obhajovat 😅

Zuzi budem drzat palce, aby sa to poriesilo k lepsiemu, potom daj vediet ako sa ti ten novy pozdava a ci je jeho pristup iny 😉

zuzana76
autor
14. dec 2009

meg, dakujem

pekny den, papa

nika07
14. dec 2009

Ahojte,

neviete niekto ako dopadla Katika u lekára, ked sa tu ešte neukázala 😕

zuzana76
autor
14. dec 2009

nika, ja neviem

no hadam dobre

adulak
14. dec 2009

caute baby.
dnes sa mi olivka skydala z postele 😔 😨 ☹ mam panikarit ked vyzera normalne, ani nevracia, ani nie je dezorientovana. a co si mam este vsimat? 😕 ja som total vytrasena z toho 😢

zuzana76
autor
14. dec 2009

adi, aj mne patko padol ako 7-mesacny prvy krat , z gauca, ja som doktorke neisla, maly trosku plakal, ale potom uz nic, nevracal, smial sa, nebol dezorientovany, nemal rozsirene zrenicky.
Vsimni si ci ma rovnake zrenicky.

adulak
14. dec 2009

fuuuha, tak to si ma teraz dostala 🤐 tusim ich mala normalne 😅 a teraz spinka, tak to uz vobec neviem posudit ☹ ale tiez sa mi zdala normalna, tak asi bude v pohode...teda dufam 🙄 som ja ale mater 😖

zuzana76
autor
14. dec 2009

adi, to sa stava, mne teda patko popadal vela krat a vtedy, ked mi padol prvy krat v 7. mesiaci, tiez som sem vypisovala cela vystrasena, este ju pozoruj, inak, ked sa nieco taketo stane, tak radia deticky aj v noci budit kazde 2 hodiny- ci su ok, ja som to nerobila

lenkamt
14. dec 2009

Adi - neboj, naše popadali tiež veľakrát, fakt stačí len pozorovať, či nie je moc spavá, či nevracia 😉

ja som dnes ko. idem pozerať telku 😝

maji4
14. dec 2009

AHojte baby prepáčte ešte raz ten zajtrajšok ale Lilianka mi zasa vracala a ja som nejaká oblbnitá + horúčka tak si idem ľahnúť a spať 😔 😔

Zuzi to čo máš za nezodpovedného lekára 😖 😠 😠

adulak neboj bude to v pohode mne Lilianka tiež 1x spadla v 7 mesiace 😅 😅 ten mesiac len padali deti a padali ale naštastie z gauča na deku lebo hneď pri gauči sme sedávali a hrajkali sme sa 😉 a tiež som nešla k lekárke bola v pohode tak som to neriešila 😉

Katka ako si dopadla??

letuskah
14. dec 2009

caute
katika aj mna zaujima 😕

Maji liecte sa!!!!

Zuzi no skoda slov na toho lekara, fakt sa popytaj na toho druheho 😕

Adi asi by mala byt OK

mne teda Kubko nepadol, prvy raz az ked mal okolo roku a aj to chlapovi a ten mi to povedal az asi po tyzdni 😠 ale na makky koberec nastastie a z nizkej postele

Kubko bol dnes vynimocne, ani to nechcem pisat aby sa to nepokaslalo, tak len dufam ze aj zajtra bude 😵 😵 😵

zuzana76
autor
14. dec 2009

ozaj Bilushka tu nebola dost dlho

peta28
15. dec 2009

Adi aj Timka spadla a to ani nemame koberec, ale len parkety, tiez som si nadavala, aka som ja matka, ale bola v pohode. Dokonca som ju uz nasla na zemi, tak ani neviem ako padla. Myslim ze viac nemaje vsetky deticky tu padli ci uz z gauca, alebo z postele.

nika07
15. dec 2009

Dobré ránko,

pridávam sa k nezodpovedným matkám 😀 aj linda spadla , teda presnejšie vypadla z ohrádky, tiež som ju len sledovala, ani veľa neplakala , skôr len sa zľakla ☹

zuzi bilu bola u rodičov, ale neviem kedy sa mala vrátiť 😵

maji4
15. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂

Lilianka už v noci nevracala len mala zvýšenú teplotu ale zaberali čípky ....a ja tiež 😖 ale prežívame ved uvidím aká bude noc lebo teraz je celkom v pohode aj stolicu mala normálnu a keď by bola zasa grcačka tak s nou skočím k lekárke.

no mne padla Lilianka tak že som pri jes sedela na stotinu sekundy som sa otočila pre plienku fakt len som otočila hlavou a už som len videla ako padá 😔 😔

dufam ,že katka neostala v nemocnici a neni to nič vážne...baby nemáte niekto na nu kontakt ja nemám by som jej cinkla....

zuzana76
autor
15. dec 2009

ahojte, ja mam, idem jej napisat sms

katika1
15. dec 2009

čaute, tu som nebojte sa.. včera som bola u gyndoša a u neho bolo všetko ok, tak ma obvodná poslala na gastro, kde ale trebalo čakať do janára, ale svokra mi vybavila termín na dnes u jej známeho gastro..
a ten ma obzrel a vraj mám syndrom dráždivého čreva 😝 teda pravdepodobne
dostala som lieky, mám ich brať dva týždne a potom na kontrolu.. ak sa to nezlepší, spraví mi kolonoskopiu, ale vraj by sa malo... no som zvedavá. Len babatko musíme trochu odložiť, lebo tieto lieky by mu mohli uškodiť.

Tak dúfam, že to bude ok do toho 4 januára.

ste zlaté, že sa o mna bojíte 🙂

zuzana76
autor
15. dec 2009

kati, no super, ze je vsetko ok 🙂

katika1
15. dec 2009

inak odkedy som si dala liek, ešte mi nestrplo brucho KLOP KLOP, tak snááád to bude ok!!!

letuskah
15. dec 2009

caute
tak ja som dnes bola s Kubkom v meste bez kocika, som ho chuda poprehanala na pesi, podla mna bude spat do 19,00 minimalne. ale sa mi v tescu pocikal, sme boli na zachode a tak blbo som mu dala gate dole ze ako cikal tak to tie gate nasali, takze totalne docurany, mokry tak sme sa vratili ako grandi taxikom domov 😀 ale aspon mal zazitok, lebo taxikom siel len raz ale si nepameta a teraz este aj sedel na podsedaku tak si to uzival 🙂 zlaty

a ja som zmordovana, mna tieto vylety tak vycerpavaju ze by som tiez dva dni spala 😔

Zuzi tak ako, vies nieco?

zuzana76
autor
15. dec 2009

vidis, tak hadam to bude ok

katika1
15. dec 2009

zuzi máš ip 😝

letuskah
15. dec 2009

Kati no tak super 🙂
inak ked ster o tom pisali, ja som si vsimla uz davnejsie ked zjem daco ako sosovica a podobne tiez ma tak naduva len na pravej strane ako ked sa Kubko natahoval v brusku, ale neviem ci som to tak mavala aj pred tehotenstvom ale zacala som to pocitovat az po porode mozno prave pre to ze to pripomina dietatko v brusku alebo mam nejaku citlivejsiu stenu

katika1
15. dec 2009

letu asi to bude ono, ale ked to už bolo 100krát denne, zlakla som sa.. nie som úplne upokojená ani teraz, kedže v podstate žiadne vyšetrenie mi nerobil, len prehmatal brucho a z toho určil diagnozu, ale už bol tretí, čo mi povedal, že som mladá a zdravá a na čo do mna bude pchať hadičky.. že len ak sa to bude horšiť 😝

letuskah
15. dec 2009

kati tak snad vie co robi, aj ked choroby si nevyberaju len starych, zas ale musis mysliet pozitivne ze sa to napravi a v januari budes vediet istejsie 😉

katika1
15. dec 2009

letu nič iné mi neostáva 😅

peta28
15. dec 2009

Kati to bude ok uvidis 😉 A nejaku dietu ti nejakzal?

katika1
15. dec 2009

peťa, no vynechať všetko, čo nadúva, len keby som vedela, čo to je 😅 viem len také základné.. 😅

peta28
15. dec 2009

tak ja tiet viem len o strukovinach, karfiole a brokolici