Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
21. dec 2009

peta:
no ja by som ju urcite vydolovala naspät, ked Timka tolko o tom sniva a bude sklamana, ked ju pod stromcekom nebude mat. A svokra bude za hviezdu. 😠

maji4
21. dec 2009

Peti a tvoja svokra potom z toho spraví takú kovbojku že až....no akokoľvek sa rozhodneš tak držím palce a daj vedieť ako to celé dopadlo 😉

lejla77
21. dec 2009

Tak to som aj ja zvedava, ze ako to dopadne. A mozno si Timka ani nevsimne doma, ze nedostala vrtacku. Ale zasa, ked sa na nu tesi a mysli si, ze ju dostane, tak by som jej ju urcite dala doma. 🤐

peta28
21. dec 2009

no ja si myslim ze bud bude Timka hladat tu vrtacku kde je, lebo na to caka, alebo snad ju zaujmu ine hracky a zabudne.
ved to som si aj ja Kati myslela ze svokra nebude ako hrdina, lebo to Jezisko.. skor sa bojim toho prveho variantu ze ju bude hladat a nebude, lebo jej to tolko slubujeme ze ked bude posluchat tak to jezisko donesie

maji to ani nei je obchod s hrackami ,ale to je taka drevena buda za takymi troma budami kde predavaku pecivo a chleba, tam ma ten chlapik vsetko od domacich potrieb az po hracky

maji4
21. dec 2009

Peti a on to má akože vonku?? alebo sa normálne ide dovnútra a berie sa košík

lejla77
21. dec 2009

kocky a neviete nahodou, ten detsky vysavac, co maju v Draciku (nenasla som ho na nete), ci naozaj vysava? Je taky bordovy a je tam napisane Miele. Nepoznate to niektora?

katika1
21. dec 2009

lejla, myslím, že ono to naozaj vysáva, ale tak maximálne mini prach, alebo polystyrénovú guličku, inak to velmi neťahá 😉

lejla77
21. dec 2009

katika:
to nevadi, jasne, ze to nemoze mat vykon ako normalny.
Neviem sa dovolat do Dracika v Petrzalke, ci ho tam maju. Nechce sa mi tam zbytocne utekat. ☹

letuskah
21. dec 2009

caute
tak sa hlasim ze zijeme, v sobotu sa nam pokazilo auto tak nas muzov kolega z mesta tahal do tych nasich hor, paradne sa ako naschval rozsnezilo a tym ze neslo nastartovat tak nam mrzli stierace na skle a muz nic nevidel tak len poslepiacky pribrzdoval aby to do kolegu nenapalil, a to sme este predtym dve hodiny mrzli v meste kym sme ho cakali lebo my sme experti, obaja mobily vybite tak sme mu ani poriadne nemohli napisat ani zavolat kde sme, no super. nasli sme tam taky beauty salon tak muz chodil odtial z nabijacky telefonovat...
nanestastie to nie je bateria ale zrejme starter a mechanik ma dovolenku do 4 januara, elektrikar do 13. lebo to moze byt skrat v elektrine...
nastastie si nasi pred dvoma tyzdnami kupili nove auto a stare nepredali tak nam ho pozicali, v nedelu sme sa tam autobusom trepali. tak len dufam ze nam to auto nevypovie sluzbu niekde vo zvolene alebo kde lebo to uz by bolo moc.
tym padom nemam vsetky darceky, nemam napecene, pobalene, ani poprate a to zajtra cestujeme na vychod.

no ale hlavne ze sme celi vsetci 🙂

neviem ci sa sem dnes este dostanem a potom od svokrovcom nebudem na nete tak

Vam prajem krasne sviatky, nech sa deticky tesia zo stromceka a z darcekov, nech vsetko prezijete v zdravi, v pokoji a v dobrej nalade 🙂

VESELE VIANOCE!!!!!!!

letuskah
21. dec 2009

a prave mi doslo ze mi niekto napadol konto na facebooku

maji4
21. dec 2009

Let to je aká smola 😠 no ale ked sa darí tak sa darí 😠 😠

aj vám prekrásne a ničím nerušené Vianočné sviatky aby si ich Jakubko užil naplno 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!!!

lejla77
21. dec 2009

letu:
tak to ste mali super zazitok, nezavidim. Viem si to predstavit. My sme tiez uz parkrat tak dopadli ale nastastie s telefonmi.

Aj vam vsetko najlepsie a krasne sviatky 🙂

katika1
21. dec 2009

letu 😝 blbé
a ako vieš, že ti napadli konto? 😕

letuskah
21. dec 2009

kati prisiel mi mejl z facebooku

letuskah
21. dec 2009

a nejde mi prihlasit sa

katika1
21. dec 2009

a čo ti píšu v tom maily? 😕

letuskah
21. dec 2009

We have detected suspicious activity on your Facebook account and have temporarily suspended your account as a security precaution. It is possible that malicious software was downloaded to your computer or that your password was stolen by a phishing website designed to look like Facebook.

You can regain control of your account by logging into Facebook and following the on-screen instructions.

Please be sure to visit the Facebook Help Center (http://www.facebook.com/help.php) for further information regarding these security issues and let us know if you need assistance.

katika1
21. dec 2009

😲 no fasa 😝

katika1
21. dec 2009

letu už sa ti tam podarilo prihlásiť, že tam píšeš?

peta28
21. dec 2009

Maji je to buda vonku , chlapik tam ma tie veci rozlozene vonku, nejdes nikam dnu.

Lejla my sme tiez kupovali ten vysavac v Petrzalke v Draciku, ale vtedy tam tn Miele nemali.. ale ja by som teda taky drahy vysavac nekupovala.. co s tym potom , budes kupovat do neho aj sacky?

katika1
21. dec 2009

práve mi prišiel vinočný pozdrav od penzionu mlynárka 😕 😵 milé

maji4
21. dec 2009

Peti ahá už viem ktorý ja som tam lilianke kúpila už aktu takú kravinu nafukovaciu kladivo aj macka pu 😅 no vidíš až teraz viem ktorý dedko to je 😅 😅

peta28
21. dec 2009

Hej Maji aj to tam ma, aj ja som to v lete majek kupila a este aj plavacie koleso ako auticko aj s klaksonom
No a ked pojdes od neho smerom na trhovisko a zabocis doprava na tu hlavnu prostrednu ulicku v strede trhiviska tak po pravej strane je ten papuciar, ma tam hrozne vela papuc dospelackych hlavne

maji4
21. dec 2009

Peti dí kzajtra pôjdem tvojou trasou a poriadne budem pozerať 😉 😉

letuskah
21. dec 2009

tak som spet, preventivne som nechala antivirak prezriet pocitac,
Kati hej podarilo sa mi, ono to akoby obnovi konto akurat som musela zmenit heslo a radsej som fotky vymazala. snad to bude OK

letuskah
21. dec 2009

Peti co sa tej vrtacky tyka podla mna sa na to vytoto, ved to nosi vsetko Jezisko tak zasluhu nebude mat svokra a pri stromceku a darcekoch si na nu Timka ani nespomenie, aspon Kubko pri takychto akciach nema absolutne cas na prkotinky tipu vrtacka, helikoptera a podobne... to len dodatocne si spomenie a to uz pojdete k svokre 😉

letuskah
21. dec 2009

no ale idem sa venovat domacim pracam tak sa majte pekne, neprejedajte sa aby vam nebolo zle 😀
vidime sa niekedy asi v novom roku 😉

zuzana76
autor
21. dec 2009

ahojte

my sme si pospali 🙂 , aspon trochu som dospala noc

zuzana76
autor
21. dec 2009

a zacinam mat pocit,ze babetko v mojom brusku je chlapec, doteraz som ho vnimala ako dieta, a nie urcite pohlavie, ale teraz si myslim, ze je to chlapcek.

peta28
21. dec 2009

Zuzi a kedy si zmenis vizitku?